Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen diétát csináltál már, milyen eredménnyel? fórum

Milyen diétát csináltál már, milyen eredménnyel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 15. 12:27

Sziasztok!

Én elmult 3 hétben 5,3kg attam le. Meséljen valaki arról aki tapasztalta mennyire befolyásolja a fogyi a hormonháztartást? Én anno 16kg fogytam 2 hónap alatt sok zöldség alma és folyadékkal torna nélkül de rég volt.Most napi 3km séta babakocsival plusz hasizom erősités.

62. o.andi
2009. nov. 18. 01:16
semmilyet még
2008. márc. 3. 15:33
Almaecet kapszulával,15 kg-tól szabadultam meg,ennyit is akartam fogyni.
2008. márc. 3. 14:48
2 éve 90 napossal fogytam 6kg-t, de csak 1 hónapig csináltam, most újra csinálom, két hete, és eddig 3 kiló ment le, nagyon könnyű betartani, és hatásos!
59. Június (válaszként erre: 47. - Danica)
2008. febr. 21. 12:13
Sziasztok! Ez pont olyan mintha magamat olvasnám. Ugyan így voltam és vagyok ezzel az egész fogyókúrás dologgal, pont mint te.
58. szivko
2007. szept. 13. 11:23

Én is a 90 napost, 10kg ment le.szerettem, mert nem kell koplalni...

Eddig minden ismerősömnek bevált.

2007. szept. 9. 18:32

Almaecet kapszulát szedek,semmi koplalás!

Mindent eszek,15kg felesleg volt rajtam,és tartom a 60 kg-ot,168 cm magas vagyok.Eleiben sokat tornáztam,amit még kéne,hogy most is csináljak,de időhiányban szenvedek.De holnaptól.....

56. Mocori
2007. szept. 8. 19:02
90 napos diétát 76 napig: -8.5 kg.
2007. szept. 8. 15:23
Én egy valamiben hiszek,az a koplalás.Mástól nem tudok fogyni.Így adtam le 12 kilót elég gyorsan.Igaz,hogy közel álltam a halálhoz,de legalább lefogytam.
2007. szept. 4. 14:13
Még semmilyet,nem is akarok.Szeretek enni,mindent,ami finom,nem eszem magam degeszre,és mozgok eleget.Nem hiszek semmilyen diétában,és fogyókúrában.Nem fogok mondjuk brassói helyett kefirt enni.De ha valaki ettől jobban érzi magát,akkor tegye.170 cm magas vagyok,és 70 kiló.Nekem éppen ideális.:-)Mindenkinek szép napot!
53. Donyta
2007. szept. 4. 09:38

Egy kipróbált, napi fél kiló fogyást eredményező diétám van. Mozgás fontos!Napi minimum fél egy óra folyamatos mozgás, amig nem érezzük, hogy forrósodik a használt izomrész! Izzadjunk kicsit. A mozgás után nem szabad azonnal inni! Fél órát minimum várni kell!


Reggeli: 1 kispoharas,(danone) gyümölcsjoghurt, 3 ek. gyümölcsösmüzli.Fél szelet rozskenyér, éppen megkenve zsirszegény vajjal, rá egy szelet sovány sonka-párizsi vagy szeletelt virsli. Paradicsom amennyit szeretnél.(kávé 1dl sovány tejjel, vagy édesítőszeres tea!!!)Víz, 2dl!!!


TÍZÓRAI: fél kifli kettévágva, külön, rajta fél-fél szelet sonka vagy párizsi. alma, paradicsom amennyi tetszik. Víz!!!


EBÉD: 1 Kész üveges sárgahüvelyű bab fél levét leöntve. 1 kispoharas natur joghurt, 1 gerezd fokhagyma,izesíteni kedvünk szerint. Többszörre is elég! Ebbe kockára vágott(szeletelt, 20dkg.) sonka, vagy párizsi, vagy virsli. (helyettesíthető néha egy főtt vagy tükörtojással) Összekeverjük, és annyit eszünk (kenyér nélkül) amennyi jól esik. Minimum 2x-re elég legyen!Víz! 2-5dl!!


UZSONNA: A fél kifli másik fele, fél-fél szelet sonka vagy párizsi. Paradicsom, alma, ananász, kiwi. (ebből csak két fajtát egy étkezéshez!)Víz!


VACSORA: Az ebéd másik fele, tea cukor nélkül, édesítőszerrel, 2-3 dl.!!!


Többféle varriációm van, nem lehet megunni és finomakat is lehet enni, de ez a legjobb (gyorsabb) a fogyáshoz!

Felvágottak helyett lehet használni, párolt csirkemellet,Egy nap max délben fél, este fél.

Sajtot, zsírszegényet, Max napi 10 dkg-ot.

Hétvégén lehet kicsit bünözni, csirkehúsleves sok zöldséggel, max. 1 ek. tészta. Sültcsirkecomb-mell, max. egy comb ketté osztva, vagy fél mell.Hozzá csak párolt vagy főtt zöldség a levesből.

Vacsorára, ehetjük ugyan azt mint reggel! Mást nem.


KELLEMES, ÉS SIKERES FOGYÁST KÍVÁNOK!!!

52. Donyta
2007. szept. 4. 08:45
Csak elfelejtitek, hogy az ilyen durva koplalás egy idő után visszavág!!!
51. Donyta
2007. szept. 4. 08:05
Saját kiszámolt és kidolgozott diétám van. Mást sosem próbáltam-nék ki! Napi 5x-i étkezés, nem koplalós!!!!
50. Peori
2007. máj. 19. 21:38
én a 90 naposat tavaly 12 kg-ot fogytam , és jelenleg is tartom a súlyom, de már nem diétázok
2007. máj. 11. 12:47
Csak reggelizni szoktam, két szelet puffasztott búza, egy csésze tejeskávé, egy csésze zöldtea. Így napi egy kiló minusz.
2007. ápr. 19. 17:45
Napi két liter zöldtea üresen, minimális kenyér, amúgy bármi, ami nem tocsog a zsírtól, és minden nap egy kis torna. Nekem bejön és még egészséges is.
47. Danica
2006. szept. 4. 20:43

Sziasztok! Anno fiatalkoromban hipp-hopp sikerült lefogynom akár 2 hónap alatt 16 kilót is. Számoltam a kalóriákat. Naponta 800-1000 között. Nem ettem édességet, kenyeret és tésztafélét.

De most, ahogy öregszem, annál nehezebb. Most például a 90 napossal sikerült lefogynom 5-6 hét alatt 7,5 kilót, és visszajött 10. Nincs már olyan akaraterőm mint régen. Fiatalon sokkal könnyebb volt.

2006. szept. 4. 13:06
WeigtWatchers: 6 hónap, -14 kg, amiből kb. 2 év alatt 10 visszajött. Kár...
2006. szept. 4. 12:23

Sziasztok!


Segítsetek nekem! Olyan embereket keresek, akik a 90 napos diétával jelentős súlyfeleslegtől szabadultak meg, és a történetüket névvel, fotóval (ilyen volt – ilyen lett) elmesélnék.


Köszi: Kuklai Kata, kuklaikata@freemail.hu

44. Darien
2006. szept. 4. 11:26
Ó, és az eredmények. A különböző próbák két év alatt hoztak -22 kg-ot hullámvölgyekkel együtt. Ha a *t befejezem, visszaállok a vegyeskajcsira.
43. Darien
2006. szept. 4. 11:24

Én is sok mindent kipróbáltam. Most a méregtelenítés és némi új lendület végett úgy döntöttem, hogy *zom. Ezt a jövő hét közepéig fogom tartani.


Egyébként a reformkonyha híve vagyok, de szívesen gyakorlom a Norbi féle táplálkozási elveket is.

2006. júl. 20. 20:42

Többfélét is csináltam. Nem biztos, hogy kronológiai sorrendben képes leszek visszaidézni...


1) 2 óránkénti evészet tojás, sajt, párizsi... stb (pontosan nem emlékszem már) egy hetes fogyi amúgy, de lehetett csinálni tovább is. 3 hét 8 kg minusz, mind visszajött kamatostul.


2) kórházi gyerek-kúra, két hét szenvedés, ahogy emlékszem, szinte ehetetlen kaják :(, 0 kg fogyás, majd miután hazajöttem, híztam természetesen.


3) káposztaleves kúra kb 5 nap, semmi minusz, de farkaséhség.


4) valami magazinból szintén egy hetes, reggeli nuku és többnyire zöldség. 6 hét alatt 13 kg sok sok sok torával, kamatostul jött mind vissza


5) Atkins, fél év, 25 kg boldog fogyás, egy év 4. fázisú kajálás + 12 kg :(((. Szóval maradnom kellett volna 1. fázisban, de ugye megállt a fogyi a szervezetem elsavasodása miatt.


6) 90 napos 90 napja alatt -15 kg, de tovább csinálom, most stagnálás jó ideje, rost módosítás.


Hát ennyi...

2006. júl. 20. 18:14

Sokat-sokfélét!Diéta mellett reggel 1 óra torna,9 óra munka,este 2óra kick-box.1 idő után 1-2 pohár kefír vagy joghurt egésznap.Az eredmény:55kg-ról 48kg!5hónap alatt.amit még 5hónapig folytattam és tartottam a súlyomat(48).Eredmény:katasztrófális vérkép,felborult hormonháztartás...stb!

Megijedtem,észhez tértem!Mire rendbe raktam magam 53kg mutatott a mérleg.Azóta sokkal "okosabban"próbálok ki mindent.Igaz szoktam lazítani.Ilyenkor beléefér a :pizza,sajtos-tejfölös lángos,milánói,fagyi.De mindent csak mértékkel.A mozgást ki kell egészíteni diétával és forditva!Igazából szerintem,csak a 2 együtt használ és aki hosszú távon gongolkodik(fogyás-súlymegtartás) annak egy "kisebb"szemlélet és életmód változáson kell átesnie.Legalábbis énszerintem.Nálam működik.De mivel különbözőek vagyunk mindenkinek más jön be:)Találd meg önmagad és meglesz a saját diétád.

40. Cathe
2006. márc. 29. 15:12

Sokszor és sokfélét. Mára már tudom minden a buksinkban dől el. Ha elhatározom sikerül, majdnem mindegy melyiket választottam. Most éppen elhatároztam és tudom sikerül is, mert az ERŐ VELEM van.

A bibi mindig ott keletkezik, mikor elérem a kitűzött súlyt. Nekem ez a legnehezebb azt megtartani. Eddíg nem is igen sikerült. Programozom az agyam, hogy ez ÉLETFORMA, de eddig mindig kibillentett valami és a kajába menekültem. Talán most... IGEN, persze még az út elején járok, de minden nap jobb egy picit, mert érzem, hogy fogyok!! Az én lelkem csak akkor OK teljese, ha karcsú vagyok.

39. fobe
2006. márc. 28. 22:02

Hát én 73 kg-val kezdtem: liszt, cukor, zsírmentes diéta: -3 kg/nem tudom mennyi idő alatt.

Vércsoport diéta -7 kg/kb. 1,5 hónap alatt, vasakarattal (nem híztam vissza).

-5 kg 1 hónap alatt "3 óránként evés"-es módszerrel. Visszajött :(

Most Atkins egy hete. Eredmény -1,5 kg. (61,5 kg)

2006. márc. 28. 21:20

Sziasztok!

16 éves koromig 51kg voltam.Aztán rászoktam az esti mogyorózabálásra,így sikeresen feltornáztam magam 67!!! kg-ra.Persze szép lassan kúsztak fel a kilók.Koplalással visszafogytam 51-re.Reggeli 1 joghurt,délben túrkálás az ételben,este semmi,vagy egy joghurt.+sok torna.Végül ájulás.Fogyókúra befejezve.(persze a torna is).22 éves koromra visszakúsztam kb. 63-ra,de nem zavart!?Aztán megint 67.Herbalife-al lement 8 kg.(a pénztárcám is jól lefogyott tőle).Miután abbahagytam visszajött 4kg= 63kg.Norbi update + torna(heti 3X súlyzós edzés)+1,5kg 2 hét alatt=64,5Kg.Most itt vagyok veletek és Atkinsezni próbálok(néha még elbukok egy csoki láttán,de remélem le tudok mondani róla egy idő után).

37. mokusi
2006. márc. 28. 19:39

Hali!


Tudni kell rólam, hogy soha sem voltam egy csontkollekció. Kiskoromban az egész panel tudta, hogy éhes voltam, annyit sírtam. Kamaszkorom óta minden évben csak gyarapodtam, mignem 18 évesen 165 cm magasan voltam 76 kg. Na ez már sok volt!!! Elkezdtem intenzíven tornázni és eléggé odafigyeltem az étkezésemre is. '05. okt.-től csináltam egészen dec.-ig. Így sikerült egy olyan 10 kg-tól megszabadulni. Hajrá mindenkinek, mert mindenki képes rá!!

2006. febr. 5. 20:10

Sziasztok.


Én az Atkinsen kívül eddig nem nagyon csináltam mást, csak olyan én-féle, nevenincs diétákat, vagyis magam állítottam össze magamnak, hogy mit ehetek. Sikeres volt, mert fogytam mindig, és mellette irtó jó volt annak idején kiegészítő mozgásként a callanetics, azzal nagyon-nagyon szép eredményt értem el, sajnos aztán évek alatt, szerelmi bánat és társai visszahíztam...


Szóval azért annak idején én is kipróbáltam a híres nevezetes káposztalevest, és akkor jó volt, mert sikerélmény volt, fogytam, de ma már ha megérzem az illatát (mert pl. vmelyik szomszéd éppen készíti), hát azon nyomban elfog a hányinger.

És amikor ettem, akkor is szerintem azért fogytam, mert pár nap múlva úgy elment a kedvem az evéstől, hogy rá se bírtam nézni a káposztalevesre.

35. chewy
2006. febr. 4. 17:34
Eszembe jutott meg valami.Soha nem voltam igazan vekony,de suly problemaim sem voltak.Az elso gyermekemmel 70 kiloval lettem terhes es 80 kiloval mentem szulni.ez teljesen normalis .A masodikkal viszont 57 kilo voltam amikor terhes lettem(meg 6 honaposan is csak 65 kilo voltam a 175 cm es magassagommal,szulni viszont 90 kiloval mentem!!!Persze a hirtelen hizas miatt(toxemia gyanuval befektettek a korhazba es 3 hettel korabban meg is szuletett a kozel 4 kilos kisfiam,szerencsere teljesen egeszsegesen,mar ujszulottkent igazi vasgyuro formaval.Na ekkor kezdodott szamomra az igazi fogyokura 86 kilosan.Kaloria szamolgatassal le is mentem ugy 75 kiloig ekkor lettem terhes a harmadik gyermekkel,de innen szamitva mar normalisnak tunt a szulesig felszedett 13 kilo.En megint 86 kiloval vegeztem.2,5 evig szoptattam a legkisebb fiamat es szepen lefogytam 70 kilora.(kaloria szamlalas)A kiloim azota fel es le ugralnak.(na de errol csak en tehetek,mert barmi bajom vagy banatom van,rogton evesbe folytom)Mindenesetre nem adom fel.
34. chewy
2006. febr. 4. 17:22

Sziasztok!

A 90 napossal lefogytam 86-rol 68-ra.(90 nap alatt)

Aztan szepen visszamentem 78-ra.(fel ev mulva)

Akkor kovetkezett 2 het Atkins ,8 nap a 90 naposbol es visszatertem az Atkinsre.Igy kb.3 honap alatt 63 kilo lettem.De ujabb fel ev utan megint 79.Akkor 3 het alatt 600 kaloriaval 3 kilot fogytam.Folyamatosan folytattam az Atkinsel,holnap telik le a 2 het es hetfotol nehany nap a 90 naposbol(tavaly ez atsegitett a stagnalason)Hetfon reggel merem magam.175cm vagyok.68 kilo szeretnek lenni.(na a 70-el is kiegyezek,ha vegre tartani tudom.)Megfigyeltem az evek folyaman,hogy a 78 kilohoz ragaszkodom a legjobban,mert mindig oda terek vissza.Mindenkinek sok sikert!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook