Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milupa Fermentált fórum

Milupa Fermentált (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. aug. 8. 11:20
Aha, király, Nutricia-tól visszajött az e-mail, hogy betelt a postafiókja, így a levelemet már nem tudta fogadni...Ez az igazi.
102. Derya (válaszként erre: 101. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 11:15
igy van, ez a helyes. ha ketsegem van en is inkab el szoktam vinni.
2014. aug. 8. 11:13
Na én ezt nem szeretném. Akkor hívom a Heim Pált,de valami teljes kivizsgálást szeretnék,mert a szeme miatt felmerült a szüléskori herpesz. Habár a nőgyógyászom teljesen kizárta,de most már érdekel a dolog akkor is. Inkább most kínozzák egy picit,mint hogy utána kórházban legyen hetekig... Csak azt nem értem,hogy a Fermentálttól miért nem volt soha semmi baj?? :( Most meg mindentől. Az is lehet hogy a foga miatt sír,egyszerűen nem tudom eldönteni,mert valamikor egyáltalán nem feszíti magát,utána meg jönnek a nagy pukik,meg a hátfeszítés. Nem tudom,de elviszem inkább.
100. Derya (válaszként erre: 98. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 11:06

ha a kiutes a melegtol van, akkor az elmulik hintoporozasra, gyakori zuhanyzasra, szellos ruhazat hasznalata mellett.

ezt en nem tudom, de melegtol nem lesz hasmenese a babanak es nem is faj a hasa, nem si gorcsol.

nem tudom, hogy segghulye-e a gyerekorvosod, az enyem az volt, korhazba is kerulta gyerekem miatta. :-(

99. Derya (válaszként erre: 98. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 11:04

mindegy, egy gyermek gasztroenterologushoz kene elvinni.

en nem akarom a szot szaporitani, az egy honappal ezelotti hsz-eimben leirtam mindent.

a Heim Pal gasztroenterologiajat ha felhivod es megmondod, hogy mennyi ideje van problemaja a gyereknek meg mik, akkor ok majd mondanak valamit, hogy mi a teendo.

jobbulast kivanok ismet a babanak.

2014. aug. 8. 10:57
És hozzáteszem azt is csak minden dolog kizárása képen adta,mert szerinte a kiütés a melegtől van! szerinte semmire sem érzékeny! Szóval még mindig nem értem miért én vagyok a hibás,de tényleg még sértődj meg! Nem értem most mi bajod! Nem vagyok gyerekorvos,sőt még csak közöm sincs a dologhoz,meg nincs még 2 gyerekem,hogy tudjam mindenre a megoldást! Megfogadtam a tanácsod,vittem orvoshoz,stb... Most akkor??
97. BlueJasmine (válaszként erre: 96. - Derya)
2014. aug. 8. 10:55
Bocsi,de akkor segghülye a gyerekorvosom,mert Ő írta fel,hogy ez jó lesz,és laktózmentes stb... Nem értek hozzá,rábíztam a döntést,azt csináltam amit mond! Bocsi de nem vagyok gyakorlott Anyuka. Most akkor mit kéne tennem??? Heim Pálba hogy lehet beutalót szerezni? A gyerekorvosom adhat,ha közünk nincs hozzá?Bethesda meg Szent Lászlóba utalt csak be.
96. Derya (válaszként erre: 94. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 10:17

basszus, ez most komoly????

es ha laktozmentes,. akkor az tejmentes????

hat NEM!!!!

a tejmentes, az tejmentes, nem laktozmentes!!!

a laktoz az cak egy alkootoja a tejnek, a tejcukor.

de sokan a tejfeherjere erzekenyek!!!

tejmentes tapot kene neki adni, de en elbucsuzom ettol a forumtol.

amit csinalsz a gyerekkkel, az nem jo, ne haragudj, nem birom megallni, hogy ne mondjam ki. :-(

muszaj lenne elvinni orvoshoz szegenyket.

95. BlueJasmine (válaszként erre: 93. - Derya)
2014. aug. 8. 10:16
Vittem én orvoshoz,és eddig meg túlbuzgó volt,küldött mindenhova amikor fölösleges volt. Most meg nem foglalkozik vele... Igen,orvosváltás mindenképp lesz,és pont a Heim Pálba fogom vinni,már csak a szeme miatt is. Mert az sem javul,és egy jó szemésztől azt a választ kaptam,hogy vigyem oda,mert ott már legalább találkoztak ilyennel...
2014. aug. 8. 10:14
Milupa Laktózmentes. De az se volt jó!
93. Derya (válaszként erre: 90. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 10:14

orvost kene valtanod, a babat pedig haladektalanul masik orvoshoz vinni.

ennek sulyos kovetkezmenyei is lehetnek, a te babad meg nagyon pici...

ez nem megoldas azn allando probalkozas...

hivd fol a gyermek gasztroenterologiat a Heim Pal korhazban, ki tudod keresni az interneten a telelfonszamukat.

en mar nem faradok a keresessel, mert ami tanacsokat adtam regebben, azokkal sem foglalkoztal. :-(

92. BlueJasmine (válaszként erre: 89. - Vicamaca)
2014. aug. 8. 10:12
Hát szerintem ha most azt mondanák,hogy 5ezer lesz egy dobozzal,és visszahozzák... Még akkor is sokan rábólintanának! :D Ha már annyira pénzt akartak csinálni belőle! De én már gondolkoztam azon is,hogy enyhén kiforgatva a dolgot,mármint főként hogy pénz beszél,kutya ugat,és édes pici babákkal nem törődnek... Írni valami cikket v bármit. Manapság már minden szarról írnak,és ez annyira nem is mellékes téma...
91. Derya (válaszként erre: 90. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 10:10
milyen tejmenteset probaltal?
90. BlueJasmine (válaszként erre: 87. - Derya)
2014. aug. 8. 10:08
Már vittem,már próbáltam, szar! Ennyi,bővebben nem tudom megfogalmazni... Már minden tejmentes,mindenmentes tápszert próbáltunk, vagy a hasától ordít megállás nélkül,vagy kihányja 1 órán belül! Az orvos már felirdogált minden félét,a kiütésre annyit mondott fürdessem a szutyok gyógyszertárival,amivel újszülött korban kell... Na ennyit erről... Ja,és mivel a szemével is bajok vannak,kért a szemész immunológiai vizsgálatot,mármint hogy a gyerekorvos utaljon be,még azt se tette meg.. Szerinte ez mind normális...
2014. aug. 8. 10:08
Vagy mondok még valamit. A Müllerben múltkor láttam olyan tápszereket, amiket Ausztriában lehet kapni, pl. Aptamil. Na az itthon nincs. Azért tűnt fel, mert egy Ausztriában élő fiatal anyuka ismerősömmel már kitárgyaltuk a tápszereket és ő az Aptamilt adta a picuroknak, amit itthon máshol nem láttam. Ha a Müller német, talán vevő lenne rá, hogy max. rendelésre hozzon fermentált Milupa Milumil Mild 1-est. Bár ez már fantasy és sci-fi keveréke:-))) Túl szép és egyszerű lenne hogy igaz legyen.
88. BlueJasmine (válaszként erre: 86. - Vicamaca)
2014. aug. 8. 10:06
Állítólag a Nutricia az anyavállalat (u.a. mint a Nestlé),azért nyomatják a Harmony-t (nagy rakás kaki)... És a Komfort1 is, a sima Milupa 1, az A.R., a Beba HA/A,Milumil HA Optima... Na ennyit próbáltunk,mindegyik ideig óráig ment... De hosszú távon nem :(
87. Derya (válaszként erre: 84. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 10:00
es miert nem viszed orvoshoz? miert nem kersz neki tejmentes tapszert?
2014. aug. 8. 09:58
Írtam még egy e-mail, ezt már a milupának. Tulajdonképpen a milupa milyen országból "származik", hol van az anyavállalata? Mert ha pl. No-ban van fermentált tápszere, akkor nem igaz, hogy nálunk nem lehetne megoldani. Már arra is gondoltam, hogy ismerőssel hozatok NO-ból fermentált tápszert. De ez tiszta röhej! No-ból hozzam a tápszert a babónak??? Nem a babón van a hangsúly, hanem azon, hogy normális tápszert külföldről hozassak be. Amúgy engem is lerázott a milupás zöld számos azzal, hogy a Komfort 1 "majdnem ugyanaz", ugyanolyan jó lesz. Aha. 3 napja használom, tegnap nem volt kaki, viszont büdös puki igen, ami nem túl biztató, mert a korábbi szar tápszereknél épp így kezdődtek a problémák. Ha ez nem válik be, akkor max. még kipróbálok kettőt, amikről jót írnak, a Hipp-et és a Humana-t, de ez lassan tragikomédia lesz. Az lesz a vége, hogy babó 2 hét múlva 3 hónapos, akkor megkezdem a hozzátáplálást, és adok neki higított szilvalevet, akkor legalább könnyen kijön, mégha büdi is lesz...
85. BlueJasmine (válaszként erre: 83. - Vicamaca)
2014. aug. 8. 09:20
Remélem veszik a fáradtságot,de nem fogják... Más Anyuka már hívta is őket,az volt a válasz,hogy van másik,attól sem lesz baja a gyereknek... Ennyi röviden és tömören. Ez itt pénzről szól,nem pedig a babákról... Ami undorító,de ilyen a mai világ :(
84. BlueJasmine (válaszként erre: 83. - Vicamaca)
2014. aug. 8. 09:19
Hát úgy volt... Állítólag... De nem lesz belőle semmi,és az sem érdekli őket, hogy hány babának volt csak ez jó... Még a mai napig szenvedünk mi is! Ráadásul kiütéses is! A HA tápszer se jó semmire, az AR jobb,de az sem az igazi! A sima meg főleg... Mindegyik napokig működött,aztán sírás volt/van.
83. Vicamaca (válaszként erre: 79. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 07:33
BlueJasmine, hogy érted, hogy nagy balhé lesz a fermentált kivonásából? AMit egyébként nem is bánnék, sőt, amit lehet megtennék, hogy visszakerüljön a forgalomba, mert az én babócám emésztését is ez a tápi rendezte méghozzá 2 ! nap alatt. Más tápi kikészítette, nehezen jött kaki, ami jött az is bűzös és zöld volt, nem győztünk szellőztetni, nem beszélve arról, hogy mire kijött, napok teltek el sírással és éjjel-nappal való állandó tornáztatással. Írtam az előbb az Numil Kft-nek e-mailt, remélem veszik a fáradtságot, hogy válaszoljanak.
82. timi345 (válaszként erre: 81. - MIB2)
2014. aug. 7. 00:40

Szia!

Meg van még a tápszer!

Hol lehet átvenni?

Vannak egy fórumban Anyukák,többen is akiket érdekelne!

Timi

81. MIB2
2014. aug. 6. 17:59
Sziasztok! Lenne eladó 3 doboz Milupa Fermentált tápszerem. Érdeklődni üzenetben.
2014. júl. 24. 10:19
Na eddig tartott az egyes :D Nem volt minden oké... Tegnap jött az AR :D És képzeljétek, 1 hónapja először átaludta az éjszakát :D eddig 2kor kelt,és úgy félig ébren félig álomban nyöszörgött stb,most 5kor fel kellett kelteni enni :D és egyből visszaaludt :) háát remélem a tápszer műve :)
79. BlueJasmine (válaszként erre: 77. - Szolnokinő)
2014. júl. 20. 22:13
Próbáltad a sima Milupa 1-et? Nem Milumil 1,hanem Milupa... :) Az enyém nyögvenyelősen megette a Komfortot,miután nem kaptam Fermentáltat,de nagyon fájt a hasa. Ezt viszont imádja, és a hasa sem fáj... De ha jól tudom nagy balhé lesz ebből a "kivonásból"... :/
78. Carel
2014. júl. 20. 20:12
Milupa fermentált tápszert vennék 4000.-ft / doboz áron!
77. szolnokinő (válaszként erre: 76. - Brizo)
2014. júl. 19. 23:15
Kérném, ha megvan még! A babám mást nem eszik meg sajnos. Írtam Privit. Előre is köszönöm!
76. brizo
2014. júl. 18. 19:20

4 doboz milupa fermentált eladó 800 Ft/db! 1 hete áttértünk a Milumil AR bukás ellenire.

Érd: üzenetben

75. BlueJasmine (válaszként erre: 74. - Jujunoire)
2014. júl. 18. 16:37
Ez jó ötlet :D :D :D De jót nevettem... Úgy néz ki jó az 1-es :))))) <3 Nincs most síráás :) Azóta... :)
2014. júl. 18. 13:40
Épp az jutott eszembe, és kínomban ezen röhögök, hogy ezt a cuccot Milupa Ferkventált-ként léne visszahoznia piacra... :D Hogy vagytok különben?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook