Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalataid a 90 napos diétával kapcsolatosan? Jót, rosszat... fórum

Mik a tapasztalataid a 90 napos diétával kapcsolatosan? Jót, rosszat... (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. 7cf7d7012b (válaszként erre: 9. - Kiss Mária)
2008. ápr. 8. 13:04
Szia !A régi változat milyen volt, a négy napra uez vonatkozott? Van ahol azt írják,hogy a gomba fehérje és mégis a receptekben más napon is szerepel.Gyümölcsöt mindenfélét ettél? Örülők?hogy jó tapasztalataid vannak a diétáról.Én az elején járok.Volt mikor megállt a fogyás? Neharagudj,hogy ennyit kérdezek.
2008. ápr. 8. 12:24
Sziasztok! Nekem jók a tapasztalataim, hétfő óta újra is kezdtem a kúrát. Az előzőt nem tudtam végigcsinálni, egyéb eü. okok miatt, de amíg csináltam nagyon jó volt és nagyon sokáig nem jöttek vissza a leadott kg-ok. Jó pár éve csináltam 2 hónapig és nem tartottam víznapot, mert akkor ez nem is volt a kúra leírásában, sztem most is kihagyom, de ajánlom mindenkinek, mert nem olyan nehéz betartani és elég jók a sikerélményre a kilátások.
8. 7cf7d7012b (válaszként erre: 7. - Roni nagyi)
2008. ápr. 8. 11:49
Én is elmultam már 60 és gyerekkoromtól mindig duci voltam.Egy darabig sikerült a ducinál megmaradni /közben fogyósztam egy párszor/ ,de a 60-at elhagyva csak jöttek felfelé a kg-ok,ha ideges vagyok akkor ennem kell.Gyógyszert én is szedek,nem is szabad mindent ennem.Ezt a 90-napos diétát jónak láttam és azért kezdtem el ,remélem hogy 12-15kg tól megtudok szabadulni .Nekem abból jó, hogy nem kell alkalmazkodnom a koszttal máshoz.Igy szigoruan betudom tartani a napokat.Alé napnál még nemtartok,de ott tényleg csak egész nap tiszta vizet lehet inni,gyümölcs préselt levét nem?
2008. ápr. 8. 10:18
Én már túlvagyok az első 90-napos diétán és nagyon örülök, hogy belekezdtem. A kímélő formáját végeztem, mert nem volt célom 20 kg-tól megszabadulni első alkalommal. 13 kg-t fogytam, amit közel 4 hónapja nem szedtem vissza, pedig nem tornázom, csupán délelőtt csak gyümölcsöt eszek változatlanul, déltől mindent étkezem, mint régen. Tévhit, hogy nem lehet enni. Délig 2x gyümölcs, déltől 3x akár 4x a napi szétválasztás szerintit és inni min. 2 liter folyadékot, ami lehet cukormentes gyümölcslé is. Aki nem csinálta végig, betartva a diatetikus utasítását és az orvosával nem beszélte meg előzőleg, annak valóban lehetnek rossz tapasztalatai.Akinek komoly anyagcsere zavarai vannak és kapott rá 8-10 féle gyógyszert és nem változik az egészsége, nyílván mindent átgondolva választhat. Marad minden a régiben és egyre több gyógyszerrel a súllya is gyarapszik, erőtlen, még az élettől is elmegy a kedve, vagy tesz valamit önmagáért. Nem divatból, az egészségéért. Az ne is fogjon bele, aki a gondolkodásában nem jut el idáig. Én 60 év feletti vagyok és az egészségem érdekében az orvosom javasolta látva, hogy több gyógyszert szednem már egyszerűen képtelenség. Nem csináltunk belőle nagy ügyet. Magam hoztam meg a döntést: cél volt, hogy a szervezetem álljon vissza a normál állapotában. Legyen erőm, csökkenjen a szervezetben a víz, a májfunkcióm normalizálódjon és a vérzsír is lassan normál értékhez közeledjen és ehhez még a kilók is fogynak akkor már összeségében tettem valamit az egészségemért. A 3 nap szénhidrát evés kissé furcsa megállapítás, hiszen még ált. iskolában megtanították a szénhidrátok szerkezetének 3 nagy csoportját a szerveskémiában. A lényege a diétának is ezen alapszik. Vagy nem jól tudom a kémiát?
2008. ápr. 8. 09:51
Én csináltam, 90 napig, első hónapban szigorúan, utána kicsit engedékenyebben, 14 kilót fogytam. Azóta szültem egy gyereket, szóval a mostani formám megint hagy némi kívánnivalót maga után, úgyhogy hamarosan megint belekezdek. Nekem bejött.
2008. ápr. 8. 06:33
Én 14napja kezdtem el és 2,5kg-ot fogytam.Mindent betartok és egyenlőre jól érzem magam,remélem ,hogy tovább fogok fogyni.
2008. ápr. 6. 19:13
nekem nem tetszett - úgy láttuk a férjemmel, hogy nagyon keveset lehet enni ebben a diétában, ezért inkább szénhidrátszegény diétát kezdtünk el, ami szintén nem egészséges, de mi csak rövid ideig csináltuk, hatásos volt.
2008. ápr. 6. 19:08
Egészségtelen. És sztem kis súlyfeleslegnél inkább hízni lehet tőle legalábbis nálam így volt pedig betartottam. Sztem egészségesebbet is találsz.
2008. ápr. 6. 19:03
Sajnos rosszak a tapasztalataim, részletek az adatlapomon...
2008. ápr. 6. 18:03
Mik a tapasztalataid a 90 napos diétával kapcsolatosan? Jót, rosszat...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook