Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen cicád / cicáid vannak? fórum

Milyen cicád / cicáid vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
77. leona78 (válaszként erre: 72. - Emagdi)
2006. dec. 15. 16:34
Koszi szepen,jol esik,hogy egyutterzel velem.
76. emagdi (válaszként erre: 74. - BaloghneAdri)
2006. dec. 15. 11:53
nagyon helyesek a cicusok, és a kutya se kutya! :))))
75. BaloghneAdri (válaszként erre: 74. - BaloghneAdri)
2006. dec. 15. 11:48
Bocsi, de tele lett hibákkal, azt hiszem túlságosan siettem.
2006. dec. 15. 11:46

Nekem is van két cicusom, az adatlapon láthatjátok Őket. Miu cica került hozzánk előbb a fodrászomtól, nagyon hasonlít a Wiskas cicára, de közönséges házi cic. Nagyon imádnivaló, reggelente bejön a szobába, feljön az ágyra és addig nyávog, amíg hanyatt nem fodulok és akkor elhelyezkedik a mellkasomon és simizni kell. Az ő fiacskája Maszat cica, nevét azzal szerezte, hogy a hasa is és a tappancsa is fehér, és a kedvenc időtöltése a hamuban, koromban és egyéb piszkos dolgokban, ezért a fehér szőre általában szürke. Ő róla azt érdemes tudni, hogy kb 3-4 hetes lehetett, amikor a mama rálépett véletlenül, azt hittük eltörött a gerince, mert csak rángatózott és sírt. Kihívtuk az állatorvost, hogy altassa el, ne szenvedjen, de azt mondta, hogy várjunk egy két napot. Két nap múlva kutya baja sem volt, de ő maradt a kedvenc, ezért őt tartottuk meg.


Egyébként láthatjátok van egy kutyusunk is, akit úgy raktak ki. Na mármost a kutyus később jött, mint a Miu cica. Először féltünk, hogy egy ekkora kutya mit fog csinálni a Miuval. Hát, kiderült, hogy inkább a Topit kell félteni a macsektól, azt látnötök kellene, hogy mennyire védi a területét. A pici cicával már jól kijön a Topi, mindig játszani akar vele. Fogja magát álla macsak előtt és egy hirtelen mozdulattal hasra veti magát előtte (ettől persze szegény Maszat kap frászt)


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de még órákig tudnám folytatni, de akit érdekel nagyon szívesen csevegek a macsakokról és egyébről is bárkivel.

73. zena01 (válaszként erre: 70. - Leona78)
2006. dec. 15. 11:14
Aki megmérgez egy macskát, annak hasonló szenvedéseket kívánok. Ez már egyszer bejött.
72. emagdi (válaszként erre: 70. - Leona78)
2006. dec. 15. 09:20
szegény Tomi cica!!! sajnálom, hogy ez történt!
2006. dec. 15. 03:06
Kitettem az adatlapomra is a kepet...:((((
70. leona78 (válaszként erre: 60. - Leona78)
2006. dec. 15. 01:42
Sziasztok!Mostmar sajna egy cicaval kevesebb,mert a Tomi nevu cicam meghalt,mert megmergeztek....:((((((((((((((((((((
69. zena01 (válaszként erre: 68. - Tünde733)
2006. dec. 2. 10:31
A hugom is szeretne egy kutyát, de a macskák miatt nem lehet. Szegény kicsi cicóknak, milyen sokk lenne?
2006. dec. 1. 22:26
a lányom nagyon szeretne egy cicát(én is)!de a kutyink nem birja őket!:(pedig mindent megprobáltunk már!!
67. szika
2006. dec. 1. 22:24
takma=tarka :D sötét van a szobában :)))))
66. szika
2006. dec. 1. 22:23
Nekem van egy európai cirmos, Jedi lovag nevezetű ( nevet a viselkedésével érdemelte ki, a keresztsében a Törpe kandúr nevet kapta - méretei miatt), őt a húgom találta és a cica hazasétált vele, azóta 4 éve nálunk lakik :). Aztán van egy hatalmas takma macsek. Olivér nevezetű, de beceneveinek már számát sem tudom :))) És a legifjabb egy hölgyemény, mégpedig Szép Heléna - röviden Lusi vagy Szükre boszorkány. Merthogy mindene szürke. A bundája ezüstös, az orra és a tappancsai sötétszürkék, a szeme kékesszürke. Szóval gyönyörű. Persze mindhárom az. :))))))
2006. dec. 1. 21:03
Sziasztok! Egy mások által kidobott cicusunk van.Neve rengeteg,attól függ,hogy a 4 éves kisfiam mit talál ki éppen.Fekete-fehér kandúr,imádja a kutyáinkat.Ma például elsétált velünk a nagyihoz,útközben jókat hancúrozott a kutyákkal.Ha nem dorombolna már-már kutyának néznénk.
2006. dec. 1. 19:36
Nekünk sok macskánk van, talán 6.Házimacskák, de a kedvencem akit meg is simogatok az perzsa keverék, fekete és Döncinek neveztem el.
2006. dec. 1. 18:12
Sziasztok! Nekem jelenleg 4 cicam van. Egy hazicica, es 3 perzsakeverek. Sajnos a perzsacicam par honapja meghalt :( A lanycicam ujra terhes, es 2 het mulva varhatoak az uj "kisbabak" :)
62. emagdi (válaszként erre: 59. - Éva*)
2006. dec. 1. 09:12

szia! az én egyik cicám oroszkék, valóban lakásba való "mintacica". de nyár óta van egy "kistesója" is, aki házicica, kis vörös ördög. amikor ő jött, akkor döbbentem rá, hogy mekkora különbség lehet két macska között! :)

de mindkettő imádnivaló!

61. zena01 (válaszként erre: 59. - Éva*)
2006. nov. 30. 17:03
Szerintem mindegy milyen, csak macska legyen!
2006. nov. 21. 20:52

Nekem hazicicaim vannak.A legidosebb,az anyamacska,Cila 7 eves,feheres-szurkes.Nagyon sok kiscicaja volt mar,sokat elajandekoztam de mindig van 1-2 kedvenc,akiket megtartottam.Jelenleg 3 kiscicaja van 1 lany es 2 fiu:Kivancsi Fancsi,aki feher fekete folttal a hatan,Tomi,aki pont ugy nez ki mint az anyja,tehat feheres-szurkes,es Miki,aki fekete,nyaka,hasa,tappancsa feher.Ok 4 es fel honaposok.

A nyaron hozzam kerult egy szurke,nagyon sovany,beteges lany cica,a nyakan egy mely vagassal.Meg azt hittem,hogy az 1 eve eltunt Almos nevu fiu cicam kerult haza,mert pont ugy nezett ki.Csak amikor lattam,hogy nagyon gombolyodik a hasa,akkor derult ki,hogy lany cica :-))Ha mar Almosnak hittem,ez maradt a neve.2 es fel honapja neki is lett 2 kiscicaja 1 fiu es 1 lany.A lany cica sajnos nem maradt meg.A fiu cica sarga szinu,o most a kis kedvenc.

59. éva*
2006. nov. 13. 16:38

Nekem keverék, anyuka oroszkék volt, apuka házi.

Direkt oroszkéket akartam, mert azt olvastam róla, hogy nyugodt cica, kifejezetten lakásba való. Nem volt pénzem pedigrésre, így kaptam egy hihetetlenül izgó-mozgó-rohangáló-föggönyre szaladó veszedelmet.

2006. nov. 12. 20:42
Cirmi: 19 hónapos lánycicus, vörös-szürke csíkos
57. zena01 (válaszként erre: 52. - Nayloon)
2006. nov. 12. 17:16
Juj, de sok cicád van? Nincs köztük marakodás?
2006. nov. 12. 07:11
Egy éves kendermagos kisfiúcic.
55. emagdi (válaszként erre: 54. - E28ddc7c9b)
2006. nov. 12. 07:05
gratula az új kis jövevényhez!:)
2006. nov. 12. 00:08
Változott a helyzet, hozott a lányom egy fekete kis macsekot. Most kb három hónapos, hat hete van nálunk, de egy eleven kis valami.
2006. okt. 6. 22:03

Házi cicák... egy hófehér lány és egy koromfekete fiú... Jin és Jang...:))

Az igazi nevük ... Pihe és Totó.. Két gengszter...

2006. okt. 5. 16:56

Házi vegyes!

Pötyi - fehér hátán fekete folt.

Bütyi - fehér a hátán vörös cirmos beütés.

Kormi - fekete cic.

Gubanc - fekete cic.

Tigris Béla - igazi cirmos kandúr.

2006. okt. 5. 16:10
Egy kék britt rövidszőrű kislány, 2 éves. Milly a neve, mint a kedvenc vajkrémem neve :) ő is egy jóízű mosoly :)
2006. okt. 5. 15:53
Egy koromfekete cicánk van kormi névre hallgat fiú,ennek ellenére nagyon nyafka.
49. mti
2006. okt. 3. 09:14
Egy finnyás kék-fehér perzsa öreglánycica. A 13. évében jár. De nem látom rajta, hogy öregedne, örölök neki!
48. zena01
2006. szept. 22. 13:46
Jelenleg két herélt félperzsa. Nagyon szeretem őket el is vannak kényeztetve rendesen. A többi cicám sajnos nem ért meg matuzsálemi kort,de remélem ők igen.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook