Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? fórum

Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 17:19
Tudja hogy ez a legütősebb zsarolás.
42. pirosbegre (válaszként erre: 41. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 16:17
Mert egy bunkó. Egyáltalán hogy tudtál szóba állni vele? Közben sem derült ki hogy alapvetően egy lusta dög? Ráadásul még igazán pénze sincs. Vagy annyira szép pasi? Mert nekem úgy tűnik nem is kedves v. szexfenomén? Bár korábbi fórumokból sem úgy tűnik. Mit szel rajta? Tudom ezzel eltértem az eredetitől. Szóval keress fel egy ügyvédet és kérdezd meg a lehetőségeidet.
2012. aug. 5. 14:08
Szerintetek miert van az,hogy ha a parom elmegy valahova szorakozni, soha nem visz el magaval. Mindig van valami kifogasa. Csak a haverommal talalkozom, vagy ebbe a tarsosagba csak olyan nök jarnak akik az elejetöl fogva benne voltak. ( Hozza tennem ,hogy az elözö baratnöjet sem vitte soha sehova magaval, miert van ez ? )
2012. aug. 5. 14:04
En is ettöl tartottam egy kicsit, de vegül is ha jobban belegondolok akkor miert is küzdene itt a gyerekeert amikor egesz nap le sem szarja ! Most is ki tudja hol kolbaszol reggel elment reggelizni, mert ha itt az anyam akkor ö nem hajlando itthon enni( ANYAM MEG SOHA NEM BANTOTTA MEG SEMMIVEL) es most du 2 van meg nem ert haza. Tegnap a strandon voltunk a gyerköcökkel, en es anyu, es tök jol ereztük magunkat. Uram otthon jozanodott, mert reggel 9 kor jött haza hot reszegen. Bar ez nem jellemzö ra.
39. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Pirosbegre)
2012. aug. 5. 13:03

Azért itt vigyázni kell, mert a párja is fog valamit reagálni az egyes kérdésekre. És nem biztos, hogy mindig pozitívan.

Ha azt hozná fel, hogy nem tudja eltartani a gyereket, akkor biztos bekérik a kereseti kimutatást, rezsiköltség összegét, stb.

Szóval minden ügy más és más!

38. pirosbegre (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 12:59

Írtad h. vállalkoznál. Hát akkor mondhatnád ezt hogy onnan van.

Most megy a reklám: "ne a pénzét dobja ki, hanem a felesleges csatornákat". Nálad ezt lefordíthatnánk pasira.

37. Rita 72 (válaszként erre: 36. - Moonlight13)
2012. aug. 5. 12:59

Nem kértek senkitől semmit. Én vittem minden papírt a bevételekről és a kiadásokről. De elég volt annyi is, hogy felsoroltam.

Persze ez nem minden esetben van így.

Gondolom.

36. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Rita 72)
2012. aug. 5. 12:56
Azért az nem biztos, mert kereseti kimutatást kérhetnek ilyen ügyben. Nálunk legalábbis bekérték.
35. moonlight13 (válaszként erre: 33. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 12:55

Ezek a siránkozások senkit nem hatnak meg. Egy válás után igenis kell fizetni a gyerektartást! Más kérdés, hogy hogy lehet rajtuk behajtani, mert utólag a legtöbb próbál kibújni az alól is! Mintha nem is az övék lenne a gyerk!

Itt is tisztelet a kivételnek!

34. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Rita 72)
2012. aug. 5. 12:54
:D Ez jó!!!
33. aniko.k (válaszként erre: 27. - Noarashi)
2012. aug. 5. 12:53
Az ilyen az abszolut alja. Az enyem az ennel ravaszabb lenne. Ö tuti sajnaltatna magat.Ö azt mondana kitett a baratnöm pedig mindent megtettem a csaladomert, most meg fizethetem a sok gyerektartast.
32. Rita 72 (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 12:48

A bíróságon nem foglalkoznak azzal, hogy legálisan vagy feketén keresed meg a pénzt.

Nálunk nem gyermekelhelyezési, hanem gyerektartási per volt, és mikor a bírónő megkérdezte szuperapucit, hogy mi a végzettsége (mert azt mondta, hogy nem talál munkát), akkor ő azt mondta, hogy "8 általános, a többi papírt meg vettem".

Senki nem foglalkozott ezzel mondattal rajtam kívül. Azt mondták, hogy ez a tárgyalás nem erről szól.

31. moonlight13 (válaszként erre: 24. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 12:45
A lényeg, hogy csak a te bosszantásodra mondja! Esze ágában sincs egyedül gyereket nevelni! Tudod, akkor nőt is nehezebben talál!
30. Noarashi (válaszként erre: 28. - Muraja)
2012. aug. 5. 12:44

Hát remélem is hogy az ekkor barom azért ritka.

Meg ki tudja, lehet csak nagyot akart mondani a haverjai előtt.

Én azt hittem, kiállok a sorból. AMikor ez a pöcs fizetett, akkor csak összenéztünk a kasszással, kb ugyanannyit gondoltunk erről a nulláról.

29. moonlight13 (válaszként erre: 27. - Noarashi)
2012. aug. 5. 12:43

Hát ez az! És a legtöbb ilyen! Tisztelet a kivételnek!

Egy gyerekkel nem menne annyira a csajozás!

28. Muraja (válaszként erre: 27. - Noarashi)
2012. aug. 5. 12:37

Rossz meg olvasni is , ennyire jelentektelen emberek .

Fiam minden masodik heten egyedul alo edesapa igy volt mar miota szetment a parkapcsolata . Harom gyerekböl a legkissebb fel eves sem volt. En sokat mondhatom majdnem semit nem segittek neki. Nagyon jo edesapa itt ez mar teljesen normalis hol elunk hogy a kapcsolat utan a gyerekek miatt egyutt normalisan komunikalnak . Termeszetesen amit emlitettel nem olyan bunkokrol van szo hanem ezt mar igy nönek fel , felelöseg tudattal es azt mar a kicsi kortol kell igy nevelni .

Es nem utolso hogy a gyereknek joga van mindket szulöhöz !

27. Noarashi (válaszként erre: 23. - Moonlight13)
2012. aug. 5. 12:19

Hát igen, ezek aztán nagyszerű férfiak, akiknél a saját kölkök is csak nyűg. De sajnos nagyon igaz.

Múltkor állok sorban a teszkóban, előttem egy 40es pasi, összetalálkozott a haverjaival. Hogy vagy, jól és te én még jobban. Láttam fészen elváltál.

Igen. És hogy bírod? Jaj hát isteni az életem. A nők jönnek mennek, a kölkök anyjuknál. Tiszta szabadság. Hál Istennek nem kell sok gyerektartást fizetnem. Nem annyit jelentek be, tudod, nem vagyok hülye. Na és mit csinálsz ma? Elmegyek a vitorlásommal egyet. Tegnap este felszedtem egy pipit a diszkóban, megígértem neki, hogy elviszem egy körre a balcsin.

Szóval ezért mondom, kevesbb válás lenne, ha a férfiak is ugyanannyi eséllyel kapnák meg a gyereket. Persze a legtöbb nő nem tudna lemondani a gyerekéről. Nem tudna hétvégi anyuka lenni. Holott...ki tudja. Ismerek ilyen esetet.

Ha ez a teszkós pasi kapta volna a gyerekeket, akkor nem lenne pipi a dizsiből, sem annyi szabad idő. Ott lenne a háztartás, főtt kaja a gyerekeknek.

Ja és röhögött mikor megkérdezték, hogy exnek van e vkije. Hülye vagy? Alig van ideje még magára is.

2012. aug. 5. 12:16
jo akkor leveszem a fotomat. köszi
25. michelle.r (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 12:13
Én a helyedben óvatosabban teregetném a fekete munkaügyeimet a neten. Főleg, hogy a fotód is ott van. Simán beazonosítható vagy.
2012. aug. 5. 12:12
szerintem kb 300 euro körül fizetne,de lehet hogy kevesebbet mert magyar o-on lakunk, es itt kevesebbet itel a birosag. Egyebkent mi nem vagyunk hazasok
23. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 11:40

Ha elváltok, gyerektartást mennyit kapsz?

Ne aggódj már! A férfiaknak csak nyűg lenne, ha ők nevelnék a gyereket!

Pont a minap hallottam egy férfől: csak azért akarta az anyja, hogy hozzám költözzön a gyerek, hogy elrontsa a jövendő életemet!" Nem is engedte a férfi, hogy a kamasz gyerek hozzá költözzön, hogy tovább tudja élni a kis gondtalan életét!

Ne tarts ettől szerintem!

Legfeljebb azt mondod, hogy a szüleid is segítenek az anyagiakban!

2012. aug. 5. 11:28

Megmondom mitöl tartok:

Par evvel ezelött vettem ezt a hazat es rengeteg hitel van rajta. Regen egy gyerek mellett könnyebben dolgoztam több helyen egyszerre es a törlesztöreszlet is alacsonyabb volt. ( MINT sokan masok, EN IS ELUSZTAM A SVAJCI FRANKON )Jelenleg a havi kiadasom 2000 euro körül mozog, ebböl csak a havi reszletfizetes 1150 euro ! A tarsam ad 600 eurot havonta, de ebbe bele kell hogy ferjen a kajaja is. A fennmarado 1400 eurot nekem kell megteremtenem. Van egy fix melom becsbe ahhova minden nap 1 orat kocsikazom csak oda, es itt keresek kb 800 eurot ! Ez mellett van egy fekete melom ,ahol magyar butorgyarto cegeknek tervezek butort es osztrak piacra megy tovabb az aru. Tovabba közvetitek üveges munkakat ki de volt mar tetöszigeteles es belsö vakolas is. Ezek a melok mind feketen futnak, es mi van ha ez a köcsög oda allit a birosag ele es bebizonyitja, hogy en csak 800 euros jövedelemmem rendelkezek akkor hogy fizetem ki a reszleteket es mellette hogyan tartom el a gyerköcöket ?! E s amekkora paraszt meg kepes es azt allitja, hogy ö fizette eddig a hioanyzo összeget a havi 2000 eurobol. Na akkor mit mondok a birosagon lanyok ?

Hogy feketen dolgozok meg masik 3 cegnek ?

2012. aug. 5. 11:12

Jaj már, ettől nem kell megijedni.

Gondoljatok mennyivel kevesebb válás lenne, ha a gyerek az apáknál maradna. Nekik jutna a mindennapi gond, főzés, mosás, nincs idő nőket hajkurászni.

20. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 4. 23:01

Egyébként már hallottunk ilyenről! :D

20 éve nem nézi a gyerekét!

Hogy mi a véleményem? Gondolhatod! Az, ami a Tiéd!

19. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 4. 22:59

Ugyan már! Láttál már Te olyan pasit, amelyik így nyilatkozik, és meg is lépné ezt? Sokkal kényelmesebbek annál! Nem gondolod, hogy el tudna látni egy gyereket?! Mind csak fenyegetőzik, de esze ágában sincs a gyereknevelés gondjait magára vállalni!

Egyébként igaz az, hogy csak nagyon erős indokkal lehet az anyától elvenni a gyerekét, ez pedig nálad egyik sem áll fenn!

2012. aug. 4. 22:38

Ideje lenne átgondolni az eddigi életedet.

Valahogy bevonzod a tipikus rossz pasikat.

Aztán egy nagy levegővétel, elhatározás és véget vetni ennek a megalázó helyzetnek.

És élhettek hárman békében, szeretetben, nyugalomban. A gyermekeidnek erre van szükségük.

Milyen "férfiképet" látnak maguk előtt?

17. kisj
2012. aug. 4. 22:36

Nahát!

Most látom, hogy Te vagy Te. :)

(már más fórumaidon olvastalak)


nem lehetsz ekkora hülye:)

16. *Aja*
2012. aug. 4. 22:33
Engem is mindig ezzel fenyegetett és idő kellett ugyan mire megléptem, hogy "elhagyom". Nem könnyű, de a mostani tettei a döntésem helyességét igazolják.
2012. aug. 4. 22:30

Olvastam itt több fórumnyitásodat, néztem fényképedet. Hogy lehet hogy egy ilyen jó csaj mindíg hülye pasikat fog ki? Ezt a mostanit is dobnod kellene sürgősen. A lakásodból ítélve jó melód volt korábban, meg most is, akarsz is dolgozni. Na most akkor Te tartanád el ezt az osztrák palit is? Dobd ki gyorsan, még így 2 gyerekkel is. Szörnyű hogy mennyire önbizalomhiányos vagy. Ezt mondom a fórumkiírásaid alapján. Egy ilyen csajjal nem szexelni? Tök hülye.

Nem pasi vagyok, de nőként is látom mi az ami jó:D. Szépek, aranyosak a gyerekeid is, gratulálok hozzájuk.

A kabátos lehallgatós sztoriból ítélve biztos szeretné Ő a gyereket mikor egész nap nem csinál semmit.

14. a14deb9047 (válaszként erre: 11. - Pirosbegre)
2012. aug. 4. 22:26
+ vaslapát!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook