Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, ami rávehet egy pasit az összeköltözésre? fórum

Mi az, ami rávehet egy pasit az összeköltözésre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. FiliDigi (válaszként erre: 39. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 13:47

Hát nem tudom bevallom én is így érzem. Remélem nem rosszak a megérzéseim. szülei már úgy vettek ágyneműt, hogy Nektek!

Meg ő is néha úgy beszél hogy többesszámba, aztán máskor meg megint csak sajátjaként tűnteti fel a dolgokat. Szóval passz.

De ha valami új dolgot vásárol a lakásba, akkor megkérdezi nekem tetszik-e.

40. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 38. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 13:43
a haverok... erről nincs mit beszélni, férfiúi büszkeség...
39. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 37. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 13:43
jó lesz az, akkor ;) ne félj :) már tuti akarja ő is, egyszer csak pedig előáll vele, mert megbizonyosodik, h nem veszthet. tudod, ilyen kapuzárási pánik, v minek szokták nevezni ;) én vittem a kispárnámat is, az is lehet célzás ;)
38. FiliDigi (válaszként erre: 36. - A8972e6228)
2011. febr. 25. 13:41
Haverok ha kérdezik azt mondja hivatalosan nem lakunk együtt de amúgy igen. Hát nem jöttem még rá, hogy pasi aggyal ez mit is jelent. :-)
37. FiliDigi (válaszként erre: 35. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 13:40

Hát fogkefém van ,pizsim és kb 3 váltás ruhám. De személyes dolgaim nem. És néha ez zavar. Jól érzem ott magam ,de mégse az az otthonom.

És annyit jeleztem ,neki, hogy így a sok ide-oda cuccolásal kicsit úgy érzem nincs is igazi otthonom. Persze ezt kicsit finomabban.

Én most úgy gondolom ,kb megemészti ezeket, és talán akkor az évforduló körül már lehet róla jobban beszélni.

Tudom hogy családot akar és gyereket és nem futó kalandot, de ezekről csak érintőlegesen beszélünk,puhatolódzva!

36. a8972e6228 (válaszként erre: 34. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 13:38

Az ciki lenne,ha te hoznád fel,hogy oda szeretnél költözni,mert neki kellene meghívnia. De utalgathatsz rá,hátha rájön,hogy itt az idő. :-)

Nekünk a szülők adták a kezdő lökést,amikor össze vesztünk velük. albiba költöztünk 1év után,és már 4éve együtt élünk.

2011. febr. 25. 13:35
szerintem így pont jó, ahogy most csinálod! lassan vezetgeted rá, fel fogja ismerni, mit szeretnél ;) mi is valahogy így kezdtük, nem azon az egy hónap különléten múlt. én is sokat vártam, de addig-addig, h lassan idecuccoltam. először fogkefe, majd pizsi. így apránként, pont, mint te ;) 1-2 hónap és kiforr. szerintem!
34. FiliDigi (válaszként erre: 21. - -magnólia-)
2011. febr. 25. 13:28

Mi 28 évesek vagyunk. Bennem is most kezdet érlelődni a gondolat, de nem tudom ő hol tart ebben. Szerintem valami megerősítésre vár, csak azt nem tudom mire konkrétan.

Rákérdezni direktbe nem merek ,pedig maximálisan megbeszélünk mindent, mert volt olyan párom ,ahol mondtam és közölte majd, meg hitegetett, aztán elmenekült. Az összeköltözés nála lehetne, nálam nem, tehát ezért is érzem úgy neki kéne felhoznia.

Én már jeleztem, hogy a cuccolás néha fárasztó.

33. FiliDigi (válaszként erre: 24. - A8972e6228)
2011. febr. 25. 13:26

Nem esek kétségbe, csak mivel mindig együtt vagyunk vagy itt vagy ott ezért én nekem már motoszkál az agyamba! Lehet neki nem?

Rákérdezni konkrétan nem merek. Már volt hogy kérdezte, mit gondolok mikor jön el az idő, akkor azt válaszoltam, ezt érezni kell mindkét félnek,konkrét időpont nincs.


Szóval nem tudom. Úgy érzem tervez, de hogy mennyire azt még tapogatom!

32. FiliDigi (válaszként erre: 17. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 13:23

Mindent együtt csinálunk, persze épp keretek között, azért van hogy barátnőzök, ő haverozik, de bevontuk egymás társaságába a másikat.

Ha nála vagyunk néha én vásárolok és fordítva. Ha közös főzést tervezünk ahhoz is együtt vásárolunk be! Rezsit mindenki magának fizeti a lakásba.

Most jött előtérbe, mikor nála voltunk többet, hogy ez a hurcolászás kicsit macera és nem igazságos, hogy mindig én cuccolok. Most kezd visszaállni az 50-50%-ra

de ezt úgy értékelem, akkor hogy ő még nem gondolkodik ezen, mert talán akkor felhozta volna. Én nem merem konkrétan megkérdezni ,mert már menekült el emiatt pasi mellőlem.

31. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 30. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 25. 13:18

van benne valami.

értem mire gondolsz, én meg tökre másra :D

pl. ha arról lenne szó, hogy nem értünk egyet mondjuk gyerekvállalásban, akkor én sem ezzel a módszerrel próbálkoznék. de a beszélgetéssel is csak egyszer-kétszer, utána már értelmetlen :/

engem egyelőre ilyen apróságok zavartak, amit így sikerült megoldanom. szerencsére, komoly dolgokban egyet értünk, de az eredeti kérdésnél maradva úgy gondolom, lehet ez is egy nyerő taktika ;) meg ha már együtt laknak, úgyis kibukik, mennyire értenek egyet. de gondolom, ha nem értenék egymást, nem lennének együtt nap mint nap. szóval ez egy ördögi kör megint

30. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 29. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 13:12
Én nem női praktikának, hanem manupulációnak hívom. Szerintem idővel unalmas. Ha sokat irányítok egy férfit, én ráunok, mert nem bírom a papucsokat. Igenis legyen saját akarata, aztán mikor eltérnek a szándékaink, akkor meg tudjuk beszélni.
29. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 28. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 25. 13:04

:D nem tudom, már én is annyira bekavarodok itt :D

na. a lényeg. látom, tisztázni kell. én magamból indultam ki, hátha segít. az én emberem olyan, hogy ha pl. mondom neki, h ne hajigáld szét a ruháidat, nem érti meg. le is ülhetnék vele. de múltkor egy helyre rakta őket, megdícsértem, és azóta ez már nem probléma. ilyen apróságokra gondolok. én a kicsiből vonatkoztatok a nagyra is. buta nők azok, akik nem tudják kihasználni, hogy nők ;) szerintem ez is egy jó kapcsolat titka, h legyenek meg azok a női praktikák, így szokták nevezni. hogy a párod úgy veszi, hogy segít, önzetlenül, közben a háttérből te motiválod. nehéz ezt így elmagyarázni ;)

28. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 27. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 13:00
Mármint mit mondanak a buta nők? Vagy kik a butanők?
27. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 25. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 25. 12:59
:D mondják ezt a buta nők... -.-
26. agis (válaszként erre: 25. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 25. 12:59
Pont ugyanezt irtam en is :D
25. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 20. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 12:54

"tapasztalatból mondom, hogy a megbeszéléssel soknál semmire se megy az ember lánya. mert vagy annyira érdektelen, buta, nemtörődöm, hogy meg se érti a kimondott, egyértelmű dolgokat, vagy mert elmenekül a felelősség elől, anyuka szoknyája alá."


Mégis miért akar egy nő bármit is egy olyan emberrtől, aki érdektelen, buta és nemtörődöm? Minek akarja magához láncolni? Utána meg jön majd a károgás, sírás-rívás, hogy tönkrement a kapcsolat, persze szigorúín a másik miatt, mert ugye nem foglalkozott velem, nem érdekli a problémám és nem érti amiről beszélek neki. Pffff

2011. febr. 25. 12:47
9hónap után még ne ess kétségbe,ha nem akar összeköltözni.
23. agis (válaszként erre: 20. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 12:32

"tapasztalatból mondom, hogy a megbeszéléssel soknál semmire se megy az ember lánya. mert vagy annyira érdektelen, buta, nemtörődöm, hogy meg se érti a kimondott, egyértelmű dolgokat, vagy mert elmenekül a felelősség elől, anyuka szoknyája alá. a férfiakkal sokszor úgy kell bánni, mint a gyerekkel, vagy egy kutyával"



Oszinten kerdezem, melyik no akar egy ilyen pasival egyuitt elni, netalantan hozza menni? Egy ferfi legyen hatarozott, nem?


Jah, mert akkor majd erre is lehet hivatkozni, miert csalom meg / valok el / ugy megvaltozott a pasim temak inditasakor?

22. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 21. - -magnólia-)
2011. febr. 25. 12:25
ez is nagyon igaz!
21. -magnólia- (válaszként erre: 1. - FiliDigi)
2011. febr. 25. 12:25
Nekem már maga a kérdés furcsa, de azt mondom: a szerelem. Leginkább ez az ok, ha a pasi össze akar költözni. Az, hogy mennyi idő után persze függ a kortól is, mert teszem azt egy 20 éves fiúnak nagy valószínűség szerint 1 év után se jut eszébe, míg egy teszem azt 30 évesnek akár pár hét után (amennyiben működik a dolog).
20. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 18. - Agis)
2011. febr. 25. 12:18
a rávenni ebben az esetben szerintem nem sértő szinonima. tapasztalatból mondom, hogy a megbeszéléssel soknál semmire se megy az ember lánya. mert vagy annyira érdektelen, buta, nemtörődöm, hogy meg se érti a kimondott, egyértelmű dolgokat, vagy mert elmenekül a felelősség elől, anyuka szoknyája alá. a férfiakkal sokszor úgy kell bánni, mint a gyerekkel, vagy egy kutyával. ez aztán a sértés! csakhogy. (most nem térek ki a nőkre-náluk is működik) ha látja, a pozitívumát dolgoknak, hamarabb ráveszed, mint a bizonygatással, hogy majd de jó lesz neked, meg nekem is, ekkor meg akkor, ha úgy csinálod, ahogy én mondom. az erőltetéssel nem megyünk semmire. meg a megbeszéléssel sem. azt el tudom képzelni, hogy valaki nagyon ügyes szóforgató, és a párja is hajlik a mély, érzelmes beszélgetésre, akkor megoldás lehet az üljünk le dolog. de én megint a saját példámból indulok ki. másnak ez is segítség lehet, nem kell szapulni, mert nem egyezik a véleményünk. ha kell, hozok fel konkrétabb példát is ;)
19. 441b7dc459 (válaszként erre: 15. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 12:18
értem.
18. agis
2011. febr. 25. 12:10

Az osszekoltozes nem csak az egyutt alvasrol szol, hanem mar a kozos haztartasrol, annak minden oromevel es terhevel egyutt.


Szerintem.



Jah, es teljesen utalatos dolognak tartom ezt "a hogyan vegyuk ra..." temakat. Nem ravenni kell, megkerdezni, beszelni rola...!

17. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 16. - Mamcili)
2011. febr. 25. 12:07

igen :)


meg látom, 9 hónapja vannak együtt. egyiküknél, másikuknál. az is számít, hogy egész nap együtt vannak, vagy csak együtt alszanak... vagy szoktak-e együtt bevásárolni, főzni, ilyenek. jó lenne tudni. azt is meg lehet próbálni sztem, h megkérnéd, hogy menjetek el együtt vásárolni otthonra. az is hathat rá. ezt már a kérdezőnknek írom ;)

2011. febr. 25. 12:04

szerintem ezt férfi válogatja...

kinél mi válik be...

15. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 14. - 441b7dc459)
2011. febr. 25. 12:03
na, én csak azt mondom, minket mi köt össze. persze, ha kőműves, nem egyszerű a dolog. az enyém is az, csak mi gazdálkodunk inkább. ott meg megoldható a közös. de ahány pár, annyi lehetőség.
14. 441b7dc459 (válaszként erre: 11. - 1e65ba4e2f)
2011. febr. 25. 12:01
az ilyet meg köszi..akkor inkább vegyen fel egy melóst..
13. 441b7dc459 (válaszként erre: 8. - Gofrika)
2011. febr. 25. 12:01
:-DD te még rafkósabb vagy
12. 441b7dc459 (válaszként erre: 7. - Lilian_11)
2011. febr. 25. 12:00
:-D rafkós
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook