Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? fórum

Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 4. 22:15

Unokahúgomnak azt mondták a hivatalban, ahol érdeklődött, hogy elvehetik-e tőle a gyereket, hogy csak abban az esetben, ha az anya vagy drogos, vagy alkoholista, vagy olyan körülmények között tartja a gyereket,ami veszélyezteti akár a fizikai, akár a mentális fejlődését, vagy ha nincs munkája és nem is akar dolgozni. Ha ezekből egy vagy akár több fennáll, akkor sanszos, hogy elvehetik tőle a gyereket. De amint változást mutat, visszakaphatja.


Egyébként ha ilyen ügyes vagy, hogy két munkahelyen dolgozol (gondolom kényszerből) és a gyerekeket is el tudod látni, miért nem lépsz le ettől a pasitól? Rá fog menni az életed, a boldogságod és a halálos ágyadon arra fogsz gondolni, hogy miért kellett a gyerekeknek ezt nézni??? Miért nem volt benned elég erő ahhoz hogy lépj? Hidd el, Te is többet érdemelsz és a gyermekeid is!


Egyébként amikor azt mondja, hogy a gyerekek ellátása, nevelése a nők feladata, akkor vágj vissza azzal, hogy a pénzkeresés meg a férfiaké. Hangsúlyozom a FÉRFIAKÉ!!!

12. kisj
2012. aug. 4. 22:14

Ha megnyerte had vigye!!:)


Nem ismerlek, de a kérdésedből arra lehet következtetni, hogy semmi félnivalód nincs.

A legaljasabb görénylelkű hímnemű egyedek vetik be azt a szófordulatot egy-egy vita folyamán.

2012. aug. 4. 22:13
A Te lakásodban laktok, Te tartod el és még neki áll feljebb? Utilapu.
2012. aug. 4. 21:55

Szabad az ajtót megmutatni neki: kívül tágasabb!

Ő volt az, aki hisztizett, őrjöngött??

2012. aug. 4. 21:55

Teljesen ismerős az elmúlt másfél évem ebből állt....már nincs véleményem,annyit sem érdemel a dolog...

Azért fenyeget ezzel mert tudja hogy ez az ami szíven üt téged,azért fenyeget ezzel mert hagyod hogy fenyegessen....ezeket nem magamtól mondom,nekem szajkózta egy illetékes hölgy a hivatalból...és neki lett igaza de én rámentem idegileg mire beláttam....a gyerek úgyis nálad marad és punktum!:))

a nagyfiam apukája huzamosabb időn át ezt csinálta újra és újra és újra....nem csak fenyegetett,be is adta a gyerekelhelyezés megváltoztatása iránti kérelmét....csak aztán visszamondta és visszamondta ebből kifolyólag már nem veszik komolyan....


ő foglalkozott a fiűval mindig tehát a mondat egy része nem áll meg esetünkben de soha nem fogom megérteni miért kell azonnal perrel fenyegetőzni...vagyis tudom,le is irtam,mert tudja hogy ezzel tud sakkban tartani és addig mindig meg fogja csinálni....mond hogy a gyerekről nem fogsz lemondani a per elé pedig állsz adja be de ne fenyegessen.....

2012. aug. 4. 21:52

Engem ez ugy ki tud hozni a sodrombol hogy csak na !!! Nem segit semmit, csak fekszik a divanyon, en meg 2 munkahelyen dolgozok mar + a ket gyereket nevelgetem. Mikor besokallok

es szolok hogy eleg meg neki all feljebb hogy ez a nök feladata a gyerekekkel törödni.

7. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 4. 21:46

Azt mondanám ,nem kell perelnie,nevelje,iskoláztassa,etesse,ruházza,oldja meg a vigyázást,....stb...

Ne félj ,egyből visszakozik majd:)))

6. Anne33 (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. aug. 4. 21:44

Ne félj, nem tudja úgysem elvenni. A bíróság a legtöbb esetben az anyának ítéli a gyereket, akkor már nagyon nagy problémáknak kell lenni az anyával ha nem...

Fenyegessen csak, úgysem indít pert, mert nem érdekli a gyerek...

Félig meddig ismerős helyzet..

2012. aug. 4. 21:41
Azt mondanám, állok elébe. Ha biztos vagy a dolgodban.
4. 038710e7da (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 4. 21:39
Nem venném komolyan. Nem lehet egy anyától csettintésre elvenni egy gyereket.
2012. aug. 4. 21:32
inkabb ugy irnam, hogy ujbol itt tartunk :(
2012. aug. 4. 21:31
Itt tartotok?
2012. aug. 4. 21:30
??????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook