Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen antibiotikumot érdemes szedni hólyaghurut után? fórum

Milyen antibiotikumot érdemes szedni hólyaghurut után? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 10. 09:02

Sziasztok!


Köszönöm a segítséget, de már beszéltem 1000szer az orvossal és amiket szedek azt mind az ő ajánlására teszem. Én csak annyit kértem, hogy ha esetleg valaki járt már hasonló cipőben az ajánljon valami probiotikumot (ez nem gyógyszer), amit mondjuk nem 14 000 ft-ért vesztegetnek, ugyanis az urológus ajánlotta ezt a Hobiotot, de tulajdonképp bármilyen probiotikum megfelelne és hátha itt valakinek van jobb ötlete és olcsóbb megoldása.

Nem célom Hoxán gyógyítani magam, mint másoknak én már orvos után vagyok itt...

2013. máj. 9. 11:46

Ciprofloxacin elég jól beválik a húgyúti fertőzésekre, és nem is drága annyira.

De ezt orvossal kell megbeszélni :)

3. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - 5674644b5d)
2013. máj. 8. 12:32

Nem gondolod, hogy ezt a kérdést az orvosnak kellett volna feltenned?

Az ember nem kapkodja csak úgy az antibiotikumokat.

2013. máj. 8. 09:45
Azt elfelejtettem írni, hogy a vizelet tenyésztés e coli baktériumot mutatott ki.
2013. máj. 8. 09:44

Sziasztok!


Tavaly ősz óta szenvedek hólyag huruttal. Sok fajta gyógyszert, többek közt antibiotikumokat is szedtem. Legutoljára az urológus nitrofurantoin-t írt fel, amiből 3 doboznyit szedtem be, emellett szedetem napi 1500 mg c vitamint és 600 mg tőzegáfonyát és ugye sok folyadék. Úgy tűnt helyre is jöttem, de az utolsó nitrofurantoin beszedése után, vitamin megtartása mellett visszajött az vizelési inger, igaz fájdalmaim nem voltak. 1 hét idegesítő wc-re rohangálás és sikertelen pisilési kísérletek után visszamentem az urológiára. Mivel genny nem volt a vizeletemben a doki azt mondta, hogy ez természetes ilyen hosszan tartó betegség után még érzem az ingert majd el fog múlni csak szedjem tovább a vitaminokat a fenti dózisban plusz szedjek napi 2szer probiotikumot, Hobbiotot ajánlotta.

A mivel erre a probiotukimra az van ráírva, hogy 3-5 napig szedhető nem lesz gond ha én 2 hónapig szedem? Esetleg van valakinek jobb terméke ehelyett, mert elég drága. 4 dobozzal kellett volna vennem legalább, hogy 2 hónapig tudjam szedni, de az úgy 14 000 ft lett volna. Azonban az elmúlt félévben már annyit költöttem gyógyszerekre és vitaminokra meg egyéb más eszközökre (anionos betét, teafaolaj), hogy teljesen kimerültem anyagilag és persze testileg és lelkileg is :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook