Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


5483. kismacskák (válaszként erre: 5482. - Nusy05)
2013. márc. 28. 09:28
Szia, attól függ hogy a ciklus melyik napján?
5482. nusy05
2013. márc. 28. 09:25
Sziasztok! az endometrium 7-8 mm az jó? köszi a segítséget!
5481. mkacca2 (válaszként erre: 5478. - Márta82)
2013. márc. 28. 09:14

Közben eszembe jutott, hogy vidéken is vannak mintavételi helyeik. Itt a link: [link] hátha valamelyiket könnyebben eléred.

Amennyiben úgy érzed te is, hogy fennáll a PCOS lehetősége, de nehéz kivizsgálni, érdemes lenne elkezdeni a diétát és a kardioedzéseket. Az is sokat segít a gyógyszer nélkül is, pláne, ha nem olyan súlyos a helyzet. Ha érdekel a diéta, írok róla.

5480. Márta82
2013. márc. 28. 09:06

Úgy látom sok minden megborult nekem, ami valaminek a következménye és sajnos ezért így nehéz eggyenként mindent visszaállítani az okra kellene rájönni és azt megoldani és akkor minden szépen helyreállna.

2-2,5 éve voltam nőgyógyásznál (tudom túl sok idő eltelt azóta) akkor még se ciszta se semmi, TSH is jó volt akkor, azóta megborultam. Sírok :((((

5479. Márta82
2013. márc. 28. 09:03

csajok mivel a progim kicsi és mivel kiszámolta nekem valaki hogy nem jó az ösztrogén-progeszetron arány, tehát ösztrogén dominancia van, nem lehet hogy ettől van ilyesmim?

Érdekes hogy nem írt fel peteérés stimulálót, lehet azért mert már késő lett volna a 13-ik ciklusnapon, ugye azt hamarabb kell szedni.

5478. Márta82 (válaszként erre: 5477. - Mkacca2)
2013. márc. 28. 09:01

Igen én is úgy gondoltam hogy magán uton csinálom, már utánna is érdeklődtem nem egy egetverő összeg.

Nekem sajna messze van Budapest, Erdélyben élek, ezért nehézebb nekem, mert itt kicsit más a szokás, felfogás, mindenütt rákattanak egy irányra, itt úgy látom kicsit más de próbálom abba az irányba terelni a dolgokat amit el akarok érni, amit tőlletek olvasok, tanulok és eddig még elértem, csak szép lassan, mert nem szeretik ha irányítják őket, csak suggalatként utalok mindig arra amire én gondolok.

Nem mondta egyértelműen hogy nincs peteérés vagy hogy biztos az miatt vannak a ciszták, de mivel most nem látott érett tüszőt és ha időben fog majd megjönni akkor egyértelmű hogy nincs. Viszont mikor ovutesztet csináltam nagyon szép erős pozitív lett és mivel már volt 2-szer is (de lehet csak azért 2-szer mert nem minden ciklusban teszteltem) halvány pozi teszt, gyanítom szokott lenni ovum csak esetleg nem mindig :(

Én már arra is gondolok hogy nem e olyasmi lehet a háttérben hogy akár sokszor megfogantam már csak ugye kezdetleges stádiumban elmhetett illetve hogy nem e maradt ott valami és nem ezeket látja e cisztának?

Nem tudom, gondolom most azt akarja látni hogy távoznak e menzesszel a ciszták. meg a méhnyálkahártyámat, hogy nehogy polip legyen mögötte. Passz...

5477. mkacca2 (válaszként erre: 5475. - Márta82)
2013. márc. 28. 08:52

Kedves Márta!

Én még mindig a PCOS-t gyanítom a dolgok hátterében. Az okoz cisztákat és peteérés hiányt.

Nem tudom pesti vagy-e vagy közel van-e hozzád. Én most voltam a Laboratorium Kft-nél: 6400 Ft-ba került a terheléses vércukor és inzulin mérés. 3 nap múlva küldik e-mailben az eredményt. Lehet menni OEP finanszírozásban is, de kevés helyen végzik. Magán úton meg beutaló sem kell hozzá. Ha érdekel, még írok a részletekről.

5476. kismacskák (válaszként erre: 5475. - Márta82)
2013. márc. 28. 08:47
Szia! Fel a fejjel! És mit mondott? Nem küldött el LH, FSH hormonvizsgálatra, vagy nem mondott valamit? Csak mert ezek eléggé úgy tűnnek, hogy PCOS tünetek.(ami LH/FSH arányból is megállapítható) Akkor vannak ciszták és nincs pé. De az kezelhető, és itt is vannak lányok akik ilyennel küzdenek, tuti adnak majd jó tanácsokat!!!
5475. Márta82
2013. márc. 27. 20:33

Csajok nem jó hírekkel jövök a nőgyógyásztól.

Az endotermiumra azt mondta elég vastag 10.5-öt mért és mondta hogy nehogy polipot takarjon és azért tünjön vastagnak. Elvileg 2 nap múlva kellene ovulálnom de nem látott olyan tüszőt ami képes lenne rá mert mind kicsi. Ellenben látott cisztákat elés sokat. Progimra írt fel duphasztont és miután elmúlik a legközelebbi menzim vissza kell mennem hozzá. De azt mondta lehetséges nincs ovum vagy nem mindig van mert ugye most sem úgy nézett ki és a ciszták is erre utalnak. Szóval szívás van.

Valaki hasonló helyzetben van, volt? Mire számítsak ezek után?

5474. Nadáné (válaszként erre: 5473. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 11:48

Igen. Rámkapcsolja a gépet és a mérésnél jönnek ki az eredmények.

Konkrét értéket nem ír ki, csak bepirosozza, h azzal gond van.

Nálam az elején a tsh meg a t4 is piros volt. Most se tegnap se 2 hete már nem volt piros.

Asszem 3 hete még a progim is piros volt.

Nyilván ebből nem tudni, h azért pirosak ezek, mert túl magas, vagy azért, mert túl alacsony, csak hogy gond van. De minden szervünket meg tud a biorezonanciával kezelni a természetgyógyász.

Csak nagyon alaposan meg kell válogatni, h kihez megy az ember, mert nagyon sok csaló van sajnos. :(

5473. kismacskák (válaszként erre: 5472. - Nadáné)
2013. márc. 27. 11:38
De ez hogy működik ez a biorezonencia vagy micsoda? Ott konkrétam megmondta hogy melyik hormonod nem jó?
5472. Nadáné (válaszként erre: 5471. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 11:06
Sztem majd április vége felé eendokrinológushoz a szokásos ellenőrzésre.
5471. kismacskák (válaszként erre: 5470. - Nadáné)
2013. márc. 27. 10:59
És doki ügyben? Mész most valamelyikhez?
5470. Nadáné (válaszként erre: 5469. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 10:50

Neeem. Most ugy döntöttem, hogy nem szedem be.

Várok, hátha helyreáll anélkül is minden bennem.

Most már 2 hetente járok kezelésre. Tegnap volt a 6. és 2 hét múlva megyek ismét.

A tegnapi állás szerint a hormonjaim kezdenek visszarendeződni. Abban a pillanatban, mikor bemért, nem volt gond egy hormonommal sem. :)

És gondoltam, hogy meg fog jönni, mert majdnem 2 hétig fent volt a hőm 36,7 és 37 között. Egyszer csak leesett és megjött. :)

5469. kismacskák (válaszként erre: 5468. - Nadáné)
2013. márc. 27. 10:43
Na az jó:) akkor elkezdted szedni a closit? 14 nap körül mész majd uh-ra?
5468. Nadáné
2013. márc. 27. 10:40

Én ma vagyok a 4. ciklusnapomon. :)

Vasárnap teljesen önállóan, mindenféle külső behatás nélkül megjött rendesen barnázás nélkül. :))

Röviden ennyi. :)

5467. kismacskák (válaszként erre: 5466. - Nadáné)
2013. márc. 27. 10:05
Na de Veled mi újság?
5466. Nadáné (válaszként erre: 5463. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 09:58
Akkor jóó! :)
5465. kismacskák (válaszként erre: 5464. - Márta82)
2013. márc. 27. 09:52
Hát igen, megy itt a szenvedés, na de tudod addigis élvezzük még ki a helyzetet, bulik utazások...ki mit szeret csinálni:) Aztán egyszer csak úgyis beköszön a gólya:)
5464. Márta82
2013. márc. 27. 09:40
Jaj én nagyon remélem hogy "csak" a hormonokkal van bajom, beledilózok ha más is jön még. Annyi minden lehet, azért fura nem, csoda hogy egyáltalán vannak akik könnyen teherbe esnek...na de tudjátok hogy van mi jobban fogjuk értékelni ezt az egészet mert mi megszenvedünk érte, a jó dolgok sohasem jönnek könnyen nem?
5463. kismacskák (válaszként erre: 5462. - Nadáné)
2013. márc. 27. 09:33
Ok, én se arra gondoltam, hogy totál el legyen záródva, azért nem őrültem meg:)
5462. Nadáné (válaszként erre: 5460. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 09:27
Sztem annak ne örülj, ha el van záródva a petevezetéked, ugyanis van olyan eset, amikor nem tudják már megnyitni. És akkor már nem inszem jön, hanem lombik. :(
5461. Márta82
2013. márc. 27. 09:26
Progi pótló krémet nem hazsnált valaki? Nekem ajánlotta valaki itt a fórumon és gondolkodom rajta, csak most már tényleg kifogytam anyagilag, de estleg jövő hónapban megpróbálnám. Bár meglátom mitt mond ma a doki és lehet felír valami pótlást, ki tudja...
5460. kismacskák (válaszként erre: 5459. - Márta82)
2013. márc. 27. 09:24
Hát majd látja, hogy komolyan veszed a témát és foglalkozol vele:)) nekem a clostitól nem nőtt a progim,szóval ezt a megoldasát nem fogom újra elfogadni tőle:( Amúgy komolyan mondom, hogy most szinte már örülnék annak ha a petetvezetékkel lenne gond, mert akkor azt megműtik és megszűnne az akadály...viszont ha átjárható, akkor kereshetek inszemet végző intézetet, újabb 100 ezrekért:(((((
5459. Márta82 (válaszként erre: 5457. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 09:22

6-ra vagyok előjegyezve :)

Még meló után hazaszaladok tisztálkodni :) és utánna megyek. Szép kis dossziét csináltam ahova lefűztem a hőgörbéimet meg az eredményeimet. Írtam fecnire hogy miket kell említenem vagy kérdeznek, szóval nagyon felkészült vagyok most :))))

Majd biztos lesz egy véleménye rólam ha meglátja milyen anyagot állítottam neki össze :)))

Az nem volna baj ha a progeszteronodon topog, csak az a baj hogy nem ad rá semmitt, de lehet ha colsitbegyt adja attól kell az is nőjön, látod a netes doki nekem is azt mondta hogy azt kellene szedjem.

Ja és apropó homeopátiás szerek, nővérem megint jó szarul van mert nem hat a homeós bogyója, szóval egyenlőre én szerintém én maradok a gyógyszereknél. Most kissé meginogtam ebbe a homeós dologba hogy látom nővéremnek semmitt nem segít és a kis mutyüszök olcsók de egy rendelés a dokinál 5500 ft és ez csak egy kis beszélgetés.

5458. kismacskák (válaszként erre: 5286. - Nadáné)
2013. márc. 27. 08:55
Szia Nadáné! Úgy el vagy tűnve mostanában. Veled mi újság?
5457. kismacskák (válaszként erre: 5454. - Márta82)
2013. márc. 27. 08:43
Szia, hányra mész? Olyan kíváncsi vagyok, hogy Neked mit fog mondani a doki! Mi tegnap megbeszéltük otthon, hogy keresünk egy másik dokit is párhuzamosan, mert a mostanival egyszerűen nem haladunk 5-ről a 6-ra, még mindig a progeszteronon toporog....:)
5456. Szamoncsi78 (válaszként erre: 5440. - Kismacskák)
2013. márc. 27. 08:09

Szia!

nekem pé serkentésére írta fel a doki,mivel előfordult,hogy 5-6 hónapig nem volt pé-m,vagy legalábbis nem félidőben.Minden hónapban mentem uh-ra,13-17 ciklusnapokon,de nem volt sosem.Aztán februárban tök véletlenül csináltam a 21. napon egy ovu tesztet és az pozitív lett.Baba nem lett belőle,márciusban viszont mégsem jött meg a mensim.Visszmentem a dokihoz és kiderült,hogy volt egy 26mm-es tüszőm,ami nem repedt meg.Erre kaptam Duphastont,10 napig szedtem,szombatra meghozta a mensimet és ma kezdem a Closty-t.5-9 napig kell szednem 2x1-et,ha elfogyott,hívom a dokit UH miatt.Meglátjuk,segít-e valamit...

5455. Márta82 (válaszként erre: 5450. - Mkacca2)
2013. márc. 26. 16:55

Remélem most sikerrel jártatok :)

Nem értem az endo dokimat mondtam neki hogy baba miatt érdekel mégis azt mondta az jó.

Remélem ennek több esze lesz és felír valami progi pótlást.

A krémet nem használtátok erre a célra?

5454. Márta82 (válaszként erre: 5446. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 16:51

Holnap délután. Elmondok neki mindent és meglátom mit mond. Elvileg 2 nappal ovu előtt leszek, gondolom látni fogja hogy elég nagy e a tüsző meg elég vastag e a méhnyálka.

Hát kiváncsi leszek mit mond majd. Elvileg van ovum mert az ovuteszt szép pozitív lett, hőgörbét is vezettem hónapokig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook