Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2009. jan. 11. 18:38
21 adag van benne, de pont ma próbáltam ki, hogy két kanál helyett csak egyet tettem, egy félórát állt-véletlen volt- és besűrűsödött, így ugyanolyan laktató volt, mintha két kanállal tettem volna bele ;)
825. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 823. - 40af5f9f3b)
2009. jan. 11. 18:35
Nem tudom, én is csak most barátkozom a gondolattal, de mintha úgy olvastam volna, hogy 22 adag van benne. Írj privit Husinyuszinak, ő mindent tud.
2009. jan. 11. 18:34
neten lehet rendelni?
2009. jan. 11. 18:34
és meddig jó egy csomag??
822. 40af5f9f3b (válaszként erre: 821. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 11. 18:34

jaj eszembe se jutott!!!!

csak mert láttam a fórumot és gondoltam megkérdezem:D

821. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 820. - 40af5f9f3b)
2009. jan. 11. 18:05

Dicsekedni jöttél?

:DDDD


Nézd meg, mennyit költesz kajára, ha csak a vacsorát helyettesíted vele, szerintem nem plusz költség lesz, viszont egészségesebb mint este bevacsorázni.

2009. jan. 11. 17:18

sziasztok:D

az lenne a kérdésem,hogy ha csak 2-3 kiló felesleg van rajtam érdemes venni Herbalife turmixot?

mert láttam hogy 12000 ft körül van..

és egy kicsit soknak tartom..

mivel egyedül élek...és elég sporolós vagyok:D

vagyis inkább ruhákra szeretek költeni mint kajára:D

mennyi ideig elég egy doboz?

2009. jan. 11. 15:37
A barátnőm is egy evőkanállal tett bele, tovább tartott neki a por, ha nem vagy éhes, akkor még jobb is, kevesebb kalória és több ideig elég. Én azért teszek bele kettőt, mert különben éhes vagyok.
818. Gyetani (válaszként erre: 811. - Szoszilvi81)
2009. jan. 11. 11:24
Szia!Az jutott eszembe,hogyha te 2 púpos evőkanállal teszel a porból,az ugyebár 2 mérőpohárnak felel meg.Én viszont csak egy mérőkanállal szoktam tenni(=1 púpos evőkanál).Ezek szerint én keveset teszek a porból,a dupláját kellene?Kérdeztem a tanácsadómat,de ő másképp értelmezi a dobozra írtakat és ő is egy evésre csak egy mérőkanállal eszik.Akkor most hogy van ez?
2009. jan. 10. 21:58

Sziasztok!

Ma voltunk egy hozzánk közeli sípályán. Elhatároztuk a párommal, hogy beiratkozunk egy sítanfolyamra. Ha tetszeni fog, akár hetente is eljárhatunk sielni. Szeretném kihasználni azt a lehetőséget, ami most könnyen elérhető számunkra.

Hát most elég nagy hullámvölgyben vagyok, nem sikerül betartani, mindennap elvétek valami "hibát". Ma délelőtt jól ment minden, délután viszont csúnyán benassoltam :S Van enyhítő körülményem, hogy ma kétszer is jó nagy sétát tettünk a gyerekekkel. A kajára viszontnincs mentségem.

2009. jan. 9. 18:16

Na jól van, rám itt már semmi szükség, megválaszoljátok egymásnak a kérdéseiteket :-) A régi nagyobb (750 gr-os) dobozhoz adtak mérőkanalat, a vékonyabbhoz (550 gr) sajnos nincs, viszont külön lehet kapni műanyag adagolókanalat, de az meg kb akkora, mint egy normál evőkanál, szóval tökéletes az is.


Kondiban nem vagyok tudós sajnos, de megpróbálom megkérdezni egy ismerősömet, ha elérem telefonon.

2009. jan. 9. 17:08

Köszi szépen:)

Lenne egy kondis kérdésem. Elég vastag a vádlim, szeretném véknyítani, milyen módon lehetne?

814. Gyetani
2009. jan. 9. 16:59
Ha jól mértem,akkor az egy púpos evőkanál nagyon picivel több,mint egy lehúzott mérőkanál. Tehát ha nem annyira púpos az az evőkanál,akkor szerintem jó a mennyiség.
2009. jan. 9. 16:37

nekem nincs olyan sajnos, ezért használom az evőkanalat, bár nem tudom van e különbség közötte.

Akinek van ilyen kanala, összemérhetné evőkanállal, hogy tudjam énis :)

812. Gyetani
2009. jan. 9. 16:30
Van hozzá mérőkanál,én azt szoktam majdnem tele meríteni.
2009. jan. 9. 15:24
Én két púpos evőkanállal teszek bele. Úgy tudom az is annyi kb.
2009. jan. 9. 15:15

Csodálom a kondidat! Én elég lusta vagyok ilyen szempontból.

Jövőhéten szeretnék eljutni a konditerembe, csak kell egy ismerős segítsége, mert még a német nyelvtudásom nagyon gyenge.

809. lizi34
2009. jan. 9. 15:13
sziasztok !Én is annyifélét kipróbáltam már egy csomó pénzt elköltöttem "csodaszerekre".Én is tartottam attól milyen sokba fog kerülni és mi lesz ha nem használ.szerencsére van egy jó tanácsadóm aki segít és ráadásul használ is a shake.
808. pintyo577 (válaszként erre: 806. - Juditkecskemet)
2009. jan. 9. 15:07

Ne ijedj meg, nem olyan drága, ha nem kell reggelire és vacsorára már költened. Hidd el, hatásos, nem ragozom, hogy mostanában mennyi mindent kipróbáltam, kemény edzés mellett, hatástalan volt minden. A herbalife csodálatos termék, több féle táplálékkiegészítőt is próbáltam, nem használtak, a hbl-al 6 kg fogytam, megerőltetés, éhezés nélkül, jókedvűen. A férjem életében nem fogyózott, mert nem volt rá szüksége, mindíg sajnálkozott rajtam, egy kis pocakot eresztett, ami nagyon zavarja, így ő is elkezdte velem a hbl.-ot. Szintén jó a kedve, minden munkát el tud végezni, nem fáradt, stb. Amin én teljesen el voltam ájulva: nem tudtam aludni egyik éjszaka, hajnali 3 órakor felkeltem tornázni. 1,5 órát kondiztam, szaunáztam és nem volt megerőltető, hajnali 3 kor ,jól esett, ez fantasztikus és így van a mai napig, csak később kezdem a kondit.

Nekem se hasznom, se károm nincs abból, hogy vesztek vagy nem. Csak segíteni szeretnék, ha még ingadozik valaki, ne tegye, nyugodtan megveheti, nem fog csalódni.

807. HusiNyuszi (válaszként erre: 806. - Juditkecskemet)
2009. jan. 9. 13:57

Szia!


Olvasd el ezt végig, légy szíves, minden kérdésedet megválaszolom és megnyugtatlak!


(Zárójeles megjegyzés: szívesen segítek mindenkinek, de egy picit csodálkozom most: ezeket a kérdéseket a Te tanácsadód nem tudja megválaszolni? Távol legyen tőlem, hogy bárkinek az üzletét rontsam, de valamit akkor rosszul csinál a tanácsadód. Ezekre a kételyekre mind van korrekt válasz!)


Tehát:


Ha betartod, biztosan fogyni fogsz, itt is vagyunk rengetegen, akinek sikerült. Vagy ha gondolod, nézd meg ezt a videót: [link] ezen összesen 1017 kg fogyást láthatsz ;-)


A 22 adag 11 napra elég, ez pontosan így van. Ha a shake-en kívül a rostot és a multivitamint is eszed, az 1200 Ft naponta, ez is így igaz. Csakhogy a reggelidet és a vacsorádat KIVÁLTOD a shake-kel, tehát a shake-re jutó 2 x 500 Ft a más ennivaló HELYETT van. Mennyit költesz egy nap a reggelidre és a vacsorádra? Mert ezentúl ezt fogod rá költeni, és már csak az ebédre kell külön, amit úgyis ennél.


Másrészt minden termékre 30 napos pénzvisszafizetési garancia van, tehát ha 30 napig nem fogysz úgy, ahogy ígérték, visszakapod a pénzed! Akkor mi ebben a rizikó? Utána pedig ha megvásárolsz egyszerre 30 000 Ft-nyi terméket, akkor köthetsz törzsvásárlói szerződést, és onnantól 25 % kedvezménnyel kapod a termékeket. Ha a tanácsadód ezt nem engedi meg, akkor keress más tanácsadót, komolyan mondom. Nem szoktam ilyet mondani, de nagyon mérges vagyok azokra, akik a Herbalife hírnevét rontják azzal, hogy nem tájékoztatnak a törzsvásárlói lehetőségről, meg hogy azt állítják, a shake 2-3 hétre elég, amivel csak azt érik el, hogy az illető nem fog fogyni (mert ha nem eszi meg a kellő mennyiséget, akkor éhes lesz, melléeszik, és el is rontja a programot), és utána majd lehet olvasni az újabb eseteket, amikor valaki nem fogyott... Olyankor mindig kiderül, hogy nem volt jól beállítva a programja, azért nem fogyott! Pl volt itt a fórumon valaki, aki folyton éhes volt, és nem fogyott, és kiderült, azt mondták neki, hogy két TEÁSkanálnyi shake-et tegyen a tejbe! Egy másik meg hízott, mert nem mondták meg neki világosan, hogy a reggeli meg a vacsora HELYETT kell ennie a shake-et, nem mellé, mert az a hízóprogram!


Egyébként heti 1 kg fogyással érdemes számolni, tehát kb 8 hónap fogyóprogram, aztán ugyanennyi fenntartó (amikor csak napi 1 shake-et iszol)! Különben visszajönnek a kilók! Örökké nem muszáj, de szerintem megéri a napi 400 Ft-ot (ennyi a shake törzsvásárlói áron) az, hogy tudod: tettél valamit az egészségedért.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan. Én nem akarlak sem rábeszélni, sem lebeszélni, Te döntesz úgyis. De a pénzvisszafizetési garanciát a cég adja (a Herbalife Magyrország Kft), a tanácsadó sem károsodik, mert kap egy másik bontatlan terméket, Te visszakapod a pénzed, tehát semmi rizikó nincs benne, hogy kipróbáld. Ha meg a tanácsadód nem ért egyet azzal, amit itt leírtam, akkor tényleg keress egy másik tanácsadót, mert akkor nem etikus, amit csinál.


Bocs, hogy ilyen hosszú voltam. Sok sikert, és ne tűnj el, írj az eredményeidről! Drukkolunk Neked!

806. juditkecskemet (válaszként erre: 805. - HusiNyuszi)
2009. jan. 9. 13:03

HusiNyuszi!

Köszi a választ. Akkor nem értem hogy a 22 adag, hogy elég 2-3 hétre, ha naponta kétszer issza az ember. Akkor elvileg összesen 11 napra elég..:-((

Van tanácsadónőm és szerinte fehérjepor nélkül kellene innom. Korpa, multivitamin, meg a shake. (még a teát is javasolta) de nekem nincs annyi pénzem. Iszonyat drága. 30-40 ezer Ft havonta. :-((Nem tudom mitévő legyek. Mert ha biztos lennék az eredményben...De annyian írták, hogy nem fogytak vele. Természetesen tisztában vagyok a többi szabállyal, az étrenddel. 30 kg-ot szeretnék fogyni. Ehhez sok-sok hónapig kellene vásárolnom a terméket, sőt a súlytartás miatt esetleg örökké...

805. HusiNyuszi (válaszként erre: 800. - Juditkecskemet)
2009. jan. 8. 23:53

Szia, Judit! Mindenkinél más, hogy a shake mellé kell-e mást is fogyasztania és mit és mennyit. Ha van tanácsadód, kérd meg, hogy állítsa be Neked a személyre szóló programodat. Ha nincs, akkor írd meg az adataidat priviben (testmagasság, testsúly, életkor, és hogy mennyit szeretnél fogyni), és kiszámolom Neked, amit ki lehet, és leírok egy javaslatot.


Amúgy elvileg kb 22 adag van egy doboz shake-ben.

804. HusiNyuszi (válaszként erre: 799. - Szoszilvi81)
2009. jan. 8. 23:50
Szia! Valóban fájhat a fejed a méregtelenítéstől, ez az első három napban szokott lenni általában. De nekem inkább akkor, ha nem iszom elég vizet! (Már biztos vigyorogtok rajtam, tudom, ez a vesszőparipám, hogy a víz a megoldás mindenre, de tényleg megfájdul a fejem, ha nem iszom eleget!) Meg ha nem vagyok eleget szabad levegőn, akkor is megfájdul. Egyébként a már reggel jelentkező, nyakmozgatásnál belehasító, amúgy migrénesnek tűnő fejfájás az agy oxigén-ellátottságának hiányára utal (megoldás: séta tiszta levegőn és víz :-), ez abból is jól felismerhető, hogy ha valaki megmasszírozza a nyakad és a vállad középső részét, akkor enyhül a fájdalom.
803. juditkecskemet (válaszként erre: 802. - Lizi34)
2009. jan. 8. 17:11

Köszi!

Én is szoptatok még. Egy nap csak egyszer iszod, vagy kétszer? Hogy volt elég 3 hétre. Nekem azt mondták szűk két hétre elég. Köszi még egyszer.

802. lizi34 (válaszként erre: 800. - Juditkecskemet)
2009. jan. 8. 16:09
HusiNyuszit kérdezd ő jól tudja ezeket a dolgokat
801. lizi34 (válaszként erre: 800. - Juditkecskemet)
2009. jan. 8. 16:07
szia!Én csak turmixot iszom mást egyenlőre nem mert szoptatok.Kb 3 hétig elég nekem a shake.dec.3-án kezdtem 90 kg val és jan 3-án voltam 84 kg.
2009. jan. 8. 15:14

Sziasztok!

Most szeretném elkezdeni a Herbalife turmix fogyasztását. Kérdésem lenne, hogy zabkorpatablettát, multivitamint, fehérjeport, teát, feltétlen kell hozzá fogyasztani? Ti magában isszátok vagy ezekkel együtt? Meddig elég egy doboz turmix?

Köszönöm előre is a válaszokat.

2009. jan. 8. 08:35

Igen, bízom benne, amikor elkezdtem, akkor is volt ilyen elég sokáig, de a végén már nem.

Tényleg husinyuszi is írta, hogy méregtelenítés miatt fájhat a fejem. Bár ma még nem ittam meg a shaket, mégis furcsa a fejem. No mindegy, majdcsak elmúlik ;

2009. jan. 8. 08:16

Nekem is fájt a fejem pár napig, de ez elmúlik.


Gyetani nagyon okosan írtad, valóban van tisztító, méregtelenítő hatása.

797. Gyetani
2009. jan. 7. 21:39
Nekem csak a fáradtságtól és a nemalvástól fáj a fejem időnként(gyerekeim felváltva alszanak napközben, éjszaka pedig 2-3x kelek szoptatni). Nem szoktál éhes lenni és esetleg akkor fáj? Illetve ha jól tudom a shake valamilyen szinten méregtelenítő folyamatokat indít be és lehet, hogy ennek a "mellékhatása"?Remélem nem írtam nagy hülyeséget!:-)
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook