Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van szükségünk a hoxára, iwiw-re, meg hasonlókra? fórum

Miért van szükségünk a hoxára, iwiw-re, meg hasonlókra? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. jan. 24. 20:55

Sztem mindenkinek más. a lényeg,h emberi kapcsolatok, amik rugalmasak, nem kell időpontot egyeztetni, nem esik az eső, nem kell elmenni hazulról, tök rugalmas. Sokkal több embert ismersz meg, mint amennyire lehetőséged van a való életben, főleg, ha otthon vagy egy kis gyerekkel vagy dolgozol a munkahelyeden reggeltől estig és nem ügyfelekkel hanem egy zárt helyen. Van lehetőséged szelektálni, olyan embereket választhatsz olyan oldalakról,ami érdekel lásd pl. ezoterikus fórum vagy fotós oldal fóruma stb.

Sok embernek sérült a kapcsolatteremtő képessége, gátlásos ezért-azért, itt kisebb kockázatot éreznek(vigyázat,a kockázat a lelki sérülteknek itt nagyobb, könnyebb őket kihalászni az erre szakosodottaknak!)

Azon kívül sokan teremtenek maguknak álvilágot, felépítenek egy személyiséget, ami még csak köszönőviszonyban sincs az igazival,de a vágyvilág pótolja az igazit, ami sokkal több energiába kerülne...

Lehet okosodni, csevegni, pletykálni, szomorúságot, dühöt kiadni, időt eltölteni, magányt feloldani, barátokat és párt találni, hirdetni, játszani, vidámkodni... szóval egy lehetőség az életre.

2008. jan. 24. 20:53

Én pl azért,mert olyan igazi barátnőm nincs akivel mindent megoszthatok,mert több Km-re költözött.Újat meg nem akarok már keresni,mert nagyon sokat csalódtam már az úgynevezett barátnőimben:(

De itt más őszintén el lehet mondani mindent,olyan nem mondom el senkinek elmondom hát mindenkinek alapon.

7. 7934d1ac97 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2008. jan. 24. 20:47
Én nagyon sok internetes ismrősömet személyesen is ismerem és találkozunk élőben is és beszélgetünk élőben is, nem csak a gépen keresztül. Persze nem mindenkivel, de sokmindenkivel. Pl, barátnőimmel, családtagokkal. Mióta van a net sokkal több mindent megosztunk egymással, gyakrabban beszélünk. És mondom élőben is!!!
6. ALLICS (válaszként erre: 4. - Dina2)
2008. jan. 17. 12:07

Az iwiw-nwk az a lényege hogy megtalálj rég keresett volt osztálytársaidat régi barátaidat akiktől esetleg egy költözés miatt elszakadtál.Velük tudsz beszélgetni,a képek alapján pedig nyomon tudod követni,milyen örömök bánatok vannak az Ő életében.A Hoxa szerintem nagyon jó dolog,mert a gyeden és gyesen lévő anyukák feltehetik csemetéikkel kapcs. kérdéseiket és megoszthatják egymással a tapasztalataikat.Vagy szimpla kibeszélésre is jó.

Nekem ezt jelenti az iwiw és a Hoxa.Valamit neked id jelent biztos,mert különbem minek lennél itt.

2008. jan. 17. 11:56
Na de miétr is kell ezt neked tudni?
2008. jan. 17. 11:52
Még mindig nem tudom, mi a lényege-célja az iwiw-nek?
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2008. jan. 14. 14:52
Még valami. Beszélgetnék én élőben is, de ha nem hoxázok, nem ismerem meg azt, akivel élőben beszélgetnék.
2008. jan. 14. 14:51
Miért? Csak. :DDD
2008. jan. 14. 14:50
Könnyebben elmondom idegeneknek a gondjaimat, örömeimet, mint egy barátnak. Miért hoxázunk, miért nem beszélgetünk inkább élőben? És mi a hasznunk az iwiw-ből?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook