Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2019. aug. 7. 05:58
Bennem is ez a kérdés merült fel, hogy mi lehet az a c9s?? Lehet, hogy van a Mysimbának valami "feketepiaci" változata? Vagy nem tudom mi lehet. Ma újra 105,7 kg voltam :) mondjuk igyekszem is sok fehérjét enni, már a ch-csökkentett kenyérről is leszoktam, ligt sajtot, fehérjeturmixot, szójafelvágottat eszem leginkább, délben egy kis főzeléket, na meg néha délután bűnözésképpen egy kb. 140 kalóriás mini jégkrémet, de szerintem erről is le fogok szokni. Annyi bajom van a fehérjékkel, hogy nálam hasfogóként is funkcionálnak, ami nem annyira jó :( gondoltam már arra, hogy enni kellene naponta útifűmaghéjat, amit ilyen esetben ajánlott az egyik böjtről szóló könyv, csak az vele a baj, hogy nagyon undi azt vízzel keverve elfogyasztani :( hashajtót viszont nem akarok szedni. Az sem műxik, hogy olyan ételeket egyek, ami eddig hasmast okozott (pl. tejfölt), mivel legnagyobb csodálkozásomra azoktól már nem megy a hasam :O valakinek van valami ötlete erre? Ti nem jártok így a fehérjétől, ha nem esztek mellé semmi rostosat?
591. Maci00
2019. aug. 6. 17:12

C9s ???? Az meg mi a fitty fene???

Margó, te honnan hallottál róla??

2019. aug. 6. 05:44
Szia Margó! Mi itt mindannyian a Mysimbát szedjük, de én az enyémen nem látom a C9s jelzést amit írtál. Néztem a keresőben is, de csak az általam szedett Mysimba képe volt a találat, pedig beírtam mellé a c9s-t is.
2019. aug. 5. 11:30

Sziasztok!

Ismeri valaki a Mysimba c9s fogyókúrás tablettát,ha igen mi a tapasztalata?

Köszönöm

2019. aug. 5. 10:42
Nyugi, Vanda, nekem sem megy most lefelé a súlyom, sőt most 1-2-3 kg-mal többet is mutat a mérleg mint amennyi mostanában már voltam. Nem tudom, mitől lehet ez, pedig én nem eszem túl magam, tartom a napi 1200 kcal-t. Szerintem ne adjuk fel, tartsunk ki. megéri. Próbálj uralkodni az étvágyadon - ha mégis pár száz kalóriával többet ennél, az sem nagy tragédia, csak sokkal ne szaladj tűl a napi kereteden. Arra is vigyázz, hogy a napi keret minden nap meglegyen, az is okozhat éhségrohamot, ha pár napig éhezik a szervezet mert keveset kap. Egyél inkább fehérjéket, azok sokáig eltelítenek és nem olyan hízlalóak, mint a szénhidrátok.
587. Vanda75
2019. aug. 5. 09:01
csak akkor ettem mikor tényleg éhes voltam:((( járt már valaki így?
586. Vanda75
2019. aug. 5. 09:01
Segítsetek, teljesen el vagyok keseredve.. 2+2-t szedek, de az étvágyam majdnem hogy visszatért:(((( ennek eredményeképpen hétvégén híztam fél kg-t, pedig cs
585. bockg
2019. aug. 3. 15:34
Sziasztok! Nyaralásból irok 😀 mivel a diéta részét nem tudom tartani, ezért gondolkoztam rajta, hogy abbahagyom a gyógyszert és majd ha hazaérek folytatom. Viszont előtte beszéltem az orvosommal, aki mondta, hogy ez nem C vitamin hogy abbahagyogatom aztán ujrakezdem, az ilyen gyógyszerrel ami az agyat bizergalja óvatosnak kell lenni! Ezért javaslom mindenkinek, hogy bármilyen lépés előtt konzultáljon tényleg az orvosával. Egyébként mellékhatás nincs, nem zabalok, csak itt Olaszországban saláta helyett a tészták mennek 🤷‍♀️ Szerdán már otthon és akkor bekemenyitek 💪
584. Maci00
2019. aug. 3. 14:11

Egészségedre vàljék!! A stiriai metéltnek amúgy sem lehet ellenállni. 😆😆

Nekem a dokim azt mondta, addig emeljen az adagot, ameddig bírom. Ha neked bevált az 1-1 vagy a 2-1 es, akkor maradj annál. Én a 2-1 nél maradtam, mert csak azt bírom.😣

2019. aug. 3. 12:51
Sziasztok! Egy hete elkrzdtem a reggel 2, este 1 szedését. Vége a szép időknek, amikor nem volt mellékhatás. Egész héten szédelegtem. Térjek vissza az 1-1-re, vagy várjak, hogy elmúljon a mellékhatás? Ma este már kettőt kéne bevennem, de nem tudom, hogy merjem-e. Amúgy az étvágyamat továbbra is elveszi, bár tegnap bűnre csábított egy stíriai metélt. S én hagytam magam😀😀
582. Merina (válaszként erre: 581. - Maci00)
2019. aug. 1. 15:31
Milyen érdekes, én is akartam már írni, h nem veszi el teljesen az étvágyat. Én 15-15.30 között vacsizok és másnap a reggeli 9-10óra között van. De közte bizony van éhség érzet.
581. Maci00 (válaszként erre: 580. - Zsani2)
2019. aug. 1. 12:51
A bordak alatti fájdalom és a hát fájdalom savra utal. Mivel nem tudtál enni ezért nem volt mi felszívja a gyomorsav az, ezért fájt. Erre figyelj oda, megha nem is vagy éhes. Én is vérnyomáscsökkentőt szedek. Fel 8kor beszeveszem a vnycs. utána fel 9-9 körül jöhet a reggeli és a mysimba. 2 óra múlva szokott jönni egy erős görcsös fejfájás ami kb 1-2 órát tart és lenyugszik. Délután 2 körül szedem be a 2db mysimbat, ott érdekes nem szoktam érezni nagyon semmit. 4 kör vacsi. Ez egy napom. Nem veszi el teljesen az étvágyat csak első napokban... Becsapós 😝
580. Zsani2 (válaszként erre: 579. - Zsani2)
2019. aug. 1. 09:54
Vérnyomásom is jó tőle ,amitől féltem kicsit ,mert gyógyszert szedek rá, de hát fél szemtől még nem tudok mit mondani, viszont a bordáim alatt nagyon fájt a hasam és a hátam is ,inkább ettől ijedtem meg,meg hogy éjjel semmit nem bírtam aludni, hányás ,hányingert kibírom még, szédlüni sem szédültem,csak olyan "könnyűnek" éreztem magam. De ez a nem alvás ez durva, egész nap koncentrálnom kell a munkámra , és nem tudom megengedni magamnak a nem oda figyelést, meglátom, hogy holnap újra ezt váltja e ki belőlem.
579. Zsani2 (válaszként erre: 578. - Maci00)
2019. aug. 1. 09:48

Maci00!

Köszönöm segítségedet, közben beszéltem most reggel az orvossal és ő is megnézte , valóban nem szabad, de jó, hogy még ezt Ő sem tudta. Nem mertem ma bevenni,meg otthon is hagytam :( holnap újra megpróbálkozok vele.

578. Maci00 (válaszként erre: 577. - Zsani2)
2019. aug. 1. 06:37
Zsani, ne féljél tőle, nem lesz semmi gond. De tényleg nem szabad eltörni. Reggel vedd be az egészet reggeli közben, de mivel már vannak tüneteid rá, ezért sajnos közénk tartozol, akik mellekhatasoktol szenvednek.😨 De ne izgulj, sok folyadék és napról napra jobb lesz. Erős fejfájás, hányinger, szédülés simán elöjöhet, de ettől nem szabad megijedni... Kitartást!!! Írj ide ha valami nem oké.🙂
577. Zsani2 (válaszként erre: 576. - Vanda75)
2019. aug. 1. 01:42
Vanda75!Nem mondta :( ,de köszönöm,hogy,szóltál.Lehet,hogy ezért nem bírok aludni ,csak nézegetek,meg fáj tőle a gyomrom,a bordáim alatt.Nem tudom bemerjem e venni a 2 dik szemet reggel....
576. Vanda75 (válaszként erre: 575. - Zsani2)
2019. júl. 31. 21:42
Szia Zsani! Nem mondta a dokid hogy nagyon nagyon tilos széttörni, szétvágni, vagy felezni bármilyen módon? Feltétlenül olvasd el a gyógyszer leírását abban is külön kiemelik. Örülj hogy nem lettél rosszul és ezzel ne kísérletezz mert így biztosan maradandó károkat is okoz majd a szervezetedben. Ez a tabletta RETARD vagyis a hatóanyag-tartalmat időben elhúzódó módon adja le a lassabb, folyamatos felszívódást biztosítva.A te szervezeted egyben hatalmas dózisban kapta, ne csináld ezt többet.
575. Zsani2
2019. júl. 31. 15:37

Sziasztok!


Ma kezdtem el a Mysimba szedését.Én egy fél szemmel kezdtem, miután itt elolvastam a tapasztalatokat.Nekem eddig annyi,hogy hányingerem van szomjas vagyok egész nap, és nagyon álmos. Kb.ennyibe merül ki eddig.Kiváncsi vagyok,hogy éjszaka,hogy megy az alvás majd.Én 110 kg 177 magas vagyok a cél 80-85 kg, remélem bírni fogom. Délben nem bírtam ebédelni ,ránéztem az ételre és nem ment le, nem gondoltam volna, hogy egy fél szem ekkora hatással lesz az étvágyamra.Azért nekem nehéz elvenni az étvágyam :) ,hát most sikerült. Igyekszem ebszámolni a következő napokban a hátásáról. Kitartást mindenkinek!

574. Vanda75
2019. júl. 30. 20:10
Nekem is volt olyan a két hét alatt egyszer hogy többet mutatott mint előző nap, de azt hiszem aznap többet is ettem. Őszintén szólva nekem nem veszi el TELJESEN az étvágyamat, sokszor azért éhes vagyok eléggé. Most emeltem dózist (2 reggel 1 este) de most megint nagyon jöttek a mellékhatások kicsit tartok tőle hogy a 4 szemet vasárnaptól nem fogom bírni.
573. Vanda75 (válaszként erre: 570. - Merina)
2019. júl. 30. 20:09
Én 107rő indultam még Mysimba 104nél kezdtem. Most 101 vagyok 2,5 hét után. Most hogy írtál elképzelem, hogy nemsokára én is 94 leszek hujujujjjjj.
2019. júl. 30. 16:05
Nekem a Kalóriabázis azt mutatja a tervezett fogyásnál, hogy szept. közepe-vége körül leszek 100 kg, de úgy látom, hamarabb el fogom érni, szerintem kb. augusztus végére. Úgy örülnék már a 2 számjegyű súlynak :)
571. Maci00
2019. júl. 30. 12:41

Fuuuuuu.... Dejoo neked. Bőven 100 alatt vagy sőt lassan 90 alatt. Gratulálok!!!

Sajnos nem megy gyorsan, de az biztos hogy ha megkivanok valamit, nem vonom meg magamtól, ezért is bírom tartani a diétát. Nyilván utána 2 napig kőkemény odafigyelés van és jó ez így!! 108.3 voltam most 109.6 vagyok. Szóval senki se keseredjen, sajnos mindenkinél van jojó.. de bízom benne, hogy aug.21-en megyek nyaralni és addig 100 alatt leszek!!!😆😊

570. Merina
2019. júl. 30. 08:50
Sziasztok! Én 04.29.ota szedem a mysimbát. Első doboz nagyon megviselt, hányinger, szédülés, gyomorfájdalom, de ezek elmúltak hála az égnek. 108kg voltam akkor most a második dobozt kezdtem és 94kg vagyok. Lassan megy nálam de legalább nem látszik a bőrömön. Azt mondom tartsatok ki mert sikerülni fog. Nem mindenkinek olvadnak le a kilók pár nap alatt.!
2019. júl. 30. 08:41
Úgy nézem, szinte mindegyikünknél havi átlagban kb. 5 kg fogyás valósul meg. Érdekes, mennyire hasonló ütemben fogyunk :)
2019. júl. 30. 07:44
Sziasztok ! Kitartást mindenkinek ,szerintem se adjátok fel az első tüneteknél ,azért jellemzően 1-2 hét után szinte mindenkinél csökkent a mellékhatás. juli 15.én voltam 111 kg ma 109,9-nél tartok . Most Én is úgy érzem hogy lassult a fogyás és vannak oda vissza ugrálások de nem csüggedek ,türelmesen várom a csökkenést . Közben megjött és olyankor mindig többet mutat a mérleg. A fogyókúrás port most is 2 naponta használom azzal váltom ki a vacsorát . figyelemmel kísérlek benneteket ha nem is tudok naponta itt lenni,biztatok mindenkit a kitartásra. Én juni 6.án 118 kg-mal indultam most nem teljes 2 hónap után 109,9-nél tartok .
567. Maci00 (válaszként erre: 566. - Cicawicca)
2019. júl. 30. 06:48

Gratula. Nagyon ügyes vagy.

Vannak napok amikor megáll, sőt több kilót mutat... Rejtély. 🙄

2019. júl. 30. 06:01
Annyira sajnállak titeket, hogy így megkínoz a Mysimba :((( én mindenkit biztatok, hogy próbáljon kitartani, szerintem nagyon jó gyógyszer, de nyilván könnyű ezt mondanom úgy, hogy szinte semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Annyi ember küzd akár évtizedekig is a túlsúllyal, az evés kényszerrel, amikre a Mysimba megoldást jelenthet. Jó lenne ha tudnátok szedni és együtt örülhetnénk az elért sikereknek. Én a múltkor már 105 kg-ot is mértem, de annak ellenére, hogy napokig az 1200 kalóriát, de még az ezret sem értem el, tegnap 106-107 kilót mértem mégis (attól függően hogy hol tettem le a mérleget). Nem tudom, ez mitől lehet, nem vízvisszatartás, mivel a "nehéz" napok már elmúltak. Na mindegy, kitartok, majd lesz valami. Nektek is kitartást és mínusz kilókat kívánok!
565. Maci00 (válaszként erre: 564. - Kisruszy17)
2019. júl. 29. 20:17

Ne hagyd abba!!!!!!!!!! Nem szabad!!!!

A testednek hozzá kell, hogy szóljon. Nálam 2 hét kőkemény fejgorcsom volt, brutális volt!! Utána hip hop javulásnak indult... És szépen eltűnt. Nem mondom hogy néha néha nem fáj,vde nem vészes.

Én reggel nem bírom a 2 tablettát, konkrétan elalszok tőle. Úgyhogy reggel 1, délután 2. Ez vált be.

Semmiképpen ne hagyd abba. Sok folyadék és kitartás!!😋

2019. júl. 29. 12:45

Elsö két nap semmi bajom nem volt.. Utána két napig (pedig csak reggel vettem be egyet) hozzám se lehetett szólni, annyi ideges voltam és a fejem rettenetesen fájt. Pislogni is nehezemre esett.

Szoval gyenge kaki vagyok, de abbahagytam. Majd télen adok neki még egy esélyt.

Ti mivel birtátok megszüntetni a fejfájás

563. huebertus (válaszként erre: 562. - Maci00)
2019. júl. 28. 11:17
Köszönöm!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook