Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? fórum

Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 10:26

Neheztelsz a barátnődre, hogy amikor te beteg voltál, ő jól érezte magát?

Ez irigység, ami simán megmérgez egy kapcsolatot. Örülj vele együtt a sikereinek. A betegséged elmúlt, remélem!

2017. jún. 16. 10:16

Nekem most egy mélyebb hangvételű kérdésem lenne felétek, arra lennék kíváncsi, hogy miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben? A konkrét helyzet az, hogy a szerelmem félévet kint tanult Velencében most fog hazajönni. Érzem, hogy ő sokat változott és más ember fog hazatérni, sok élménnyel, világlátott szemlélettel, pozitív impulzusokkal. Én pedig pont ebben a félévben sajnos olyan nyelési betegséggel küzdöttem, ami bizonyos fogászati kezelések után kezdődött, és akkor tetőzött, amikor januárban elváltunk egymástól. Borzasztó nehéz időszakom volt, közben a barátnőm élete legszebb hónapjait élhette át. A hónap végén fog hazajönni és nem tudom, hogy miként folytatódhat a kapcsolatunk úgy, hogy én nem változtam ez idő alatt, és a betegség miatt nagyon magamba fordultam és negatívvá váltam. Szerencsére pár napot kint tölthettem nála és akkor gyönyörű napjaink voltak. Vannak dolgok, amiket majd fontosnak tartanék megbeszélni, ha hazajön, hogy előre haladjon a kapcsolatunk. Persze tudom, hogy a legtöbb dolog rajtam áll majd, de félek, hogy zátonyra fog futni ez a kapcsolat. Mi az, amit ilyenkor az ember tehet, hogy válhat azzá, akit a másik ember is szeretne látni?


Kíváncsi lennék nektek erről pár mondatban mi a véleményetek, akár saját tapasztalatok alapján.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook