Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen cicád / cicáid vannak? fórum

Milyen cicád / cicáid vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
17. rozsa3
2006. júl. 20. 17:27
Az én lakásomban van, de nem az enyém, egyébként fekete házimacskusz, de gyönyörű a bundája, és a szeme ...
2006. júl. 20. 16:16
Nekünk két cicánk volt, sima házimacsekok. Dolfi és Dorisz. Az anyjuk nálunk felejtette őket, így én cumiztattam a kicsiket!:) Sajnos csak voltak, mert még a télen elpusztultak.:( De mamáéknál van cica, nem is egy! Ők is házicicák. Mindjárt képet is teszek fel: Sugi Dolfival:)
2006. júl. 20. 13:18
Két cicám van, perzsák, bár szerintem nem teljesen. Lényeg, hogy lehet velük "babázni" fésülgetni őket. Szofi a mama füstszínű, a kislánya Yumi teknőcszínű, (a cicapapa fekete volt, hogy lett ez a Yumi teknőc, nem tudom).
2006. júl. 20. 10:20
2 cicám van. Egy sziámi és egy fekete. Kis arik!:)
2006. júl. 16. 14:23

Öcsém tigris csíkos "Lecsó" cicája lett 1 ismeretlen kandúrba szerelmes.3 kisfiú-1csíkos-2mintás.Vadak,de édesek:)

Az 1ik pici néhány hete kinézett magának(-fehér mancs és mellény).A leg!vadabb,neki megy a németjuhásznak is! Na,ő udvarol.Kiválasztott magának.aranyos a pici:D

12. zse pi (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2006. júl. 15. 20:38

ugye milyen aranyosak? A kutyával elég jól kijönnek, néha fújnak rá, de őt ez teljesen hidegen hagyja.

Biztos tudja, hogy egy tappanccsal is ki tudná csinálni őket. :)))

Viszont amit észrevettem az az, hogy féltékeny. :D Ha hívom a cicákat, ő az első, aki odaér.

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Zse pi)
2006. júl. 15. 20:22
nagyon édesek a kiscicáid! látom, van kutyátok is, hogy jönnek ki egymással?
10. zse pi
2006. júl. 15. 10:33

Nekünk is kettő cicusunk van. Testvérek: Szöszi, és Marci. Azt hiszem van bennük egy kis perzsa vér is, de ez csak Marcin látszik. Még elég fiatalok, és nemrég vannak velünk. Szöszi már megszokta a helyet, az embereket, már igényli a simogatást. Marci nagyon visszafogott, még mindig elszalad előlünk :( , remélem ő is betud majd illeszkedni.

Képeket láthattok az adatlapomon.

2006. júl. 15. 09:42
Kettő cius van a háznál, szürke cirmosok, egy fiú, meg egy lány.
2006. júl. 14. 18:03
Nálunk egy cicc randalírozik csak, egy közönséges háztartási cicc. Adatlapon kép, meg a naplóban is. Úgy tekínt ránk, emberekre, mint akik azért vannak, hogy neki jó legyen... :)
7. reni
2006. júl. 14. 15:29

nekem egy ezüst-szürke britt cicusom van.

jimmynek hívják és csak a családtagokkal barátkozik.

6. Hoxa
2006. júl. 14. 14:04

Nekem egy britt kék cicám van. Királynői viselkedéssel bír, biztos a hűvös angol vér teszi. :)))))


Ha jól emlékszem a hoxa talin 2 ember vérét ontotta. :)))) Csak azokét, akik nem bírtak ellenállni - a figyelmeztetések ellenére - és barátkozni akartak Őfelségével. :)

2006. júl. 13. 07:21
2cicusom van. egy szürke, valami keverék, de nem házi. A másik perzsként volt véve, de nincs olyan hosszú szőre, ő vörös-fehér bundájú. Már 9 évesek, de egyikük egy elragadó teremtés, még a msáik elég mozgékony, aktív macsek, de már kezd lenyugodni. Benne vannak a korban.:)
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Bea533)
2006. júl. 12. 17:10
szia! milyen színű a cicád?
2006. júl. 12. 16:13

Sziasztok!!

nekem csak egy egyszerü kis egyéves házicicám van,de nagyon okos és értelmes Marcika a neve a kutyáim is szeretik együtt szoktak játszani.

2006. júl. 12. 07:29

szia! megnéztem az adatlapodon, nagyon szép a cicád!

nekem egy másfél éves orosz kék cicám van (Bombi), és egy kis rosszcsont 4 hónapos vörös házicica (Frici).

2006. júl. 12. 01:12
Sziámi cicu, Berci (lsd. adatlap) és egy fehér sziámi, Merci
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook