Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a leghaszontalanabb tárgy a háztartásodban? Vagy mit nem vennél meg soha? fórum

Mi a leghaszontalanabb tárgy a háztartásodban? Vagy mit nem vennél meg soha? (beszélgetős fórum)

1 2 3
39. 4ebcab610b (válaszként erre: 23. - *Vinike*)
2011. máj. 4. 10:19
Ez nagy ötlet, bár én szeretem! Annyira vicces azért:DDDDD
38. 4ebcab610b (válaszként erre: 28. - 9536810fa1)
2011. máj. 4. 10:17
Éljen a mosógép!:D Le kütyükkel!:)))
37. c33bd8536b (válaszként erre: 18. - Mari20)
2011. máj. 4. 10:06
Látod, én nem tudnék kukta nélkül meglenni... kettő is van, egy 8 l-es, meg egy 5 l-es. Évtizedek óta használom őket, és az egyik leghasznosabb konyhai kütyünek tartom.:)
36. Simeoni (válaszként erre: 32. - 4e51fafc75)
2011. máj. 4. 09:55

Sokan mondták nekem, hogy eszembe se jusson kenyérsütőt venni.

Évek teltek el, míg egyszer csak akciósan megvettem.

Kitüntetett helyen van a konyhámban, majd mindennap használom. No nem sütök benne, hanem dagasztok, kelesztek.

A zsemlét, kiflit, kenyeret, kalácsot, fánkot, buktát, lángost, pizzát...

Kivehető tartályt csak el kell mosni, teflon bevonatnak köszönhetően könnyen megy.


Haszontalanság témakörében az elektromos kés, és a tv shopos robochef megemlítendő.

2011. máj. 4. 09:52
kávéskészlet, ugyanis nem kávézom.
34. panini
2011. máj. 4. 09:43

hot dog készítő

borhűtő

33. andi6020 (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2011. máj. 4. 09:02
jesszus..
2011. máj. 4. 08:48

Olajsütőm volt, elajándékoztam, mivel rengeteg olajat "fogyasztott" (én is úgy kaptam).

Villanyborotva uramnak volt (kapta), sosem használta.

Hajnyíró- ollóval gyorsabban végzek a fiúkon

Nem vennék

- kenyérsütőt, mert olyan kalácszserű a benne sült kenyér, én gázsütőben sütöm, úgy jó ropogós a héja.

- elektromos kést, elektromos citromfacsarót, meg hasonlókat, annyi erőkifejtés azért kell... :-)

2011. máj. 4. 08:39

Az én szubjektív listám:

orrszőrnyíró-használhatatlan

fagylaltkészítőgép-pillanatok alatt tönkrement a tartálya.

"áramos"derékmelegítő-tovább ajándékoztam-kínlódjon vele más.

kenyérsütő automata-azt a badagot kitalálójával kéne etetni.

gyökérzet nélkül!cserépbe ültetett cukorsüveg fenyő az obiból.

Van még-csak inkább nem hergelem magam.:))

2011. máj. 4. 08:31

Elektromos palacsintasütő.

Fritőz (nem kivehető tartállyal).

Elektromos citromprés.

Gyümölcscentrifuga.

Infrás masszírozó.

Szobabicikli (legtöbb helyen szobainasként láttam).

Lábfürdető massage funkcióval.


Zoknik összepárosításához (mosás, teregetés közben) kapocs (soha nem tudtam használni, mert itthon senki nem képes rárakni mielőtt a szennyesbe teszi).


Felfújható ágy.

Sátor.

2011. máj. 4. 08:29

Fondü készítő masina, amit kb. 30 éve külföldről hozattunk és talán ha 2x használtuk:(

Pedig mutatós, (rozsdamentes) darab!


Társaság kell hozzá és a mai sajtárak mellett :(((

2011. máj. 4. 08:27

Nincs haszontalan tárgy a háztartásomban, ha valamit annak érzek, azonnal elajándékozom. :)

Amit nem vennék: fagyikészítő, jégdaráló, hajvasaló, tvshoppos kütyüket... házimozit, mp3-4 megnemtomhány lejátszót, morzsaporszívót, ... áááááááááá, és még egy csomó dolgot nem vennék. Szeretem az egyszerű dolgokat, nem élek a külsőségeknek. :)

A mosogatógépet imádom, az nekem fontos. :)

2011. máj. 4. 08:22
gyümölcscentrifuga......
26. syria
2011. máj. 4. 08:19

Volt olajsütőm, de túladtam rajta. Sokszor kifutott az olaj, utáltam tisztítani. Szerintem sok olajat is fogyasztott.

A hagyományos módon sütött ételeket finomabbnak találtam, mint az olajsütőben készülteket.

25. Mari20
2011. máj. 4. 08:15

azt irod a TV


pár evvel ezelőtt tv nélkül maradtam 3 hónapig

az első héten hiányzott....


de rájöttem mennyi minden van amivel ki lehet tölteni az estét...


olvasni kezdtem.... sok mindenben fejlesztettem magam, amikor ismét lett TV-m rájöttem az embereket irányitják, észre se veszik, és azt teszik amit a tv sugall, azonkivül negativ frekvencián tartja - azt aki nézi.....


és mintha hipnotizálná az embereket, valóban függők ....



tisztelet a kivátelnek

egy biztos , reklámot nem szabad nézni, mert észrevétlen mész mint a robot, és teszed amit elvárnak tőled.....


aki sokszor reklámoz azt nem veszi senki....


ami jó és szükséges azt egymástól megtanuljuk


pl: az a zsiroldó ami jó, azt még nem láttam reklámozni.... (hidegzsiroldó)


az a vizköoldó ami a mosogép belsejéből leszedi a vizkövet azt még sose reklámozták ( piros betüvel keresztbe EXPRESS )


stb.

24. Mari20
2011. máj. 4. 08:07

Embertársunk az irta Zepter-t nem venne


nekem van 20 éve és imádom csillog villog mert tisztán tartom


igaz a bemutatón amit tanitottak- jóformán csak azt fözöm úgy / zöldség párolás, hús sütés , rizs, stb /


a többi hamit felhasználva a meleg talpát fele annyi idő alatt megfőzőm, de hagyományosan


egészséges, mert a zománcot teflont... és egyebeket nem esszük meg.



drága volt, 1 évig gyüjtöttem rá, de vállás után megjutalmaztam magam ezzel a Királyi edénysorozattal....


és a mai napig nem bántam meg, gyerekeim is imádják, azóta pótóltam és nekik is van...


nem kell sok csak jó, ezen kivül csak speciális fözöedényeink vannak


palacsinta sütő 2, serpenyő, wok sütö....


de ritkán használjuk....

2011. máj. 4. 08:06

Én imádom a mosogatógépem!!!!!!!!! Múltkor elromlott,rohadtul hiányzott.

A leghaszontalanabb a pataki tál (az a cserép izé),nagyon macerás áztatgatni,melegíteni,újra áztatni...kb. kétszer használtam. Persze nem én vettem,ajándék volt. Már gondolkoztam,hogy muskátlit ültetek bele! :)))

2011. máj. 4. 08:05

hát lehet, hogy a tv

amíg nem volt egész jól elvoltam, de esténként a mágnes szerepét tölti be

21. SzánI. (válaszként erre: 15. - Hajnalfény73)
2011. máj. 4. 08:05

Azért házilag jégkását készíteni nem annyira könnyű, mert kell neki a folyamatos keverés és a hűtés is.


Fagyikészítő gépben próbáltam már ilyet, abba jó lett.

20. SzánI. (válaszként erre: 16. - Mari20)
2011. máj. 4. 08:03

Ezért is jó, hogy leírjuk ezeket, mert pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy jó lenne egy ilyen. De akkor inkább mellőzőm.



Egyébként meg én abba a vasalóba nem hiszek, aminél a ruhát csak felakasztod, és a vasaló gőzével kivasalod, lógatva.

2011. máj. 4. 08:01

A mosogatógépről én is így gondolkodtam. Magamtól nem is vettem volna, aztán ahová költöztünk itt volt alapból beépítve. Azóta is használom.

Nagyon jó kis találmány. Bepakolok és kiszedem a tiszta edényeket, tányérokat.

Főleg egy jó kis buli után áldásos..amikor késő este, netán hajnalban már nem állnék neki mosogatni. Bedobálok mindent, reggel meg tisztán kiszedem.

18. Mari20
2011. máj. 4. 08:01

Van kuktám is, de én nem szeretem

kolleganőm csak abba főz....


szerintem a felfőtt étel, tartalékon való továbbfözése olyan iz anyagot , világot hoz ki az ételekből

amit a kukta tönkre tesz.


még a sonka is izletesebb egy lábosba szerintem, mint a kuktába...



de kinek a pap kinek a papné....

17. SzánI. (válaszként erre: 12. - Hajnalfény73)
2011. máj. 4. 08:00
Ezt még akkor kb 10 éve kipróbáltam 1x, de a nagyobb kockákat nem darálja le. Kézzel kell tekerni, szerintem el is törne (bár fémből van).
16. Mari20
2011. máj. 4. 08:00

vettem egy Hot Pl... sütő tálat, biztos emlékeztek rá, a tv scop reklámozta orba szájba... 9000 ft gondoltam szuper, nekem is kell 3x sütöttem benne, azóta a dobozába áll a spajzba, miért? mert az oldala 3 cm a fütöszál kerek , és ahhol nem süt ott , nem sül főzni nem lehet benne, ugyhogy a reklám adta el


igaz kacagtam rajta, amikor a fözö müsorba hurkát tett sülni, és töltött káposzta elkészült...


de azt amit ott mutattak, azt ebbe nem lehet megfőzni-sütni...


és a tisztitása- borzasztó.

sokat fogyaszt


hagyományos edényekbe elöbb és finomabbra fözők...

15. hajnalfény73 (válaszként erre: 10. - SzánI.)
2011. máj. 4. 07:58

Egy kis szörpikével ízesíted.

Az én gyerekeim szeretik nyáron inni. Épp valamelyik nap láttam, hogy milyen drága...2 dl. 35o Ft...

14. kovaevakiss (válaszként erre: 7. - Bf91284513)
2011. máj. 4. 07:58

A kuktámat nem adnám oda semmiért!

Bableves, körömpörkölt ebben lehet megfőzni a leghamarabb, legpuhábbra és benne maradnak az ízek!

2011. máj. 4. 07:57

A leghasznosabb nekem a mosógép, nagyon sok időmet evnné el, ha kézzel kéne mosnom, gyűlölném, szerintem ez a legfontosabb eszköz, ha csak egyet választhatnék, ez lenne.


A leghaszontalanabb talán a négy mélyedéses tojássütő serpenyő, egyszer használtam, és nagyon nem vált be :D

12. hajnalfény73 (válaszként erre: 10. - SzánI.)
2011. máj. 4. 07:57
Csinálj jégkását és már nem is lesz haszontalan :)
11. SzánI. (válaszként erre: 9. - Mari20)
2011. máj. 4. 07:56
Az olajsütő tényleg jó dolog (már ha ki lehet venni a belsejét kitisztítani), csak az enyémbe is tegnap beleraktam 2 liter olajat, megsütöttem 10 darab egész csirkecombot, talán még egy ennyit lehet sütni benne, és önthetem ki az olajat. :(
10. SzánI. (válaszként erre: 7. - Bf91284513)
2011. máj. 4. 07:55

A haszontalan cuccokat én sem úgy vettem, hanem ajándékba kaptam.


Mint pl. jégdaráló. Na ez is egy állati nagy hülyeség, azóta is a kamrában áll porfogónak. Soha nem használtam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook