Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Mónika showban Mónika miért nem a saját háza előtt seper, miért a másikéra kíváncsi? fórum

A Mónika showban Mónika miért nem a saját háza előtt seper, miért a másikéra kíváncsi? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 28. 12:15
Gondolom jól él belőle. Amúgy kedves csajszi és szerintem tényleg szeretne segiteni.
54. 9bd5dfe03f (válaszként erre: 9. - 1f9774333a)
2009. szept. 24. 19:52
Jah,egyetértek.
2009. ápr. 21. 12:51
Ez az o munkaja...pont mint ahogy a nogyogyasz sem a maga "dolgaval "foglalkozik ,ugy o sem:)
2009. ápr. 21. 12:45

Kedves beirók!


Az Erdélyi Mónikát, meg a Sebestyén Balázst sem kedvelem igazán. Hozzáteszem fent emlitett nőszemély meg a többi is előbb nézzen magába,aztán kritizálja a másikat. Én a magam részéről sosem vállalnék ilyesfajta szereplést, mert tartók attól, hogy a jelenlévők megszólják az illetőt, vagy kinevetik szégyenemben ellásnám magam.

Utálom rettenetesen mikor kivetköznek magukból és jelentetet rendeznek a studióban. Néha még a Joshib Baratról is ez a véleményem, de ő néha próbál emberibb dolgokkal egy kicsit komolyabban foglalkozni.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

2009. ápr. 11. 14:29
Mert ebből van a pénz!
2009. ápr. 10. 09:21
Gondolom nem annyira kíváncsi rá, inkább ezért kapja a fizetését. Kíváncsi inkább az, aki nézi a Józsika show-val együtt.
2009. ápr. 10. 09:11

Én sem szeretem, de hát az a dolga, hogy műsort vezessen. Végül is azt sose mondja, hogy ne válj el, ne szülj több férfitől stb, csak azt hogy a gyerekek érdeke az első. Ebben meg igaza van.

Nem hiszem, hogy leveszik a műsorról, csak nyári szünez lesz. Veri Joshit nézettségben, most olvastam.-(

2009. márc. 20. 19:33
ki tudnék szaladni a világbol amikor Mónika ossza az észt a Mónika showban!Mindent jobban tud és mindent megmagyaráz az ottülöknek!Eszméletlen!Föleg az amikor párkapcsolati témában ossza az észt aztán 2gyereke van 2férfitól.
47. tücsimücsi (válaszként erre: 39. - Nagyreni)
2009. márc. 20. 19:11

Amikor a kezdet kezdetén általános témákról beszélgettek, akkor én is néztem és nagyon tetszett. Kár, hogy így "elkurvult" a műsor...

És az elején még nekem is szimpi volt Mónika....vagy akkor még nem mutatta ki a foga fehérjét?

46. tücsimücsi (válaszként erre: 43. - 27be861736)
2009. márc. 20. 19:06
Vééééégreeeeeeee!!!!!
2009. márc. 20. 18:37
Éppen ideje volt... Helyette csinálhatnának egy olyan beszélgetőshowt, amilyen a Mónika volt az indulásakor. Azt biztos többen megnéznék. Aztán pedig meg kellene tartani a színvonalát, nem pedig így lealacsonyítani. Azt biztos megnézném. Én még Joshi Bharatra sem vagyok kíváncsi..
2009. márc. 20. 09:26
bulvárlap szerint az egyik ok az, hogy a konkurens csatornán futó Joshi Bharat nézettségben egyre többször megveri Mónikát. Másfelől a műsorvezető hiteltelenné vált a nézők előtt, hiszen míg a képernyőn más emberek magánéleti problémáit próbálja megoldani, szakításuk részleteit volt párja, Mukli Gyula épp a vetélytárs televíziós műsorban teregette ki.
2009. márc. 20. 09:25
Májustól leveszi műsorról az egyik kereskedelmi csatorna az Erdélyi Mónika nevével fémjelzett "kibeszélőshow-t" – értesült a Blikk. A romáknak lassan már csak a Fókusz marad, nekünk meg hetente eggyel kevesebb lehetőségünk lesz a csodás kátrányos kultúrával ismerkedni.
42. spinneli (válaszként erre: 40. - Claire1984)
2009. márc. 11. 22:38
20.000 Ft-to és utazási költséget többnyire.
2009. márc. 11. 22:37
Most fogalmazom Szellő Istvánnak az e-mailt, hogy miért érdekli, hogy mi történt turistákkal Üzbegisztánba-ahelyett, hogy a családjával lenne...felháborító.
40. Claire1984 (válaszként erre: 36. - SDitti)
2009. márc. 11. 11:13
Még mindig nagy a nézettsége, de már egyre durvább történetekkel jönnek a műsorba az emberek, csak tudnám mennyit fizetni nekik azért, hogy kiteregessék a szennyest?!
2009. márc. 11. 09:55
Nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de nem tudom, emlékeztek-e, milyen volt a Mónika show, mikor elindult. Egy tök aranyos csaj beszélgetett híres, ismert emberekkel, hétköznapi emberekkel, szakértőkkel, stb., csupa olyan témáról, ami érdekelte az embereket, körbejártak egy-egy adott témát, sok mindent megtudott az ember a tárgyról. Nem szégyellem, az elején nagyon lelkesen néztem, mert volt mondanivalója, tartalma, tényleg érdekes volt. Aztán kezdett átcsapni ebbe a kulturálatlan, másokat kibeszélő, megalázó, tartalmatlan "show"műsorba. És azért tudott fennmaradni, mert az embereket sajnos ez érdekli. Ha nem produkálná a megfelelő nézőszámot, nyilván ezt is levennék a műsorról, ahogy más műsorokkal teszik. Ha az emberek érdeklődése változott meg ennyire az évek alatt, az nagyon szomorú. És az is, hogy az a kedves, okos lány, aki az elején vezette a műsort, hajlandó volt átpártolni erre a stílusra. De azt hiszem, a legalapvetőbb válasz az, hogy azért csinálja, mert ezért kapja a fizetését, tudjuk, hogy sokan a pénzért sok mindenre képesek. A műsorban bekövetkezett változás is ezt mutatja.
38. Sirga
2009. márc. 11. 09:54
Jgos a kérdés, de talán más oldalról is meg kéne nézni. Őt ezért fizetik - a helyében valószínűleg bárki csinálná! Amíg nézettség van, menni is fog. Ez pedig csak a nézőktől - tőlünk - függ.(Mondjuk, már rég nem vetemedek rá, hogy belenézzek. :p)
37. rozsazsa (válaszként erre: 30. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 11. 09:39

A gondolataim megegyeznek az elöttem szólóéval.

Neki ez a munkája, bármilyen a műsor van akinek segit.Én itt, ott belenézek kapcsolgatás közben. Látom milyen emberek vannak és hogyan élnek, hogyan gondolkodnak, jó tapasztalat szerzés arról, hogy kikkel is vagyok néha körülvéve.

36. SDitti
2009. márc. 11. 09:35
Azt nem értem hogyan maradhat fent ennyi ideig egy ilyen műsor. Ki nézi még rendszeresen?
2009. márc. 11. 09:32
Az élet nagy kérdései.
34. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 32. - Pesmár)
2009. márc. 11. 09:30

Gondolod egy média sztárnak könnyebb mit egy "hétköznapi" embernek?

Hány olyan médiában dolgozó ember van aki depressziós,esetleg öngyilkos lett..

Shütz Ila,Cserháti,..........

33. SF
2009. márc. 11. 09:28
Talán mert ezért fizetik...
2009. márc. 11. 09:25
Mert ebből (is) él meg.Nem kell neki agyonhajszolnia magát,hogy ílyen jól megtudjon élni,nem úgy mint másnak.
2009. márc. 11. 09:23
Talán mert a sajátja tiszta, rendben van?:)))))))))
2009. márc. 11. 09:21

Tehát elég sokan nézik azok közül is akik szerint ocsmány a műsor..

Hozzáteszem,néha érdemes bele-bele nézni,mert ilyen emberek között élünk..Akik ott vannak közöttünk élnek..

Nekünk ocsmány,de nekik milyen lehet?

Mónika szerintem jól csinálja amit csinál..

Nem ő kéri hogy verjék össze egymást,igénytelen fogatlan vendégei legyenek..

Mindazonáltal miért ne lehetne jó anya,jó háziasszony,társ a magánéletben..

Ez a műsor a szerepe,nem az élete..Nem őt kell ezért utálni..

2009. márc. 11. 09:21
ez a dolga show házigazda ezért!!!
2009. márc. 11. 09:20
Mert ezért fizetik......
2009. márc. 11. 09:17
Mert ezért fizetik :)
2009. márc. 11. 09:16
Azért ha nem lenne nagy a nézettsége,nem is lenne műsoron..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook