Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? fórum

Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Ancika (válaszként erre: 3. - Hobitka)
2007. febr. 9. 11:44
:-) kirobbanó hangulatban lehettél :DDD
4. Hobitka (válaszként erre: 3. - Hobitka)
2007. febr. 9. 11:32
Na ez tényleg majdnem igazi "égő" helyzet volt!
3. Hobitka (válaszként erre: 2. - 984ff08d0b)
2007. febr. 9. 11:31

Na, erről nekem is eszembe jutott egy benzinkutas sztori! :-)))

Megboldogult lánykoromban sokat diszkóztunk. Mindíg az én kispolskimmal mentünk. Előtte tankolás, aztán irány a Balcsipart!

De a kutas nő eléggé be volt csípve és semmiképpen nem engedte, hogy én tankoljak. A drága miközben húzta ki a csövet, nem engedte el a pöcköt, úgyhogy még ömlött a benzin, egyenesen a cipőmbe! Persze a csajok jól szórakoztak rajtam, én meg egész éjjel azon izgultam, nehogy valaki rádobjon egy csikket a lábamra!

2007. febr. 9. 11:17

hehe...

Ausztria, első benzinkút...tankolás, mindenki kiszállt a párom akkori rönójából, én maradtam csak a kocsiban. Párom be fizetni, a kulcsot odaadta, hogy indítsak be, mert tél volt és igen hideg. Visszaértek a többiek is, rágyújtottak, így én is kiszálltam beszélgetni, a kocsiajtót lazán becsaptam, végül nem indítottam be, kulcs az ülésen. Hátramentem, közben letakarítottam a lámpákat, mert nagyon koszosak lettek. Egyszer csak "katt!", bezárta magát a kocsi...a kulcs benne...Elfelejtettem, hogy be van állítva, egy perc után lezár. Ajtók zárva, az én oldalamon sikerült annyira gyengén bevágnom, hogy csak egy akadásra volt a zár, de kinyitni nem lehetett. Pótkulcs sehol.

Két órányi pecázás -amit az ajtótömítés félrehúzásával keletkezett nyíláson követtünk el- és több agyvérzés után meglett a kulcs. Közben végig a kamera alatt álltunk, azon gondolkodtam, melyik német nyelvű adón láthatom magam viszont, mint az év balekja...a végén már röhögtünk, de egyáltalán nem volt vicces abban a pillanatban...

2007. febr. 1. 20:14
Tortent veletek olyan esemeny ami nagyon kellemetlen volt de egyben mulatsagos is?Kivancsian varom a történeteiteket. ;)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook