Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mihaszna vagyok?! fórum

Mihaszna vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. 9678a02221 (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2013. márc. 22. 20:57
Valoszinutlennek tunik,de minden egyes szavaddal egyet ertek!
2013. márc. 22. 20:56

Sírnék érte igen, mert fájna a felismerés, hogy nem is szeretett.

Azóta ilyen mióta itthon vagyok, és "lopom a napot" miközben ő dolgozik.

56. Csipkerózsika (válaszként erre: 50. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 20:51
És mégis mitől törnél akkor össze? Lehet, hogy nálam valami sötétség van, de ezt nem értem. Ha összecuccolnál és tojna rá egy nagyot, akkor sírnál érte??? Nem az lenne a bizonyíték rá, hogy jól döntöttél?
2013. márc. 22. 20:50
és régebben megbecsült téged?Azóta lett ilyen,hogy ráhárul az anyagi rész?Az előtt rendes volt?
2013. márc. 22. 20:47
Természetesen igen. szoktak játszani, sétálni, szánkózni, hóembert építeni, olvasni nem szokott neki, azt én szoktam,de azon kívül mindent. Vannak dolgok amikhez én nem értek, és azt együtt csinálják.
2013. márc. 22. 20:43
Egyébként jó apa?Foglalkozik a gyerekkel?
52. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 51. - Michelle.r)
2013. márc. 22. 20:42
pontosan:-(
51. michelle.r (válaszként erre: 50. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 20:33
Így is össze fogsz, csak idő kérdése :(
2013. márc. 22. 20:31

Imádom anyukámat, de nem szeretnék többet velük lakni.

És jól írta kék irisz, ha lenne pénzem, elköltözhetnénk, de sajnos nincs.

1-2 napra el tudnánk menni, csak attol félek, hogy ha eljönnénk nem is érdekelné. De lehet ezt csak bebeszélem. Viszont félek attól hogy mi van ha mégis így lenne. Összetörnék teljesen.

2013. márc. 22. 20:28
Egyébként kisfiad mit érez ebből az egészből?Mert én azért is jöttem el anno,mert nem akartam,hogy a kislányom egy idegroncs anyát lásson.Ja és az elején a húgommal kellet laknom,na az se volt egy leányálom.Egy fiatal lánynak magyarázd meg miért nem tud aludni a 1,5évestől stb..de még mindig nyugodtabb és boldogabb voltam mint anno vele.Én ezért választanám inkább a szüleimet..
2013. márc. 22. 20:24

Ha a férjem ilyet mondott volna Nekem, a nyaka köré tekertem volna a palacsintasütőt.

Beéget mindenki előtt? gratulálok Neki.

47. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 39. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 20:22
Én a helyedbe az anyukádhoz mennék..mondjuk előtte megfenyegetném de úgy komolyan,összepakolnék és megmondanám neki,hogy egész egyszerűen ezt a sílust nem tűröd el neki és inkább élsz az anyukáddal ő meg maradjon itt magányosan..jobb ötletem nincs,az enyém ettől észhez tért,remélhetőleg egy életre..
46. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 20:19

Dehogynem!

Csak akkor nem figyeltél oda.


Én tuti, hogy nem viselném ezt el, hanem hazaköltöznék a szüleimhez a te helyzetedben, illetve ha lenne pénzed, akkor mehetnél külön lakni. Ez nem lesz jobb sosem. Ha valaki nem tiszteli a nőket, akkor az sosem fogja. Nem fog megváltozni. És nem az a baj, hogy elmegy bulizni, hanem az, ahogy viselkedik veled.

Természetesen nem akarlak semmire rábeszélni! És idegesíteni sem.

2013. márc. 22. 20:12

Nem vagyunk házasok.

Nem volt ő mindig ilyen.

2013. márc. 22. 20:07

És, hogy lehet egy ilyen pasihoz hozzámenni?

És, hogy lehet egy ilyen pasinak gyereket szülni?

És, hogy lehet egy ilyen pasinak még egy gyereket szülni?

És, hogy lehet egy ilyen pasit visszafogadni?


Nem értem a nőket!

Azt kell mondanom, hogy ez igencsak egyszerű felfogásra vall...


Ne haragudjon senki!

43. Ágnestestvér (válaszként erre: 42. - Csipkerózsika)
2013. márc. 22. 20:06
igazad van, de nem miatta "nyalom ki a lakást". A saját és a kisfiam komfortérzete is fontos.
42. Csipkerózsika (válaszként erre: 23. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 20:03

Nem vagy kiszolgáltatott helyzetben, senki sincs abban, kivéve ha hagyja magát. Lehet, hogy nincs hova menned, de másokat sem azért tisztel és becsül a párjuk, mert bármikor máshová tudnak menni tőlük.

Ha te szó nélkül hagyod, hogy folyton leugassanak, megalázzanak, megfélemlítsenek, arról nem csak a másik tehet. Még nem gondoltál rá, hogy meg is védhetnéd magad ilyenkor? A tisztelet az mindig saját magaddal kezdődik, pl. hogy nem hagyod, hogy úgy beszéljenek veled, hogy "takarodj", stb. Ha meg nem tudsz vitatkozni, vagy a védekezés nem ér semmit, akkor legalább az ocsmány beszédért "hálából" nem nyalod ki naponta 5x ennek az álompasinak a lakást...

41. Dodi44
2013. márc. 22. 20:02

"Mi haszna, ha jol megfaragjak,

de nehezebb eltorni a faragatlan fat..."


Igaz, ezt mar egy Nagy bacsi elmondta, es jobban mint en, de azert plagizaltam tole...

40. Ágnestestvér (válaszként erre: 38. - Csipkerózsika)
2013. márc. 22. 20:00
Nem mondtam hogy soha nem szokott az lenni, csak az ilyen dolgok rosszul esnek. És ki kellett írnom magamból. Természetesen nem null huszonnégyben hülye bunkó.
39. Ágnestestvér (válaszként erre: 34. - Valakivagyok1984)
2013. márc. 22. 19:58

Úgy látszik tényleg nagyon hasonló a szitunk. Volt már hogy elhagytam, összejöttem más pasival, könyörgött hogy lmaradjak vele, szenvedett látványosan, én pedig visszamentem. Utána költöztünk ide, de én azt hittem, hogy ismerem már annyira, hogy nem mond ilyeneket.

Viszont ugyan hova mennék 4 éves fiammal és nagy pocakkal?

Elméletileg július 2 re vagíok kiírva, de tuti hamarabb jön egy két héttel.

38. Csipkerózsika (válaszként erre: 33. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 19:56
És akkor most már minden rendben is van, hirtelen szerető, kedves és tiszteletteljes a párod?
37. Csipkerózsika (válaszként erre: 26. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 19:56
Hát, én nem lennék ennyire derűlátó. Szándékosan nem a másik szót használtam...
36. Csipkerózsika (válaszként erre: 35. - E49241a632)
2013. márc. 22. 19:55
Egyet kell értenem.
2013. márc. 22. 19:48
Na, ez egy nagy marha. De te is lehettél volna körültekintőbb, minek ilyentől gyerek?
2013. márc. 22. 19:40

Kedves Fórumnyitó!


Megdöbbentem,hogy mennyire hasonló dolgokon mész keresztül,mint amiben én voltam.

4éve márciusba estem teherbe a kislányommal(közös döntés alapján)Sajnos később tapasztaltam meg,hogy apuka még nagyon nem volt erre felnőve.Mi is most leszünk 9éve együtt.Megszületett a kislányom 3éve és onnantól jött a pokol.Minden nap a fejemhez vágta,hogy én csak 43.000ft-ot kapok és ő keresi a pénzt.Nekem kuss volt a nevem.Minden nap vita és sírás és kiborulás.Kb a gyerek 1,5koráig birtam,aztán összecsomagoltam és átköltöztem a lakásomba,apukám pedig anyagilag segített és persze a gyerek apja is.Utána kb 3hónap múlva összejöttünk,de akkor meg a haverok voltak fontosabbak és velünk alig foglalkozott.Amikor is összejöttem egy férfivel,(nem csaltam meg)és otthagytam miatta.Na itt jött neki az ébresztő pofon.Lefogyott,sírt és alig lehetett ráismerni.Amint felfogta,hogy elveszített minket,helyre jött a kis agya.Kb 3hónapig még a másik férfival voltam,amikor úgy alakult,hogy a gyerek apját választottam.Ez volt nyáron.180fokos fordulatot vett,onnantól csak a családjának él.Hetente 2x átmegy a haverjához,de bulizni nem jár.Októberben mint ahogy te is,én is terhes lettem és mint ahogy te is én se dolgozok.Fejemhez sose vágja,becsüli az itthoni munkámat.Viszont miután nálunk is ő keresi inkább a pénzt így 3x volt,hogy rajtam töltötte ki a feszültséget,ezzel pedig nagyon megbánt mert igazságtalan.Utoljára azt mondtam neki,hogy még egy ilyen és elhúzok innen a gyerekekkel.Na ezzel nagyon megbántottam és nem is gondoltam komolyan mert nem érdemelné meg,miután jó apa és szerető pár,csak gondoltam ez a fájó pont neki.A tanácsom:ha mégegyszer azt mondja takarodj(ez felháborító,ez a szó használat)csomagolj és menj.Érezze hogy végleg elvesztett titeket tudja meg milyen egyedül,úgy igazán.Hátha neki is kell ez a pofon amit tőled még nem kapott meg és meg tud változni.Egyébként mikorra várod a picit?

2013. márc. 22. 18:41
na most jobban vagyok, hogy kiönthettem a lelkemet. Köszi csajok a hozzászólásokat.
32. Mazsinka (válaszként erre: 31. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:39
...de azért fikáz, hogy nem tudsz főzni.
2013. márc. 22. 18:37
Ezt kéne, de anyukám mindig azt mondja, hogy ne idegeskedjek semmiért mert árt a babának. Pont ezért csak a mai napot szántam a sebeim nyalogatására, egyébként lefoglalom magamat, mindig van mit tenni a lakásban. És bár főzésben tényleg nem vagyok egy Jamie Oliver, azért ha pogit vagy bármi mást csinálok 1 nap alatt elfogy.
30. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Ágnestestvér)
2013. márc. 22. 18:33
dehogy nincs;) mondd neki, hogy akkor hordja ő ki;)
29. f7586d2534 (válaszként erre: 27. - Spinneli)
2013. márc. 22. 18:31
Szerintem inkább később bánkódj most próbálj megnyugodni. Hivd fel anyud vagy barátnőt , beszélj egy élő nővel kicsit.Nyugalom kell most neked.Ha megnyugodtál tisztán tudsz gondolkodni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook