Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
562. Maci00 (válaszként erre: 561. - Hubi)
2019. júl. 28. 09:16
Igen Hubi, egyszerre idd meg!!
561. hubi
2019. júl. 28. 08:37
Sziasztok! Elkezdtem a 3. hetet, tehát reggel 2 Mysimbát kellene bevennem. Egyszerre kell mindkettőt?
2019. júl. 27. 12:11
Sziasztok! Szombat van, tehát mérlegeltem.Két hét eredménye:-4,5 kg. Eddig jól működik a Mysimba:)
559. bockg
2019. júl. 26. 18:25
Sziasztok! Túl vagyok a 4.napon, meg mindig semmi extra mellékhatás nincs. Én is az időszakos böjtöt csinálom, úgy tudom ott az alapelv hogy 12-20 óra között esznek, én kb 11-18 között eszem ☺️ Egy het alatt lement több, mint 2 kiló, tudom hogy ez lassulni fog, de baromi boldog vagyok mert is már 7-dél kezdődik a súlyom 😀 holnap indul a 10 napos nyaralás, annyi a célom, hogy ne hizzak. Tabletták bekészítve ☺️
558. Maci00 (válaszként erre: 557. - Cicawicca)
2019. júl. 25. 16:44

Nem semmi!!! Nagyon ügyes vagy. Nemsokára 100 alatt leszel!!!


Én most 108 kg-on állok!😁

2019. júl. 25. 14:35
Sziasztok! Kipróbáltam az időszakos böjtöt, és nagyon bejött a dolog :) 4 napig délután kettőkor vacsiztam, majd másnap kitoltam a reggelit nyolcig-fél kioencig, és ma reggel már 105,7 kg voltam :) igaz, most múlnak nálam a "nehéz" napok, így lehet, hogy ez is közrejátszott abban, hogy meglódult a fogyásom üteme. Mondjuk sokáig nem merném alkalmazni ezt a fajta étkezést, félnék, hogy a végén rosszat tenne az anyagcserémnek, de néha belefér.
556. amira11.a (válaszként erre: 553. - Vanda75)
2019. júl. 24. 14:27
Ügyes vagy, csa így tovább. Lesz ez még két számjegyű is 😊
2019. júl. 24. 14:26
Sziasztok! Ma van a 8. Napom eddig - 2kg, semmilyen mellekhatást nem tapasztaltam. Én amíg hat a gyógyszer egyesével is, nem emelem az adagot, így beszéltük meg a dokival. 11hónapja szültem, és a kilók nem akartak lefelé menni. Most voltam cukorterhelésen, nézték pajzsmirigyet és hormonokat is, minden rendben. A dokihoz szept. végén kell vissza mennem, akkor lesz vérvétel újra, addig azt mondta minimum 8kilót jó lenne fogynom. Az induló súly 85kg, 60 szeretnék lenni jövő júniusra.
554. bockg
2019. júl. 24. 13:07
Bevettem a rettegett második szemet is, és semmi :D Illetve boldog vagyok, békés és kiegyensúlyozott, ami egyáltalán nem jellemző rám :D Gondolkoztam, hogy nem veszem majd be a repülés napján a gyógyszert, de egész biztosan be fogom :D Életem első nyugodt repülése lesz ( amúgy rettegek tőle). Ja és a legfontosabb: nem vagyok éhes :) Egész napra össze vagyok zárva a gyerekek kakaós csigáival, és semmi, rájuk se nézek. Remélem minden így marad, drukkoljatok :* Hajrá mindenkinek!!
553. Vanda75
2019. júl. 24. 07:39
11. nap -2,4 kg. Nagyon boldog vagyok. Őszintén szólva, hosszú évek alatt egyszer egy diétával sikerült PONT ideáig jutnom (101,9) de ennél lejjebb már évek óta nem ment. Ezért ha a napokban sikerül ezt is lejjebb tornásznom, az már egy új fejezet kezdete. Még mindig van ez a fáradtság érzés és néha a szédelgés nekem is, ma konkrétan elaludtam (már 9-10 órákat alszom) és egyfolytában álmodok:) Nagyon jó hogy láthatom az eredményeiteket:) sokat segít.
2019. júl. 24. 06:15

Sziasztok! Jaja, a "nehéz" napok körül van egy kis vízvisszatartás...

Bockg, örülök, hogy itt vagy :) én is mellékhatásmentesnek mondanám magam, mivel egy kis izzadáson és eleinte kis bágyadtságon kívül mást nem igazán észleltem, ez meg nagyon jól elviselhető. Ebben a fórumban írta valaki, hogy bizonyos ételekkel nem tudja együtt szedni a Mysimbát, esetleg nem árt figyelni, ha mégis lesz mellékhatás, nem valamely étel váltja-e ki. Úgy emlékszem, a paradicsomról hangzott el ez az összeférhetetlenség, én nem tudom ezt alátámasztani, mert nem szoktam paradicsomot enni. Persze az is lehet, hogy egyénfüggő, hogy ki mivel nem tudja esetleg együtt szedni a gyógyszert. Nekem eddig nem volt ilyen tapasztalatom, de leírtam ezt, azért, hogy ha panaszod is van, érdemes adni még egy esélyt a Mysimbának.

551. Maci00 (válaszként erre: 550. - Bockg)
2019. júl. 23. 20:03

Na,adja a jóisten hogy neked ne legyen tüneted!!! 😁

Én sokat szenvedtem, de 2-3 hét alatt szépen elmúltak. Nem mondom, hogy nem fáj a fejem, de nem elviselhetetlen... Hiszen az eredmény magáért beszél. Meg van a 10kg mínusz május 30. óta. 😁

Kitartást mindenkinek!!!


Ui: ha menstruáltok, előtte 3- utána 3 nappal ne mérjétek magatokat a mérlegen. Plussz 2 kg legalább.

550. bockg
2019. júl. 23. 15:08

Köszi szépen a válaszokat, bevettem ma, idáig semmi mellékhatás :D Bár látom, hogy a 2.-3. napot írjátok. Szerencsére pont még itthon leszünk, viszonylag nyugiban, úgyhogy erre készülök. Ha nagyon durva a helyzet, akkor esetleg szombaton, amikor repülünk nem veszem be, vagy csak ha már megérkeztünk. Mindenesetre szeretnék az lenni itt a fórumon, akinek semmilyen mellékhatástól nem kellett szenvednie :D Végül is nem kell nekem a 10ből 1nek lenni, lehetek én a 9 másikból is :D:D Drukkoljatok!

Egyébként 2 kicsi gyerekkel vagyok itthon nyári szüneten, szeptembertől meg új munkahelyen kezdek, úgyhogy nálam nincs megfelelő alkalom a kezdésre, sosem vagyok egyedül itthon, hogy békésen szenvedhessek :D:D

549. Maci00 (válaszként erre: 547. - Bockg)
2019. júl. 22. 16:13

Szia bockg.


Nálam a 2.napon sajnos pont mennem kellett egy hosszabb útra, rosszul is lettem. Mintha leesett volna a cukrom, szedultem, hányingerem volt, erre rapanikoltam és még rosszabb lett... Úgyhogy én megfontoltan a helyedben. Lehet nálad nem lenne semmi, de az ördög nem alszik. Ezért ha megyek valahova, soha nem veszem be.

548. Vanda75
2019. júl. 22. 16:03
Cicawicca nem fáj, kellemetlen szorító érzés, de nem hasonlít a vérnyomásméréshez annál sokkal kellemesebb. Annyira azért nem szoros. A kollagén csak a kötőszövetet feszesíti plusz hájt nem csinál:))))))))) Bockg én elkezdeném. Van egy csomó mindenki akinél nincs mellékhatás. Nekem a 2-3. nap volt durva azután minden nappal jobb lett, most már csak néha néha nagyritkán 1-1 pillanatra megszédülök picit de ennyi. Úgyhogy mire indultok kb el is múlik minden.
547. bockg
2019. júl. 22. 15:11

Sziasztok!


Ma délután váltom ki a gyógyszert, szombaton utazunk 11 napra nyaralni. Nem tudom mit tegyek, kezdjem-e el szedni, vagy ha igen akkor mennyit? Félek a mellékhatásoktól, egy éve ezt a nyaralást várjuk, de a zabálásból is elegem van :S

2019. júl. 22. 14:15

Kisruszy, még én sem tartok ott, de felkészült akarok lenni :) köszi az infót, majd nézek valahol, úgy látom, elég sokfélét lehet rendelni.

Megint van egy hülye kérdésem:

Vanda, az a universal contour wrap eljárás nem fáj?

Én még azt az érzést is utálom, ha a vérnyomásmérő szorítja a karomat. Nem gond, ha fáj, de ha felkeresek egy ilyen helyet, tudni szeretném, hogy mire számítsak, ne érjen meglepetés :)

545. kisruszy17 (válaszként erre: 544. - Cicawicca)
2019. júl. 22. 14:08
Collagén nagyon sok mindenre jo: hajad, körmöd, bőröd egészségesebb erösebb lesz. Nagyon sok lánynál olvastam hogy a kötéshas illetve a striák is eltűntek a szedésével. Én tuti alkalmazni fogom, csak már ott tartanék 😉
2019. júl. 22. 12:16
Köszi a válaszokat! Még nem olyan nagy gond a hasam, de mindenképp meg akarok tenni mindent azért, hogy visszahúzódjon minél jobban, és már most el akarom kezdeni a "védekezést" a kötényhas ellen, nehogy későn kapjak észbe, amikor már nincs mit tenni. A kollagéntől egyébként csak a bőröm lesz szebb, feszesebb? Ahogy elképzelem, hogy kitölti valami az itt-ott a bőrön keletkező ráncokat (akár például az arcon is), az is eszembe jut, hogy akkor ugyanúgy telíti a bőr alatti részt, mint a zsír, vagyis a háj. Nem lehet, hogy ettől majd az egész testem kövérebbnek fog tűnni, mint amilyen? Bár ez lehet, hogy hülye kérdés :P
2019. júl. 22. 09:57

Sziasztok,

Én ma egy hete szedem. Ujrakezdő vagyok, mert először amikor csináltam, pislogni se birtam annyira fájt a fejem, és használhatatlan voltam, abbahagytam.

Most adtam még egy esélyt neki :)

Egyenlőre tapasztalni annyit tapasztaltam hogy ha ránézek a krémesre akkor nincs bennem a vágy hogy bezabáljam. De az étvágyamat tul sokkal nem csökkentette. Várok

Kg-ban semmi változás. 125kg a kezdő...

Viszont az "előtte" képeket megcsináltam, várom a végeredményt.

Szomjasabb vagyok, talán ez amit még észrevettem.

A hasra csajok és is a kollagént hallottam,van a liftilt-nek ,kicsit drága,de csak jot hallok rola.

Mivel az én csepp testem egyenlöre kicsattan,olyan feszes,ezért még nem látom értelmét szedni .

Kitartást :)

542. Maci00 (válaszként erre: 539. - Cicawicca)
2019. júl. 22. 09:19

Én sem tudok mást sajnos. Ez egy kényes dolog. Neked ennyire nagy gond a hasad? Nem akar szépen vissza húzódni??

Én ma 109.6 kg voltam. Megindult 2 hét stagnálás után!!!!

541. Vanda75 (válaszként erre: 539. - Cicawicca)
2019. júl. 22. 08:49
Cica kezdj el jó minőségű kollagént szedni az biztosan számítani fog. Ezen kívül ami nekem nagyon bevált fogyáskor az a universal contour wrap eljárás, valóban 1-2 cm-t összhúz, max hetente egyszer lehet csinálni, és kb 4-6 alkalom után már hatástalan.
2019. júl. 22. 08:48
Ó, nem jól írtam a számot :) 107,9 kg voltam ma reggel. A 109-nek azért nem örülnék annyira :D
2019. júl. 22. 08:45
Sziasztok! Ma már 109,8 kg voltam :) nyilván örülök hogy sikerül fogyni, azonban egyre többször gondolok arra, hogy milyen lesz majd a bőröm a fogyás után, főleg a hasamon. Próbáltam utánanézni, mivel lehetne megelőzni a plasztikai műtétet, de. csak általánosságban találtam információkat - célzott torna, masszázs, krémezés - de konkrét gyakorlatokat, termékeket sehol sem említettek. Nincs valakinek tippje erre vonatkozóan? Csak jobb lenne, ha nem kellene műteni, meg aztán nem is olcsó a beavatkozás.
2019. júl. 21. 15:59

Én sem mertem alkoholizálni, aztán egyszer ittam két kis korty (tényleg annyi!) egri csillagot, és később jól meg is fájult a fejem. Aztán kipróbáltam a Metaxát is, abból órák alatt kb. egy dl-t fogyasztottam el, attól semmit nem éreztem. Még egy eset volt, akkor 4 cl Metaxát, majd órákkal később ugyanennyi birspálinkát ittam, na akkor is fejfájás és Algopyrin lett a vége. A kalóriába mindig beleszámoltam, nem csaltam. Ha haszontalan ételt eszem, azt is beleszámolom a napi mennyiségbe, de ha meg akarom enni, megeszem. Újabban azt veszem észre, hogy az előre kimért mennyiségű ételnek is csak kb. a felét tudom megenni és már jól is laktam :)

Nekem is volt két hét stagnálás, és még lesz is néhány, mire elérem a célom, de ez nem tántorít el.

537. Maci00 (válaszként erre: 536. - Vanda75)
2019. júl. 21. 14:45

Na én ezért nem is olvastam el, mert csak bebeszélem magamnak, hogy gond van. Olykor-olykor bűnözök, de csak délben. Semmi gond ezzel, másnap kőkemény odafigyelés és minden oké lesz. Ne idegeskedj ezen!!!

Szar bizony. Mindig arra gondolok, hogy 2 hét alatt már 2 kg-val kevesebb lennék, de neeeeeem. Csak áll!!!!😡

536. Vanda75 (válaszként erre: 535. - Maci00)
2019. júl. 21. 13:59
:) hát a gyógyszer leírása alapján kb azt hittem, ha iszok egy fröccsöt meg is halok.. Ezért kérdeztem ivott e bárki, az alkohollal kapcsolatban elég durván fogalmaz használati... A stagnálás szar lehet, eléggé elveszi a kedvet, ügyes vagy h kitartasz, és a 9 kg azért így is tök jó másfél hónap alatt. Kb tök ideális.
535. Maci00 (válaszként erre: 532. - Vanda75)
2019. júl. 21. 10:20

Május 31-en kezdtem el 119.1 kg-val és most 110 kg vagyok. Sajnos én nagyon stagnálok most legalább 2 hete. Mozogni elég ritkán mozgok sajnos, de minden este raallok a razogepre és jó alaposan atrazatom a fenekem meg a combom. Így szépen feszesedik, de kg-val hadilábon allok. Sajnos.😥

Ne dilemmazzal a kerti partyn, érezd jól magad, egyél, igyál, az agyad lenyugszik. Másnap nagyon nagyon sok tea, minimális kaja és vissza is állsz az eredeti súlyba. 😉

2019. júl. 21. 07:52
Nem tudom, hogy meddig ajánlott szedni, én 2020. áprilisban tervezem elérni a 72 kg-ot, addig szeretném szedni mindenképp, persze csak ha a doki mást nem mond. Írta itt valaki,hogy már 6 hónapja szedte, gondolom addig biztos lehet, nekem a 6. hónap szeptemberben lesz.
533. Vanda75
2019. júl. 21. 07:45
A nagy dilemmám a két hét múlvai kerti mulatsággal kapcsolatosak. Ivott e bárki bármilyen alkoholt (fröccsöt sört akármit) a Mysimba szedése alatt?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook