Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
532. Vanda75 (válaszként erre: 530. - Maci00)
2019. júl. 21. 07:44
Maci te mióta szeded? Hol jársz most kilóban? Sportolsz is mellé?
531. Vanda75
2019. júl. 21. 07:44
Jó reggelt Sorstársak:) Ma emelem a dózist kicsit izgulok, remélem nem térnek vissza az első napokban tapasztalt mellékhatások. Az 1 hét eredménye 2,1 kg. Cicawicca meddig tervezed szedni? Van valami ajánlás, hogy mennyi után nem ajánlott? Én próbáltam az Ifet (intermittent Fasting) remek eredményeim voltak ami a fogyást illeti, de mivel IRes vagyok, mindig mérem a cukrom, és iszonyatos cukoreredményeket produkáltam az éhezési fázisban. A normál reggeli cukrom 5,6-6,2 az IF-ezés közben 9 volt. Ez már bőven átmegy azon a határon ami következményeket, szövődményeket okoz, így abbahagytam. Azonnal visszaállt a cukrom.
530. Maci00
2019. júl. 20. 13:36

Nagyon jól haladtok. Ügyesek vagytok. Így tovább.

Jól mondtad Hubi, az elején száguldoznak a kilók lefelé, de egy kis idő után megáll és 10-20dkg-ra vált napról napra. Az már viszont a felhalmozódott zsírpárnákból olvad le. Én 4-kor vacsizok, de a mysimbát 2 körül veszem be, így mire leülök vacsizni, kevésbé vagyok éhes és kibírom a munka végét anélkül, hogy elaludnek az irodába.. Reggel 1-et délután 2-t szedek. Nekem nem megy a 4 sajnos. 🥺

2019. júl. 20. 13:16
Sziasztok! Én már négyet szedek naponta, elég régóta. A 107. napon járok, mínusz 20 kg az eredményem eddig. Délután háromkor szoktam vacsorázni, akkor veszem be a Mysimbát. Kéky Kira videóit néztem a neten, ő egy sleeve-műtött újságíró. Arról is beszél, hogy stagnálás ellen neki mennyire jó az ún. időszakos böjt, aminek a lényege, hogy az egész napi táplálkozást nyolc órán belül oldják meg, a többi 16 órában a gyomor üres, ezalatt termelődik valami hormon, ami gyorsítja az anyagcserét, de csak úgy jó, ha becsületesen betartják a 16 óra böjtöt, ami alatt semmi kalóriával rendelkező étel és ital nem fogyasztható.
528. huebertus (válaszként erre: 527. - Vanda75)
2019. júl. 20. 12:52
Igen, de az elején gyorsabban mennek a kilók. Én reggel veszem be, s maaa kezdem az estit el.
527. Vanda75
2019. júl. 20. 11:43

Sziasztok, hogy telik a Mysimba időszak?:) van itt olyan aki már 4 tabit szed/nap? 6 nap -1.9 kg, és kisebb a hasam, bár centiket nem mérek elszomorít.

Nekem ez a 6. napom holnap kell növelni a dózist. Nem érzek egyelőre álmatlanságot, ti este vagy délután veszitek be? Huebertus ez szuper eredmény:)

2019. júl. 20. 07:30
Sziasztok! Egy hét eltelt: - 2,5kg.
525. Maci00 (válaszként erre: 524. - Cicawicca)
2019. júl. 19. 16:47
Nekem a sima kék gumiköpöly van. Interneten rendeltem anno, 5 ezer körül van. Azzal szoktam.
2019. júl. 19. 09:46
Kitartok mindenképp :) Mivel köpölyözöl? Láttam, hogy az Avonnál volt köpölyöző készlet, azt vetted meg? Vagy milyened van?
523. Maci00 (válaszként erre: 522. - Cicawicca)
2019. júl. 18. 20:49

72??? Az igen!!! Kitartást hozzá!!

Én köpölyözöm magam, rázógépen állok minden este 15 percet és néha ha teli vagyok energiával, akkor felülök a biciklire. De az ritkább!!!🥴

Így egész jól feszesedik a combom, tűnik a narancsbőr a hasam is szépen húzódik vissza. Mivel lassú fogyás van, ezért van ideje visszaállni az eredetibe.

A sok folyadék pedig segít a méreganyagokat kiűzni!!!

2019. júl. 18. 19:59
Köszi :) a bőrömet kenegetem, hátha nem nyúlna ki... de nem nagyon látom még, hogy vissza fog-e húzódni. Mindenesetre beírattam a háziorvosomnál, hogy hány kg-ról indultam, hátha megcsinálják majd tb-re a hasplasztikát, ha mégis szükség lesz rá. Addig tervezem szedni a gyógyszert, amíg le nem fogyok legalább 72 kg-ra :) a mai napom nagyon jól alakult, reggelire és vacsira Wellwell márkájú szójavirslit ettem, ebédre meg 4 szelet Ceres slimm kenyeret 2 kockasajttal és 4 szelet kight trappistával, így a napi kcal mellett a fehérje és zsírfogyasztásom is nagyon jól alakult, nem beszélve arról, hogy összesen 60 g CH-t ettem :) jó cucc ez a vegán szójavirsli ;)
521. Vanda75 (válaszként erre: 518. - Cicawicca)
2019. júl. 18. 09:58
Cicawicca de jó!! Gratula!!! 20 kg, az nem semmi. Bőröd megsínylette vagy jól bírja? (tudom, a fogyás a legfontosabb) Meddig tervezed szedni? Én a 4. napomon még mindig nagyon lassú vagyok, álmos, szédelgek. Azt hiszem én is kevesebbet eszek, most pl reggelire jól laktam egy joghurttal... Régen ez legfeljebb a desszert volt reggeli utána.
2019. júl. 17. 11:21
Szerintem ne aggódj Maci, majd megindul lefelé. Én is vagy két hétig 114 kg voltam. Nem szabad feladni! Esetleg próbálj meg korábban vacsoràzni és valami fehérjeport beiktatni néha, mint Cinicica, tegnap én is azt vacsiztam és egész jól telített, pedig csak vízzel kevertem. Vagy próbálj kicsit mozogni, hátha az segít, sétálj egy nagyot, esetleg csinálj egy nagytakarítást vagy szobaátrendezést, ahhoz is kell ám energia!
519. Maci00 (válaszként erre: 518. - Cicawicca)
2019. júl. 17. 09:40

Gratulálok!!!!

Nagyon ügyes vagy. Így tovább, hamarosan 100 alatt vagy!!!!;)


Én szerencsetlenkedek 110 kg-nal. Föl le, föl le... Unalmas.🥺

2019. júl. 17. 07:41
Jó reggelt mindenkinek! Ma ráálltam a mérlegre, ami nagy örömömre 108 kg-ot mutatott :) persze nem kereken, de azt csinálom, hogy a mérésnél a kilók számát veszem figyelembe. A kalóriabázisba persze a dekákat is írom. Szóval április 5. óta megvan a 20 kg fogyásom :)
2019. júl. 16. 19:46
Nekem annyi hírem van, hogy most már nagyon jól oda tudok figyelni arra, hogy mikor kell abbahagynom az evést - elég hamar jelentkezik az érzés, hogy jóllaktam :) eddig teljesen elégedett vagyok a Mysimbával :) régebben nagyon sokára éreztem, hogy eleget ettem, ha túl sok volt az étel (ami sajnos sokszor előfordult), az csak az evés után másfél órával derült ki :( na ennek vége :) kitartást kívánok minden mysimbásnak! Folytassátok, meglesz az eredmény!
2019. júl. 16. 12:50
Sziasztok! Ez a 3. napom mellékhatás nélkül. Nagyon figyelnem kell, hogy egyek valamit, mert alig van étvágyam. Mérlegre szombaton fogok állni, akkor telik le az első hét.
515. Maci00
2019. júl. 16. 06:21
Tanít=tabi
514. Maci00 (válaszként erre: 512. - Vanda75)
2019. júl. 16. 06:21
Vanda, a második nap szerintem brutális. Nekem az volt, azt hittem elpusztulok, annyira szarul voltam. Utána napról napra jobb lett. De nálam 3 hétig tartott a görcsös fejfajas, aztán az elmúlt, most pedig 2 tablettanal konkrétan elalszik. Szóval most délután veszek be 2 tanít és ennyi.
2019. júl. 15. 14:41
Most tartok a 6.hétnél az orvosom az első hétre Reggel 1 szem , második hétre reggel este 1 szem , 3.hétre reggel 2 este 1 szem a 4.héttől reggel 2 este 2 szemet irt elő .Én így szedem a 4, héttől a 2x2 szemet . Az elején én is éreztem álmosságot ,de semmi mást. És azóta meg teljesen beállt . Még azt sem mondhatom hogy teljesen elvette az étvágyam . Inkább úgy mondanám h minden nehézség nélkül megállom h ne egyek . Délben így 6 hét után jellemzően csak levest /amit én főzök/eszem , 2-3 deci körül. mire végzek már nem érzem tovább éhesnek magam . 3 és 4 óra között szoktam megenni a második fogást . De jellemzően kb felét a korábbi adagomnak . Az is biztos ,hogy nem rögtön alakult ki a jóllakottság érzés hanem fokozatosan napról napra és hétről hétre. Az elején én is aggódtam h mi van ha nem működik és nem érzek semmit de egy idő után evés közben azt éreztem h elég nem kell több. Amit még észre vettem hogy korábban ha a városban járkáltam megkívántam a finomságokat,a boltban a pékárút . Most nem érdekel látom, de nem indul be az agyamban h vegyek és egyek .Szerintem a mellékhatások fokozatosan enyhülnek legalábbis ahogy látom a korábbi hozzászólásokat. Ami még lényeges volt az orvosom szerint hogy csak akkor szedhetem ha nem emeli meg drasztikusan a vérnyomásom . Én vérnyomásra és szívre szedek gyógyszert. Ezért az első 3 hétben minden nap mérnem kellett, Szerencsémre nem emelte meg egyáltalán . Természetesen annak ellenére h sokszor sokan elmondják h ne mérjük magunkat naponta Én mindig reggel megmérem a súlyomat . Egy biztos h 2-3 nap után már a mérleg 1 kilóval kevesebbet mutatott. aztán naponta 10-20-30 dekával kevesebbet mutat . Természetesen itt is volt úgy h egyik nap ugrált ide oda ,de másnap már újra kevesebb volt . És ez elég ahhoz h már jobban odafigyeljek és lökést ad h folytassam . azt elfelejtettem még hogy az orvosom tanácsára vettem a rossmanba Wellmix balance shakét, .Ez izesített italpor testsúly csökkentéshez kb 2000 ft. Este 2 mérőkanállal nem tejben ahogy írják hanem sima vízben feloldok . Egy üvegben összerázom és nem folyamatosan hanem több részletben meg iszom kb 19 óra körül . jellemzően Én mindig este voltam éhes és akkor ettem . Az orvosom azt mondja csapjuk be a régi beidegződést és ezt igyam este . Nem kell minden nap de ez így bevált Nekem . Amivel még Én kínlódok h évtizedekben mérhetően nem reggeliztem így reggel végképp nehezen megy le bármi is :). derékban és csípőben 4 -4 centi a csökkenés. Aki minden nap lát az észre sem veszi,de a doki és az asszisztense rögtön mondta h látszik a fogyás ők csak 3 hetente látnak :). Már 2 hét után éreztem h könnyebben hajolok és h a hasamról megy le. Tarts ki Vanda be fog ez állni és napról napra csökkenni fog az a súly.
512. Vanda75 (válaszként erre: 511. - Cinicica2)
2019. júl. 15. 13:08
Szia Cinicica! Wow ez aztán az eredmény, feldobtad a napom!!! Ez a fura émelygés és szédülés sincs neked? Hány szemet szedsz? Én nagyon furán érzem magam, szédelgek, álmos vagyok, és van egy fura émelygés amitől képtelen vagyok enni.. De ez csak a második nap...
2019. júl. 15. 12:43
Sziasztok ! Június 6-tol szedem a gyógyszert a belgyógyász- diabetológus orvosom javaslatára. Az induló súly 118,3 kg . A mai napon 111 kg-nál tartok . Mivel Nekem soha nem mentek ezek a kalóriában meghatározott diéták így az orvosommal abban maradtunk hogy fokozatosan csökkentem az étel mennyiséget. Ez eddig bevált . 3 hetente megyek vissza kontrollra. Első naptól nincs semmilyen mellékhatás a gyógyszerszedésnél úgy érzem Nekem bevált.
510. Vanda75
2019. júl. 15. 08:48
Sziasztok:) Most kezdtem én is szedni a Mysimbát, már olvasgatlak benneteket egy ideje. Ma vettem be a másodikat, némi szédelgés és koordinálatlanság, de semmi komolyabb mellékhatás. Remélem így is marad. 104-ről indulok:)
2019. júl. 15. 07:33
Örülök,hogy eddig minden oké :) a 444.hu oldalon olvastam egy cikket tegnap, amiben azt írták, hogy a mozgás igazából nem számít a fogyásban, illetve azt, hogy a kalóriaszámlálás lényegében hülyeség és el kellene már felejteni... :O ebben nem nagyon hiszek, mivel nálam működik a számlálás :)
508. hubi (válaszként erre: 507. - Cicawicca)
2019. júl. 14. 19:02
Szia! 34 ezerért vettem. Ma vettem be a másodikat és eddig semmi mellékhatás. De étvágyam sincs nagyon. Holnap előszedem az elliptikus trénert, mert kell a mozgás is. Tehát eddig minden rendben, remélem így is marad:)
2019. júl. 14. 08:43
Én 31 ezer valamennyiért szoktam venni, a gyógyszertárra az van kiírva, hogy "társ-patikák", ez is valami patikalánc lehet. Napi négyet szedek. Most is 109-110 kg között tétovázik a mérlegem, de centiben fogytam :) nagyon várom már, hogy a boltban a 2 xl-es ruhák között nézelődhessek :) Hubi, mik a kezdeti tapasztalataid a Mysimbáról?
506. hubi (válaszként erre: 505. - Maci00)
2019. júl. 12. 10:32

Kedves Maci00!

Köszönöm. Holnaptól én is elkezdem szedni, remélem, hogy lesz eredménye:)

505. Maci00 (válaszként erre: 504. - Hubi)
2019. júl. 11. 17:50

Szia Hubi!


Én a pingvin patikában vettem 29 ezer volt. Szerintem ott a legolcsóbb és készleten van.

504. hubi
2019. júl. 11. 16:20
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy melyik gyógyszertárban érdemes venni a mysimbát? A neten közel 40 000 Ft-ot írnak, de a dokim azt mondta, hogy van különbség az árában, attól függ, hogy hol veszem. Köszönöm a segítséget!
503. Maci00 (válaszként erre: 502. - Agnes99)
2019. júl. 11. 06:37

Ez bőven elegendő, hogy minimális szénhidrátot eszel, az édesítőszer tökéletes. Ne vond meg magadtól a finom ízeket, mert nagyon rossz lesz.

Csak így tovább 🤗

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook