Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok dönteni? fórum

Miért nem tudok dönteni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Anikó9 (válaszként erre: 6. - Cessi)
2014. jan. 18. 16:47
Igen így van. De végül is most már teljesen mindegy mire vették fel a hitelt. Nem tudom van e ebből kiút? És egyáltalán megéri e ennyi mindent vállalni valakiért...
6. Cessi (válaszként erre: 5. - Anikó9)
2014. jan. 18. 16:45
Azért a kellettnél talán jobb választ is mondhatna, főleg ha veled szeretné leélni az életét.
2014. jan. 18. 16:44
Elképzelni se tudom mire vették fel. Ha kérdezem mindig az a válasz, hogy kellett nem volt más megoldás. Az ex is szerepel a papíron, mint adóstárs, de párom szüleinek a háza a fedezet. Ezért nem fizetett semmit, mert tudta, hogy úgyis kifogja a párom fizetni. Hiszen a szülei házával nem fog játszani.
2014. jan. 18. 16:41

Nem irigyelek. Nagyon nehéz helyzetbe kerültél.

Ha szereted akkor talán van ki út.

Ha ő is dolgozik, akkor talán.

Figyelni fogom a véleményeket. Érdekel nagyon más hogyan vélekedik erről.

2014. jan. 18. 16:38
Ha az ex nincs rajta semmilyen papíron kétlem, hogy az ügyvéd tud majd segíteni, pláne, hogy azóta ennyi év telt el...
2014. jan. 18. 16:36
Mire vették fel ezt a rengeteg hitelt? Csak ő fizeti? Mi a fedezete?
2014. jan. 18. 16:32

Kedves Mindenki, Most először írok ilyen helyen, tanácstalan vagyok és kíváncsi vagyok a véleményekre. Vagy lehet csak megerősítést várok, magam sem tudom. Szóval a történet:

5 éve vagyok együtt a párommal. Neki előző kapcsolatából (10évig tartott) rendezetlen anyagi dolgai vannak. Közös hitelek stb. Akkora összegről van szó, hogy a fizetése= törlesztő részletek. Nem zavart mikor a kapcsolatba belementem. Úgy gondoltam, ha velem tervezi a jövőjét rendezni fogja, próbálja. Rendszeresen előjöttek bennem a félelmek, mert nem rendezett semmit csak telt az idő telt az idő. Azzal nyugtattam magam mindig, hogy lépni fog. Körülöttem mindenki férjhez megy, családot alapít. Mi még összeköltözni se tudunk az én fizetésemből. Teljesen felőrlődök ebben a helyzetben. Pár hónapja azt mondtam ez nem megy így tovább, mert nem bírom és elhagyom. Nem tudok lemondani arról, hogy valaha legyen saját családom. Akkor felkeresett egy ügyvédet és talán elindul valami. De én még most se nyugodtam meg. Nagy összegről van szó, ráadásul még 14 év. Ha az exénél sikerül is elérni ügyvéd segítségével, hogy felezzék a hitelt akkor is még mennyi idő míg én sorra kerülök. Míg velem lépni tud valamerre? És ez még csak a jobbik eset, hiszen mennyi idő míg egy ilyen per lezárul? Rettegek tőle, hogy évek és elmegy felettem az idő. Beszélni erről nem tudunk csak hallgat és teljesen kikészül végül azt mondja ne aggódjak minden megoldódik. De nekem ez valahogy kevés. 5 éve várok a "minden megoldódikra" Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook