Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért lop meg a saját anyám? fórum

Miért lop meg a saját anyám? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2011. ápr. 8. 13:17
Az enyém inkább dohányra költi, inkább nem eszik, csak cigi legyen. Szemét dolog, ez a függőség, ez irányítja az embert.
13. 8a7fbb3d77 (válaszként erre: 10. - Kiscsibe kicsibe)
2011. ápr. 8. 13:16
Kért ő tőlem régen, de túlzásba vitte sajnos. Mindig elkölti a pénzét, gondolván, hogy majd én úgyis adok neki. így már egy csomó adóssága halmozódott fel. Ezért nem adtam már neki.
12. Mari20 (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:16

Az én Anyukám is lopott... béke poraira

de ő alkoholista volt... arra kellett neki

el is vitte

2011. ápr. 8. 13:14
Igen, ez tényleg jó ötlet. Megpróbálom rajtakapni. Köszi szépen. Azt nem értem, hogy miért nem tudja beosztani a pénzét. Én is adok pénzt, beszállok a költségekbe, elégnek kellene lennie és mégsem. Régen költsön kért tőlem, mindig adtam is neki, de egy ideje nem adok, ha kér, mivel már több száz ezerrel tartozik és így akartam rávenni arra, hogy inkább ossza be a pénzét. Ehelyett azt értem el, hogy lop tőlem. Azért ezt nem gondoltam, hogy ilyenre vetemedik. Nem tudom, hogy tudnám rávenni arra, hogy inkább ossza be a pénzét. Nem keres rosszul, elég sok pénze megmarad. Már sokszor megbeszéltem ezt vele, hogy próbáljon meg jobban takarékoskodni, de hiába.
2011. ápr. 8. 13:12
Én is inkább adnék neki magamtól, hiszen ez elég megalázó lehet neki is! Biztosan szégyelli ő is, de kérni meg méginkább szégyellne. Viszont ne haragudjon meg rám senki, de sztem ott valami baj van a családi kapcsolatokkal, ahol nem mer az egyik kérni a másiktól. Nálunk ilyen nincs! Ha Anyuméknak kell ők szólnak, ha nekünk, akkor mi. Sosem volt ebből problémánk!
9. b789d47c89 (válaszként erre: 7. - Bujuli)
2011. ápr. 8. 13:09
Ez tényleg jó ötlet, ha rajtakapod akkor nem tudja tagadni és kénytelenek lesztek megbeszélni.
8. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:07
Egyébként nekem a volt gyerekkori barátnőm tette ezt. Utóbb derült ki.
7. bujuli (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:06
Egy barátnőmnek az anyukája volt ilyen. Ő rajtakapta, és akkor már nem tudta letagadni. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de én tőrbe csalnám, hogy szembesítsem, mert milyen anya az, aki meglopja saját gyerekét? Ha meg rajtakapod, akkor mondd meg, hogy inkább kérjen, vagy megveszed te neki, amire szüksége van.
6. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:06

A legjobb amit tehetsz, elkezdesz neki adni-önmagadtól X ezer ft-ot, ha utána is ezt csinálja, akkor lépnék.Leülnék és elbeszélgetnék vele.


Vigyázz ne mondj rá egy rossz szót se-még ha bármit is tett, mert az édesanyád. Ez egy szellemi csapda...

5. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:06
Sose hagyd szem előtt a tárcádat. nálunk a sógornőm ilyen szarka, anyjától is lejmolt, míg észre nem vette, azóta mindig jó helyre van téve a tárca. egyszer pedig ellopta az uram fizetését. azóta nem tárgyalunk. ez az egyik legaljasabb dolog a szememben.
2011. ápr. 8. 13:05
Nálam, nálunk hasonló a helyzet. Igaz, apám csak lehúzni szokott minket, de az is nagyon rosszul tud esni és igen, én is csalódtam benne. Hogy mit lehetne tenni, hogy túl tudd tenni magad, azt sajnos nem tudom. Én sem tudom túltenni magam ezen:( Most is olyan rossz érzés van bennem, ha erre gondolok.
3. b789d47c89 (válaszként erre: 1. - 8a7fbb3d77)
2011. ápr. 8. 13:05
Valószínűleg kérni szégyellné...de hát tényleg nem szép dolog.
2011. ápr. 8. 13:03
Mert kell neki vagy natórikus esetleg tesztel!
2011. ápr. 8. 13:02
Mostanság kezdek rájönni, hogy az anyám, akiben eddig vakon megbíztam, hónap végén, mikor elfogy a pénze rendszeresen kivesz pénzt a pénztárcámból. Hogy honnan tudom, az most részletkérdés. A lényeg, hogy biztos, hogy ő volt. Mikor kérdőre vontam, mindig letagadta és irdatlan nagy veszekedés volt belőle, amiért én megvádoltam őt. Most már nem akarom számon kérni rajta ezt az egészet, mert már nem akarok veszekedni. De ez milyen már, hogy a saját lányát meglopja? Mivel fizetés előtt vagyunk, így neki ilyenkor elfogy a pénze és cigire és italra költi. Bár nem sokat iszik, csak egy keveset, de annál többet cigizik. Egyébként rendes, dolgos asszony. Akkorát csalódtam benne, azt hittem, hogy ő szent és sértetetlen. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek, hogy ezen túl tudjam tenni magam? Nagyon megbántott ezzel. Én mindig megbíztam benne.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook