Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van szükségünk a hoxára, iwiw-re, meg hasonlókra? fórum

Miért van szükségünk a hoxára, iwiw-re, meg hasonlókra? (beszélgetős fórum)


1 2
39. 298b15dfdd (válaszként erre: 38. - 298b15dfdd)
2012. aug. 7. 18:57
Jól van látom,akkor még kellett:) Benyaltam....
38. 298b15dfdd (válaszként erre: 31. - Babetthopp)
2012. aug. 7. 18:56
Minek, beregelsz,aztán kész...
2012. aug. 7. 18:56
csak
2012. aug. 7. 18:52
mert élni szar
2012. aug. 7. 18:49
Micsoda kérdés!? :)
2012. aug. 5. 20:43
csak
2012. máj. 30. 07:01
Nah, miért is?:)
2010. jún. 11. 00:35
Amikor a barátaim "felraktak az IWIW-re", még internetkapcsolatom sem volt. Akkor, de az óta is néhányszor így fogalmaztam, hogy "mások vittek rossz utakra engem". Azonban rájöttem, hogy komolyan kezelve, remek. Annak nem látom értelmét, hogy fű, fa és virág szerepeljen az ismerőseim között. Nekem 80 körüli ismerősöm akadt, volt tanítványaim, volt kollégáim és munkatársaim, valamint barátaim, baráti család tagjai. Én csak szigorúan a kapcsolat-tartással foglalkozom, és nem szeretem, ha összevisszaság uralkodik. Nálam nem, rend van. (Nem vagyok bogaras, de a logikát, rendet szeretem!) Az IWIW alkalmazások is (+) és (-) irányban hatnak ott. A Hoxa oldalon megtetszett a rend, fegyelem, áttekinthetőség és a visszajelzések. Igaz néha mosolyt fakasztó naiv kérdések vagy válaszok is vannak, illetve hiányosak. De ez nem megy semminek a rovására. És mindenből lehet tanulni, még annak is, aki kenyere javát már elfogyasztotta. Szükség meg azért van az ilyen "társasági oldalakra", mert legalább összefogja az embereket és nem megosztja őket. Mert a régi, eredményre vezető mondás ma is igaz, azaz oszd meg és uralkodj!
2009. dec. 12. 08:54
tud valaki iwiw meghívót küldeni? ildiko.juhaszi@citromail.hu
30. klenca
2009. nov. 3. 19:06

Szeretm az iwiw-et, nehezen tartanám ennyi emberrel a kapcsolatot ilyen sok helyről.

Szeretem látni a fényképeket, amiket cserélgetnek, stb...

Ráadásul egy telefonkönyv is valamellyest.


A hoxán már itthon vagyok egy ideje.

Volt itt már minden.

Jó, hogy ismeretlenül lehet beszélgetni emberekkel.

Vannak dolgok, amiket szemtől-szembe ki sem mernék mondani, itt még választ is kaphatok rá.:))


Ráadásul aranyos barátságok is keletkeznek.:))

29. Emma*
2009. jún. 18. 09:38

Az iwiw-re én 2 meghívót is kaptam régebben, aztán boldog boldogtalan internetes "ismerős" bejelölt. Sokat visszautasítottam, mert úgy viselkedtek, ami miatt nem láttam értelmét a társaságomban látni.


A Hoxa egy közösségi oldal, ahol ismeretlenül is lehet beszélgetni úgy, hogy a gondok, érdeklődési körök közösek, hasonlóak. A játékot nem is említem, hiszen az is összehoz egy kis csapatot, a játékot kedvelők csapatát.:)) Ahogy látom, sokan már dominó-függők lettünk.☺

2009. máj. 22. 15:46
Szerintem nincs szuksegunk,....de azert jo ha van:P
27. winny
2009. máj. 22. 15:35

Nem vagyok az iwiwen de itt lassan két éve.

Nagyon jó,hogy miért?Csak nem tudnám felsorolni.........

2009. máj. 8. 13:49
Az ember társas lény.....:)
25. direne
2009. jan. 12. 09:36
Nekem speciel a 6-7 éves "gyes" után jól esik az 1 méter 20 centinél magasabb egyedekkel társalogni, még ha nem is látom. :)
2008. nov. 14. 19:38

Sziasztok!

Nekem azért van szükségem a hoxára és hasonló oldalakra, mert az orvosom nem valami segítőkész, mással pedig nem tudom megbeszélni az itteni dolgokat.

Az iwiwre azért van szükségem, mert ha már nagyon nem tudok mit csinálni, akkor unalmamban felmegyek, és keresgélek. :D:D:D

2008. nov. 14. 19:36
mert csak ;)
2008. szept. 2. 20:32

Az iwiw nekem arra jó, hogy a régi ismerősökről, osztálytársakról tudok általa, olyanokról is, akikről egyébként már rég nem, vagy most messzebb vannak

a hoxát azért kezdtem, hogy tudjak a külföldön élő testvérem mindennapjairól, aztán én is naplót kezdtem irni, hogy vissza tudjam nézni a szép emlékeimet, esetleg a problémákat, hibáimat, hogy tanuljak belőle...

21. Dina2
2008. jún. 6. 07:51

Őszintén szólva, ez a kérdés nem az én fejemben született. Az akkor még jelenlegi, ma már csak ex férjem hatalmas botrányt csinált otthon, amikor megmondtam neki, hogy (a tudta nélkül) fenn vagyok az iwiw-en (akkor még teljes névvel, képpel, minden)...sehogysem értette meg, miért van nekem erre szükségem...mert:mi lesz ha férfiak fogank írkálni nekem, meg stb.stb.

én ma már értem: egyrészt annyi segítséget kaptam tőletek igy magányomban, mint senki mástól.

másrészt meg egy, az iwiwhez hasonló oldalon találtam rá Zsoltra...úgyhogy ÉN értem.

20. emagdi
2008. jún. 3. 16:52
szórakoztatás+információszerzés
2008. jún. 3. 16:51

Sokszor az ember egy idegennek könnyebben kiönti a szivét,föleg ha nem szereti,hogy (szembe)sajnálják.

Szivesebben hoxázom,mint hogy a szomszédokkal pletykáljak.Utálom a pletykát.

2008. jún. 3. 10:37
Megismerjünk más emberek érdeklődését, tapasztalatát, életfelfogását. Ezekből csak tanulni lehet.
2008. máj. 8. 09:50

Egyrészt megtalálhatunk tényleg nagyon régről ismerősőket és másrészt ennek segítségével tarthatjuk a kapcsolatot, akár napi szinten is.

A Hoxára pl: azért ,hogy eltöltsük az időnket, érdekes embereket ismerhessünk meg, és főként megtudhatjuk más emberek véleményét különböző dolgokról.

16. mcryan
2008. máj. 7. 23:44

Ez egy olyan kérdés mint pl miért van szügségünk internetre?


$$$$

2008. febr. 25. 19:10
Kikapcsolódás számomra és ismerösöket megtalálni.
2008. febr. 5. 22:00
Nem is a szükség vezet rá,hogy netezzem bármilyen oldalon,hanem az,hogy közben jól is érzem magam.Na persze,ez a szabad levegőn is megvan ugyanúgy:)))
2008. febr. 5. 20:55
Az iwiw-en én is megtaláltam sok régi kedves ismerőst és engem is sokan megtaláltak. Általános iskolatársak, régi kollégák, tök jó hallani róluk.
2008. jan. 31. 17:27

Örülök a HOXA-nak. Igazában nincs nagy társaságom, itt viszont lehet játszani, ismeretséget találni, hozzászólni topikokhoz, ...kinek mihez van kedve.

Pár kedves üzenetváltás és az embernek jólesik az érdeklődés.

2008. jan. 31. 17:08
ismerősöket megtaláljuk,kikapcsolódás,pihenés,szórakozás
2008. jan. 24. 20:58
én az iwiwen nagyon sok régi osztálytársat ismerőst , találtam már . Jó tudni róluk mi történt velük , amióta nem találkoztunk, figyelemmel lehet követni az életük fontos eseményeit. A mostani ismerősökről is tudtam már meg dolgokat amik a találkozások során nem hozott szóba , csak az adatlapján olvastam, ezáltal jobban megismertem őket. Szerintem nagyon jó dolog!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook