Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


5273. Márta82 (válaszként erre: 5272. - Nadáné)
2013. márc. 20. 12:34

Az nagyon jó :)

Én nagyon próbáltam az utóbbi években elkerülni az egészségügyet, gyógyszereket, mert lassan arra a következtetésre jutok hogy hosszú távon sokszor több rosszat csinál mint jót. Ezért minden más érdekel és ez miatt sok mindennek utánnaolvastam, kipróbáltam ezt azt én is. De a fő megoldás bennünk van csak nem mindenkinek sikerül egymagában megoldania a problémáit, jó ha van egy útmutató. Az az igazság hogy hiszek abban is hogy mindennek van egy lelki oka, mert a szervezet mindenre tudja a megoldást csak ha vannak blokkok akkor van baj.

5272. Nadáné (válaszként erre: 5271. - Márta82)
2013. márc. 20. 11:55

Ilyesmi ez is, mint amit leírtál.

Szerencsére ismerős a hölgy, akihez járok, így tutira tudom, hogy ő nem csaló. :)

És a férjem is a szemével látta, hogy javultak az eredményeim. :)

És én is éreztem. És pár dologban én már érzékeltem szerencsére a hitelességét.

5271. Márta82 (válaszként erre: 5270. - Nadáné)
2013. márc. 20. 11:37

Valami olyasmin voltam egyszer amit állítólag a NASA fejlesztett ki ahol valamiket rámkötöttek, a csuklómra, lábamra és fejemre ami össze volt kötve egy laptoppal és kérdeztek ezt azt, aztán megmondták milyen betegségre vagyok hajlamos vagy hogy mi van most. Hát többek közt azt mondták hepa d, erre nemsokra rá mentem korházba kivizsgálásra és kérdeztem a dokinőt hogy azt megnézték rendben van és azt mondta olyan nincs hogy csak hepa d mert az csak akkor van ha már van hepa b vagy c-d már nem is emlékszem, na akkor meginogtam annak hitelességében, mondjuk a főnöknőmnek egy az egyben megmondta mi a baja.

Ja és rám akartak sózni egy csomó naturisztikai cuccot ami biztosan jó csak k...a drága.

De például reiki kezelésekre is jártam régen de abban is hitem veszítettem, aztán rájöttem évekkel késsöbb hogy minden ilyen alternatív módszer tulajdonképpen ugyan arról szól csak más megközelítésből, de most már gondoltam rá hogy visszamennék ahoz aki régen kezelt mert nagyon kellene egy energiatisztítás én próbálom mgam felpumpálni de csak annyira tudom hogy épp tartsam magam egy alsó szinten de ez nem elég.

Hiszem hogy vannak alternatív gyógymódok csak sajnos szerintem van sok csaló meg olyan aki csak pénzt akar kihúzni a zsebünkből.

5270. Nadáné (válaszként erre: 5269. - Márta82)
2013. márc. 20. 11:28

A sejtek rezgését nézi. Minden sajtnek más a rezgése, és abból tud következtetni, h hol van baj és hol nincs.

Akár daganatot is ki lehet vele mutatni, illetve kezelésre is alkalmas.

Pántok vannak a bokámon és a csuklómon vmint a homlokomon. Programokat futtat le. Semmi különöset nem érzékelsz, csak pihensz közben.

5269. Márta82 (válaszként erre: 5268. - Nadáné)
2013. márc. 20. 11:21

Aham, ez csak talpreflexológia és kb. 20-30 perc.

A biorezonancia mit takar, mit csinálnak olyankor?

5268. Nadáné (válaszként erre: 5267. - Márta82)
2013. márc. 20. 10:19

Nekem 4000 Ft egy kezelés. De 2 óráig tart és nem csak talpreflexológia van, hanem biorezonancia is.

Meg ugye nekem a nőci, aki csinálja, orvos.

És ott is olyan jó, mert relax zene, meg gyertya meg füstölő. :)

Annyira kellemes. :)

5267. Márta82 (válaszként erre: 5265. - Nadáné)
2013. márc. 20. 10:05

Hmmm, érdekes dolog ez is :)

Amúgy mennyíért csinálták neked, nekem asszem 1000 ft-ba jön ki egy alkalom ha jól emlékszem, az az igazság hogy egy barátnőm hívott meg egy kis talpmasszázsra hogy lássuk mit mond hol vannak a bajok nálam, azóta nem voltam, pedig biztos jót tesz, nagyon szimpatikus a kis nő és olyan jó bent a légkör, tele van pozitív energiákat vonzó dologgal, félhomály, csendben megy a relax zene, komolyan mint egy kis nyugalom oázis. Asszem el is megyek hozzá megint.

5266. Nyuszó
2013. márc. 20. 10:03

Nekem meg azt mondta, most hogy megdolgoztatta, ezeket a szerveket, nagyon fontos min. 2liter folyadék naponta, hogy a méreganyagokat kivigye.

Én is észrevettem, hogy most volt ahol kevésbé fájt. Meg mesélt történeteket, hogy van olyan nénike, aki már felére csökkenthette a magas vérnyomás gyógyszerét. Szóval tuti hatásos, csak menni kell többször. A bokacsontom alatt én is éreztem egy kicsit, erre mondta, hogy ez a párom házi feladata... :D

5265. Nadáné (válaszként erre: 5261. - Márta82)
2013. márc. 20. 09:58

Igen, nekem is ott fájt, ahol baj volt.

Olyan érdekes ez. Ugyanis 1., 2., és 3. alkalommal nagyon fájt a talpam közepe is (máj, epe).

Majd a 4. kezelésnél már nem fájt, az 5.nél meg olyan kellemes volt, hogy bizsergett az egész testem, mikor ott maszírozta. :)

Még meg is kérdeztem, h ez most olyan szoktatós maszírozás, és ezután jön a durva és erős, ami eddig is volt?

Azt mondta, ugyanolyan erősen nyomja, mint eddig. :O

Tehát ott sikeres volt a kezelés.

Nekem még a bokacsontom alatt (kívül) fáj kegyetlemül. Petefészek...

5264. Márta82
2013. márc. 20. 09:57
Igen, nekem mondta hogy elvileg masszázs után fog kelleni menjek a wc-re kisdolgozni, mikor kijöttünk kérdezte is hogy nem megyek a mosdóba, mondom neki nem kell, ahogy kiértem olyan hirtelen rámjött hogy alig vártam hazaérjek :) gondolom megdolgozta avese tájékot és az miatt :)
5263. Nyuszó
2013. márc. 20. 09:55
De összességében jó esett!!
5262. Nyuszó
2013. márc. 20. 09:54

Dehogyisnem, fájt mint a fene... :))

Főleg mikor előkapott vmi szerkezetet és akupresszurás pontban nézte a májamat, na ott én is ugrani tudtam volna!! Kaptam házi feladatot is, megint mutatot egy pontot, minden este masszíroznom kell.

Én soha nem járok úgy télen, hogy nem legyen rajtam póló v. trikó, hogy bent legyen a derekam!!

Bárhogy fel legyek öltözve, ha nincs bent a derekam, mindig fázok.

5261. Márta82 (válaszként erre: 5259. - Nadáné)
2013. márc. 20. 09:43
na igen, így voltam én is és tényleg csak ott fájt ahol bajt mondott ahol érzett kristályosodást
5260. Márta82 (válaszként erre: 5258. - Nyuszó)
2013. márc. 20. 09:42

Én is voltam nemrég talpmasszázson és nekem a pajzsmirigyemre mondta hogy ott már érez egy kis problémát, meg egyből megmondta hogy szorulásos vagyok és a legnagyobb bajt a vesénél érezte, tett is rá olyan vákum valamit kis csöbröt, nem tudom hogy mondják neki, azt mondta fel van gyűlve a víz a szervezetem visszatartja de azt mondta az valószínű a vesém miatt van mivel ott érez bajt és tény hogy valahogy mindig kint van a pulcsiból szegényke és mindig hideg.

Mást nekem sem mondott, azt mondta a többi az ok.

Érdemes volna menjek hozzá többször de nekem fájt a masszázs mint a fene, szorítottam az ágyat mikor törte fel bokám felett a görcsöket.

5259. Nadáné (válaszként erre: 5258. - Nyuszó)
2013. márc. 20. 09:40

Neked nem fáj, ahol probléma van?

Csak mert elvileg az a hatásos talpreflexológia, ami fáj azokon a területeken, ahol baj van.

Nekem orvos csinálja, és bizony szétszaggatom kezelés közben a bőrfotelt. :)

5258. Nyuszó
2013. márc. 20. 09:10

Hali!

Tegnap voltam talpmasszázson, nagyon jól esett. Ami érdekes, hogy szerinte, ha lesz is eltérés a hormonokban, az nem jelentős. Amit korábban érzett nőgyógy-i gyulladás, az javult. A májamat kell egy kicsit beindítani (gondolom korábbi fogigátló hatása),meg odafigyelni az étkezésre, emésztésre, de amúgy rendben vagyok. Megyek jövőhéten is.

Tegnap elkezdtem inni a málnalevélteát, várom áldásos hatását... :))

5257. Márta82 (válaszként erre: 5256. - Nyuszó)
2013. márc. 20. 07:50

:)Kiváncsi leszek nekem is mit mond a progeszteronomra a doki meg amúgy unblock.

Remélem mindketten jó híreket kapunk majd.

Tegnap elég szarul voltam délután, majdnem összeestem, leesett a vérnyomásom mert megmértem, lehet a cukrom is, de úgy kiment belőllem az erő, nem tudom vajon ez a gyógyszerek mellékhatása, kis hányinger is van néha de azt mondta is a doki hogy lehet hogy lesz, szerencsére elviselhető és nem mindig van. Aztán most éjjel nem aludtam, nem tudtam...most meg alig bírok ébren maradni :(

Veletek mi újság van ma?

5256. Nyuszó
2013. márc. 19. 15:44

Én is megyek, megnézetem mit művel a málnalevél tea, plusz iratok fel clostyt meg utrot, hogy teljes lendülettel ugorjunk neki a köv. ciklusnak.

Jó ötlet ez a cetlis módszer, nekem is mindig akkor jutnak eszembe a kérdések, mikor már kijövök a rendelőből... :D

5255. Márta82
2013. márc. 19. 15:11
Na csajok, előgyeztem magam jövő hétre szerdára a nőgyógyászhoz, viszem majd a kis leleteimet meg a hőgörbéimet. Ez a pasi kicsit magánakvaló mert nem egy nagy pofázós én meg azt szeretem ha szép alaposan mindent belerágnak a számba, ha gyorsan lerendeznek mindig az az érzésem hogy nem alaposak és nem érdekli őket. Mondjuk egy sima ügyben nincs is mit sokat pofázzon de remélem nem fog kakpkodni nálam, elmagyaráz ő mindent ha te rákérdezel de magától nem sokat beszél. na de majd kis cetlivel megyek hogy el ne feljtsek mindent megkérdezni, szokásomhoz hűen :))))
5254. SziReni
2013. márc. 19. 08:37
a rákszűrést bármikor meg lehet csinálni, nyilván vérzéskor nem ideális akkor nem szokták, én mondjuk féliőben se csinálnám pont amikor nyitott a méhszáj annál aki babát akar, de nem árt. Szóval ahogy jónak látod.Én inkább a ciklus első felére időzíteném.
5253. Márta82
2013. márc. 19. 08:34

Megfogadom a tanácsot és megpróbálom előjegyezni magam e hónap 27-ére nőgyógyászhoz. Mert az lesz a ciklusom 13-ik napja, 15-ik napon van peteérésem tehát ekkor már szép kis tüszőt kell lásson, valamint azt halottam hogy méhnyakrák szűrést a ciklus 9-13-ik napja között az ideális csinálni és így 2 legyet egy csapásra lenne.

Ti hallottátok már ezt hogy ilyenkor jó a rákszűrést csinálni, mert nekem legutóbb csináltak de nem mondott semmitt a doki hogy ezt egy bizonyos időszakában a ciklusnak kell?

Ja és remélem ír fel valami progeszteron növelőt, nem tudom de teljesen erre vagyok rákattanva hogy azt növelni kell, nem barnázok (egy időbe barnáztam) a menzis fájdalmak meg lehet a prolaktin miatt vannak szóval elvileg nincs tünet a progi hiányra, de valahogy az a megérzésem van hogy nem jó, plusz több embertől több helyen olvastam hogy a 7,5 az kevésnek számít.

Én már úgy elkezdeném ezt az új szakaszát az életemnek, én hiszek benne hogy minden van valamiért és hogy a szervezet okos és nem engedi a terhességet meg még nincs minden rendben, de nem tudom, félek is azért ettől az egésztől, de akarom is...á teljesen össze fogok zavarodni :)

5252. SziReni
2013. márc. 18. 18:58
hát ahogy olvasom nem annyira bízol a dokidban.Szerintem sokkal job egy együtt működő viszonyt kialakítani.Én is mondtam a dokimnak hogy védőnő a szakmám, és tudom, hogy ez kevés ahhoz, amit ő tanult, de szeretnám vele megbeszélni a kezelésemet és együtt dönteni. És tényleg olyan, hogy mutatja uh-n hogy mit lát. Felvázolja a lehetőségeket, és hagy választani.Engem ez megnyugtat, és ha valamit úgy érzek akkor megszoktuk nézni. De az is fontos, hogy türelem, mert sokszor én már megnézettem volna ezt azt, meg kiírattam volna gógyszereket, és utólag tekintve a dokinak volt igaza, hogy nem akkor csinálta meg hanem jóval később. Tehát a bizalom fontos.És a türelem is, ami tudom nehéz ebben a helyzetben nekem is kevés van de muszály.
5251. dondi79
2013. márc. 18. 16:07
mensi első napjától számított 14-15-16-17 van peteérés mindig.én mindig így számoltam,majd minden szeretkezés után 20 perc gyertyázás,a fenekem alá párna.plus closti. :) próbáljátok ki,hátha bejön nektek is.és nekem mindig mondta a doki mikor jön a pete érés elött 3 napig ne legyünk együtt,majd csak a peteérés 1-ő najától, mert akkor nagyon erősek a himivarsejtek,ha 3 napig tárolja apuka :)
5250. Nyuszó (válaszként erre: 5248. - Márta82)
2013. márc. 18. 15:57

Akkor nagyjából egyidősek vagyunk... :))

Menj el félidőben, hátha egy kicsit megnyugtat a nőgyógyász.

5249. Márta82
2013. márc. 18. 15:24
Köszi csajok a drukkott... viszont megy nektek is ám :)))
5248. Márta82 (válaszként erre: 5247. - Nyuszó)
2013. márc. 18. 15:23

Igen, ma van az utsó piros napom :)

Na akkor lehet úgy fogok tenni, hogy középidőben elmegyek dokihoz. Szerintem van peteérésem mert múlt hónapban ovulációs tesztet csináltam és szép erős pozitív volt, hőgörbét is vezetek és ott is úgy látszik van, bár a hőm nem megy fel az egekbe de ez lehet a pajzsmirigy meg progi miatt...

Minden esetre a hőgörbéimet viszem magammal.

5247. Nyuszó (válaszként erre: 5244. - Márta82)
2013. márc. 18. 15:14

Vagy várj, te most már túl vagy a félidőn?? Mivel írtad, hogy 21. napi vérvétel.. most ugrott be... :)

Akkor ahogy gondolod, de a köv. ciklusban feltétlen szerintem, peteérés környékén legkésőbb. Én így csinálnám.

5246. Nyuszó (válaszként erre: 5244. - Márta82)
2013. márc. 18. 15:10

Én visszamennék hozzá középidőben, mert akkor meg tudná nézni, hogy van-e peteérésed és a labor alapján meg ha úgy gondolja ad vmit a progidra. Így lehet nem esne ki ez a hónap, mert a progi-pótlót 13-14 naptól szokták adni.

Én is drukkolok neked!! :))

5245. Márta82 (válaszként erre: 5243. - Nyuszó)
2013. márc. 18. 14:53
Ja ha úgy is ez a 3-ik napi és kell a 21-ik napi is akkor ráérsz, meg már amúgy sem múlik semmi egy héten :) remélem minden rendben lesz, drukkolok neked :)
5244. Márta82 (válaszként erre: 5243. - Nyuszó)
2013. márc. 18. 14:52
Én Erdélyben élek de nem annyira vagyok megelégedve az itteni orvosokkal, ezért egy olyan nőgyógyászhoz jártam aki tőlletek jár át ide, csak most tanácstalan vagyok mert mire sikerül teherbe esnem jó lenne egy itteni nőgyógyász ezért gondoltam most elmegyek egy ittenihez, pedig a régi nagyon szimpatikus volt. Igaz régebben voltam nálla, még mielőtt elkezdtünk próbálkozni de akkor azt mondta minden rendben van és lehet kezdeni az akciózást. Sajnos aztóta nem mentem vissza hozzá, de mostmár nagyon esedékes lenne a dolog, de gondoltam előbb legyenek meg ezek az eredmények hogy azt már tudjam megmutatni neki, most meg már a pénzből fogytam ki, nem tudom lehet rááldozok még ebben a hónapban, vagy várjam meg a jövő hónapot hogy lássuk hogy hatnak a gyógyszerek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook