Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? fórum

Miért olvasok rengeteg mellékhatást az oltásokkal kapcsolatbam, de egy ismerősömnek sincs semmi baja ? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
20. globus (válaszként erre: 14. - Intro74)
2021. szept. 28. 15:52
Biztosan fog is történni, hiszen most már bármi "oltás után" történhet. Nem az örök élet elixírjét adták be.
19. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Intro74)
2021. szept. 28. 15:52
Szerintem pont ezért indult a topic. Nevezetesen, hogy elvileg ennyi embernek okozott mellékhatást, mégis vagyunk itt páran, akik környezetében senkinek nincs panasza. Azért ez is érdekes.
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Intro74)
2021. szept. 28. 15:50
Ez a komment annyira jó iskolapéldája kb. mindennek amit kicsivel lejjebb írtam :-)
17. globus (válaszként erre: 12. - Papája)
2021. szept. 28. 15:49
Sőt, a gyanúsított Astra Zeneca után kevesebb trombózis volt, mint az abszolút oltatlan populációban, ugyanis erről még a covid-éra előtt is készült statisztika. Azt ugye senki nem számolta, mert nem érdekelte.
2021. szept. 28. 15:33
Mindenki máshogy reagál.
2021. szept. 28. 15:28
Velem nagyon kicseszett a vakcina, de ennek ellenére a 2 sinopharm után a napokban kapom meg 3-iknak a Pfitzert, kicsit félek is, de ugy érzem a családomnak még egy darabig szüksége van rám és szeretnék utazni, igy is sokmindenről, megismételhetetlen koncertekről lemaradtam a nyáron a két kinai miatt.
14. Intro74 (válaszként erre: 12. - Papája)
2021. szept. 28. 15:24
Szerinted, szerintem meg nem. Ha tudnád, hogy hány ember számol be trombózisról, sztrókról, infarktusról, vetélésről, darabos vérzésekről, végtagbénulásról, hajhullásról, vagy hogy ég a bőrük, és ha csak hozzáérnek, akkor nagyon fáj nekik, vagy a már meglévő betegségeik súlyosbodásáról, vagy arról, ahogy rángatóznak szegények szinte magatehetetlenül az ágyon, akkor nem beszélnél te is ilyen hülyeségeket. Tájékozatlan és csőlátó vagy te is, mert a te ritkának és elenyészőnek nevezett oltásmellékhatásaidba százezrek betegszenek bele világszerte súlyosan ill. halnak meg. "Gratulálok" a te tudatlanságodhoz is, pff... :/ De te is csak addig vagy ilyen nagymellényű, amíg a közvetlen közeledben nem történik hasonló súlyos megbetegedés vagy tragédia...
13. Flóra76 (válaszként erre: 12. - Papája)
2021. szept. 28. 15:11

👍

Ennyi!

12. papája (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 14:47

Magyarországon beadtak közel 6 millió oltást.

Ennyi emberből nyilván soknak van ilyen-olyan baja az oltás után, DE nem az oltástól, csak most divat ráfogni az oltásra.


Gondoljatok bele, hogy a nagy számok törvénye alapján ennyi ember közül oltás nélkül is hánynak lenne trombózisa, hasfájása, mensi zavara, stb.

Most mind ezt az oltásra fogják a tudatlanok.


Nem szabad összetéveszteni az oltási reakciót, ami az oltás után megjelenő természetes tünet az oltási szövődménnyel.

Ez utóbbi igen ritka, bejelentendő, kezelendő tünet. Elvileg ettől lehetne tartani, de mivel számszerűleg elenyésző, inkább a Covidtól félnék és a hülye emberektől.

2021. szept. 28. 14:46
Az a fura, hogy mindenkinél más a "mellékhatás". Ennek viszket a bal füle, annak görcsöl a kislábujja. Ha minden tizedik embernek lehullanának a körmei, azt mondanám, hogy ez tényleg mellékhatás. Amúgy az én ismerőseimnek sincs semmi baja.
10. Intro74 (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. szept. 28. 14:39
Én is, hogy te is. :D
9. Bless the child (válaszként erre: 2. - Intro74)
2021. szept. 28. 14:36
Sejtettem, hogy ugrani fogsz a témára
2021. szept. 28. 14:35
Annyira nagy a riadalom az oltás miatt,pedig ha úgy vesszük ha kimész az utcára elüthet valami,vagy simán valamibe meghalsz.Nem is értem mit kell betojni,ha alap mindenféle banális dologba belehalnak emberek..csak most épp van mire fogni.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 14:32

Én pl. még senkitől nem hallottam, legalábbis egyes szám első személyben. Az "ismerősöm ismerőse" az mindig megy, de nem csak ebben a témában. :D


Amúgy sok oka lehet, egyrészt mivel nem kötelező igazat mondani, az emberek sokszor kamuznak. Csak úgy, unalomból, a lájkokért, akármiért... Plusz sokan ok-okozati összefüggést látnak olyan dolgok mögé, ami mögött nincsen. Iletve sokan készpénznek veszik az anekdotális információkat. Ettől még persze lehetnek mellékhatások, csak nem biztos hogy úgy és pont az, amit a FB-n olvasol.

6. globus (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 13:41
Rengeteg hárijános van. Támaszkodj a saját tapasztalataidra.
2021. szept. 28. 13:30
Na egyenlítsünk kicsit:) Senkinek semmi baja szerencsére.
4. Intro74 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 13:20
Én meg azt mondom, hogy a zöme igaz, akkor most előbbre lettünk a dologgal? Sajnos nem.
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 13:09
Azért. mert a zöme kamu.
2. Intro74 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2021. szept. 28. 12:52
Na látod akkor mégiscsak hallasz te is problémákat, ahogy én is, meg az ismerőseim is, meg azoknak az ismerősei is. Én is nézem a külföldi csoportokat is, valóban ott is záporoznak a panaszok folyamatosan, szóval ennyi ember csak nem hazudhat. Sajnos a vakcinagyártók ügyesen elgondolták azt, hogy nem vállalnak felelősséget az oltások súlyos mellékhatásai ill. a halálesetek miatt, így nem nagyon lehet őket megfogni. Bár bízom benne, hogy azért előbb vagy utóbb el lesz kapva az ő grabancaik is.
2021. szept. 28. 12:23

Munkahelyen és ismerősök körében nem hallok semmi problémát. De nézek magyar és német csoportokat, ahol folyamatosan írják a saját vagy családtag által tapasztalt mellékhatást. Valaki már szinte a halálán van. Ez nekem furcsa. Mi lehet a valóság?

Jut eszembe, egy barátnőm mellei fájnak oltás óta, egy munkatársam meg fáradtnak érzi magát és görcsöl az ujjánál és a lába a combja hátul.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook