Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mihaszna vagyok?! fórum

Mihaszna vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. csengu (válaszként erre: 23. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:31
Elhiszem, én sem tudok csinálni semmit sajnos, nem vagyok abban a helyzetben! :( és az az igazság, hogy nekem ez egyáltalán nem változott, sőt talán még rosszabb is lett....
27. spinneli (válaszként erre: 26. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:29
Valószínűleg csak egyre nehezebb lesz, elhiszem, hogy jól esne most rózsaszín tündérmesébe ringatni magad, inkább azon kellene gondolkodni, hogy min kéne változtatni a párodnak, és neked is.
2013. márc. 22. 18:26
Köszönöm a biztatást. remélem így lesz.
25. spinneli (válaszként erre: 24. - F7586d2534)
2013. márc. 22. 18:25
Igen, valószínűleg egy angyal lesz a párjából, amint megszületik a gyerek.
24. f7586d2534 (válaszként erre: 21. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:24
Ne légy szomorú, minden jól alakul majd:)
23. Ágnestestvér (válaszként erre: 22. - Csengu)
2013. márc. 22. 18:23
Csak annyira fáj, és annyira kiszolgáltatott helyzetben vagyok, és ezek szerint te is abban voltál, és nem tudok mit csinálni.
22. csengu (válaszként erre: 19. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:21

Nem vagy egyedül ebbe a helyzetbe!

Mikor itthon voltam a gyerekkel gyesen, a kedves párom velem is közölte, hogy ne dumáljak neki mert ő az aki dolgozik, és azért van kaja is a pofámba...és én ez alatt az idő alatt csak itthon döglök :(

21. Ágnestestvér (válaszként erre: 20. - F7586d2534)
2013. márc. 22. 18:20
:) vigyázok, csak egy kicsit most elkenődtem.
20. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:19
Nem vagy. Vigyázz magadra, és a családodra.
2013. márc. 22. 18:18
Igen. és ha leírnék mindent, akkor aztán mindenki azt kérdezné, hogy minek vagyok vele. Sokszor magam sem értem.
18. Mazsinka (válaszként erre: 14. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:18
Attól, hogy nem gondolsz a problémára, az még fennáll.
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 15. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:17
Mert még soha nem volt terhes!
16. 5847448901 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2013. márc. 22. 18:16
Nekem is az jött le :)
15. Ágnestestvér (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2013. márc. 22. 18:15
Ha mondom neki, hogy fáradtabb vagyok, meg a hormonok is máshogy működnek, nem hizsi el. Azt mondja hogy olyan nincs.
14. Ágnestestvér (válaszként erre: 9. - EsztyMorgan)
2013. márc. 22. 18:14
Az igazság az, hogy alig vártam, hogy eljöhessek otthonról, mert bár tisztelem, és imádom anyukámat de vele nem lehet együtt lakni. Képtelenség. Csodálom is apukám, hogy hogy bírja, de minden másodpercről tudni akar, ha kicsit később megyek mint mondtam már hív hogy hol vagyok, stb. Inkább itthon maradok, és sirdogálok a csodára várva. Ha jön a baba úgyis minden más lesz mert tudom, hogy egy másodperc szabadidőm nem lesz az ilyenekkel foglalkozni.
13. f2eaa09170 (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:12
szegénykém nagyon sajnállak,ilyet mondani egy kismamának ez a férfi nem becsül nem értékel téged,beszélgess el vele sürgősen.
12. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:12
Persze nem is erre céloztam :))) de attól még tisztelhetne, ha már az ő babáját (is) hordod a szíved alatt.
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:12

Értem.

Amit leírtál abból tényleg az jön le, hogy bunkó.

Nem tudnád vele megbeszélni, hogy érzékenyebb is vagy, meg a terhességtől is fáradtabb vagy, ne rajtad töltse ki a haragját?

10. Ágnestestvér (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2013. márc. 22. 18:11
Annyira nem rossz a helyzet, azért nem éhezünk vagy ilyesmi. Csak kismamaként olyan jó lenne, ha nem azt hallanám hogy egész nap itthon döglök holott 5 óra óta fönt vagyok
9. EsztyMorgan (válaszként erre: 8. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:09

Szülőkhöz?

Ha ő ilyen.. Mi lesz később?

8. Ágnestestvér (válaszként erre: 5. - Forrest2010)
2013. márc. 22. 18:08
Ha mondom neki, hogy szerintem ez meg ez nem jó, erre csak az a válasz, hogy sajnálom, ilyen vagyok, ha nem tetszik, lehet menni. Erre nem tudok mit mondani. Hova mennék?
7. EsztyMorgan (válaszként erre: 6. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:07
Szerintem a mai világban sokan élnek "kislábon", mégis tisztelik egymást.
6. Ágnestestvér (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2013. márc. 22. 18:06
Igen, de eddig sem éltünk nagylábon, és anyuék is tudnak segíteni. Én csak egy boldog terhességet szertenék, de nekem az valogy nem jön össze.
2013. márc. 22. 18:05
Kár, h nem vártatok kicsit a 2-ik babával , nem is volt időtök összeszokni , jobb lett volna ,ha ezeket a dolgokat időbe megtapasztalod , mert ez csak rosszabb lesz , ha már most ilyeneket vagdos a fejedhez , később majd mi jön ?
4. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:04
A párod egy bunkó, röviden és tömören fogalmazva.
2013. márc. 22. 18:03
Hát a hormonok bejátszanak, az tény. Meg az is, hogy jelentősen csökkent a bevételetek, az is feszültséget kelt.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:00

Hát ha nekem ilyet mondana a párom.... már nem aludna mellettem, az biztos.

Én 2 naponta főzök, mosogatni van amikor csak egyszer sikerül egy nap. 8,5 hónapos a kislányom, néha luxus az is, hogy házimunkát csináljak. Mert hol egy fog zavar be, hol én vagyok fáradt. Igen, néha úszik a lakás, de nem érdekel. Aki jobban csinálja nálam, az csinálja. Nekem így a jó. Szerencsére a párom nem szekál ilyenekkel, sőt.. ha itthon van, sokat segít.

2013. márc. 22. 17:56

Sokat gondolkodtam, hogy megnyissam-e a fórumot, de tényleg kíváncsi vagyok kívülálló véleményére.

Tehát a lényeg ahonnan kezdődik a problémám kb nyár amikor is összeköltöztünk a párommal és a kisfiunkkal 8 év után. Végre csak 3-an voltunk, se szülők se senki (persze anyukám naponta 5x hív, de ez mind1 is). Jó munkahelyem volt, ő is dolgozott, és szerettünk volna Balázskának egy kistestvért, aki össze is jött októberben. Decemberben el kellett jönnöm a munkahelyemről, erről most nem írnék részleteket, de muszáj volt. Itthon maradtam munka nélkül egy fizetésből éldegélünk, éppen hogy kijövünk a fizuból, (ha jön a baba se fogunk nagy lábon élni, de engem nem zavar).

Mióta eljöttem a munkahelyemről, csak azt hallom, hogy menyjek el dolgozni meg hogy ő kersei a pénzt stb...Itthon vagyok, takarítgatok, meg minden ami kell, főzni sajnos nem merek sokat mert bár Balázskának ízlik amit csinálok, a párom szerint rossz, és folyton beéget emberek előtt hogy főzni max kávét meg teát tudok. Elég kellemetlen.

El szolott menni itthonról havi 2x szórakozni, de hiába kérem meg minden egyes alkalommal hogy legyen kedves emberi időben hazajönni, legutóbb reggel 7kor hívtam föl hogy hol van már. Tudom hogy nagy rajta a nyomás, hogy el kell tartania minket, és ki kell engedni a gőzt, de másnap akkor használhatatlan, nem tudunk együtt semmit sem csinálni.

Ma már sírtam is, mert éjszaka már nem tudok aludni a kisbabától a pocakomban, reggel 5kor fölkeltem, Balázska is nemsokkal később fölébredt, megreggelizett, megmosakodtunk, felöltöztettem, elvittem az oviba, hazamentem (még csak 6:55 volt) elkeztem takarítani a fürdőt, a wc-t, konyhát, mire fölébredt már készen voltam. Elment vezetni, addig rendet raktam 1-2 szekrényben, olvasgattam cikkeket a neten stb. fél1 kor hazaért pot babás jóga könyvet olvastam, de olyankor mindig van egy holt pontom, amikor iszonyatosan álmos vagyok. Mondta, hogy lemegy a boltba, addig tegyem föl a rizst főni, meg csináljak párolt zöldséget, mondtam neki hogy annyira álmos vagyok, erre ő: "egész nap itthon döglesz és nem csinálsz semmit. mitől vagy fáradt" :'(

Azóta ezen gondolkodom. Tudom hogy nem tudok főzni rendesen, de éhen azért nem halunk, meg van hogy 2 napig nem vasalok és akkor már meg van szólva hogy miért áll itt a vasalnivaló halomba.

Nyilván a hormonok is közbejátszanak hogy ingerültebb vagyok, de annyira rossz amikor összeveszünk és olyat mond, hogy takarodjak a lakásából, meg hasonlók.

összegezve: szerinte szarul főzök, egész nap csak döglök, nem csinálok semmit, (ja meg ugye nem én mosok hanem a mosógép), és ha itthon van, miért nem simogatom, és szeretgetem.

Nem értem....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook