Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? fórum

Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. febr. 12. 11:47

amikor anyám megtalálta a táskámban azt a gyógysszert amit védekezésre használtam.

hirtelen nagyon melegem lett..azt mondtam neki hogy a barátnőmé, csak nem akarta hogy a szülei lássák:)

2008. febr. 12. 10:42
Isztambulba egy éjjeli bárba odajött hozzám a has táncosnő hogy táncoljak vele nekem gáz volt, mert tök béna vagyok a többiek meg jó kiröhögték a fejemet.
2008. febr. 11. 14:35
Már van ilyen kérdés, vagy fél éve nem vettük elő.
62. orsy21
2008. febr. 11. 14:30
:)
61. Donyta
2007. dec. 16. 08:12
A legnagyobb lányom volt pici baba, és sétálni mentönk babakocsiban. Szépen felvoltunk öltözve mindketten és néztem a kirakatokat. Egyszer csak hallom a lányom, hogy szia apu... Meglepődve odanéztem, és a picim fogta egy nagyon jóképű pasi kezét, amit a kocsiban ülve kapott el menet közben. Elvörösödtem, és gyorsan próbáltam lefejteni a kis kezét a kapaszkodáscól. Alig tudtam elnézéseket kérni és mentegetőzni! A lánynak, meg mondom ez a bácsi nem az apú, honnan szeded??
60. Gitka
2007. dec. 16. 01:34
Buszos társasúton voltunk. Az egészségügyi megállónál hosszú sor álldogállt a női szakasz előtt. A férfi előtt persze senki. Hirtelen támadt ötlettől vezérelve kérdem a férjem: szerinted a férfibe, vagy a nőibe menjek? Ezzel egy időben már dobom is neki a hátizsákom, hogy fogja meg, majd hallom a válaszát. Menj csak nyugodtan abba, amelyikben jobban érzed magad. Döbbenten állok a választ hallván, mitől lett ilyen bőbeszédű az uram-máskor egy nőibe, vagy férfiba válasszal elintézte volna, rá is nézek végre. A hátizsákom egy idegen férfi szorongatja fülig érő szájjal... Már jó ideje hallgatta a férjemnek intézett monológomat.
2007. dec. 15. 13:51

A volt kedvesem és a fönöknőm neve ugyanazzal a betüvel kezdődik ...

Egyszer amikor már nagyon kívántam a drágámat gondoltam felhívom és egyböl közlöm vele ahogy felvette ... mondanom sem kell, hogy természetesen eggyel többször nyomtam meg a "fel" gombot ... Azóta ha én keresem úgy veszi fel mindig, hogy "ugye munkaügyben hívsz?"

2007. nov. 17. 20:27
nem emlékszem,mert volt egy pár...
57. ec63a7fc29 (válaszként erre: 56. - 6a062297d0)
2007. nov. 17. 20:25
Hja, aki örül hogy végre látja a párját.:)
2007. szept. 30. 22:01
Hát volt több ciki helyzetem már, egyet leirok ez most történt nemrég. Megyünk az asszonyal a kocsiban amikor felhiv az egyik kollégám. Róla azt kell tudni hogy kb 120-130 kilos nagydarab kopasz állat. Megbeszéljük amit kell, aztán mikor vége a beszélgetésnek fogalmam sincs hogy miért de ugy köszöntem el hogy: puszi Sanyi. Na az asszony ugy röhögött mellettem hogy majdnem kozmetikába kellett vinni a kocsit. Meg aztán kimagyarázni Sanyinál hogy akkor most én nem vagyok meleg! Hát elég gáz volt.
2007. szept. 1. 21:52
Amikor a fizikatanárom osztálytársaim jelenlétében leégetett.
2007. aug. 29. 17:37
Egyszer kilakoltattak az albérletből,mert egy hónapot nem tudtam fizetni.A tulaj eljött két "szekrényajtóval"(egyedül éltem 3 kisgyerekkel)és kihordták a cuccainkat,a bútorainkat,turkáltak a személyes holmijaink között.Hihetetlenül megalázó helyzet volt.Régen volt,a gyerekeim azóta felnőttek.
53. szabzsan (válaszként erre: 52. - Eva25)
2007. aug. 28. 11:56

Sajnos nekem is így romlott meg egy nagyon jó barátságom!Itt is a srác csalta a barátnőmet, én persze tudtam mindenről, de na szólj szám nem fáj fejem címen nem keserítettem olyan szerelmes volt!

Aztán a srác egy nyáron már mikor másodszorra is elhagyta nem támogattam a sikeres visszacsábítást mondván nem ér annyit!Nah a végén én lettem a legnagyobb szarkeverő a világon!

52. eva25
2007. aug. 28. 11:48

Egy "barátnőmet" csalta a férje. A "barátnőm" a segitségem kérte, elmondtam Neki mindent, amit tudok az ügyről, ugyanis tudtam róla már fél éve.

Kisvárosban élünk, mindenki tud a románcról. A férj kimagyarázta magát, sikerült hülyét csináljon a feleségéből. Végül én voltam az aki kitalálta az egésszet. Én lettem aki csak rosszat akart nekik. Pedig ez már a második, hogy segitettem a nőn, és az utolsó is. Leorditottak, mindennek nevezgettek. Segits máson, és magad rántod a kútba. Soha többé senkinek. Ez volt az utolsó. Nagyon megalázó helyzet volt.

2007. aug. 23. 08:22
Egy céges sportbulin kicsit több alkoholt fogyasztottunk a kollegámmal és nála kötöttünk ki éjjel. Hát elég kínos volt dolgozni menni a hét első napján :)))
2007. aug. 18. 20:01
Ja még egyszer kb,15éves lehettem-akkoriban kezdtem el "bögyösödni":),a bőrgyógyász helyett az idegosztályra ültem be,mondanom sem kell,félmeztelenül:),hogy megvizsgáljon...aztán mikor végighallgatta a panaszomat,mosolyogva megjegyezte,ez az idegosztály...a bőrgyógyászat a mellette lévő szobában van....
2007. aug. 18. 19:55
:)))hááát nekem az volt,amikor anno a legelsö szerelmemmel kéz a kézben sétáltunk,és átugrottam egy pocsolyát,közben meg elpukiztam magam...uhhh de égő volt:D:D
48. dee (válaszként erre: 47. - 2ab728965c)
2007. aug. 12. 21:45
:)))))))))))))))))))))))
2007. aug. 12. 21:32

Osztálykiránduláson rám volt bízva 6 kiselsős gyerek, hogy figyeljek rájuk a vidámparkban a szellemvasuton.

Jól megvicceltek, mert 4 elbújt a kocsi aljában, és mire kiértünk a világosra, a másik kettő hangosan bömbölve magyarázta, hogy a másik négyet megette a szörny odabenn.

Én meg persze első ijedtségemben mindezt készpénznek véve kiugrottam a szerelvényből és gyalogosan rohantam befelé, megkeresni őket.... a végén úgy elkeveredtem, hogy engem is úgy kellett "kimenteni" egy alkalmazottnak, miközben persze le kellett állítani az egész "bemenő forgalmat"....na aznap volt ingyencirkusz , gondolom az egész park rajtam röhögött. :)Azóta se jártam ott, valahogy nem is vágyom...

46. mandella (válaszként erre: 38. - MARIMAMA)
2007. aug. 12. 21:22
tejóég!
2007. aug. 12. 21:20
Házat akartunk venni a családdal és bementünk az itthoni egyik bankba. Én annak idején sokat éjszakáztam és aznap is reggel jöttünk haza a munkából. Egész nap utazás semmi alvással. Bemegyünk a bankba és a hölgytől tájékoztatást kértünk a hitellel kapcsolatban. Apu mondja hogy :-rám szeretné iratni a házat! A hölgy mondja,hogy :-Jó,jó semmi probléma de vagyok -e már 18 éves? Akkor voltam 25. A kínos az volt hogy már 30 órája nem aludtam,a kezemen a karikagyűrű és megkérdezi ezt a nő. Hát jól is esett de nagyon meglepődtem.
2007. júl. 26. 14:27
Olyan jókat nevetek.Éppen dolgozom és pont a bejárati ajtóval szembe ülök.Érdekesen néznek ,hogy egyedül nevetgélek.
43. nicci
2007. júl. 26. 14:19
A kisfiam keresztelője után az étteremben a pincér elkezdte az aaztalunkat igazgatni,amikor is a kisfiam aki a kezemben volt teljessen alányúlt a srácnak aki annyira megijedt,hogy majdnem felborította az egész asztalt,majd ezek után ahátrafordult és baromi szemrehányóan nézzet rám.Azt hitte én fogdostam meg ,elég ciki volt mert én elkezdtem magyarázkodni,hogy nem én voltam hanem a fiam,de a srácon látszott ,hogy nem hiszi el,onnatól kezdve nagy ívben kikerült.Persze egy-két ittasbb rokon egész végig hangossan ezen poénkodott!
2007. júl. 26. 14:18
Még az első házasságom alatt történt, én a barátommal voltam, a férjem a barátnőjével, összefutottunk, van ilyen. Mind a kettőnknek kellemetlen volt.
41. 4c35511f0b (válaszként erre: 38. - MARIMAMA)
2007. júl. 26. 14:05
na,,,,nem is írok semmit...ocsmány dolog
2007. júl. 26. 14:02

Második babámat vártam, mikor kaptunk egy érdekes felszólító értesítést a távfűtő társaságtól, hogy elmaradásunk van! Persze nem volt semmi elmaradás! Totál felidegesítettem magam,fogtam minden befizetett számlát, elindultunk családostul be hogy na majd én kiverem a balhét....))

Egész úton hergeltem magam, aztán mikor odaértünk, kinyitom az ajtót, gyermekem megy elöttem, én sajnos nem vettem észre, hogy küszöb van...

Megbotlottam, még jó hogy fogtam a kilincset és nem estem el, de a lendületem kivágta az ajtót, az jó nagyot szólt, én meg szabályosan beestem a gyerekkel együtt az ügyfélszolgálatra!:))

Először mindenki megmerevedett, aztán elkezdtek mosolyogni, és persze mindenki gyorsan másfelé nézett...

Én persze lányos zavaromban a gyerkőcre kentem a dolgot, és mondanom sem kell, nemhogy a balhét nem vertem ki, de nagyon meg sem mertem szólalni mikor sorrakerültem!:))

Életemben nem égtem ekkorát....:))

39. dee7182d35 (válaszként erre: 38. - MARIMAMA)
2007. júl. 26. 13:45
Szerintem ez nem annyira neked égő,mint neki!Nem lettem volna a helyében,de a tiédben sem!Nem lehetett könnyű,de szerintem jól döntöttél!
2007. júl. 11. 20:16
MUNKATÁRSNŐMMEL MENTÜNK A GÓLYA-ÁRUHÁZBA A BENNEM LEVŐ NYOLC HÓNAPOS PORONTYOMNAK NÉZELŐDNI ELŐRE VALAMI KIS RUCIT,MIRE JÖVÜNK KI AZ AJTÓN ---HÁT KIJÖN VELEM SZEMBEN-?---A FÉRJEM"ÖLELKEZVE EGY K-K-RVÁVAL,HÁT A LÁBAM BELEROGGYANT SZOLNI SEM TUDTAM A BARÁTNŐM AZT SEM TUDOM MAI NAPIG HOGY VITT HAZA,MONDANOM SEM KELL VÁLÁSSAL VÉGZŐDÖTT.
2007. júl. 11. 14:37
25 évesen egyszer nagyon beteg voltam.Reggel felöltöztem,elmentem orvoshoz,egy nagyon jóképű fiatal dokim volt.Azt mondja meghalgatná a tüdőm.Vetközök,és nincs rajtam melltartó.Mivel dolgozni nem mentem,kellett a táppénzes papír,de szegény orvos azt sem zudta hova nézzen (nem a szép látvány miatt) nekem meg füstölve égett a bőr az arcomról.A mai napig belepirosodok,ha eszembe jut!
36. vila
2007. jún. 20. 08:57

Egyszer a városba utaztam el új magassarkú cipőben.

Gondoltam elmegyek egyúttal a fodrászhoz is.

Menetközben letört az új cipőm sarka.

Hát égtem mint a rongy és azonnal hazafelé vettem az irányt.Nézőm az volt bőven amíg haza nem értem.

Tök ciki volt!:(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook