Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? fórum

Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
295. böbe83 (válaszként erre: 294. - 274c9996b8)
2008. júl. 4. 17:28
Lehet. Én sajnos jó emberismerő vagyok. Így aztán mindent látok előre. Csak néha reménykedem, hogy nem jól látom, pedig de. :) vhogy érzem, ha vmi baj van. És amikor megismerkedem vkivel, rögtön tudom milyen ember, és ezt kell tudatosítanom, amíg még nem vagyok a hatása alatt. De már nincs ilyen problémám. Már megtaláltam vkit, aki mellett igazán otthon vagyok.
294. 274c9996b8 (válaszként erre: 293. - Böbe83)
2008. júl. 4. 15:40

hm ? !.... Soha nem voltam ilyen okos , hogy csak ugy atlattam az embereken ! De , meg most sem vagyok az....)))

Amikor az ember szerelmes lessz , akkor nem igen alakit semmit, az esemenyek sodorjak ! Es rendkivul boldog es elegedett hogy egyutt lehet a szerelme targyaval ! Persze lehetseges hogy az ember kapiskal valamit hogy, azert "nem" minden olyan tökeletes , mint aminek latszik ? De , mindez nem szamit ! AZ EMBER SZERELMES ES EZ SZAMIT!

Hogy milyen a ferfiak nagy resze ? ! Nem tudom , keves kapcsolatom volt/a koromhoz kepest...DDD/ Viszont van egy olyan erzesem , hogy valami oknal fogva MI nök /lehet hogy a ferfiak is?/ be , vagyunk allitva egy adott tipusra , aki kepes felebreszteni bennunk a szerelem csodajat ? ! A többi him , teljessen közömbös ..... Itt nem kinezetre,tarsadalmi allasra stb gondoltam , hanem 1-bizonyos embertipusra.

293. böbe83 (válaszként erre: 292. - 274c9996b8)
2008. júl. 4. 15:04
Ez igaz. De neked kell dönteni, hogy vállalod e vele, hogy ilyen, vagy inkább egy nyugodt életet szeretnél. Szerintem az ember tudja alakítani a sorsát. És lehet jobb választás egy imádnivaló, nagyvilágfi. De tudni kell mit vállal az ember. De a férfiaknak nem a nagyrésze ilyen, inkább ez a kisebbség :). Én ezt tapasztalom.
292. 274c9996b8 (válaszként erre: 290. - Böbe83)
2008. júl. 4. 14:55

szia !

Minden kapcsolat mas , igy aztan hiaba irom le EN pl az en egyedi esetemet ! Te maskeppen latod mert mas elmenyeket eltel meg , masfalyta emberek között mozogsz stb ...... persze valamit kapiskal az ember , de nem biztos hogy pontossan erzi/latja a lenyeget ! ? Egy NAGY bohem pasinak hulyeseg a husegröl papolni , mert nem is erti mit beszel az ember ? Nem tagadott meg soha , semmit/senkit magatol es ezt latta otthon is ! Hiszen ezert olyan szeretere melto , kedves , ellenallhatatlan stb... AZ ELET 1-kalandos utazas neki.... En ugygondolom hogy amig a SZERETET,SZERELEM megvan , addig minden megvan ! Sokmindent megbocsajt az ember ! Amikor mar nincs szeretet akkor egy szart sem er az egesz.

2008. júl. 4. 08:27

igazából ezt nem lehet így megitélni hogy én mit tennék, mit nem tennék, hogyan reagálnék.

persze. ez egy dolog hogy ha rólam lenne szó akkor valszeg szakítanék, de azért amúgy nem olyan egyszerű.

nem itélhetek meg egy pasit pusztán egy topic kérdés alapján.

hisz csomó mindentől függ hogy miért csalja meg a társát terhesen.

vagy csak simán egy bunkó önző görény. ált. ezt gondolják elsőre.

de ki tudja mi lapul a háttérben amiért megteszi. lehet a nő is hibás, vagy eleve nem olyan a kapcsolat. pl. nem várt hanem besikerült gyerek, ezért egy kényszeres házasság a pasi részéről...

vagy a hölgy elutasító túlságosan konzervatív ,szexuális téren nem tudnak közös nevezőre jutni.esetleg súlyosabb a probléma és nincs bizalom, igy "egyszerűbb"a megcsalás, mint leülni...

szóval sok mindentől függ. ezért itélkezni egyáltalán nem szabad

290. böbe83 (válaszként erre: 285. - 274c9996b8)
2008. júl. 4. 08:11
Szerintem is van ráció abban , amit írsz. És valószínűleg jó lenne, ha többet tanítanának akár az iskolában is, arról, hogy mik egy kapcsolat buktatói. Mert tudod em kell, hogy így legyen. Pl. Deborah Tannen miért értjük félre egymást c. könyve sokat segíthet. Kellene tudnunk sokmindent. És egy részét tudjuk, érezzük, másrészét lehet fejleszten. Hogy tudatosan beszélgetünk, ha fáradtak vagyunk is, csak a kapcsolat ápolása miatt. Vagy tudjuk, hogy párunk családjában mik voltak a szokások, és gy megértjük egy egy reakcióját stb. Szerintem nem lehetetlen akár egy felig meddig elrontott kapcsolat helyreállítása sem. És épp ezért elgondolkodnék a váláson minden olyan esetben, ahol látom, hogy van remény az együtt maradásra. Persze van amikor nincs...
289. adri25
2008. júl. 3. 21:15
Nem tartom normális dolognak ha valaki megcsalja a párját a terhesség alatt.
288. ae12cc5be5 (válaszként erre: 287. - 61e5310fec)
2008. júl. 3. 16:35

Teljesen átérzem a felháborodásod, de amikor megtörténik ez a szörnyű élmény, az első gondolata mindenkinek ez.

Aztán sok minden átfut az agyadon, többek közt az is, hogy a gyereked is el akarja -e hagyni a "családot", elkezded magadban keresni a hibát, még akkor is, ha nincs az a hiba, amire az lenne a megoldás, hogy a másik sutyiban félrekamatyol stb.

Ezzel csak azt akarom leírni, hogy aki nem volt ilyen szituban, az hidd el, nem tudhatja, mit tenne.

Én is azt hittem, nem kérdés, mit tennék, ha ilyesmi derülne ki a páromról. Én voltam meglepve leginkább a saját reakcióimon, döntéseimen.

Persze azért nálunk nem terhesség alatt történt.....vagy ki tudja.

2008. júl. 2. 12:19
Az biztos hogy én elhagynám.Akármennyire is szeretem a párom és attól függetlenül hogy van egy közös gyermekünk,én biztosan nem bocsájtanám meg neki ha félrelépne.
286. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 285. - 274c9996b8)
2008. júl. 2. 12:18

Úgy érzem, senki fölött nem törtem pálcát. Általánosságban beszéltél, én pedig általánosságban válaszoltam.

Továbbra is tartom azt, hogy aki "a körülmények áldozataként" megy bele egy házasságba, az nem őszinte. Senkihez sem őszinte, és ezért tisztességtelen. Ez alól nem mentesít semmiféle neveltetés vagy szokás. Persze lehet, hogy intelligencia kérdése az ezekkel való szakítás.


Ha pedig egy férfi a terhessége alatt csalja meg a párját, arra semmilyen mentség nincs. Az egy aljas disznó, és nem fogom leírni, hogy mit érdemelne, mert csúnya lenne!

285. 274c9996b8 (válaszként erre: 284. - Fa3d5b4d84)
2008. júl. 2. 12:06
Az elet/eletunk közel sem olyan egyszeru , hogy csak ugy palcat törjunk az emberi sorsok fölött ! A körulmenyeknek , neveltetesnek , szokasoknak stb nagyon nagy a hatalma az emberek fölött ! Rohano , stresszes eletunkben a legtöbb kapcsolat,hazassag halalra van itelve ! Mert nincs idönk egymasra,nincs idönk a kapcsolat apolasara ! Sajnos.
284. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 282. - 274c9996b8)
2008. júl. 2. 09:57

Ha valaki azért köt házasságot, mert a "körülmények" belesodorják, akkor az meg is érdemli. Az egy akaratgyenge, sodorható, egyéniség, egy érzelmek nélküli üres valami, ráadásul semmiképpen nem őszinte. Sem magához, sem pedig ahhoz, akivel házasságot köt.


Minden kapcsolat egyik alappillére az őszinteség. Ha ez nincs meg az elején, akkor a házasság már eleve halálra van ítélve, csak idő kérdése. Vagy lehet, hogy együtt maradnak, de sivár életük lesz, mindenki csalja a másikat, és ennek legfőképp a gyerekeik látják a kárát.


Ja, és így belemenni egy házasságba rohadtul tisztességtelen! Szerintem...

283. böbe83 (válaszként erre: 282. - 274c9996b8)
2008. jún. 25. 18:34
szegény férfiak...szegény nők... szerintem meg mindenki dönthez a mai világban.
282. 274c9996b8 (válaszként erre: 279. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 25. 16:46
Igazad van , nem kötelezö sem megnösulni , sem pedig ferjhezmenni ! Viszont NEM mindeg van ugy hogy az egyen dönt ez ugyben !/akar ferfi,akar nö!/ A körulmenyek , veletlenek stb sok embert belesodornak a hazassagba , amit egyalltalan nem akartak ! Aztan nem kevesszer jön a nem tervezett gyermek es akkor az ember azt modja hogy ok ! Megpedig eleg sok pasi nyugszik ebbe bele a gyerek/gyerekek kedveert.
281. 5b22c998de (válaszként erre: 277. - Tücsimücsi)
2008. jún. 25. 16:33
Egyébként én is úgy gondolom, h a "harmadik" nem csak úgy a derült égből, egy felhőtlen párkapcsolat közepébe pottyan. És minden a sex-ről szól, kivéve a sex.
2008. jún. 25. 16:25
Alon Gratch: Ha A Férfi Beszélni Tudna
2008. jún. 25. 15:25
Nem kötelező megnősülni és gyereket nemzeni. Ha viszont egy férfi mégis így dönt(!), azt biztos szabad akaratából teszi, és nem hiszem, hogy ez emberfeletti dolog lenne...
278. 274c9996b8 (válaszként erre: 276. - Böbe83)
2008. jún. 25. 13:58

Hat persze hogy nem rosszak az emberek , csak emberfeletti dolgokat nem szabad kivanni töluk .

Az en szemelyes tapasztalataim pedig azok ,hogy minnel több elvarast/kötelesseget kenyszerit magara egy ember , annal jobban kiforog a sajat enjeböl !

277. tücsimücsi (válaszként erre: 267. - 274c9996b8)
2008. jún. 25. 13:29

És ezt honnan veszed? Nem lehet általánosítani, szerintem meg az a ritka ha a férfi ilyenkor lép félre. Tartsál kis naívnak, de akkor is így van.

Azt meg jobb ha tudod, hogy a nők többsége a terhessége alatt sokkal jobban kívánja a szexet, mint előtte ,emögött pedig a hormonok állnak. Én még 7 hónaposan is szexeltem, és a babának se ártottam vele.

Az ha neked ilyen téren negatív tapasztalatod van nem jelenti azt, hogy minden férfi olyan mint a te párod. Erről nekem az jut eszembe, hogy "Ha az én tehenem megdöglött, akkor dögöljön meg a szomszédé is." Ha egy férfi ilyenkor megcsalja a párját ott már komoly párkapcsolati problémák állnak a háttérben, és nem biztos az sem, hogy a terhesség előtt nem csalta meg.

276. böbe83 (válaszként erre: 275. - 274c9996b8)
2008. jún. 25. 13:05
szerintem nem érdemes ezen vitatkoznunk. Biztos nem olyan jók a tepasztalataid. Nekem jobbak... vagy fiatal vagyok. De egy nőnek a gyermekvállaláskor sokminderől le kell mondania. És alapelvárás, hogy a férfinek is pár dologról le kell. Szóval nem árt előre beszélni erről. Na de nem akarom folytatni ezt a meddő vitát, emrt én hiszek benne, hogy az emberek alapvetően nem rosszak.
275. 274c9996b8 (válaszként erre: 274. - Böbe83)
2008. jún. 25. 12:32

Igen , igazad van , van kulömbseg az allat es az ember között ! pl az allat szinte soha nem falja fel a sajat fajtajat !Plane nem kenyszeriti rabszolgasorsra , az allat a gyermeket sem dobja el..... csak hogy nehany NEMES allati tulajdonsagot emlitsek...... )))Persze hogy ereznek a ferfiak is , ki mondta hogy NEM ? Nem csak a ferfi a "szegeny!" ösztönleny , hanem a NÖ is ! Es hidd el vannak megbocsajto ferfiak is , csak erröl keveset hallani , mert nem verik dobra.

Igen tudnak szenvedni is , mar hogy ne ? ! Nagyon megrazo felnött ferfit sirni latni ! De en meg olyat nem hallottam hogy egy pasi 1-futo kaladdja miatt deppizett volna ...... ?

274. böbe83 (válaszként erre: 273. - 274c9996b8)
2008. jún. 25. 12:19
Szerintem meg van különbség állat és ember között. De ha hagyjuk, hogy csak az ösztöneink vezéreljenk akkor nem lesz. És a férfiak is éreznek szerintem bármily meglepő is. És nekik sem lehet mindent megtenni csak azért mert ők ilyenek. Nem lennék megbocsájtó, csak mert férfi és szegény ösztönlény. És tudnak azok szenvedni, hidd el....
273. 274c9996b8 (válaszként erre: 272. - Böbe83)
2008. jún. 25. 12:09

"Szenvedjen es banja meg." ...... ))).... na , hat ez nagyon tetszett !

A ferfiak alltalanossagban NEM bannak meg semmit !/ez nöi tulajdonsag!/ Plane , nem bannak meg 1-1-felrelepest , amit szinte rögtön elfelejtenek , miutan felhuztak a nadragjukat ... )))

Aztan "Nem vagyunk mi allatok.".... hm ? ! Hat ugyan MIK vagyunk ? ! ..... Az összes elöleny között a legborzasztobb , legkegyetlenebb ALLAT AZ EMBER !(....es ezt biza nem en talaltam ki !)

.... Nagyon nagy a kulömbseg a között hogy MI mit tartunk idealisnak , szepnek stb ..... ES AMI A VALOSAG !

272. böbe83 (válaszként erre: 267. - 274c9996b8)
2008. jún. 25. 11:54
nem tudom, szerintem a legtöbb férfi nem csalja meg a terhes feleségét. Szerintem ez nem egy természetes normális és elfogadható dolog. Ha nem is mindenképp válás a vége, azért egy pár napig, hétig aludjon anyjánál vagy ahol akar. Szenvedjen és bánja meg. Nehogy már az legyen a természetes. Nem vagyunk mi állatok. Van némi különbség az ösztöneink kifejeződésében.
271. 274c9996b8 (válaszként erre: 269. - Ae12cc5be5)
2008. jún. 25. 11:19
Kinek nem ? (persze , ha kiderult...)
270. f75660bad9 (válaszként erre: 263. - E8e15f9c53)
2008. jún. 24. 18:58
Azóta mi van veled, veletek?
269. ae12cc5be5 (válaszként erre: 267. - 274c9996b8)
2008. jún. 24. 18:52
A "csak" az nekem fájt.
268. ae12cc5be5 (válaszként erre: 259. - E8e15f9c53)
2008. jún. 24. 18:51

Szerintem bármiket is írunk, ne hallgass senkire, ezt csakis te tudhatod, érezheted.

Biztos, hogy jól fogsz dönteni!

2008. jún. 24. 16:39

A legtöbb ferfi megcsalja a terhes feleseget ! Azert mert sok nö nem is kivanja a szex-et ,terhesseg alatt ! Azert mert kimelik az asszonyt !/mert ugyebar "ÖK!" nem terhessek.../

A legtöbbje ezeknek a felrelepeseknek soha nem derul ki , szerencsere. Csak ezert EN , nem valnek el !

2008. jún. 23. 22:20

Maya 37


Minden tiszteletem a tiéd.Soha senkiben nem lehet megbízni és kicsit mindig gyanakodni kell.Szemetek a férfiak és olcsók a nők.Nem nézik, hogx családjuk van vagy nem, kikezdenek vele.És persze a sztárokon kívül senki nincs ott a toppon szülés után.Én még azt se engedném meg neki, hogy a gyereket lássa........Elköltöznék egy másik városba.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook