Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem találtok párt? fórum

Miért nem találtok párt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. júl. 8. 16:29

Jól megszaporodtak a válaszok.:)


miss jones: akkor egy 50 éves(vagy 40 éves) pasi mit akarhat egy 20-tól, 18tól?:D

Szerintem előbb gondolnak arra,hogy csak arra.


Brigodás:köszi, hogy tetszik.:)

Igen, pár nélkül is lehet boldog az ember, de mindenhonnan "ömlik" a szerelem...könyvből, tv-ből...Az utcán is látjuk a párokat. Vajon azért van ennyire, mert nem fontos? Hát nem. Úgy néz ki,hogy fontos és jelentős, ezért "ömlik" a szerelem kb. mindenhonnan.


Igen, talán hasonlít rá, mármint az álláskeresésre.:D


Pókeracr07: igen, ezt már én is hallottam.


vberni01: igen, nemcsak az egyik félnek kell érezni valamit. Hanem sajnos mindkettőnek. ÉS itt a bibi.


de Luca: akkor én lehet a kisebbséghez tartozok, mert attól, hogy valaki nagyon gazdag, az nem jelent mindent...


Saria: nekem is volt egy korszak, amikor nem akartam.

27. 32fab46f2a (válaszként erre: 25. - Vberni01)
2013. júl. 8. 15:45
Szerintem nem végzettségtől függ az elvárási szint...
2013. júl. 8. 14:42
A többséget az anyagi javak halmozása érdekli. Aki túl van egy váláson, az nem szívesen kockáztatná még egyszer az általa megszerzett vagyont. Egyébként is mindenkinek tele a töke mindennel, így sokkal kényelmesebb laza kapcsolatokat fenntartani. Előbb említett dolgok viszont homlok egyenest ellentétei a nők igényeinek, így pedig elég macerás egymásra találni.
25. vberni01 (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 8. 14:35

nekem azért nem volt párom, mert akik az utamba sodródtak, semmit sem éreztem irántuk. Akkor minek?

Amikor pedig nagyon akartam, mert magányos voltam, persze akkor csak azért se sodródott semmi értelmes az utamba.


Plusz ott van, hogy nekem felső fokú végzettségem van, ergo van egy elvárási szint. Pl kapa ne forduljon ki a szájából. :) ápoltság, stb...


Most már megtaláltam a párom, úgyhogy elvagyunk.

24. 5de92a1196 (válaszként erre: 21. - B62e6311d6)
2013. júl. 8. 14:31
Jó látod a dolgokat. Az biztos, hogy érzelmi béklyókkal nem lehet új világot építeni. De vannak emberek, akiknek egy új szerelem, új impulzus ad akkora lelki töltést, hogy teljesen megtudja az életét reformálni és extra lelki-testi-tudati erőt tud beleadni egy új kapcsolatba. A legfontosabb az amit Te is mondasz, hogy ÖNMAGÁVAL legyen az ember tisztában, belül legyen harmónia. Amig az ember önmagával nincs tisztában, addig azt sem tudja mit is keres valójában... Persze, hogy nem is találja meg:) Keres, de nem tudja mit:) Az elfogadás önmagunk és a külvilág felé mindig belülről fakad. Teljesen egyetértek Veled!
23. Cippora (válaszként erre: 19. - C8ec504c40)
2013. júl. 8. 12:03
Hát igen,bár azon vitatkozhatnánk,hogy ez jó dolog-e vagy nem,miközben persze értem az okait is ...
2013. júl. 8. 11:38

Sziasztok!


Bár nekem van párom, de ő az első nekem, amit kapcsolatnak lehet nevezni:)

Előtte nem akartam. Buliztam, fiúztam, de semmi kapcsolat. kb. a hideg rázott attól, h elkötelezzem magam :)

Amúgy szerintem marha nehéz párt találni. Van egy nővérem. Molett, de szerintem ezzel semmi gond nincsen, ha valaki ad magára. Szerintem tök szép, csinos. Mégis tele van komplexusokkal. És az a baj, hogy ezt meg is érzik. No meg a másik...hol keressen?

Dolgozik, és a barátaival eljár bulizni. Ahol vagy kis taknyosok vannak, vagy az a pasitipus amit írtak már. Szóval mindenképpen nehéz... Pusszedlinek tök igaza van azzal kapcsolatban, hogy először saját magunkat kell elfogadni.

2013. júl. 8. 11:14

Szerintem elsősorban önmagával kell rendben lennie mindenkinek, utána lesz rendben a világgal.


Addig, amíg elégedetlen magával valaki, akár a külsejét nem tudja elfogadni olyannak, amilyen, akár alkalmatlannak tartja magát egy harmonikus kapcsolatra ("engem úgyse lehet szeretni" ... stb., nem fog találni számára megfelelő partnert, csak méltatlant.

És ide sorolom még a belül mélyen le nem zárt előző kapcsolatot is, mint gátat.

20. c8ec504c40 (válaszként erre: 17. - A2571c53fb)
2013. júl. 8. 11:05
Nagyon az elvárások. Ezt én is írtam. A görcsösség pedig elriasztó tényező.
19. c8ec504c40 (válaszként erre: 18. - Cippora)
2013. júl. 8. 11:03
Manapság még a párban élők körében is kitolódik a gyermekvállalási időszak 40 éves korra.
18. Cippora (válaszként erre: 16. - C8ec504c40)
2013. júl. 8. 08:55
Igen,csak akkor gáz,mikor az ember már nagyon gyereket szeretne,esetleg közelít ahhoz a korhoz,hogy kifut az időből,és normális pasi még mindig sehol.
2013. júl. 7. 23:35

..bocs mindenkitől, de nem olvastam végig...sőt inkább semmit! Csak azt tudom, mondani, hogyha valaki minél görcsösebben keresi annál nehezebben talál! Hogy miért?? Emberek felállítanak különböző sztereotípiákat és úgy keresnek. Általában ez külsőben nyilvánul meg, utána anyagi és utána a belső...sajnos ez az igazság! De most dobjuk bele ezt pohárba és rázzuk meg..egyesével gurítsuk ki .... sorrend jó eséllyel más lesz..és az is biztos, hogy az előző hatni fog másikra!:-))


Lehet hogy bonyolult voltam, de nem szabad megkövült rögös elmékben gondolkodni...legyen mindenki nyitott...és ha teljesül bármelyik...mindegy milyen sorrendben..nézze következőt és utána döntsön!:-))

16. c8ec504c40 (válaszként erre: 9. - Cippora)
2013. júl. 7. 23:17
Szerintem ez is olyan, mint az álláskeresés. Egyszer csak sikerül. Csak komolyan kell gondolni.
15. c8ec504c40 (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 7. 23:14

Szia. Én későn találtam párra, huszonvalahány évesen. Akkor is internetes társkeresőn keresztül :)

Korábban azt hiszem túl zárkózott voltam. Meg az is közrejátszott, hogy eléggé szigorú környezetben neveltek, így aztán abban a tipikus házasság előtt "semmi" sem lehet légkörben nőttem fel. A félénkségemnek külön megvolt a komoly oka, de ezt most nem írom le.

Lényeg a lényeg, későn lázadtam a "szüleim" ellen, amikor már menyasszony voltam.


Most 36 éves vagyok, 9 éve házas, családanya.

Van olyan barátnőm, aki közelít a 40-hez, de még nincs családja. Némelyik kétségbe esik és görcsösen kutat pár után, némelyik élvezi a szingli létet, de olyan is van, aki túlontúl válogatós szerintem a szó szoros értelmében. Nem tudom, melyikünk a boldogabb, mert a boldogság is relatív és csak ideig-óráig tart. Szerintem pár nélkül is lehet valaki boldog, de mivel az ember alapvetően társas lény...

Mindenesetre jó a kérdésed. Tetszik.

2013. júl. 7. 22:32

Nagy általánosságban csak a kompromisszumkészség csökkenése okozza a problémát a korábbi időkhöz képest.


Másrészről pedig az embereknek kevesebb energiájuk, idejük, kedvük van alaposabban megismerni másokat, így aztán nem találják meg az igazit.

2013. júl. 7. 20:57
Mind a két nem a másikat hibáztatja. A hölgyek szerint a hapsik életképtelenek, a hapsik szerint a hölgyek kurvák, nem valók semmire. Mindkettőben van igazság, szerintem is.
2013. júl. 7. 19:58
En pl utalom ha lerohannak s utalom a hulye csajozos dumakat. Nekem egy uriember kell. :)
11. e438349773 (válaszként erre: 10. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 7. 19:54
Nem tudom mit gondoljak. Nekem is nagyon tetszett egy harmincas pasi. Azt hittem ha idosebb akkor talan maskent latja a vilagot. De nem komolyabbak/osszeszedettebbek a korombeli fiuknal. :) 23 vagyok
2013. júl. 7. 19:45

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)


mese habbal: akkor tudat alatt van a "hiba"?

És nálam is: " egyszerűen nem találok olyat, aki nekem is tetszik, és én is neki."


miss jones: pedig én elég sok párt szoktam látni...

30-as férfiak, akik 20 éveseket választanának,nem?:D

9. Cippora (válaszként erre: 8. - E438349773)
2013. júl. 7. 18:46

Nagy igazság!

Tele vannak a szórakozóhelyek 30-as,40-es pasikkal.Vagy eszük ágában sincs megkomolyodni,vagy már túl vannak egy váláson és nem akarnak semmi komoly kapcsolatot.

Rengeteg szép és okos,értékes barátnőm,ismerősöm 20-as,30-asok,és nem találnak normális párt maguknak...

2013. júl. 7. 18:30
Harmincas negyvenes pasik egyedul koszalnak s megprobalnak ugy elni/viselkedni mint a tinik.... Se feleseg se stabil kapcsolat.....
2013. júl. 7. 18:27
Mert olyan vilagot elunk h kevesen akarnak part talalni....
6. spinneli (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 7. 16:44
Sokan keresnek párt, teljes szívükből akarják, és mégsem találnak megfelelőt, sok esetben ez nem hiszem, hogy a keresőn múlik.
2013. júl. 7. 16:43
jah és az télleg úgy van, hogy nem kell keresni, mert akkor tuti nem a megfelelő emberrel talizol, ha csak ugy elvagy bulizgatsz akkor egyszer csak meglátod és tudni fogod, hogy ő az igazi. nálunk igy volt :)
2013. júl. 7. 16:42

Én egy évig nem találtam magamnak senkit, randizgattam csomo emberrel, de valamiért egyik se tetszett igazán, talán tul sok volt az elvárásom, bár sztem ezek ilyen alap dolgok.


én pl. először megnézem a pasi kezét, fogai állapotát (már amennyit látok miközben beszél) meg a cipőjét. szerintem ezek elég sok minden elárulnak az illetőről :) ha a három közül nem stimmel valami akkor kocc, mert hát ki akarna egy igénytelen foguval csokolozni nen? vagy akinek retkes a keze, körme, meg akinek kitaposott cipője van. :D


amúgy három éve van pasim szóval bocs, hogy beleszoltam :D

2013. júl. 7. 16:07

Én alapvetően nem is keresek:) Ha valami bejön akkor bejön, ha meg nem akkor nem. "Donor" persze mindig akad - megfelelő ember,megfelelő feladatra és ez oda-vissza érvényes.


Tekintettel arra, hogy nem sokáig szeretnék egy helyben maradni, így nem is igazán tervezek hosszútávó elkötelezettslget és nem is kívávánok ezzel hitegetni senkiet.

2013. júl. 7. 16:00

szerintem sok esetben tudat alatt van a dolog kulcsa, így nem biztos, hogy így meg lehet válaszolni, illetve, hogy az a válasz a valóság lesz :)


én pl egyszerűen nem találok olyat, aki nekem is tetszik, és én is neki... szökőévente egyszer jutok el oda, hogy valakivel randizzak, olyankor meg tuti hamar kiderül, hogy valami nem stimmel...


de hogy mi a valódi ok, azt nem tudom...

2013. júl. 7. 15:47

Érdekelne, hogy mások miért nem lelnek párra.

Azért mert nem akarnak vagy azért, mert úgy gondolják, hogy hozzájuk nem illik senki sem?


Azok válaszát várom,akiknek tényleg nincs párjuk. (habár olyanok válasza is jöhet, akiknek van párjuk, de amíg nem volt,addig pl. nem akartak párkapcsolatot)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook