Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi tévő legyek? fórum

Mi tévő legyek? (beszélgetős fórum)


13. Charlize (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 26. 12:27
Ezek legtöbbször nem okoznak semmi tünetet a pasiknál. A nőknél meg pont azt, amit leírtál.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 20:51
Ez gomba viszketés, égő érzés lehet. Canestent duót próbáld ki, ha nem múlik attól sem, muszáj orvoshoz menni. Ettől persze lehet hólyag hurut is, de ez a külső tünet gomba lehet. Sajnos tényleg nagy rá az esély hogy párodtól kapod el újra es újra. Pasiknak ritkan van tünet. A gomba elleni krémmel ő is kenje pár napig napi 2-3* magát.
2023. aug. 25. 11:21

attól, hogy a párodnak nincs tünete, még rendszeresen visszaadhatja azokat a kórokozókat, amiket egyszer már eltüntettél a szervezetedből. Ha ő nem kap semmilyen gyógyszert, visszafertőz mindig, amíg nem kap kezelést.

Anno két tabit kaptunk, egyet én, egyet ő, semmi tünete nem volt, de a gyógyszer kihozta, hogy nála is volt csak rejtve volt addig. Kaptam is érte az ívet, de egy délutánt kellett elviselnie az egészségem érdekében, 5 percenként járt vizelni, és neki is csípte. Szóval nem örült na :D

2023. aug. 25. 10:15
Nem ez volt a lényeg,csak mellékesen megjegyeztem,hanem a TÁPLÁLKOZÁS.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. aug. 25. 10:01
Elmondtam a tüneteimet, aztán megvizsgált, illetve megultrahangzott, kenetmintát is vett. Vizeletet nem nézett
2023. aug. 25. 09:29
Hát nem tom, amióta a jelenlegi párommal vagyok együtt, azóta nem hogy “száraz” nem vagyok, de szerintem elég “jól működök”. Úgyhogy nem hiszem, hogy ez lenne a bajom. Más tünetem sincs, ami erre utalhatna
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 09:00
Miből állapította meg nőgyógyász a hólyaghurutot? Vizelet tenyésztés történt?
2023. aug. 25. 08:46
Az antibiotikum és az ülőfürdő is felerősîti a gyulladást!!Hagyd el ezeket!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. aug. 25. 08:43
Igen, arra igyekszem odafigyelni, hogy utána menjek el pisilni, általában előtte lefürdök, de utána is oda kéne figyelnem a mosakodásra. Ugye idén voltam citológián, de nem vizsgáltak ilyen bacikat. Nem tudom, más nőgyógyászhoz kéne elmennem? Mert akihez járok, mindig ugyanazt mondja, ugyanazt csinálja, pedig ez is magán. Páromnak viszont semmilyen tünete sincs, nem hiszem, hogy tőle kaptam volna el. Esetleg szex közben újból előjött ez nekem
2023. aug. 25. 08:36
Glutén tejmentes étkezés..."mindig száraz voltam" lehet nem csak a gumi használatkor,biosíkosító használata lehet fontos lenne.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 07:49
Szerintem vizelettenyésztést kérjél, ne csak hogy gyulladás van hanem hogy mi tenyészik ki és az mire érzékeny.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 07:45

Nem túl romantikus, de minden együttlét után ki kellene menned pisilni és mosakodni rögtön. (Nyilván előtte is.)

Illetve célirányosan Chlamydia és Ureaplasma szűrésre is el kellene menned. A pároddal oda-vissza adogatjátok a bacikat, csak nála nem okoznak tüneteket.

2023. aug. 25. 07:38
2021 nyarán fáztam fel először. Majd tavaly nyáron is emiatt mentem el nőgyógyászhoz, aki megállapította, hogy hólyaghurutom van. Akkor volt rákszűrésem is, és semmi rendelleneset nem állapított meg. Majd év elején a háziorvosomhoz is elmentem, szintén emiatt, kértem beutalót vizeletvizsgálatra. Akkor is ugyanúgy gyulladásom volt, kaptam rá megint antibiotikumot. Majd nyáron ugyanúgy kijött ez rajtam, akkor megint elmentem nőgyógyászhoz. Ugyanaz volt, mint tavaly. Ugyanaz volt a bajom, és szinte ugyanazokat a gyógyszereket kaptam. Kenetmintát most is vett, megint semmit nem találtak. Most viszont megint egy hete talán ugyanazt érzem. Néha pisilés után szúr a húgyhólyagomnál, illetve elég sürgető érzés jön rám ilyenkor, mintha “be akarnék pisilni”. Most viszont azt is érzem, hogy a külső szeméremajkaimnál picit ég, viszket, illetve már a hüvely bemenetelénél is viszket. Eddig segített az Urzinol, illetve a vörösáfonya kapszula, illetve nem egyszer vettem sós, esetleg kamillás forró fürdőt is, de már ez sem hat. Nem akarok mindig nőgyógyászhoz, orvosokhoz járkálni, mert egyrészt, nem kis összeget kifizettem már emiatt, másrészt, szerintem ez már nem normális dolog, hogy felfázás vagy hólyaghurut miatt ennyit járkálok orvoshoz. Már ha erről van szó, de nyilván jó lenne ezt már kideríteni, hogy mi lehet a baj. 2 éve élek boldog párkapcsolatban, nem védekezünk, viszont nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, ráadásul az óvszertől meg mindig száraz voltam. Olvastam, hogy az izgatás miatt is lehet, hogy így előrejutnak a bacik, de nyilván akkor nem élvezném az együttlétet. Szerintetek van ennek köze ehhez, vagy forduljak orvoshoz? Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mitől lehet ez, illetve hogy mit tegyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook