Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem találtok párt? fórum

Miért nem találtok párt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. a0d83ccd26 (válaszként erre: 57. - Gerlemama)
2013. júl. 8. 22:07
Vannak. Elég sok ilyen van:)
57. gerlemama (válaszként erre: 56. - A0d83ccd26)
2013. júl. 8. 22:06

Igen lehet, ha még azt mondod hogy vannak rendes, normális pasik...

:D

56. a0d83ccd26 (válaszként erre: 55. - Gerlemama)
2013. júl. 8. 22:00

Majd ezentúl nyitott szemmel járok.


Lehet magamon felejtettem a rózsaszIn szemüveget:)

55. gerlemama (válaszként erre: 47. - A0d83ccd26)
2013. júl. 8. 21:55

Nem tudom mi ezen a meglepő???

Ha egy pasi agglegény senki meg sem lepődik és nem kérdezi meg hogy tud boldog lenni nő nélkül.

Ha sok senkiházi lúzert sodort volna az életedbe a sors, te is boldog lennél egyedül!!

54. gerlemama (válaszként erre: 44. - Sanyinak)
2013. júl. 8. 21:54

Én meg úgy gondolom, hogy az elvárás a nő részéről az,hogy egy férfi tisztelje, szeresse, hű legyen hozzá, amíg a legtöbb férfit csupán a testi vágyainak kielégítése hajt, ami nekik megy érzelem nélkül is. A nők alapvetően máshogy vannak kódolva.

Persze itt is van kivétel.

2013. júl. 8. 21:54
Én sem vagyok gazdag hiszen van kikre költenem,de azt gondolom ,hogy egy 40 év körüli pasinak legyen némi egzisztenciája :)
52. a0d83ccd26 (válaszként erre: 50. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:52

Ha kivirultál tuti bevonzod:)


A férfiak szeretik a kivirult nőket:)

51. a0d83ccd26 (válaszként erre: 48. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:50

Értettem én mindent.


Csak nem szeretem amikor "lecsóróznak" valakit. Ez a lövésem,meg még sok más is.:))

2013. júl. 8. 21:50
Igen boldog vagyok, csodáa gyerekeim vannak, élvezem a munkát a szabadságot, a válásom óta kivirultam, mint irtam ha jön valaki nyitott vagyok de óvatos is!
2013. júl. 8. 21:49

Valaki megkérdezett egy idős házaspárt, hogy hogyan képesek 50 év után is elviselni egymást...


Ezt válaszolták: Nos Uram, tudja mi abban az időben nőttünk fel, amikor ha valami nem működöttt, azt megjavították, nem pedig eldobták...

2013. júl. 8. 21:49
Láttom sikerült félre értened:)Hangsúlyozom nem a pénz számit az exemnek talán 2 váltás ruha volt az összes vagyona:)
47. a0d83ccd26 (válaszként erre: 45. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:48

Én erre még nem tudtam rájönni:)


Mi a titkod?:)


Tényleg boldog vagy pasi nélkül?

46. a0d83ccd26 (válaszként erre: 44. - Sanyinak)
2013. júl. 8. 21:46

Persze,mi másra utalna??


De ebben a szövegkörnyezetben negatIv előjelű volt.

2013. júl. 8. 21:43
Én nem vagyok megkeseredett!!!Csak rá jöttem a pasik nélkül is lehet boldog az ember élete.
44. sanyinak (válaszként erre: 41. - A0d83ccd26)
2013. júl. 8. 21:43

A csóró, lecsúszott senki utalhat az anyagi helyzetre is.


Én pl. többször hallottam olyan fiús anyáktól, akiknek szingli maradt a fiacskája, hogy a nőknek ma már csak a pénz kell. Lakás, autó, biztos anyagiak nélkül már szóba sem jöhet a pasi nekik...


Szóval az elvárások mindkét oldalon megnőttek, ám eközben a tolerancia csökkent. Szerintem ez a fő oka szingliségnek.

43. a0d83ccd26 (válaszként erre: 42. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:41
Sajnálom,hogy ennyire megkeseredtél ezektől a "megkopasztott" pasiktól:)
2013. júl. 8. 21:40
Nyilván vannak olyanok akiket egy válás után "megkopasztotak"de a legtöbb csak link alak semmit sem tudnak felmutatni az életben ,élnek egyik napról a másikra,mennek egyik nötöl a másikig.Mielött azt gondolnád, hogy anyagias vagyok , nem erröl van szó csak ha van valakim akkor legalább neki is legyen annyija mint nekem.És nem tudom sajnálni öket a válás miatt, mert elszegényedtek talpra lehet állni,de könnyebb "kitartani"magukat.Szánalmasak.
41. a0d83ccd26 (válaszként erre: 37. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:35

Én nem akarom védeni a pasikat,de szerintem vannak normális értelmes pasik.Elég sok ilyet ismerek.


Mi az,hogy "csoró lecsúszott senki"


Lehet attól csóró és lecsúszott,hogy túl van egy kapcsolaton ahol jól megkopasztották...

40. gerlemama (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2013. júl. 8. 21:26
Sajnos azok a nők is akik miatt a pasik egy kalap alá veszik a nőket. De ez fordítva is így van.
39. Cippora (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2013. júl. 8. 21:23
Nagyrészt igen.Vannak normális,megbízható,korrekt férfiak is,de több a link,szarházi alak.Ez az igazság :)
38. sanyinak (válaszként erre: 37. - Csinoska2012)
2013. júl. 8. 21:19
És ezt mi pasik nem mondhatjuk el úgyszintén? Szerinted csak a pasik bűnősek abban, hogy kevesebb tartós kapcsolat jön létre?
2013. júl. 8. 20:12
Szerintem norális pasit találni szinte lehetetlen,ismerkedni szinte sehol sem lehet vannak a társkeresök ahol csupa lúzerek vannak.A 30-40 éves pasik nagyobb része csoró lecsúszott senki akik az anyjukkal élnek és pót anyát keresnek aki eltartja és kiszolgálja öket.Én egy éve váltm el,hajszoltam a család illúzióját leadtam a mércét nagyon annyira akartam.Mosst ismét megtaláltam magam szép és boldog vagyok a gyerekeimmel és a munkámmal.Nem keresek senkit ha jön akkor nyitott leszek, de megnézem ki is az,hanem attól még kerek az életem :)
36. e438349773 (válaszként erre: 33. - Gerlemama)
2013. júl. 8. 20:11
Nagyon elszurjak azzal h minden not egy kalap ala vesznek! Nem minden fiatal akar csak szexet s nem minden no egy hulye liba! De ok egyforman szolitanak le minden not s azt hiszik h nagyon meggyozo a hulye szoveguk s mindegyik not le lehet fektetni minden erofeszites nelkul! Meszarlas van amikor valami hulye dumaval leszolitanak! :D Utalom oket s annyira elvezem! :))
35. e438349773 (válaszként erre: 33. - Gerlemama)
2013. júl. 8. 20:10
Nagyon elszurjak azzal h minden not egy kalap ala vesznek! Nem minden fiatal akar csak szexet s nem minden no egy hulye liba! De ok egyforman szolitanak le minden not s azt hiszik h nagyon meggyozo a hulye szoveguk s mindegyik not le lehet fektetni minden erofeszites nelkul! Meszarlas van amikor valami hulye dumaval leszolitanak! :D Utalom oket s annyira elvezem!
34. e438349773 (válaszként erre: 33. - Gerlemama)
2013. júl. 8. 20:03
Nem minden fiatal akar csak szexet. Pl en s meg ismerek nehany lanyt. Nekem hianyzik az udvarlas. A ferfiak (nem mindegyik) mar minden not egy kalap ala vesznek. Ha megismeri a not s kiderul h egy feluletes laza valaki akkor OK ne udvaroljon. Csak az a baj h mar egyforman szolitanak le minden not s biztosra veszik h mindegyiket agyba lehet vinni minden erofeszites nelkul. Mar igy inditanak! A hulye szoveggel kezdik azt hiszik h minden no egy hulye liba s ok nagyon meggyozoek! Nyirom oket rendesen ha leszolitanak.
2013. júl. 8. 18:31

Én pl azért nem mert úgy érzem nincs olyan aki megfelelne az elvárásaimnak.

Na nem azért mert olyan nagy nagy elvárásaim lennének. Hanem mert ahogy írtátok is többen, manapság a 30-40-es pasik egész mások mint évekkel ezelőtt. Semmi komoly, csak laza, nyitott kapcsolatok stb...

Elfelejtették milyen az udvarlás, a randi.Mert a mai fiatalok többségének a sexen kívül más nem is kell, így ha egy férfi azt érzi meg sem kell hódítani a nőt csak hanyat dönti, akkor nem is erőlködnek rajta.

nem vagyok régimódi, sok mindent megéltem, de ha kapcsolatot szeretnék akkor csak is olyat aki partner, egyenjogú társ lenne.

Mivel elment erre a lehetetlen vállalkozásra több évem is, így feladtam. most már azért nincs mert nem is kell.

32. e438349773 (válaszként erre: 28. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 8. 18:06
Nem tudom h igazabol hova akarsz kilyukadni? H ki kivel d*gna? :) Minden pasi szereti a fiatal noket. Szerintem ilyenkor nosztalgiaznak. En is ismerek olyan 50 eves pasit aki jol nez ki s akivel titokban lefekudnek. De nem vallalnam fel s nem olyan ferjet akarok magamnak aki az apam lehetne s ezt egy pasi is igy gondolja. Csak az a baj nagyon sok koros pasival h nem csak a fiatal lanyokat nem veszik komolyan de a sajat korosztalyukat sem s meg sajat magukat sem. Egy huszoneves s egy harmincas az idealis par szerintem. Mindenkinek van egy elkepzelese. Tudod mire vagyok kivancsi? H a ferfiak "regen" is ilyenek voltak vagy csak most? :)
31. de Luca (válaszként erre: 28. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 8. 17:06
A gazdagságról nem is írtam semmit. A vagyon alatt a megszerzett saját javait értem, mindegy, hogy mekkora az értéke. A szegény embernek a kevés is sok.
30. b62e6311d6 (válaszként erre: 29. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 8. 16:38

Szerintem nem.

Csak kevesebbet, mint amit igazán megérdemelne, a jelleme, belsője szerint, ha önmagát többre tartaná.

És akkor jönnek a panaszok, hogy "semmibe vesz, nem érdekli a véleményem, megaláz" ... stb, stb...

29. gesztenyeszirom (válaszként erre: 21. - B62e6311d6)
2013. júl. 8. 16:30
Tehát teszem azt, egy önbizalomhiányos az nem fog találni hozzá méltó párt?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook