Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a leghaszontalanabb tárgy a háztartásodban? Vagy mit nem vennél meg soha? fórum

Mi a leghaszontalanabb tárgy a háztartásodban? Vagy mit nem vennél meg soha? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. máj. 4. 07:54

nekem van olajsütőm és szeretem

hasznos edény csak sok olaj fogy....


mint látjuk kinek kinek mi haszontalan


erről jutott eszembe a Molnár a Fia és a Szamár mese olvastátok?

2011. máj. 4. 07:53
Írjatok magyarázatot is, hogy miért nem jó valamilyen tárgy. Úgy sokkal meggyőzőbb.
2011. máj. 4. 07:52

mosogatógép???

Basszus nekem mig nem volt, egy nap 4szer mosogattam.Én azért vettem mert egész nap mosogattam , minden áldott nap.

Nekem egy kincs.


Amit nem venék: zepter, kukta,elekrtomos serpenyő, gyümi centirfuga, kapucsinó habositó.


Ami nálam haszontalan:olyan nincs, mindig csak olyan dolgot veszek amire már hónapok óta szükség lenne, ezért nincs fölösleges cuccom, minden jól átgondolt vétel volt.

6. SzánI. (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2011. máj. 4. 07:52

Mosogatógép azért sok embernek bejön, (de nekem sem kellene).


Nekem a leghaszontalanabb a forgófejes felmosó (tv shop-os). Annyira felesleges, a sarkokban nem lehet felmosni vele, mert túl nagy a felmosófej része, ha a fal mellett akarsz felmosni, akkor meg elforog és nem tisztít, igaz hogy így reklámozzák, de mivel forog és nem dörzsöli a padlót, nagyon vacak.

5. eb2a9af90b (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2011. máj. 4. 07:51
:D Mit használsz ,ez is jó kérdés lenne?
2011. máj. 4. 07:51

olajsütő


A mosogatógép a második legjobb dolog a házban a mosógép után....imádom

2011. máj. 4. 07:47
Sosem vennék olajsütőt, mosogatógéppet. Haszontalan sok van: Levegőszűrő, vaakumos ételtároló edények (Zepter), gyümölcscentrifuga, indukciós főzőlap, stb, stb.
2011. máj. 4. 07:45
mosogatógép
2011. máj. 4. 07:37
Mi a leghaszontalanabb tárgy a háztartásodban? Vagy mit nem vennél meg soha?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook