Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, ami rávehet egy pasit az összeköltözésre? fórum

Mi az, ami rávehet egy pasit az összeköltözésre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 25. 11:59

nálunk ez úgy ment, hogy tavasszal lecsukták, és valakinek segíteni kellett a gazdaságban, otthon, megy a papírmunkában :D de már előtte fél évvel mindig nála voltam, együtt dolgoztunk, minden, csak ez tette hivatalossá XD

nálunk ugye közös pont volt a munka. szerintem egy férfinál elsődleges szempont lehet a közös érdek! próbáld kitalálni, mi befolyásolhatja. pl. kevesebb rezsi, honnan van közelebb a munkahelye, ilyen apró dolgok, ami csábíthatja ;)

10. agis
2011. febr. 25. 11:58
Rakerdezel...?
9. cherry41 (válaszként erre: 1. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 11:56
Szia! mi már lassan 2 éve, hogy megismerkedtunk, tobbnyire a Drágám jon hozzám, 100 km a távolsag koztunk, és ha megkérdezem mikor koltozunk már ossze, azt mondja, nemsokára eljon annak is az ideje. úgyhogy várok.
2011. febr. 25. 11:55
hihi,én azt mondtam,hogy nem költözök össze senkivel,mert nem bírom ezt a szintű elkötelezettséget...ekkor kezdett gőzerővel dolgozni azon,hogy "megszelidítsen" pár hónapra rá megkérte a kezem, fél év múlva esküvő, 3 évre rá most született kisfiunk:) A mai napig hangoztatja,mennyit küzdött értem... ;))) Sok sikert!!!
2011. febr. 25. 11:51

Ha harmónikus és boldog a kapcsolat és ezt mindkét fél így is gondolja/érzi, akkor szerintem nyugodtan hozd szóba. Mondjuk szép csajos módszerekkel, hogy pl: milyen jó lenne minden éjjel együtt aludni el és ébredni..stb.. :)

Az bejöhet :)

2011. febr. 25. 11:51
A férfinak kényelmesebb, a nőnek meg több a munkája.
2011. febr. 25. 11:50
Nem szabad erőltetni az ilyesmit... együtt élni valakivel egészen más, mint néha együtt aludni...
4. 441b7dc459 (válaszként erre: 1. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 11:48

mondjuk ha csőtörés lesz a lakásában,vagy tűz üt ki.

egyébként ha kényelmes neki igy akkor semmi.ha felkéred rá hogy költözzön elmenekül.csak észrevétlenül lehet becserkészni.

mi hat évig laktunk igy.

egyébként félre a tréfát.

ülj le és mondd meg neki egyenesen a szemébe mit szeretnél.más megoldás nincs.

3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 11:46
H megérik rá a kapcsolat...szerintem:-)
2011. febr. 25. 11:46
ha felveted neki?
2011. febr. 25. 11:44

Sziasztok,


Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Mi 9 hónapja vagyunk együtt, eddig minden ok,nem lakunk együtt, de vagy nála vagy nálam vagyunk. Mikor várható ebben előrelépés szerintetek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook