Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért kell elítélni azokat akik nem szeretnének gyereket? fórum

Miért kell elítélni azokat akik nem szeretnének gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
12. ében11 (válaszként erre: 10. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 3. 15:20
nekem nincs férjem csak párom és egy gyerekünk van...
11. ében11 (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2009. szept. 3. 15:19

nem hiszek ebben hogy az nem vállal akinek az anyagiak nem engedik-ha szétnézek nagyon sokan spórolósan élnek stb.aki önmegvalósít gyerek helyett ott van pénz...

amúgy meg a gyerek nem feltétlenül a legnagyobb anyagi teher egy autóra háziállatra hobbira is lehet annyit költeni!

2009. szept. 3. 15:19

Az emberek elítélik azokat, akik nem úgy akarnak élni, mint ahogy a nagy könyvbe meg van írva!

Kell egy rendes férj, minimum 2 gyerek és teljesen tökéletes az életük!

Az a nagykönyv, már régen nem így van!


Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem akar!

Nincs mindenkibe benne az anyai ösztön!

Nem kell törődni velük, egy életed van, ne nekik akarj megfelelni, hanem a saját normáidnak!!

2009. szept. 3. 15:18
Mindenkinek joga van eldönteni,hogy akar-e gyereket vagy nem.
8. MelisUK (válaszként erre: 1. - Anita0027)
2009. szept. 3. 15:16

Biztos, hogy nagyon jó érzés, ha gyereke van valakinek, de szerintem ha valaki elég értelmes ahhoz, hogy belássa, hogy anyagi helyzete nem engedheti meg a gyermek nevelését, hisz nem szeretné, hogy a gyermekének sanyarú sorsa legyen, akkor igenis az ilyen ember becsülendő, nem pedig támadandó.

Rengetegen írják a fórumokban, hogy a szeretet az egyetlen, ami számít, de sajnos az nem minden - ezt van, aki belátja, van aki képtelen rá.

7. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Anita0027)
2009. szept. 3. 15:14

Azért látják másképp, mert az anyák már tudnak valamit, amit a gyermektelenek nem.... és értetlenkednek. Ennyi.... szerintem ez nem "elítélet", inkább sajnálkozás lehet.

Persze attól még lehet gyermek nélkül is szép tartalmas életet élni... gondolom... talán... háááát biztos lehet. ;))

6. c42aaaac41 (válaszként erre: 4. - Ritaanyu)
2009. szept. 3. 15:14
Nem mindenkiben!
5. ében11 (válaszként erre: 1. - Anita0027)
2009. szept. 3. 15:14

valószínű azért látom máshogy én anya, mert csak az után lehet megtudni milyen az élet a saját gyerekeddel miután megszülted.mivel változásokat indít el az emberben.

és ezért biztosan mondhatom a legnagyobb szerelmet(el nem múlót), és még sok-sok érzelmi dolgot kaptam a fiamtól-ami máshoz nem hasonlítható, nem pótolható.ezért azt gondolom hogy jogosan írom hogy vele teljes az életem....

4. ritaanyu (válaszként erre: 1. - Anita0027)
2009. szept. 3. 15:14
nem bűn csak furcsa... mert hát egy nőben benne van az ösztön....
2009. szept. 3. 15:14
Én nem ítélem el azokat akik nem akarnak gyereket.Vannak olyan nők,akik egyszerűen nem vágynak az anyaságra.Ezt el kell fogadni és kész!Nem értem,hogy mit kell ezen kiakadni!Pedig én anya vagyok!:D
2009. szept. 3. 15:12

Szia!

Én 32 éves koromban is azt mondtam, hogy nem akarok gyereket, a gondolattól kirázott a hideg. Aztán találkoztam a párommal és 8 hónap múlva teherbe estem. Mostmár két gyerekünk is van, és jó nagyon. Szerintem sok függ attól, hogy milyen emberrel él valaki, legalábbis nálam így volt. Szóval én nem ítélek el senkit, aki nem akar szülni, legfeljebb nem értem. Most már:))

2009. szept. 3. 15:09
Sziasztok! Elég sok fórumon olvastam hozzászólásokat és támadták azokat, akik nem szeretnének gyermeket vállalni. Miért olyan nagy bűn ez? A mai világban szerintem jól meg kell gondolni a gyerekvállalást és azokat nem kellene támadni akik tudatosan úgy tervezik az életüket, hogy nem számolnak a gyermekneveléssel. Attól még nekik is teljes életük van, bár az anyák ezt másképp látják......
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook