Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
502. agnes99
2019. júl. 10. 23:00
Egyenlőre én is azt eszem, amit eddig, kenyérféléket minimálisra csökkentettem, cukor helyett már jó ideje édesítőt használok... Természetesen a mennyiség jóval kevesebb (időnként meg is lepődök, hogy csak ennyi a 200g főzelék 🤔, aztán a mysimbának köszönhetően bőségesen elegendő is😏), de egyenlőre azt érzem, hogy ezek az ízek hiányoznának nagyon.
501. Maci00
2019. júl. 10. 21:53

Én napi 1 bogyót szedek, mert eddig észre sem vettem hogy a gyogyszertol, de annyira fáradt vagyok hogy képes vagyok ülve elaludni. Úgyhogy nem bírok többet szedni. 😖

Én ha megkivanok valamit, azt délben megeszem. Utána semmi. Nekem 2 hétig állt a mérlegem, de tegnap fél kg lezuttyant. Úgyhogy most én is 111 vagyok. Nagyon lassú,bde ha nem bunoznek már rég feladtam volna.

Délelőtt szendvics, délben főtt kaja, vacsora husi salival.ez a menü általában.

2019. júl. 10. 09:23
Arra gondoltam, most már arra is figyelni kellene, hogy mit eszem, nemcsak a kalóriákra, bár kicsit félek is attól, hogy ezzel elrontom az egészet, mert ha olyanokat leszek kénytelen enni amiket nem szeretnék annyira és azt meg nem ehetem, amit akarok, akkor el fog menni a kedvem a diétától. Ti miket esztek?
2019. júl. 10. 09:21

Sziasztok!

Haladok én is, bár nem túl gyorsan, ma reggel a mérleg 111 és 109 kg között többféle súlyt is mért, nem is tudom, melyiket fogadjam el hitelesnek. A lényeg, hogy már nem 128-at mutat :) maximum 111 kg lehetek. Szedem a Mysimbát, tartom a diétát is, bár néha-néha becsúszik egy-egy olyan nap, amikor 50 vagy 100 kalóriával túleszem magam, de sok olyan is van, amikor csak 8-900 kcal-t eszem. Vasárnap délelőtt volt némi hányingerem, de csak ennyi, nem tudom, ezt a Mysimbának tulajdonítsam-e, bár eddig nem volt semmi mellékhatás. Na mindegy, elmúlt, az a lényeg. Azóta nem is jött elő.

498. agnes99
2019. júl. 9. 13:52
Sziasztok! A 6. hetet kezdtem, reggel 2, délután 1 bogyó. Bár nem sok ment le kg-ban, de már többen észrevették a környezetemben.. Igazából összesen talán 5kg-val vagyok könnyebb, de jobban is érzem magam. 1 hete nem mozdul lejjebb a mérleg😕, de nem adom fel, már régen nem volt kétjegyű a súlyom😏 Kitartást mindenkinek! Fontos az egészségünk!😊
497. Maci00
2019. júl. 8. 19:25

Szívesen!!! Ügyesen:-)


Eltelt egy kis idő...

Ki hogy halad??

2019. júl. 8. 13:47

Kedves Maci00!

Köszönöm a segítséget, sikerült a kapcsolódás!

Hamarosan én csatlakozom a tapasztaltokkal!

Szép napot mindnekinek!

495. Maci00 (válaszként erre: 495. - Mici77)
2019. júl. 4. 22:25

De sajnálom Mici.😖

De legalább most már jól vagy. Vond meg magadtól szinte az egész szénhidrátot, este 4 után ne egyél semmit es tuti nem jönnek vissza a kg. Kitartást 🤗

2019. júl. 2. 06:02
Szerintem ne keseredj el, nem egyedi az eseted. Lehet most valami olyan időszak van, hogy nem fogyunk annyira. Azért tartsuk csak be a diétát és várjunk türelemmel. Én attól vagyok kiakadva, hogy a mérleg egyik helyen ennyit mér, a másik helyen már többet... így most nem tudom, elhihetem-e, hogy ma reggel 111,9 kg voltam, vagy a 112 egész valamennyi a jó eredmény.
493. Maci00
2019. júl. 1. 19:57
Huuuuu cicawicca... Nem semmi. Nagyon ügyes vagy. Nálam is látni egy kicsit a változást, vékonyabb a combom a csípőm meg a derekam, de a kg áll!!😖 Sőt... 111.2 is voltam és most 112.3 vagyok én is. Szóval azért elvagyok egy kicsit keseredve, de nyilván nem 1 hónap alatt fogom leadni azt a felesleget, amit évekig hagytam hogy jöjjön. Szóval borzasztó lassan haladok. Már köpölyözöm a combom, így is fogy egy kicsit, de az edzésre nem nagyon tudom rávenni magam. Néha szobabiciklizek de ennyi.😡
2019. júl. 1. 19:02
Tudom, hogy jobb a gyaloglás, csak az a helyzet, hogy olyan munkahelyen dolgozom, ahol évente le kell futnom néhány kilométert időre :/ így kímélő vagy sem, muszáj vagyok futni járni, bár a Kalóriabázisban ahogy nézem, az én sebességem a gyors sétánál alig több :O
491. cinder ella (válaszként erre: 488. - Cicawicca)
2019. júl. 1. 15:38

Köszi :) Viszont sok helyen hallottam, hogy

1. nagyobb súllyal nem ajánlott a futás

2. a tempós gyaloglás jobban égeti a zsírt

3. sokkal kimélőbb és egészségesebb a gyaloglás.

2019. júl. 1. 14:45
A Herbária vízhajtó teát iszom, a filterest.
489. bmadarasz (válaszként erre: 475. - Cicawicca)
2019. júl. 1. 12:22
Milyen vízhajtó teákat iszol? Szerintem nekem sem ártana.
2019. júl. 1. 06:04
Cinder ella ( de jó kis neved van, Hamupipőke :) ), lehet, hogy jó lenne nekem is egy ch-feltöltés, de félek tőle, mert eddig olyan jól betartottam a diétát és úgy érzem, ha "beleennék", azzal elrontanám :(
2019. júl. 1. 05:59
Maci, nekem érzésre elég nehéz belőni a kalóriákat, pl. a mérés után mindig azt látom, hogy teljesen alábecsülöm a súlyt és a kalóriatartalmat is. Nekem sokat segít a mérés, most már mindenhol van velem egy mérleg szükség esetére, még a kocsiban is, így ha kirándulunk, akkor is pontosabban be tudom határolni, hogy ahová beülünk ebédelni, ott mekkora mennyiséget ettem meg.
2019. júl. 1. 05:51
Sziasztok :) Még mindig 112,3 kg voltam tegnap, szóval nem nagyon mennek ke a kilók, bár centiben kicsit alakultam: április 9-én 127 cm volt a derekam ott mérve, ahol a legvékonyabb, a csípőm 139 cm volt, ahol a legvastagabb, a combon pedig szintén a legvastagabb részen 76 cm. Most ugyanezek: a derekam 108 cm, a csípőm 127 cm, a combom 70 cm. Ez azért már látszik, aminek örülök :) ma reggel futással kezdek, bár semmi hangulatom hozzá :( Más is ilyen nehezen kezd hozzá az edzéshez?
2019. jún. 28. 08:49

mesütiznek=besütiznek.

Ui: szóval a havi 1-2 bűnözős nappal, vagy kajával lehet nem is tesztek rosszat, csak ne legyen több.

Hajrá fiatalok!

2019. jún. 28. 08:47
A ketósok akik nagyon kevés szénhidrátot visznek be, azt mondják, hogy ha nagyon megakadt a fogyás, akkor csinálnak CH feltöltést, vagyis 1-2 napra megemelik a bevitt szénhidrát mennyiséget kicsit. Ezzel átvágják a szervezetet, és bár az 1-2 naptól felugorhat 1-2 kiló, de utána megint beindul a fogyás normálisan. Persze a megemelés nem azt jelenti, hogy durván mesütiznek vagy ilyesmi, hanem nem napi 30 gr szénhidrátot vesznek magukhoz, hanem akár 100-at is :D
483. Maci00
2019. jún. 28. 06:51
*Izsó =uzsi lett volna😁
482. Maci00
2019. jún. 28. 06:50

Én nem is szoktam számolni a kalóriát, csak úgy érzésre.

Pl. Reggeli 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér vajkremmel, sonkával vagy majkremmel zöldséggel. Ebédre husit salival, Izsó puffasztott rizs 2-3 szelet, vacsi pedig husi vagy virsli zöldséggel.

De tegnap sajtos tésztát toltam be ebédre 😁 úgyhogy nekem mehetne jobban is a kg csak néha csalok picit, hogy ne unjam meg az egészet. De ez így bevált nekem!!

2019. jún. 28. 05:50
Szerintem sem szabad többet bevenni a gyógyszerből, csak napi 2*2-t, ez van a betegtájékoztatón is. Hasitasi, inkább kérdezd meg újra a dokit, lehet félreértettél valamit, nehogy túladagold a Mysimbát. Én a Kalóriabázist használom, néztem a Yaziot is, nem tűnt rossznak, de két helyen felesleges írni a kalóriákat, és már a Kalóriabázison kezdtem el az étkezési naplómat. Egyébként jó még a Kalóriaguru is, az is egy ugyanilyen oldal. Amúgy ez jó kérdés, hogy ki hol vezeti a fogyását :) néha nem is tudom, helyesek-e a bázison feltüntetett értékek, illetve ugyanarra az ételre többször kidobott már egymástól teljesen eltérő adatokat.
480. agnes99
2019. jún. 27. 22:20
Sziasztok! Jelenleg ez a harmadik hét, hogy szedem. Elég lassan mozdul a súlyom, idáig 2-3 kg, ami lehet, hogy csak a víz.(102-ről 99-re.) Szeretném megkérdezni, hogy mivel számoljátok a kalóriát? Mennyire tudjátok pontosan kiszámolni, illetve ki hogyan oldja meg "munka közben"? Nekem az orvos a yazio-t javasolta. Elnézést, ha volt már szó erről, néhány oldalt visszalapoztam, de nem találtam... 1200-at igyekszem tartani. Rengeteget iszom. Arra is figyelek, hogy mit eszem, kevés szénhidrát, sok zöldség, lehetőség szerint csirkehús.... Köszönöm.😊
479. Maci00
2019. jún. 27. 22:12

2x2 a max én is úgy tudom.

Próbáld meg esetleg délután 4 óra előtt bevenni, hátha este jobban fogsz tudni aludni.

Nagyon ügyes vagy.

Én lassan 1 hónapja csinálom de én még mindig maradok a reggel 1 este 1-nél. Ez bevált. Így tovább is tart.

Ha neked ennyire elveszi az etvagyamat, szerintem ne emeld az adagot hanem tartsd így. Nekem azt mondta a doki, hogy addig emeljen az adagot, amíg tökéletes nem lesz.

478. Hullo (válaszként erre: 477. - Hasitasi)
2019. jún. 27. 19:36
Szia 3x2 is van??én ugy tudtam hogy a maximális adag 2x2 tabi.
2019. jún. 27. 15:30

Sziasztok!

Nekem brutalisan nincs etvagyam tovabbra sem.Van amikor annyira, h csak delben eszek egy kis levest, es este max par falatot.

Sot, altalaban ennyire elveszi. Konkretan hanyingerem van a kajatol. Viszont 10. nap -4,2 kg. Meg 6 kilo lemegy, es boldogsag lesz. :)

Ami nekem a bajom, h most 2x2-nel tartok, de ha du 4 utan veszem be akkor nem tudok este aludni. Szoval nem tudom, h a 3x2-t hogy fogom birni jovo hettol 😱

Igy is nagyon keveseket alszom a mysimba ota.

Masnal is van ilyen?

Koszi es hajra lanyok!!

2019. jún. 27. 10:13
Az almaecetet már próbáltam, de nem nagyon ízlett, teába viszont még nem tettem soha. Ez is jó ötlet :)
2019. jún. 27. 10:08
A saláta jó ötlet :) a virsli elég sok kalóriát tartalmaz, nem is gondoltam volna :O mivel iszom a vízhajtó teát, így annyira nem tartom vissza a vizet. Kávézni szoktam, naponta 4-5-ször, de azt mindig beleszámolom a napi kalóriamennyiségbe. Mára és holnapra van még főzelékem, azt már elfogyasztom és utána salátákat is beiktatok. Köszönöm a tanácsokat, olyan jó ez a kis "támogató csoport" itt a Hoxán :)
2019. jún. 26. 18:45
Ja amit most bevetettem addig is míg a két hónapot kivárom, hogy bejussak a dokihoz_ reggelente zöldteát főzök, szíviával és almaecettel ízesítem! Teekanne zen chai-t használom, és lehűtve ez a kombó az almaecettel szerintem baromi fincsi! Van az almaecet kúra. Vagy fogyaszt vagy nem, de legalább méregtelenít. Én nem úgy iszom, ahogy írják, hogy kajánál egy pohár vízben 1 evőkanál. Hanem üccsinek iszom.
473. cinder ella (válaszként erre: 471. - Cicawicca)
2019. jún. 26. 18:41

Nem kávézol? Én napi többször ittam zacsis kávét, hiába 1in2 ésedítővel, ez is rejett szénhidrát/kalória.

Mióta erről is le kellett állnom, vettem ricoré kávét, az csökkentett koffeintartalmú, sztíviával és egy kis növényi tejjel iszom. ez nem dobja meg a cukromat, cserébe olyan szar, hogy inkább kihagyom :D :D Szerintem a gyógyszertől depizel., ne hagyd magad. Nézz meg egy jó vígjátékot!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook