Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? fórum

Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
32. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 17:16

ugy tudsz valtoztatni a helyzeten, ha a baratnod feltoltodese, sikerei, termeszete teged inspiral, nem pedig lehuzni akarod a sajat szintedre. meritsel belole osztonzest arra, hogy olyan eletet elj, amilyet szeretnel, amivel elegedett lennel. ne tole vard, hogy sullyedjen le, vagy o valtoztassa meg a te eletedet


a betegseged is csak egy problema legyen, amire figyelsz, amit kezelsz, ne ez toltse ki az eletedet. ne legyen mentseg sem arra, hogy nem teszed meg, amiket megtehetnel

31. 31bc25d879 (válaszként erre: 29. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 16. 17:15
csak a mesében
2017. jún. 16. 17:14

Ha válaszolnál a kérdéseimre talán tudnánk utat mutatni.


Hm?

2017. jún. 16. 17:12
Ahogy a professzorasszony irta: a mosogatolany nem partnere a kiralyfinak.
28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 17:12

errol egy szavad sem tanuskodott... nem kene irigynek lenned, egy kapcsolatban az is fontos, hogy ket ember segitse egymast, osztonozze egymast, oruljon egymas sikereinek, es ott legyen, ha baj van


egyaltalan nem kene razuditanod a sajat nyomorodat. ha te kevesnek erzed magad, tegyel arrol, hogy elegnek erezhesd magad. oneki, magadnak is

2017. jún. 16. 17:07
Örülök, hogy haza fog jönni természetesen és várom, mert szeretem őt.
26. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 17:03

olyan, mintha azon torned a fejed, hogyan huzhatnad le a baratnodet, mert jobb nalad, tobb nalad, es valahogy ezt visszajara kell forditanod


nem is ertelek, direkt nem kerdezed, hogy van, miket csinal, es rogton szemrehanyast tennel, miert nem veled akart osszekoltozni?


bocsi, de a csaj nagyon jol teszi, sikitva menekulne, ha tudna, hogyan allsz hozza. ezek szerint elotte sem eltetek egyutt, miert koltoznetek rogton ossze, amint hazajon? egyaltalan nem erdekel teged o, csak irigyseg van benned. ahelyett, hogy orulnel, vegre hazajon es egyutt lesztek, mindenfele elore tervezes nelkul, ki kit huzzon le, csak fanyalogsz


attol, hogy valaki utazik, nem jelenti, hogy ne elne meg ezerszer kevesebb dolgot, elmenyt, ne fejlodne kevesbe, mint az, aki egy helyben van. nem ezen mulik semmi sem

25. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 23. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 17:00

Mi lenne, ha volnanak celjaid?

Tanulas, magasabb vegzettseg, vegzettsegnek megfelelo munkahely, onallo elet, sport?

2017. jún. 16. 17:00

Mivel foglalkozol?

Mit csinálsz?

Tanulsz?

Dolgozol?

Hol élsz?

Hobbid?

Érdeklődési köröd?

Kedvenc időtöltésed?

Haverok?

Barátok?

Társaság?

2017. jún. 16. 16:57

26 vagyok.


És a lelki békét a harmóniát mivel lehet elérni? Mit kell elengedem vagy felvennem az életembe?

22. csikil4ny (válaszként erre: 14. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 16:52

Hány éves vagy?


Ne haragudj, de egy szárnyaló nőnek így ebben a formában nem vagy partner, főleg úgy hogy megtapasztalta milyen az élet szabadon. Törődj a lelki békéddel, legyenek céljaid. Egy stabil emberrel, aki mellett tud szárnyalni lehet a partnere.


Nem biztos, hogy ő most el akar melletted köteleződni, vagy egyáltalán összeköltözni valakivel.

21. 31bc25d879 (válaszként erre: 19. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 16. 16:44

Igen, én is azt gondolom, hogy ez a hajó már elment.

Nem egyenlő partnerek (már).

20. Tomi9046 (válaszként erre: 18. - 31bc25d879)
2017. jún. 16. 16:34
Jólvan igyekszem.
19. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 16. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 16:33

Amig tanul, nehogyma' gatyat mosson, fozzon, takaritson rad! Azt elhiszem, hogy neked ez kenyelmes lenne!

Mar nem vagytok azonos fajsulyuak!

2017. jún. 16. 16:22

Figyi!


Ez nagyon nyögvenyelősen megy.

Hány éves vagy?

Tudsz te udvarolni?

Nem vagy te egy kicsit, hogy is fogalmazzak, hogy úrinő maradjak...hm...

Egy nőt meg kell hódítani, egy nőért picit küzdni kell. Győzd már meg, hogy majd megdöglesz' érte. Tegyél már lépéseket, légy már te a FÉRFI!!!

Örülj már a sikereinek. Legyél már partner és egyenrangú fél könyörgöm. Dolgozz már meg azért, hogy neked jobb legyen, hogy boldogabb legyél, hogy máshol, együtt és vele.


Bocs, de nekem sem kellene egy ilyen "nyajvikoló kisfiú".

Kinek, melyik NŐnek hiányzik ez szerinted?

Tényleg bocs...de ezeken a hsz-on picit gondolkodj már el ha akarsz egy komoly barátnőt.

17. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 16. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 16:14

Miert akarsz másra - foleg egy fiatal nore - tamaszkodni?

Ha nem vagy kepes egyedul megelni, eltartani magadat, akkor nem vagy melto arra, hogy no eljen veled, mert neked mankonak kellene a no.

Na ne!!!! Epitsd a sajat eletedet, ne mast huzz le magad ala!

2017. jún. 16. 15:59
Plusz az bánt most, hogyha hazajött majd 2 ismeretlen lánnyal fog együtt lakni albiban a belvárosban, és ez bánt, hogy nem velem akart vagy nem volt olyan törekvése hogy együtt nézzünk lakást. Sajnálom, hogy így van, és kicsit ezért haragszom rá, több mint egy hete már hogy nem videóztunk egymással, és alig írok neki facebookon is. Ő megint élményekkel gyarapodott, mert elutazott Rómába és Nápolyba is, de nem kérdeztem tőle, hogy milyen volt nem tudok most róla úgy semmit. Majd elmeséli, ha itthon lesz, már csak 15 nap. Azt hiszem az első téma ez lesz, amit meg szeretnék kérdezni tőle, hogy miért döntött így, hogy ne együtt keressünk lakást. Én a szüleimmel élek még, és nagyon hiányzik az, hogy had éljek máshol más környezetben, ahol újból erőre kaphatok, de egyedül nincs anyagi lehetőségem rá most.
15. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 15:43

amiből fél évet ő nem volt itt. Gondolom, elég fiatalok vagytok még mindketten, ha sokat negatívkodsz és lehúzod őt, akkor nem fog veled maradni sajnos.


Főleg, hogy ő feltöltődve jön haza valahonnan.

2017. jún. 16. 15:06
több mint 1 éve vagyunk együtt.
13. NomNom (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 14:14

Nem lesz könnyű, gondolom Erasmuson volt és az valóban sokat változtat az emberen. Sőt ha hazajön valószínűleg ő is bele fog esni a "post-Erasmus depresszióba". Szinte mindenki átesik ezen aki kint tanul.

Ha szereted és maradni szeretnél vele, akkor legyél mellette, mert nehéz lesz neki visszaszokni. De ha türelmes vagy és nyitott leszel az új szemléletre amit hazahoz, egy idő után neki is csillapodni fog a "depi" és már neked sem fog annyira másnak tűnni ő.

12. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 12:30

Ahol elore farkast kialtanak az erdoben, ott bizony meg is jelenik.

Bizony lemaradsz az intellektualis holgy mellett.

Vagy felzarkozol melle, vagy lemaradsz.

11. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 12:21

Mióta vagytok együtt?


Persze változtatok, akár szét is fejlődhettetek, de ha mindketten tesztek a kapcsolatotokért, akkor újra megtaláljátok a közös hangot.


Az más kérdés, hogy miért vagy ennyire bizonytalan? Valamiért csak veled van! Ha változni akarsz, akkor változz magadért, olyan nem lehetsz, amilyent egy másik ember akar, hisz közben elveszíted önmagad, azt az embert, akit a másik szeret.

10. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 12:20
Ez soha nem könnyű. A párod egy életre szóló élményt élt át, ne rontsd el azzal hogy irigy vagy.
9. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 11:29
Te nem voltál beteg, azaz a problémád lelki eredetű.Bizz magaban
8. Tomi9046 (válaszként erre: 7. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 16. 11:23
Rendben köszi :)
7. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 16. 11:11
Ha negatív maradsz, akkor vége lesz a kapcsolatotoknak. És ha szeretnéd folytatni, akkor igenis megembereled magad és nyitott, vidám, pozitív személyiséggé alakulsz. És ezt nem rosszindulatból mondom, de egy búvalbélelt alakkal senki sem akar együtt lenni - ez tuti.
2017. jún. 16. 10:48

Ez szerintem üti egymást: "miként folytatódhat a kapcsolatunk úgy, hogy én nem változtam ez idő alatt, és a betegség miatt nagyon magamba fordultam és negatívvá váltam."

Vagyis változtál, hiszen negatív és magadba forduló lettél. Ráadásul ha neked nehéz látni, hogy nélküled is jól érzi magát, akkor valószínű nem a szeretet az erősebb benned, hanem a birtoklási vágy.

Ha igazán szeretnéd a barátnődet, örülnél, hogy felhőtlenül és boldogan teltek a napjai, és társa lennél az örömében...

2017. jún. 16. 10:45

"én nem változtam ez idő alatt, és a betegség miatt nagyon magamba fordultam és negatívvá váltam."


Te is változtál, ő is változott, talán időt kell adni önmagatoknak ahhoz, hogy újra megismerjétek egymást.


"Mi az, amit ilyenkor az ember tehet, hogy válhat azzá, akit a másik ember is szeretne látni?

Kíváncsi lennék nektek erről pár mondatban mi a véleményetek, akár saját tapasztalatok alapján."


A legrosszabb, amit tehetsz, ha olyanná akarsz válni, amilyennek ő látni akar!

Add önmagad, mutasd önmagad, hosszú távon az állandó megfelelési kényszer érzése nem fog működni!

2017. jún. 16. 10:40
miért depisnek kellet volna h legyen,
3. Tomi9046 (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2017. jún. 16. 10:32
Csak nehéz látni hogy nélkülem is mennyire jól érzi magát. A betegség javult már igen.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook