Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? fórum

Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2017. júl. 31. 20:05
Nem jó persze, de így mégis jobb hogy telefonon beszéltünk.
151. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 150. - Tomi9046)
2017. júl. 31. 19:10
Ha a barátnője fontosabb annyira, hogy nem tud rád szakítani 1-2 órát mikor neked szülinapod van akkor ez (szerintem) így neked nem lesz jó.
2017. júl. 31. 19:07
Persze tudom, de most más a helyzet. El van foglalva, mert nála pár napig egy külföldi barátnője, vele mennek a városban stb.
2017. júl. 31. 18:38
Tomi én nálad látok olyan dolgokat amin szerintem változtatnod kéne. Írtad hogy felhívjad e hogy szülinapodra megigyon veled valamit és hogy ez jó lenne e mit szólna hozzá stb. Ezt nem így kell! Te szeretnéd ha elmennétek valahova szülinapodra és ezért felhívod és megkérdezed tőle hogy van e ehhez kedve és nem agyalsz azon hogy ő ehhez mit szólna ha ezt megkérdezed. Meglátod hogy mit szól hozzá de a lényeg az hogy ha akarsz valamit akkor azt mondd ki, kérdezd meg és hasonló.
2017. júl. 31. 14:43
Még éjjel felhívott hogy boldog szülinapot kivánjon, aztán beszéltünk még pár mondatot.
2017. júl. 31. 12:58
Cuki fej :O
146. csikil4ny (válaszként erre: 141. - Tomi9046)
2017. júl. 31. 12:11
Isten éltessen sokáig! Kívánok neked egy boldog párkapcsolatot, amelyben nem akarsz a másiknak megfelelni, hanem csak úgy jön magától minden!
2017. júl. 31. 10:35

Tomikám drága, felejtős..

Keress egy olyan lányt, aki nagy tág szemekkel bámul RÁD..

Lesz olyan is, nyugi, csak ne ideálokat kergess.


A pszichológusodat meg cseréld le.


Nem bántásból írom, csak ébresztésből: gáz amit csinálsz ezzel a mostani lánnyal, émelyítő már olvasni is, állj le, mert most teszed magad nevetségessé, mégpedig feleslegesen.

144. gabbbicica (válaszként erre: 143. - Tomi9046)
2017. júl. 31. 10:24
Én békén hagynám. Ha ő nem keres a szülinapodon, akkor megint teljesen feleslegesen nyomulsz :(
2017. júl. 30. 17:19
És vajon azt úgy lehetne, hogy ma jelzem neki, hogy holap örülnék annak, ha meginnánk kettesben valamit szülinapomra?
2017. júl. 30. 16:27

Valahogy úgy érzem magam, mint a Forrest Gump filmben Tom Hanks, ugyanígy volt hogy a lány mindig ment valamerre, élénk volt stb.


Illetve ez a film is hasonló. :D Szeretem ezeket.


[link]

2017. júl. 30. 16:22
Azt nem tudom hogy rákérdezzek e arra hogy holnap pl szülinapomon összefuthatunk e egy fröccsre vagy ilyesmi? Nem kéne mi?
140. Tomi9046 (válaszként erre: 138. - 4c1a787e8f)
2017. júl. 30. 16:19
Rendben értem. :) Igen sajnos facen, ha elkezdünk bármi gondról beszélni akkor bedől mniden, csak a saját dolgainkat mondjuk és csak káosz lesz. Élőben pedig úgy voltunk most kb,. mint amikor az első időnkben randiztunk.
2017. júl. 30. 16:11
Tegnap este küldtem pár perces kis videó üzenetet neki elmondtam pár dolgot, hoyg miként éreztem magam pénteken pár dolgot magamról ennyi, pozitivan szépen. Ezt tanácsota a pszichologus hogy a negativ gonodlatokat már a legelején fojtsam visza és ne mondjam ki semmi esetre sem. A videókra csak egy mosollyal reagált és annyit írt, hogy cuki fej...
138. 4c1a787e8f (válaszként erre: 137. - Tomi9046)
2017. júl. 30. 16:10

Mert ő lazítani akar a kapcsolaton.


Ha Te nem tudsz kicsit változni, elveszíted. Csak azt kéne legalább ésszel felfognod (még ha szívvel nem is megy) hogy ez nem akkora baj.


Ettől még kedvelhet, sőt szerethet is.


Anno nekünk egy pap javasolta, hogy ne találkozzunk több hónapig, és ha az az x hónap után mindketten ott vagyunk az előre megbeszélt randin, akkor lehet jövője a kapcsolatunknak..


Rohadtul igaza volt, le kellett szállni egymásról akkor..


Ma ez a hülye face se egészséges, hogy mindig ezt bámuljuk, és még ott is követjük egymást, és kitesszük magunkat ennek..


Hagyj időt, halld meg a csendet!!

2017. júl. 30. 16:06
Nyilván jólelkű vagyok hisz azért szeretett meg egykor... csak olyan nehéz, hogyha harmóniában is el tudunk lenni szépen mint péntek este, akkor utána miért van ez, vagy miért nem lehet így folytatni az ő részéről.
2017. júl. 30. 16:04
Ja és most olyan kéept tett ki facebookra amit én fotóztam neki aznap..
135. 4c1a787e8f (válaszként erre: 121. - Tomi9046)
2017. júl. 30. 16:04

Tudod, ha valamiért szar az amúgy jó házasságom, az pont a férjemnek ez a tulajdonsága, ez a megfojtás, féltékenykedés..


Iszonyat car, és ezzel egy hűséges embert lehet tényleg a megcsalásig üldözni..


Most már így 36 évesen 20 év után már felnőtt nőként tudom kezelni, de voltak (és lehet lesznek is) pokol időszakok..


Ha ezt a csaj már most felismeri, az jó. És ezzel nem bántani akarlak.


Ha már pszichológushoz jársz, ezzel foglalkozzatok, mert olyan párt nehéz találni, aki ezt hosszú távon bírja.


Ha nem megy magától, meg kell tanulni szabadságot adni a másiknak. Hidd el, fontos


Egyébként az írásaid alapján mélylelkű, frankó srác vagy, nyugi, fog ez menni azért..

2017. júl. 30. 16:02
de az a baj, hogy imádok vele lenni, mindegy hogy milyen titulisban.... szeretem ahogy hozzám viszonyul élőben és ez nehéz. persze így meg érzem, hogy dobálózik velem vagy nem is tudom.
133. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 131. - Tomi9046)
2017. júl. 30. 16:00
Figyelj én tudod mit csinálnék? Megkérdezném tőle hogy akkor most te mit akarsz hogy gondolod tovább. Mert ha nem akar járni veled akkor inkább maradjatok távol egymástól minthogy ha ő akar talizni te ugrassz ha meg te akkor meg ne kezd megint. Na ez az ami nem jó. Ez nyűglődés. Ha nem akar veled járni ne zárja el a lehetőséget attól hogy te keress valaki hozzádvalót.
2017. júl. 30. 15:58
Holnap meg szülinapom van és jó lenne látni, de.. nem nagyon merem írni neki. Most egyébként nála van egy külföldi barátnője, szóval ezért sem ér rá gondolom egy hétig kb. :\
2017. júl. 30. 15:56

Pénteken volt egy talink együtt néztünk úszó döntőket és nem beszétünk semmi problémáról csak úgy voltunk kb, mint amikor összejöttünk régen, barártként voltunk, de nevettünk sokat és jól éreztünk magunkat egy kicsit, csak most ismét rossz, és nem tudom ez mi... Ha nem akarna látni ,akkor nem találkozunk volna, szóval ezt ki érti?

Így is folyton ír facebookon bármiről beszélni, de nem tudom hogy viselkedjek most. Ha én akarnék talit, akkor egyből azzal jön, ohogy ne kezdjem megint ezt, de amikor ő hivott akkor ez meg miért nem igaz? Értitek? :D

2017. júl. 28. 18:50
nehéz lesz de engedd el. Ez már szerintem csak nyűglődés köztetek.
129. gabbbicica (válaszként erre: 126. - Tomi9046)
2017. júl. 28. 15:29

Nyilvan huszoneves, egyetemistakent altalaban az embernek a joves-menesre van szuksege, tarsasagba jarni, es nem arra, hogy valaki allandoan visszahuzza...


Szerintem lepj tovabb, jon majd olyan, akivel jobban egy hullamhosszon vagytok.

128. csikil4ny (válaszként erre: 126. - Tomi9046)
2017. júl. 28. 12:50

Nem volt számodra sem egy felhőtlen kapcsolat, mert másképp nem érezted volna mellette kevesebbnek magad. Ő egy sebbzett hattyú, aki kezdett ráérezni arra, hogy mégis csak hattyú. Következőbe válassz olyan lányt, aki hozzád való, akivel kölcsönösen erősítitek egymást.


Most fáj egy kicsit, aztán elmúlik!

2017. júl. 28. 12:39
Szabadságra vágyik és ezért nem megy neki tovább így. Ez az álláspontja.
2017. júl. 28. 12:39
De ő is ragaszkadó volt tudjátok, csak ez volt a fő ok, hogy mindig vele akartam lenni és neki ez nem ment. Ő is ragaszkadó volt, úgy váltunk el ,hogy öleltük fogtuk egymást. És ez a nagy problémám hogy így... Azt írta szeretetből viselekdett így, mert nyilván szeretett. De ez így még szívfacsaróbb értitek.
125. gabbbicica (válaszként erre: 121. - Tomi9046)
2017. júl. 28. 12:09

én nem bántani szeretnélek, de a hozzászólásaid alapján, huszonévesen én is menekülnék :S


mivel bántottad amúgy?

124. luca9
2017. júl. 28. 12:06
Sajnálom. Kívánom, hogy hamar túl legyél rajta. És találj egy lányt, aki annyira ragaszkodó mint te. Hasonló a hasonlót tudod.. :)
123. 124637ff9b (válaszként erre: 121. - Tomi9046)
2017. júl. 27. 06:36

Egy hónapja huzakodtok személyesen is, nem csak virtuálisan, hogy nem megy neki 😐

Állj már talpra büszkén emelt fővel, és ne pszichológushoz járj, hanem keress egy olyan lányt, aki nevet veled, és azt mondja, jó veled!

Meddig hagyod meg magad bolonditani?!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook