Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2008. márc. 23. 08:39

Sziasztok!

Még lenne kérdésem most jelenleg norculutot szedek és már 3 bogyó van hátra és még mindig nem betegedtem meg, holott az orvos azt mondta, hogy pár napon belül megfogok, mikor elkezdem szedni a norculutot, ennek már több mint egy hete....most ilyenkor mi van?

Előre is köszi a válaszokat :)

2008. márc. 23. 08:13

Boldog nyuszit csajok:)))))

Kitartás itt a tavasz jönnek a babók hamarosan:))))

Mi most indulunk Siófokra húsvéti fesztiválra remélem szép idő lesz!

Mindenkinek szép napot pihenjetek sokat:)))

Sziasztok!!!

201. Rébsik
2008. márc. 22. 20:58

Sziasztok!


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

2008. márc. 22. 18:55

sziasztok!

tudtok segíteni?

volt valaki közületek akinek a clostoói szedése alatt magas maradt a hőmérséklete?

199. f848559bc2 (válaszként erre: 198. - Sparkler)
2008. márc. 22. 15:32

Szióka!

A hőmérő nálunk is hasonló véleménye:)))nekem is kiakad mikor meglátja..már egyet el is tört:)

Pedig az igaz h a clostitól nagyobb esély van ikrekre tehát nem értem ezeket a dokikat...sokszor már csak mondanak valamit te meg persze halál nyugodt vagy mert az orvos azt mondta h ez igy jó beszeded a bogyókat aztán....nem is tudom miért nemn lenne egyszerűbb ha egyből egy kivizsgálással kezdnék az egészet egy hormon vizsga mindent elárul sztem legalább is...de hát aztán nem vagyok orvos...mindegy bízzunk benne h hatásos ez a csodaszer:)pozitívan álljunk hozzá és talán előbb vagy utóbb sikerül!!sokszor elfogy az erő de addig kell harcolni amíg nem sikerül a babó:)Végülis nálad akkor az nagyon jó h aciklusod rendben van és ráseígtés képpen kaptad ,UH-n figyelnek??nálam pl az is gond h nincs rendszeres ciklusom vagyis 3hónaig rendben van aztán 1hónap kimarad akkor jön a norcolut amitől megjön és ujra rendben van és így tovább és így tovább...majd meglátjuk szerdán h állunk baba ügyben:)

na de most megyek mert még húsvéti csomagokat kell összeraknom mivel van6unokatesókám ebből 5 fiú igazi rosszcsontok és 1kislány...vannak fennt róluk képek majd nézd m,eg ha gondolod...jó hétvégét szép napot..pusy

198. sparkler (válaszként erre: 196. - F848559bc2)
2008. márc. 22. 14:20

Halihó!

Én is remélem, hogy meglesz a hatás... Valóban a bogyókat, ahogy írod, rásegítésnek adták. Azt mondta a doki, hogy igy biztosabban elérjük azt ahatást amire várunk. Tudod kicsit vicces volt, mert elmentem hozzá, megbeszéltünk mindent, megvizsgált. Azután felírta a bogyókat és vártuk a hatást. Na közben én rákerestem a Net-en erre a gyógyszerre, igy találtam ide erre a lapra és olvastam el ki mit ír róla. Aztán mikor visszamentem a dokihoz és mondtam neki, hogy utánna olvastam több helyen, és elég sok páciensnek ikrei vannak, akkor csak nevetett, és idézem: "de hiszen Anita, nem ezt kérte tőlem, hogy olyan bogyót irjak fel, amiből két kislány lesz..." Szóval vicces volt. Na mindegy, most várunk. De én már a hőmérőt elő sde merem venni mert a párom idegbeteg lesz tőle (pedig nem egy ideges típus) mikor meglát azzal rohangálni. :-)

197. f848559bc2 (válaszként erre: 194. - Rébsik)
2008. márc. 21. 22:07
Igen ahogy írtad fő a pozitív gondolkodás az nagyon sokat segít és tényleg igaz az h a véletlenre kell bízni...nálunk ugy néz ki ez bevállt...amikor az első adag clostit nem hatott akkor teljesen a béka segge alá kerültem bele estem abba a hibába h csodátt véártam 5szem bogyotól:(aztán a második hónapnak ugy ugrottunk neki h lesz ami lesz szedem a bogyot mérem a hőmet és majd meglátjuk...és hát sikerült egy 2csíkosat pisilnem:)ugyhogy fel a fejjel tudom nem könnyű de hidd el jönni fog az a babó előbb vagy utóbb csak türelem és nyugalom nem szabad görcsösen akarni....kitartás ha bármi kérdésed van nyugodtan írj bármikor!Kellemes ünnepeket nektek!!!
196. f848559bc2 (válaszként erre: 193. - Sparkler)
2008. márc. 21. 21:14

Szióka!

Hát igen soksnak az első az h még mielőtt clostit felírnák hormon vizsgára mennek..ez nagyon változó és orvostól függő!

Az tök jó h neked ennyire pontos volt,de ha ennyire percre pontos volt akkor h lehet h még sem volt pé??vagy a gyófgyszert csak rásegítés képpen kaptad??

Az jó jel sztem ha szúr mert akkor növekszik a pete és aztán kiszabadul:)tehát sztem ez egy jól érezhető jel,én ezt csak most éreztem először remélem sikerrel jártunk:))

Nagyon szorítok neked!!!!

És kösyke viszont kívánok nektek kellemes húsvéti ünnepeket,és reméle a nyuszi babaód hoz neked:))))De tudod fő a pozitív hozzáállás tudom sokszor nehéz de itt megtalász általában ugyhogy bármiben ha tudok segíteni írj nyugodtan!!!Andy

195. Rébsik
2008. márc. 21. 20:36

Andyka20!


Bocs a névelírásért.

194. Rébsik (válaszként erre: 190. - F848559bc2)
2008. márc. 21. 20:35

Szia Andiky20!


Köszi,hogy válaszoltál nekem!

Nekem sose volt rendben a mensim, aztán szedtem fogamzásgátlót, mert akkor még nem akartunk babát a párommal. Augusztusban abba hagytam, és elkezdtem hőmérőzni. Ahogy ment ki a szervezetemből a gyógyszer úgy laposodott a görbe és nem volt semmi. Januárban elmentem orvoshoz, mondta, hogy nincs mire várni, mert PCOS vagyok. Elmesélte, hogy mit jelent dióhéjban és adta az első havi gyógyszert. Norcolut és closti. Elküldött vérvételre, hogy nem-e vagyok cukros. Szerencsére az nem. Korábban voltam 17 évesen Pesten professzornál, ott alacsony volt az ösztrogén szintem. Adott Mastodinon cseppeket, nem használt. A Bromokriptin mellékhatását meg nem bírtam, pedig talán jó lett volna. Úgyhogy semmire nem mentem és abba maradt a férjhezmenésig a dolog. Azóta hormonvizsgálatom nem volt. Kérdeztem a dokit, hogy esetleg ezt lehetne e azt mondta majd igen. Most amikor visszamentem hozzá,hogy az első kör nem hozta meg az eredményt, elmondta, hogy talán van az UH szerint egy nagyobb pete, de péről nem beszélhetünk. Ezért 2. hónapban a 3 closti, 3. hónapban 4 closti és utána a laporoszkópiás műtét.

Ez a műtét a családjában végérvényesen segített valakinek. Az első hónapban annak ellenére, hogy nem hatott hőhulllámaim voltak, elég stresszes időszakom volt, mert leakarták venni a fizetésemet, így ilyen pénznyelő gyerekvárás előtt + closti, úgyhogy olyan ingerült, ideges, türelmetlen voltam, hogy félek előre mi lesz a jövőhéten a plusz adaggal.

Jó olvasni, hogy neked sikerült. Nem elkiabálva nagyon gratulálok nektek. Próbáltam megnyugodni, hogy várni kell. De máskor meg úgy gondolom, hogy mégis koncentrálni kell, mert fő a pozitív gondolkodás.

2008. márc. 21. 20:30
Szia Andi! Most olvasom amit írtál, én nem voltam semmilyen vizsgálaton előtte, csak a nőgyógyásznál, akivel mindent átbeszéltem, de ő nem mondta, hogy esetleg menjek el ilyen-olyan vizsgálatokra... és azt sem mondhatom, hogy nem volt rendszeres. Nekem minden hónapban 28. napon reggel - menetrendszerűen. Olyannyira, hogy minden program omat hónapokkal előre tudtam alakítani hozzá. :-) De amikor elkezdtem szedni, írtam is neked, hogy középidőben rettenetesen szúrt és kellemetlen volt. Hát nem tudom. Majd meglátom, most várom a jövő hetet, aztán majd meglátjuk nekem mit "tojt a nyuszi". Áldott Húsvétot Nektek! Anita
192. sparkler (válaszként erre: 191. - F848559bc2)
2008. márc. 21. 20:24
ez JÓ HÍR!!!!!!! :-)))))
191. f848559bc2 (válaszként erre: 189. - Sparkler)
2008. márc. 21. 20:23
Talán igen de még nem kiabálom el:)
190. f848559bc2 (válaszként erre: 188. - Rébsik)
2008. márc. 21. 20:22

Szió!

Én eddig kétszer szdtem a clostit..az első hónapban napi egyet aztán következőre 2*1et és ugy néz ki most sikerrel jártunk bár még teljesen nem akarom elkiabálni,de pozitív a tesztem!

D e amugy a véleményem a gyógyszerről hát talán nekem használt de hozzá teszem nekem ugy írták fel h előtte semmi hormon vizsgán nem voltam csak vér vétel meg vizelet ennyi ami vizsgálatokon voltam...de azért kaptam mert nem volt rendszeres a ciklusom és ezáltal peteérésem sem volt..a legtöbbször nekem is norcoluttal jött meg a mensi ...mellékhatások az első adag beszedése után volt hőhullámok hányinger piros kiütések de a második után semmi,ott éreztem már azt a bizonyos szurkálást ami a peteéréskor érezhető és hát le is zajlott a folyamat...majd szerdán meglátjuk mennyire jártam tuti sikerrel..most minden jel arra mutat h babó van pozitív teszt,magas a hőm,már több mint egy hete késik....neked volt valéami kivizsgálás??hődet méred??

189. sparkler (válaszként erre: 187. - F848559bc2)
2008. márc. 21. 20:04
Akkor lehet gratulálni?
188. Rébsik
2008. márc. 20. 23:10

Sziasztok lányok!


Én már túl vagyok egy hónapos (2X1) tablettás kezelésen, de semmi eredmény nem volt, csak mellékhatás. Most állok a második előtt Norcolut után. Mindannyiotok tapasztalata nagyon érdekel.

187. f848559bc2 (válaszként erre: 186. - Mona32)
2008. márc. 20. 22:11

Szia!

Én 2hónapja szedem..ugy néz ki a második hónap után sikerrel jártunk..bár még az orvos nem erősítette meg 100%ban de a teszt pozitív lett!Tehát én jó véleménnyel vagyok róla..aztán ez nagyon változó van akinek segít egy hónap szedés után van akinek több kell hozzá,tehát én csak ennyit tudok tényleg hozzás fűzni!Pontosan mire kaptad nincs ptetérés gondolom vagy rendszertelen a ciklusod?

186. Mona32
2008. márc. 20. 22:05

Sziasztok

Én szombaton kezdem el szedni a gyógyszert.Kinek van vmi véleménye erröl?Lesz jo hatása?Babát szeretnénk a párommál már egy éve,de még semmi.Ezért kaptam ezt a gyógyszert.Valaki mond vmi véleményt?Köszike Moncsi

185. klarimoldi (válaszként erre: 184. - Sparkler)
2008. márc. 18. 20:01

Szia!


Köszi a választ!Remélem jó lesz....

184. sparkler (válaszként erre: 183. - Klarimoldi)
2008. márc. 17. 21:57

Halihó! Nekem is hasonlóan írta fel a dokim. Rögtön az első naptól szedjem. Egy kicsit furcsának találtam, mert a dobozában nem ez volt írva, de hát Ő az orvos. Itt alányok, ahogy én olvastam, különbözőképpen szedték - feltételezem mindenki ugy ahogy azt az orvosa rendelte.

Hízás - én nem híztam tőle, de a mellékhatásait valamennyit sikerült produkálnom. Egyelőre eredménye nincs, de még most nem jött meg - igaz van is még odáig 1 hét. Hát csak remélem kimarad. Szia.

2008. márc. 16. 21:22

Sziasztok!

Most jelentkeztem be és kérdezni szeretném, hogy nemsokára kezdem szedni a Clostibegyt-et . Kérdésem az lenne, mire kell majd oda figyelnem?Nekem az orvosom azt mondta, hogy ha megjön az első naptól szedjem 5 napon át. 2 havi adagot írt fel.Szertetnénk babát, bár most állunk neki, csak sokáig szedtem a fogamzásgátlót és rendeszertelen a havim.Ezért kaptam a gyógyszert, de félek , hogy még ennél jobban is megfogok hízni :(...

182. sparkler (válaszként erre: 178. - F848559bc2)
2008. márc. 15. 22:06
Akkor most MI VAN???? Remélem jó híred van. :-))
181. f848559bc2 (válaszként erre: 180. - Reni 80)
2008. márc. 15. 12:36
Okés felvettelek:)
180. Reni 80 (válaszként erre: 178. - F848559bc2)
2008. márc. 15. 11:40

Szia!


De van!Megadom a húgomét mert ezen többet elérhető vagyok.

vidaevelin91@hotmail.com

179. nicolette02 (válaszként erre: 178. - F848559bc2)
2008. márc. 15. 10:34

Szia Andi!


Remélem ma már derűsebben látod a napot. Sajnos ma mennünk kell nyósomhoz. (Ott nincs net.)

Ma sem fogunk tudni dumálni. Úgyhogy legyél erős és minden rendben lesz. És gondolok rátok :-) Holnap mindenre válaszokat kapsz remélem és ne izgulj, bármi is legyen majd az eredmény vigyázni kell magadra. Okés. Na majd holnap egész np leszek. Puszi neked: Niki

178. f848559bc2 (válaszként erre: 177. - Reni 80)
2008. márc. 15. 08:59

Szia!

kettő teszt pozitív a tegnapői negatív teljesen magam alatt vagyok!msn-ed nincs? ott is tudnánk beszélgetni ha gondolod!

177. Reni 80
2008. márc. 14. 12:43

Andy!


Még nincs teszt eredmény?

Nagyon kíváncsi vagyok!!Szurkolok nagyon!


Szia:Reni

176. f848559bc2 (válaszként erre: 174. - Jucus1013)
2008. márc. 14. 08:41

Szia!

Igen nekem is ezt mondta és most tul vagyok a második kúrán és ugy néz ki sikerült:)

175. jucus1013 (válaszként erre: 163. - Letti81)
2008. márc. 14. 08:41
Nem érteted el biztostos hogy igy kell szedni nekem is ugyanigy kell!
174. jucus1013 (válaszként erre: 152. - F848559bc2)
2008. márc. 14. 08:37
Szia én ugyanezt a gyógyszert szedem és azt mondta a dokim hogy ettől tuti hogy baba lesz hát nagyon reménykedem benne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook