Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? fórum

Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. vronie
2007. jún. 20. 08:54

Még egy: kedvesemmel bútort néztünk a hálószobánkba. Az egyik boltba ahogy bementünk, megláttam egy fából faragott zsiráfot. Nekem nagyon tetszett, a párom meg nem vettem észre, hogy ő is látta. Erre otthon megszólal, hogy "tök cuki volt, meg aranyos volt, vajon mennyibe kerülhet? Kellene egy olyat venni! Milyen jól nézne ki a nappaliban." Erre én pár nap múlva visszamentem, és ahogy megláttam, megörültem, hogy de jó, hogy még nem vitték el. Ezzel a lendülettel megfogtam a zsiráf nyakát, és a pénztárhoz vittem. A pénztáros csak kikerekedett szemmel nézett rám, majd közölte velem, hogy az csak dekoráció!

Azóta sem találtam olyan szép zsiráfot :-(

34. vronie
2007. jún. 20. 08:50

2006 Szilveszterén mentünk a barátokkal bulizni. Mivel én csak bulik alkalmával bagózom, meg a barátnőmnek is kellett cigit vennie, hát megálltunk egy benzinkútnál. Előbb a barátnőm kérte ki magának a cigit: "egy vékony, mentolos Multit kérek". Meg is kapja. Majd az eladó odafordul hozzám, hogy nekem mit adhat. Erre én a pultot fürkészve keresem a megfelelőt: "mondjuk legyen vékony nekem is..., meg ha lehet, legyen mentolos..., és Multi." Kicsit sem vörösödött a fejem, amikor kiadta a pultos ugyanazt a cigit, amit a barátnőm is kért... :-D

Aztán barátosném annyira röhögött, hogy a benzinkútról kihajtva a körforgalomba, hááát, a behajtani tiloson hajtott be.

2007. ápr. 29. 13:53

Tegnap történt velem:

Egy csoport gyerek érkezett hozzánk. Nálunk egy kislány alszik, az öccse egy másik családnál. Apukával kellett programot egyeztetni. Ő állt a megnevezett gyerek mellett. Bemutatkoztam neki, s mondtam, hogy szeretném vele megbeszélni a holnapi közös programjainkat. Erre a válasza: Mindig örömmel tölti el, ha fiatal csinos nőkkel ismerkedhet meg, de nem ő a fiú apja.:)))))

(Majdnem telefonszámot is cseréltünk! Nagyon édes férfi volt !)

2007. ápr. 19. 11:52
Egy pizzériában dolgoztam 18 évesen, és este 11.30-kor anyám beállított, hogy már 11-kor letelt a munkaidőm, és majd hazakísér. Tele volt fiatalokkal a pizzéria. Jó égő volt. A főnököm is bent volt, meg sem tudott szólalni, annyira meglepődött.
31. mothertiger (válaszként erre: 28. - 4423e63349)
2007. ápr. 18. 10:43
Ja, Kálmival csak az volt a történetem, amikor átvertél, és pulykahúst adtál enni. Méghogy disznóhús... Amikor végigbüfögtem a randinkat... Emlékszel, ugye, te galád!?
30. mothertiger (válaszként erre: 28. - 4423e63349)
2007. ápr. 18. 10:41

Nem Kálmi... Jani. Kálmi előtt is ciki lett volna, úgyhogy sokáig nem is csináltam. Aztán közös megegyezéssel indult köztünk a pukiparádé...:)

A franc se akar bélcsavarodást kapni, csak mert vissza kell tartani!:DDD

2007. ápr. 16. 03:24

az, amikor jelenlegi munkahelyem első napján egy bácsika hányásával együtt kiöntöttem és gondosan lehúztam a wc-ben a frissen csináltatott protkóját...DDDDDDD


A történet vége egyébiránt heppi end lett: megleltük a huncut csattogókat....:)))))))))))

28. 4423e63349 (válaszként erre: 22. - Mothertiger)
2007. ápr. 15. 22:01
Olyat nevettem rajta,majd lefordultam a szekröl:)))))Kalmirol van szo?
27. 4423e63349 (válaszként erre: 24. - 854d84b78c)
2007. ápr. 15. 21:55
Jajjjjjjjj!Ez nagyon jo!Ugy nevettem rajta hogy a ferjem csak nezett,hogy most mi van:)))))
26. 278c85ecf4 (válaszként erre: 19. - Virág3)
2007. ápr. 15. 20:00
:DDDD
25. Anita123 (válaszként erre: 24. - 854d84b78c)
2007. ápr. 15. 19:53

:DD

Hat ez jo volt!!!

2007. ápr. 15. 14:36

Eszembe jutott egy nagyon vicces story: ez 5 éve történt, vőlegényemmel való kapcsolatom elején..

Még nagyon kezdeti stádiumban volt a kapcsolatunk (pár hónapos, friss szerelem), amikor egy romantikus estét akartam felejthetetlenné tenni..Sikerült is! :DDDD

Volt minden: illóolajok, gyertyák, félhomály, pezsgő, szív alakú csokik..Egymás testét kiraktuk csokikkal, majd lecsipegettük..Persze 1-2 szem csoki került az ágyba is, a szőnyegre is, ahova épp esett..Forró éjszaka után másnap én keltem fel hamarabb. Épp szedtem össze az előző este szétdobált melltartót, bugyit, amikor a párom alsónadrágja is a kezembe került, rajta egy nagy barna folt..(pont úgy nézett ki mintha szaros lett volna) :DDD Már kezdtem kiábrándulni, mikor szemügyre vettem közelebbről is: a tegnapi csoki félig beleolvadt szegénykém gatyájába!:DDD

Kivittem a fürdőszobába, ekkor kelt föl ő is..Furcsán nézett rám, nem értette miért viszem ki az alsóneműjét..Mikor meglátta elvörösödött, de aztán észbekapott: nyugi, ez csak csoki! -mentegetőzött..:DDD Azóta sem viszek csokit a hálószobánkba..:))))))

2007. ápr. 15. 11:02

Most reggel jutott eszembe egy nem olyan régen történt sztori:

hátizsákommal mentem vásárolni, amiben mindenféle kacatot szoktam dobálni. Ugyanilyen módon beledobtam a pénztárcámat is.

A pénztárnál anélkül, hogy belenéztem a hátizsákba, kivettem a tárcát, előttem és mögöttem pasik.

Amikor ki akartam nyitni, hogy kivegyem a pénzt,akkor láttam meg, hogy közéékelődött egy intimbetét... Éreztem, hogy mély téglaszínt ölt az arcom. Nem is mentem oda többet azóta sem!

2007. ápr. 14. 14:35

Rengeteg ilyen történet megesett velem, közülük kettőt:


Nőgyógyászom hüvelykúpot írt ki, amit a helyi patikában akartam kiváltani. Besompolyogtam a recepttel, szerencsére nem volt senki, odaadtam a gyógyszerésznőnek a papírt.

Hirtelen bependerült mellém egy rendőrpasi, és amíg a gyógyszerész kutakodott a gyógyszerek közt, alaposan végigmustrált.

A hölgy közben megtalálta a gyógyszeremet, és hangosan, e szavak kíséretében adta át:

"esténként egy kúpot, mélyen a hüvelybe!"

No comment...


Volt egy fiúm, aki ki nem állta, hogy egy lány is pukizhat. Ő viszont minden szégyenérzet nélkül csinálta, amikor kellett neki. Nyilván innen mindenki vágja a szitut.

Az ebédlőben pakolásztam otthon, ketten voltunk benn. Srácom hirtelen kiment. Nekem meg pukizni kellett, hát engedtem az ingernek. Mivel kicsit hangosra sikerült, gyorsan körülnéztem. Ahogy megfordultam, srácom elkerekedett szemekkel állt mögöttem, majd röhögésben tört ki. Csak a konyhába ment ki, én meg nem láttam... Úgy égtem, mint az olajkút...! Folyton ezzel szemétkedett utána az a kis szemét...

2007. ápr. 14. 14:15

TOP1

Egyszer olvastam egy nagynénémnek fel a társat keres rovatot, s olvastam egy klassz hirdetést:

"olvasni tudó fiú írni tudó lány levelét várja".

Bár nem kerestem társat, hasonlóan humorosan válaszoltam. Válasz-választ követett, amikor az olvasni tudó fiú az írni tudó lánnyal akart találkozni személyesen. De valami dolga akadt az utolsó pillanatban, s szólt a szobatársának, hogy fogadjon, kérjen elnézést, stb.

Az a fiú fogadott, mint a levélíró barátja, aki előtte 1 évvel rúgta fel a 4 éves kapcsolatunkat.

Azóta még csak olvasni sem mertem azt a rovatot.

20. zoma
2007. febr. 26. 22:06
Ha tetszett egy pasi, én mindig végtelenül idétlenül viselkedtem. Egyetemistaként nagyon "lángoltam" egy fiatal tanárért, aki soha nem tanított, és akivel két mondatnál többet sohasem beszéltem. Egyszer egy tanterem előtt beszélgettem a barátnőimmel kávét iszogatva, mikor ő váratlanul kilépett az ajtón, én meglepetésemben nyakig vörös lettem, a kávét félre nyeltem és elkezdtem fuldokolni, a maradékot pedig magamra borítottam; hát ez elég kínos volt, az egyik barátnőm majd bepisilt a röhögéstől.
2007. febr. 18. 19:37

Buszos történet!


Rohanok a buszhoz (távolsági),persze az épp elindult,futok utána,integetek,míg végre megáll!

Felszállok,lihegek,beleesek a sőför ölébe fejjel!Naggyon égtem!Fél busz rajtam röhögött!

Aztán leültem,félúton rápillantottam a busz elején kirakott táblára,amin Érd szerepelt!Hopp,én nem oda akartam menni,a legközelebbi megállóban leszáltam!A busz még állt a megállóba,mikor odajön hozzám egy srác,és megkérdezi,hogy nem-e tudom,mikor megy Érdre busz!Én persze mondtam,hogy az az a busz,szálljon fel gyorsan!

Ő meg ránéz a buszra,a táblán ki van írva,hogy Biatorbágy (az én eredeti uticélom!)Nah,vissza gyors a buszra!Megint röhögés!Akkor kapcsoltam,hogy a tábla belső oldalát néztem,és ugye azt szokták forgatni!Kivülről Bia volt ráírva!:))))))))

Nah,azt hiszem ez eddiggi életem legcikibb szorija!

2007. febr. 18. 13:51

Ja, még két postás történet!

Már jópár éve történt, amikor még a postán dolgoztam a gyerkőceim megszületése előtt!


Zárás előtt 3 percel berobogott egy ügyfél, kezében egy jókora csomaggal. Lihegve hadarta:

-Ezt faxon szeretném elküldeni!

Mi csak néztünk rá bambán! De a kolléganőm megkérdezte tőle:

-És melyik lyukba paszírozzuk be a csomagot?

Persze akkor már a pasi is vigyorgott!


Másik:

Abban az időben még mi kapcsoltuk a telefonbeszélgetéseket. Volt két fülke, csak kikiabáltunk, hogy melyikbe kell a hívónak bemennie, ha megtörtént az összeköttetés.

A kollegína kiordított:

-Csesznek a kettesbe!

Mire egy öreg papa: Na, ezt már megnézem!

17. daroki
2007. febr. 17. 20:05

Na jó volt ide bejönni,baromi jókat röhögtem a storykon.Nekem is van pár,de volt egy olyan napom amikor is a bnőmmel töltöttem egy egész napot és szerencsétlennel aznap mindig történt vmi olyan amin már akkor is szakadtam a röhögéstől:)

Elmentünk vásárolni.A lökött bnőm vett vmi illatszert magának,ezt egy kis zacsiba tették bele.Megyünk az utcán lóbálja a zacsit,az kirepült a kezéből és fejbe talált egy épp arra járót.Ez persze ott az adott helyzetben nem volt vicces,de nehéz volt megállni,hogy ne kezdjünk el röhögni.Szerencsére a fejbe talált is jól tűrte a megalázó szitut:))

Aztán felmentünk hozzá,megmutatta az új magassarkúját.Mondta is,hogy menjünk vmerre,be akarja járatni.Járatta is egy ideig,elmentünk egy focipálya mellett is,ami macskakőves úton vezetett minket a sok futballista előtt:)Na a tűsarok beakadt a macskakőbe,ki is törött a sarka,de szerencsére ezen is csak jót röhögtünk.

Este elmentünk moziba.Busszal mentünk,vmit keresett a pénztárcájában,természetesen az összes apró pénze kiszóródott,megint égtünk egy sort:)Mert ugye mindenki minket nézett.

Szóval ez így egy napra elég húzós volt,de így utólag baromi sokat röhögök ha eszembe jut:)

16. enikö
2007. febr. 17. 19:56
.....mikor anyukám hamarább hazajött a melóból...én meg..fiatal..és..szerelmes...!!!!hűha!!
2007. febr. 17. 19:52
Eszembe jutott mégegy jó kis történet. Szilveszteri buliba mentünk. Elég nagy baráti társaságunk volt akkor. 18-an foglaltunk le egy asztalt egy étteremben. Mindenki csiniben. Lányok kisestélyi (vagy nagy..) a fiúk öltöny, mellény, nyakkendő. Már éjfél után történt, a fiúk kibújtak a zakókból. Beszélgettünk a párommal, aztán én elmentem WC-re. Mikor visszamentem, a párom ugyan azon a széken ült, nekem háttal a mellényében, felnyírt hajjal... Odálltam mögé és elkezdtem simogatni a nyakát, közben néztem a táncolókat. Egyszer csak elémpördült a párom az egyik barátnőmmel. Akkor néztem, hogy az ő férjének a nyakát simogatom... Alig égtem!
14. kft
2007. febr. 17. 17:55
amikor valakiről elmondtam a véleményem/negatív/,és megfordultam és ott állt az illető a hátam mögött:(
2007. febr. 17. 17:24
:D
2007. febr. 16. 00:08

Bocsika az előzőben irt hibákért! :)


De, ha már itt vayok eszembe jutott mégegy story.

Igaz ez nem velem történt hanem egy volt osztálytárnömmel.

8.-ok voltunk és fényképezés volt a suliban.

Igy ugye mindenki csiniruhában volt.

Ez a csajszi egy hosszú szoknyában volt, meg egy blúzban, meg "harisnyában".

A fényképezés elött elment wc.-re.

Mikor kijött akor a többiek már kint álltak (én is ) a folyóson.

Mikor már elhaladt mellettünk mindenki nagyokat nevetett, ugyanis a szoknyáját a harisnyájába türte be hátul és nem vette észre!

Szegényke annyira elpirut, még a fényképen is látszott rajta!

:P

2007. febr. 16. 00:02

sziasztok!

Nekem is van egy storym ami most eszembe jutott.

Pár évvel ezelött még egy moziban dolgozztam a büfében.

Elöző nap a mozisokkal elmentünk bulizzni, ami persze reggelig tartott.

Ugye bár nekem reggelre kellett mennem, igy igazából semmit nem is aludtam.

Egy másik munkatársammal nyitottam aki persze velem volt éjszaka bulizzni!

Becsiccsentettünk nem tagadom, meg hát fáradtak is voltunk.

Nah a szitu:

A munkatársam nagyon kész volt ezért én szolgáltam ki...(persze reggel nincsenek sokan...szerencsére).

Kért egy üditőt, meg egy kukoricát.

Kiszedtema kukoricát (az még sikerült).

Az üditő persze autómatából volt.

Igen csak ott volt a bibi, hogy én el is inditottam, de poharat nem rajta be alá.

És közben álltam a pénztár elött, és a vendégre nézztem.

Ő persze nem szólt semmit, látta rajtunk, hogy mi az ábra.

Amikor már a fedőt kellett rátenni akkor nézztem oda....ugye minden csúpa ragasz lett.

Igazából attól féltünk, hogy a fönöknek ne szóljon, de hál isten Ő is elég jót nevetett rajtunk!

Igazából ez égő volt és nem vicces, de mi ezen egésznap nevettünk :P

10. kawics
2007. febr. 15. 23:38
Még fiatal koromban történt.Az egyik Discóban a bátyám ismerte a jegyszedőt.Mondta nekem említsem,hogy én vagyok az ő húga és akkor ingyen beengednek.Ez így is történ,odamentem a bejárathoz és mondtam,hogy "Én vagyok a Gergő húga".Erre a jegyszedő"Nagyon örülök 500ft lesz a belépő".Nagyon ritkán éreztem annyira kínosan magam,mint akkor.
9. figarina (válaszként erre: 2. - 984ff08d0b)
2007. febr. 9. 14:18
Futrinka,én ezen a sztorin igazán jót tudok röhögni(ma már),mert a fiam uaezt játszotta el nyáron este 10kor,úgy,h hajnali 2kor indultunk nyaralni...Lakáskulcs a kocsiban,az anyós lakáskulcsával együtt(nála van a pótlakáskulcs)Anyós nyaralni volt...anyós pótkulcsa a lépcsőházi szomszédnál-szerencsére ő otthon volt-lázas kutatás,h hol a fenében tartja a mi kulcsunkat,Majd irány haza a pótkocsikulcsért...stb...stb...
2007. febr. 9. 14:12
Esküvőn voltunk,és én ,h igazán nőcis legyek,magassarkút vettem,hozzá miniruhát.A házasságkötő teremhez 1800 lépcső vezetett(na jó,lehet,h csak 12,de én többnek éreztem:)))felfelé nem is volt gond,na de lefelé ajó öreg,fényesre koptatott lépcsőkön megcsúsztam és mint a filmeken,seggre estem úgy,hogy minden lépcsőfokon koppant a hátsóm,amíg leértem....körülöttem csupa pasi,megmerevedve,de nem mertek röhögni....:)))))))
7. Ancika (válaszként erre: 6. - Hobitka)
2007. febr. 9. 12:50
Nekem annyi faux-pas történt már életemben, hogy nagyon megvastagodott a bőr a pofimon :)
6. Hobitka (válaszként erre: 5. - Ancika)
2007. febr. 9. 12:06
Hát örültem, hogy senki nem lobbantotta lángra a szivemet! :-)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook