Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

110. timycat (válaszként erre: 109. - Channa*)
2021. szept. 28. 22:36

Érzem a gúnyt. De alaptalan. Én is így voltam vele, hogy ez biztos ettől, biztos amattól. De hidd el, hogy ami most van velem olyan sosem volt és embert sem ismerek, aki annyi fájdalomcsillapítóval tengeti az életét, amennyit én szedek 2 hete mégis fájdalmaim vannak.


Ez nem a kor, meg az időjárás, meg a jaj bujkál bennem valami, meg az itt beállt, ott fáj kategória.

Nekem nem az oltás jutott eszembe okként, de 2 orvos is ezzel kezdte. Hidd el nem kitaláltam, meg ráfogom.

Bár tudom lételemed az ellenkezés.

109. Channa* (válaszként erre: 93. - Timycat)
2021. szept. 28. 22:29

Voltam beteg, és azt hiszem erőteljesebb tünetekkel nálad/tőled. (nem tudom, hogy melyik helyes, olvassa mindenki azt, amelyik szerinte az;)


3 oltást kaptam, de semmi ilyen gondom nem lett.


Persze, nekem is fájt a derekam a múlt héten, de nincs benne semmi különleges, mert van néhány porckorong sérvem. (esett az eső, fújt a szél, hűvös lett).


Fáj a vállam is, de már évek óta, hiszen 1990. óta egerezek, ami miatt folyamatosan begyullad. Fájnak a térdeim is időnként bicajozás közben. Na, ez teljesen új, mert nekem még sosem fájt a lábam. Lehet, hogy az oltástól?;)


A nyakam is beállt mostanság, de lehet, hogy épp időszerű volt, mert már régen történt velem ilyen.


Ja, és minden nap kétszer félre nyelek.

Ráfoghatnám mindet az oltásra, de akkor nem mondanék igazat...

108. timycat (válaszként erre: 105. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 22:28

Jobbulást nektek!

Én bízok a teljes gyógyulásomban, mert olyan nincs és nem lehet hogy nem. 🙄

107. Intro74 (válaszként erre: 106. - Channa*)
2021. szept. 28. 22:27

A "birka" jelzőt csak azért említettem, mert valaki írta itt nemrég, amúgy ritkán szoktam használni az oltottakra. Ti viszont mondtok durvábbakat ennél az oltatlanokra. Jó nem pont te személy szerint, de több Hoxa lakótársad viszont igen. :)

Én nem akarom megszabni, hogy ti miben higyjetek, csak nagyon egyoldalúan állítjátok be itt a dolgokat, miközben a valóság sajnos mást igazol. Azt meg ti nem hiszitek el, mi meg a propaganda süket szövegeit nem hisszük el, ez van.

106. Channa*
2021. szept. 28. 22:12

Figyelj Zolika? Te vagy az?


Tehát, figyelj!

Felőlem írogass arról, hogy elhiszel mindent az FB-n, és ne oltasd magad. Nem érdekel, hogy mi fog veled történni és még az oltottak közül sem érdekel itt mindenki, sőt! Sokan nem érdekelnek és ha bajuk lesz sem fog meghatni.


Egy dolgot tarts be, mégpedig azt, hogy ne birkázz azért, mert van aki oltatott. Azt hiszem mi sem mondjuk ezt az oltatlanokra.


Hagyj minket! Ha arra vagy kíváncsi, hogy benyalunk e mindent az FB-ről, erről én, nagyon szívesen beszélgetek veled, de a lényeg ne az legyen.


Felőlem hihetsz bármiben. Laposföldben, 5G-ben, szellemekben, agykontrollba, ezomizériában vagy a mikulásba, de ne akard megszabni, hogy más miben higgyen.


Én egyébként hiszek a párhuzamos világokban. Az egyikben tuti, hogy te is normális vagy;)

Szerintem UFÓ-k is léteznek és biztos vagyok benne, hogy a jövőben kitalálták az időutazást és itt járnak köztünk a jövő emberei.

Könnyen meglehet, hogy azért lett ilyen gyorsan összecsapva a szuri, mert valaki segített Karikó Katinak;) Tuti, hogy nem használják 10 éve génterápiára, stb.:DDD És abban is biztos vagyok, hogy Dean R. Koonzt 1981-ben, szintén az időutazóktól kapott információk segítségével írta meg azt a regényét, amelyben a Vuhani laborból elszabadult vírus a főszereplő.;)

105. 71ddaa07fa (válaszként erre: 100. - Timycat)
2021. szept. 28. 22:06

Sajnos nem teljesen épültek fel. Apósom azelőtt minden nap sétált a feleségével 72 évesen néhány km-t a városban, ma a trombózisa után örül, ha a másodikról le tud menni.

Feleségem főnökasszonyának a lábujjaiban lett valami ízületi probléma, ami kora tavasszal kezdődött nála és most is tart.

Feleségemnek a talpán a ,,párnák" fájnak gyakorta és olyan módon, ha valami keményebb dologra rálép séta közben feljajdul.

Mint írtam nekem a szaglásom és az ízérzékelésem lett oda.

Egy volt rendőrkolléganőmnek pedig memória problémái vannak.


Egytől egyig mindegyikünk átesett a covidon.

104. Intro74 (válaszként erre: 98. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 22:05
Persze ilyenek is vannak, bár speciel én nem tagadom a vírus létezését. Engem a tálalása irritál, ahogy a lelküket pénzért eladó bohócdokik erőltetik az oltásokat az emberekre, miközben ők valószínűleg max. csak vitamint kaptak vagy placebot. Mivel érdekes módon egy kormányközeli ember nem betegedett meg az állítólagos oltása után, pláne nem halt meg. Akik meghaltak, azok vagy független vagy ellenzéki politikusok voltak.
103. Flóra76 (válaszként erre: 102. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 22:03
Persze, ők mind félnek, de nagyon.
102. 71ddaa07fa (válaszként erre: 92. - Intro74)
2021. szept. 28. 22:00

Sajnos te sem bírod. Ez az életed mozgatórúgója. Előbb-utóbb te is pszichiáternél fogsz kikötni, vagy lehet nem ártana már most ellátogatnod oda, mint én is tettem.

Csak én a covidtól való félelmem miatt, te pedig úgy látom az oltásoktól félsz olyan módon, ami már nem természetes.

101. Flóra76 (válaszként erre: 97. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:59
Ez a Peresztegi az igazi bohócdoki.
100. timycat (válaszként erre: 98. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 21:59

Azok az ismerőseid akik ízületi fájdalomtól szenvedtek vírus után felépültek? Elmúltak a panaszaik?


Mert mikor én kérdezem a dokikat, hogy ez ugye átmeneti állapot akkor csak a karjukat tárják szét.


Nyilván azzal tisztában vagyok, hogy ha autoimmun betegség akkor sajnos nekem az az utca egyirányú.

99. Intro74 (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2021. szept. 28. 21:58
A te véleményed is csak egy a sok közül. 20 hullám már csaknem lesz azért. :)
98. 71ddaa07fa (válaszként erre: 90. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:56

Én, ha valamit nevetségesnek találok ingyen is odabiggyesztek egy olyan mosolygós jelet. Ha pedig nem, pár száz forintért nem fogok bohóckodni.


Az a baj, hogy a legtöbb oltásellenes még most sem hisz ebben a vírusban. Azt gondolják ez csak egy kitalált valami.

Biztos vannak olyanok, akik az oltás után sajnálatos módon mellékhatásoktól szenvednek, de a legtöbben azért beszélnek az oltások ellen, mert nem hisznek magában a betegségben sem.

97. Intro74 (válaszként erre: 91. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 28. 21:53

De valamire csak alapozta az állítását.

Ti kértek folyton forrásokat, hiteles bizonyítékokat tőlem, akkor minek kértek, ha úgyse hiszitek el sosem őket?

A bohócdokiktól se kapsz tudományos alátámasztásokat az állításaik bizonyítására, mégis nekik hiszel. Na látod.

96. plavalaguna (válaszként erre: 85. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 21:51

nekem pl beállt a vállam... most fogjam az oltásra?? sajnos már annó huszonévesen is beállt, sőt, akkor durvábban csak rövidebb ideig..


de ugye az oltásellenesek rögtön kiabálnának hogy a covid oltástól... ok de akkor régen mitől?? hja, meg covid előtt az egyik csuklóm volt ugyanígy.. az másfél évet...


egyértelműen hajlamos vagyok az ilyesmire. mondjuk ezt már fiatalon is tudtam. ezért élek aktiv élett, igyekszem formában maradni. mindig akkor jönnek elő, ha eleresztem kicsit magam...

95. Flóra76 (válaszként erre: 92. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:49
Ez nem gyomor kérdése.
94. andi6020 (válaszként erre: 69. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:48
Tőlem biztos nem. :D Szarlakle ugyanis. Felőlem vergődhetsz itt a huszadik hullám után is :D
93. timycat (válaszként erre: 85. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 21:47

Én is voltam beteg, csak azóta és az első tünetem óta fél év telt el. Míg a második oltás és az első tünet között csak 1 hónap.


A dokinő margón megjegyezte, hogy nem szabadott volna a gyógyultakat oltani, pláne kétszer.


Ami lemaradt az élménybeszámolómból, az érdekesség. Van zúzott, műtött térdem az kevésbé fáj mint az épp, van többször zúzott bokám az egyáltalán nem fáj (még), de a másik bokám érzem hogy kezdődik. Van törött könyököm annak kutyabaja, de a másik könyököm zsibog már. Van nem kezelt csípőficamom, baloldalt a normálistól eltér, na az nem fáj, ellenben a jobb oldalam. Vállaimmal, csuklóimmal sosem volt bajom. Szóval ez a dög az ép részeimen jön ki...

92. Intro74 (válaszként erre: 89. - Flóra76)
2021. szept. 28. 21:47
Jó hát nem mindenki bírja gyomorral ilyen helyeken sokáig. Én bírom szerencsére. :)
91. VendrinerPiroska (válaszként erre: 84. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:47
Tekintetbe véve, hogy nincs orvosi végzettsége, és nem is professzor, ebben semmi meglepő sincs. Bocsi, ahhoz, hogy sarlatánokat kutassak a facebookon, az én időm túl sokat ér. Attól, hogy állandóan mindenféle forrásokra hivatkozol, az ember azt gondolná, hogy helyből köpsz vagy fél tucat, valamelyest hitelesnek tekinthető forrást, de láthatóan csak a saját téveszméidet akarod itt eladni minden tudományos alátámasztás nélkül.
90. Intro74 (válaszként erre: 87. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 28. 21:46
Azt nem tudom, kézilabda témákkal nem szoktam foglalkozni.
89. Flóra76 (válaszként erre: 88. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:45
Jópár ilyen őrült csoportba olvastam már bele de a mentális egészségem érdekében én abba is hagytam. Neked is ezt javaslom...
2021. szept. 28. 21:41

Még egy felhívást is láttam erről közzétéve pár hónapja, hogy egy csaj keresett ilyen felbérelhető oltáspárti kommentelőket, ha jól emlékszem pár száz forintot ajánlott érte.

Ezért mondom, hogy ha nem hiszitek el ezeket a dolgokat, akkor menjetek be pár oltásellenes csoportba, és akkor a saját szemetekkel olvashatjátok őket. Több ilyen csoport nyílvános, így nem is kell kérni a felvételeteket a csoportba.

2021. szept. 28. 21:41

Persze, meg a győri kézilabda szurkolóknak is nem kevés jutalom üti a markát, aki elmegy a Fradi fórumban szidni a budapesti kézilabdacsapatot.


Azért néha az eszednek gondját viselhetnéd!

86. ariana
2021. szept. 28. 21:40
Ilyet még nem hallottam. Amúgy meg aki megkapta az oltást, és nem jött ki rajta semmilyen mellékhatás, az örüljön neki, és tartsa tiszteletben aki nem akar oltatni, biztosan megvan az oka annak is.Mindenkinek magánügye.
2021. szept. 28. 21:37

Itt azért azt is vizsgálni kellene, hogy akiknél a mellékhatások jelentkeztek voltak-e fertőzöttek? Mert én azt is el tudom képzelni, hogy sokaknál a fertőzés váltja ezt ki, csak ráfogja az oltásra.


Nekem az olyan ismerőseim körében alakultak ki ízületi problémák, hajhullás, trombózis, aki átesett a betegségen.


Nálam továbbra is megvan, hogy sokszor érdekes szagokat érzek, illetve egyes dolgoknak torzulva érzem, vagy nem teljesen érzem a szagát. Más dolgoknak pedig jóval erősebben, mint a betegségem előtt.

2021. szept. 28. 21:35
Többen is írták Facebookon, pl. Peresztegi Sándor professzor, de őt is leszólta itt valaki nemrég. Meg külföldi orvosok is, de nem jegyeztem meg a nevüket, de végülis visszakereshetőek FB-n.
83. Flóra76 (válaszként erre: 83. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:32

Milyen pénzt és kitől?

Ezt az oviban sem hinnék el....

82. VendrinerPiroska (válaszként erre: 70. - Intro74)
2021. szept. 28. 21:27
Kik azok az orvosok? Nevesítsd már őket.
81. Evawitch (válaszként erre: 80. - Ariana)
2021. szept. 28. 21:26
Ezt sem értem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook