Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? fórum

Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
55. 11a91585fe (válaszként erre: 50. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 09:08
Kis is mondtad a lényeget: "Ő megkapná a lehetőséget, de nem lép." Akkor te miért nem lépsz? Nem felé,hanem el tőle. Hidd el,attól,hogy napi kapcsolatban vagytok nem igazán tesz jót..Talán most a picinek,de később..hát nem tudom.Most képzeld el,lesz valakid.Jól vagytok,rendbe jön az életed.Hogy fogja az az illető tolerálni,hogy az exed minden nap meglátogat? Kicsit faramuci helyzet lenne..
54. 1fac006bb4 (válaszként erre: 53. - Herengtimea)
2008. ápr. 15. 09:07
:)
2008. ápr. 15. 09:07
KIHERÉLNÉM!!!!!!!
52. 1fac006bb4 (válaszként erre: 49. - Böbe83)
2008. ápr. 15. 09:05
Köszi. Tényleg nagyon szép baba. És imádom is. Ha az ember ránéz teljesen nyilvánvalóvá válik, hogy rengeteg szerelemből van gyúrva, mert így volt.
51. böbe83 (válaszként erre: 48. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 09:04

Mondjuk úgy láttam te szép vagy és fiatal, nem biztos, hogy egy rossz kapcsolatban kell evickélned ezentúl. A bébi is kis tünemény, hát szerintem még megtalálhatod az igazit.

de neked kell döntened. én nem tudnék, mert ilyenkor egyszer megbocsájtok, egyszer utálom. Voltam már ilyen kapcsolatban, szerencsére nem lett bébi...

50. 1fac006bb4 (válaszként erre: 47. - Böbe83)
2008. ápr. 15. 09:03

Nem tudom, hogy egyáltalán van e rá esély, hogy normális párkapcsolatunk legyen valamikor. Itt, ehhez a pasinak kellene nagyon magába szállnia és eldöntenie, hogy mit akar és hogy azt véghez is tudja e vinni.Nehéz valakit úgy ott hagyni, hogy egyszer már megtette az ember, aztán visszament ígérgetett, gyereket is csinált, aztán újra visszatáncolna a másikhoz.

Én is megbocsájtó vagyok, ha azt látom, hogy valaki megérdemli. Ő megkapná a lehetőséget, de nem lép.

49. böbe83 (válaszként erre: 46. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 08:59
Legalább a bébi szép lett :) ez is közös érdem:)
2008. ápr. 15. 08:57
Azért nem semmi volt megtudni, hogy amikor én szülni voltam a kórházban, az ő kikönyörgött gyerekével, addig ő épp gyereket gyártott valakinek.
47. böbe83 (válaszként erre: 43. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 08:57

prsze, hogy nem...

Hát igazán nem irígyellek

egyáltalán nem tudom mit tennék a helyedben, én megbocsájtó vagyok általában, de semmi nem lenne a régi... egy ideig biztosan nem

46. 1fac006bb4 (válaszként erre: 44. - 11a91585fe)
2008. ápr. 15. 08:52

Nyilván nem, de amíg valamit nem tudsz, csak sejted, addig az csak féltékenységi jelenethez vezet, nem megoldáshol.

Meg ha valakit tényleg szeretsz, annyra, hogy hajlandó vagy gyereket vállalni a kérésére, akkor abban sajna tovább bízol meg, mint kellene. Mert hát ki hinné, hogy 5 hónapja könyörgött egy közös babáért, most meg nosztalgiázik? Én nehezen tudtam elhinni.

2008. ápr. 15. 08:47
Természetesen,kívülállóként könnyű pofázni..
44. 11a91585fe (válaszként erre: 39. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 08:45
Erről beszélek! Hogy ez nem a terhesség alatt derül ki,hogy mégsem az ideális pasi.Előtte is van rá jel,csak akarni kell észrevenni.(Sokan nem akarják észrevenni,ilyen vagy olyan okok miatt.)Az biztos,hogy gyerekkel egyedül nehéz.Nem beszélve ha kettő van és kicsik is..Nem egyszerű.Tudni kell dönteni,hogy bevállalja azt,hogy a pasi SOHA nem fog megváltozni,vagy lép.Ki mennyire tud "rugalmas" lenni..Én nem tudnék egy olyan pasi mellé befeküdni az ágyba,hogy tudjam,más nőt símogat,csókol..
43. 1fac006bb4 (válaszként erre: 40. - Böbe83)
2008. ápr. 15. 08:42

Talán, de amikor valaki hónapokon át a szemedbe hazudott, akkor ez nagyon nehéz. Főleg megbízni a másikban. Nekem sokkal inkább a hazugsággal van gondom, nem a megcsalással. Nem vagyok büszke rá, de valaki mással én is megtettem. Megcsalás és megcsalás között is van különbség, de a hazugság, az hazugság.

Ennek ellenére nem zártam ki a lehetőséget, hogy visszafogadjam, de ez nem ilyen egyszerű...sajnos.

2008. ápr. 15. 08:40
jajj bonyolódik >:
2008. ápr. 15. 08:38

Arról nem is beszélve hogy másfél hónap után teherbe ejtette a csajt, a két gyerek közt alig tömm, mint fél év korkülönbség lesz.

Ja, és a mi közös gyerekünket ő akarta, hónapokig nyúzott, hogy tegyem le a fogogátlót...

40. böbe83 (válaszként erre: 39. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 15. 08:37
talán egyszer meg... de többször semmiképp sem
39. 1fac006bb4 (válaszként erre: 38. - 11a91585fe)
2008. ápr. 15. 08:35
Nálam nem volt köze a terhességnek a megcsaláshoz. Meggyőződésem hogy ha a baba nem lett volna, akkor is megtörténik. A volt párom, a pici apukája mindent megkapott szexuális téren, sok olyat is, amiről páran csak álmodoznak. Nálunk ez nem játszott közre. Az édesanyja és a volt barátnője annál többet, nem tudták feldolgozni a váltást, jöttek a könyörgések, zsarolások, bűntudatébresztés meg ami kell. A kedves apuka azóta százszor bánta meg amit tett, de meg lehet ezt bocsátani? Nem tudom...
2008. ápr. 15. 08:29
Egy ilyen embernek miért kell gyereket szülni? Nem nagyon tudom elképzelni,hogy addig minden ok volt,aztán terhes lesz anyuka,s hipp-hopp megcsalja... Ott többről van szó..
37. 1fac006bb4 (válaszként erre: 15. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 15. 08:24
Nem, erről szó sincs. A gyereket minden nap látja az apukája, imádják egymást és nekem pl elég volt ennyi ahhoz, hogy hagyjam. Nálunk nem a szex volt az ok, hanem az ex.
36. 7934d1ac97 (válaszként erre: 35. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 15. 08:20
ezen én is elgondokodtam egy csöppet, én is úgy tudom hogy a magyar bíróság többségében az anyáknak ítéli a gyerkeket
35. 0c97fbb607 (válaszként erre: 32. - Fa72c95d08)
2008. ápr. 15. 07:58

"És a legrosszabb, hogy az apának több joga van, mint a gyereknek vagy nekem, akihez ki van helyezve a gyerek....

Kérdem Én hol itt az igazság?"


Ezt nem egészen értem?Általában mindíg az anyának van nagyobb esélye megkapni a gyereket,nem értem hogyan vehetné el tőled?

2008. ápr. 15. 07:53

Hát igen a férfiaknál már csak a nőknek nehezebb.

Annyi mindent kell átgondolni gyermekvállalás előtt, és egy csómó változás van a nő szervezetében, és aztán is nem lehet ugyanúgy élni, mint előtte. Mármint eljárni ide oda stb. szóval, ha vki ahhelyett, hogy ezt értékelné és csodálná elmegy és mint egy állat, akinek csak ösztöne van...

Persze törődni kell, a leendő apukákkal, hogy tudják, ez az ő gyerekük is, fontos lesz a gyereknek, h. ott legyen, fürdesse, meg érezze, h. szeretik.

33. ae12cc5be5 (válaszként erre: 32. - Fa72c95d08)
2008. ápr. 15. 06:06

"Hát szinte mindannyian ugyanarról írtok, a férfiaknak nehéz."


Kedves Életvidám! Olvasd végig, itt inkább 1-2 ember ír olyat, hogy a férfiaknak nehéz.

Én úgy látom, önző a többségük, és túl egyszerűek, felelőtlenek. Agyban lusták kontrollálni, az empátia szinte minden férfiból hiányzik. Bele sem gondolnak, milyen kavart okoznak, vagy fájdalmat, ha kiderül a félrelépés, nekik akkor, ott jó, és pont.

Nagyon sajnálom, ami veled történt. A pici még nálad van?

2008. ápr. 15. 03:06

Én is így jártam.

Egyedül maradtam egy pici gyermekkel, mert nem bírtam tovább, a gyereknek is szüksége volt a nyugalomra (kihatott rá az Én állapotom).

Magamat hibáztattam, mert veszélyeztetett voltam a 3.hónaptól-végig, szülés után még gondjaim is voltak, feküdtem 8 hónapot, bármit tettem semmi nem volt jó; magamat hibáztattam. Csak később tudtam meg, nem én vagyok a hibás.

Hát szinte mindannyian ugyanarról írtok, a férfiaknak nehéz. Nekem is nehéz volt, ott volt mellettem valaki, akit szerettem, akiben biztam és még esélyt is kapott. Ő mégsem a családját választotta. Utána még én csaltam meg őt, és elveszi a gyereket tőlem, holott azt sem tudta mit eszik a gyereke. Mikor van ébren, mikor alszik stb. Hogy is tudhatta volna mikor munkára hivatkozva későn járt haza. Szakmájában ez elég gyakran megesik. Békés válásnak indult, mégis a biróságon kötöttünk ki. És a legrosszabb, hogy az apának több joga van, mint a gyereknek vagy nekem, akihez ki van helyezve a gyerek....

Kérdem Én hol itt az igazság?

31. 8df16b904f (válaszként erre: 27. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 15. 02:26

Ezt én is undorítónak tartom!

van keze használja...

Pont terhesség ill szoptatás alatt kellene a legszebbnek láni a nőt... nem pedig ennyire a lekébe taposni....


UNDORÍTÓ!!! NÁLAM ERRE NINCS MENTSÉG!!!!!

30. Roni24 (válaszként erre: 29. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 14. 21:53
Az szerintem egy gyerekes besértődés a pasi részéről, hogy ha te nem, akkor én sem! Szánalmas és megalázó!
29. 7934d1ac97 (válaszként erre: 24. - Starflo)
2008. ápr. 14. 21:31

Igen nem csak a faszin, és mi van olyan esetben amikor épp ebből a meggondolásból hogy nem csak a faszin múlik a nő közeledik, próbálkozik, hogy ne érezze magát a faszi elhanyagolva és ő mégis elutasítja a nőt. Többször is.


Na ilyenkor mi van???

2008. ápr. 14. 19:09
Hát igen nagyon fontos, hogy minden nap beszélgessünk, ne csak napi témákról. És néha olyan dolgokat is fel kel vetni, ami kellemetlen. Vagy zavarbaejtő...
27. ae12cc5be5 (válaszként erre: 24. - Starflo)
2008. ápr. 14. 12:28
Női vagy nem női szemmel, de ezt abszolút így látom én is!
2008. ápr. 14. 11:46

Sziasztok!

Felénk azt mondják az adjon tanácsot aki később kalácsot is ad. Én benne voltam ebben , senkinek nem kívánom, sőt az én drága párom még gyereket is csinált. Pontosan egy év van a két gyerek között. Még a szülinapját is keserűen élem én meg, hisz tudom olyankor máshol is ünnep van!!:( Magyarázatot azóta sem kaptam pedig 18 év eltelt. Vele maradtam mert építkezésben voltunk, meg nem tudtam volna hova menni. A viszonyunk azóta is sz.r, és nem is fog változni. Becsülöm azt aki meri ilyenkor maga is vállalni az életet, én nem mertem!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook