Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az Anatur salaktalanító, lúgosító termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok az Anatur salaktalanító, lúgosító termékeivel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


7. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 6. - Tokfozelek)
2017. máj. 6. 15:18
szia én általában évente kétszer eszem meg egy doboz zöldárpa kivonatot, ez állítólag elég ahhoz, hogy a szervezet sav-lúg egyensúlyát karban tartsa. Amikor egyébként szedem határozottan engergikusabb vagyok illetve lemegy egy pár kiló ugyanannyi átlagos étkezéssel (aminek egyébként nem örülök de mindegy belefér) ja és a memória, koncentrálóképesség terén is ilyenkor valahogy fellendülök. Egyébként elég sok van ebben a dobozban átlag napi 3-4-et ha eszem eltart majdnem 1 hónapig.
6. tokfozelek (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 4. 11:44

Köszi szépen! Még én sem tudom, mit szeretnék, de valami béltisztítóra gondoltam. Szétnézek az általad ajánlott oldalon.

Hány alkalommal szoktad elvégezni a kúrát egy évben és hány napig szeded?

5. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2. - Tokfozelek)
2017. ápr. 30. 18:36
Ha lugosítani szeretnél a Herba házban (remélem nem minősül reklámnak) van egy csomó termék ami erre jó, én már lugosítottam (engergetizálja a szervezetet, az esetlegesen elsavasodott szervezetnél visszaállítja a megfelelő sav-lug egyensúlyi állapotot szóval sok mindenre jó)és nekem a zöld árpa kivonat jött be nagyon, tulajdonképpen teljesen olyan mint egy nyúltáp (zöld kis bigyó) napokon belül a jó hatását érzékeltem egyre vigyázz, ha még nem szedted hasmenést okozhat.
4. tokfozelek (válaszként erre: 3. - Elemző)
2017. ápr. 30. 13:15

Köszönöm a tippet!

Várok további tapasztalatokat is! :)

2017. ápr. 27. 22:17
Szia! Érdemes lenne kipróbálnod a Forever C9-es 9 napos programját. Sok jó hazai és külföldi tapasztalat van vele.Én is már párszor megcsináltam.
2017. ápr. 27. 21:41

Üdv! Esetleg más salaktalanító, lúgosító termék, ami bevált az egyszeri méregtelenítésre?

Nem merek ukmukfuk megvenni valamit, szeretném olyan emberek véleményét kikérni, akik használtak már.

Köszönöm!

2017. ápr. 27. 21:39
Tapasztalat az Anatur salaktalanító, lúgosító termékeivel kapcsolatban? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook