Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire zavarna, ha így utaznál el? fórum

Mennyire zavarna, ha így utaznál el? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 9. 19:29
Vezetni nem tudnék ennyit így, de a nyaralás rész már kiBírható
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. júl. 7. 15:35
Alapvetően elalváshoz használok orrspray-t. A náthára csak 100-as zsepit szoktam magamhoz venni, mást nem igazán, főleg a vezetéshez. Köszi :)
23. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 15:29

A megfázás elleni készítményekkel óvatosan, van amelyik bódító hatású és a nátha + bódító hatású cucc + hosszú vezetés nem a legtutibb kombináció.


Barátnőm ha nem tud aludni betol egy NeoCitrant és mint akit fejbecsaptak úgy alszik.

22. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 15:16
Nyugodtan menjetek, legyen nálatok eu-s tb kártya :)
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. júl. 7. 14:57
Most is szerintem hőemelkedésem van kajakra, de dolgoznom kell este 6-ig, aztán húzás haza és készülődés a holnapi indulásra, lesz ami lesz
20. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 13:11
Pont olyan, mint akármi mást csinálni náthásan.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bichi)
2023. júl. 7. 12:59
Ha holnap is hőemelkedése lesz, akkor is a javarészét az útnak a pasim vezeti le, de persze besegítek persze :)
18. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 12:45
Nekem pl. pont olyan, mintha semmi bajom sem lenne, sőt azt hittem ezt a hőemelkedést csak a pasik veszik észre, mi több, már halálukon is vannak, de ezek szerint nem :DDDDDDD
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. júl. 7. 12:11
Milyen volt náthásan vezetni sokat?
16. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 11:35
Nekem, ha ilyen magas, már mozdulni sem tudok, nemhogy vezeti.
2023. júl. 7. 11:17
Persze mennénk, csak egy kis megerősítésre gondoltam. Annyira ramatyul nem vagyunk tegnap óta van hőemelkedésem de megáll max 37.6-nál, most nem mértem de tuti van, illetve mind a kettőnknek ömlik az orra, meg kapar a torka. Eredetileg is váltásban vezettünk volna így végképp. Napközben nem szoktam gyógyszereket, orrcseppet használni max elalváshoz de majd meglátom persze ezt is. Nem tudom mennyi idő lesz kijönnünk belőle, remélem nem sok max 1-2 nap még :)
2023. júl. 7. 11:05
Szerintem is ezzel nyugodtan el lehet indulni. Úgy érdemes készülni, hogy azért ott majd egy napot intenzíven pihenni jó lenne. (Kipihenni az autóvezetést). A kisebbik lányom egy időben rendszeresen a nyaralásra indulás napján lett náthás és lázas. A gyerekorvos azt mondta, hogy menjünk csak el nyugodtan. Ott is ugyanúgy fog gyógyulni.
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 10:51

Náthára a legjobb az Otrivin orrcsepp. Pár perc alatt kidugítja az orrod kb 6-8 órára!

Én pár napig szednék pl flectort, házidoki felírja. Az nagyot dob a közérzeteteken.

12. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 10:48
én 37,2-nél haldoklom :D
11. eunuch
2023. júl. 7. 10:11
Aspirin C, aztán start. Előtte egy jó nagy alvás, sok víz, tea.
10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:48

Én az egészet nem értem, azt írod "nagyon lebetegedtünk", utána meg, hogy igazából semmi különös.

Pont olyan gyorsan gyógyulsz ott is, mintha itthon lennél, szóval én mennék, némi gyógyszerrel a táskámba és hát Horvátország nem a világ vége, ha romlik az állapot simán hazajössz...

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 09:31
Alapvetően amennyire lehet jó a közérzetünk, a hőmet is csak onnan tudom, hogy pont az utazás miatt voltam rá kíváncsi kül azt mondtam volna hogy nincs is :) Igen valószínűleg vírus lesz, én vagy a barátom hozta haza, egyszerre kezdődött szerda reggel torokfájással.
8. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:21
Igen, jobb orrot fújni a tengerparton, mint otthon a szobában. :)
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:20

Ezt senki nem tudja megmondani, hogy érzitek magatokat, én ettől a 36,5-től már halálomon vagyok, 35 az alaphőm.


Azért, ha mindketten betegek vagytok, inkább gondolnék vírusra, mint megfázásra.


Azért remélem jól lesztek holnapra és élvezni tudjátok a nyaralást!

6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:20
Nagyon tud segíteni(legalábbis nekem ) elviszi a tüsszögés orrfolyás,láz stb:)Remélem beválik.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2023. júl. 7. 09:16
Ez a gyógyszer jól hangzik, ma is még bejöttem dolgozni, mások most nyaralnak én meg egyedül az irodában ügyelek.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. júl. 7. 09:14
Köszi, a szállás lefoglalva azért is mennénk holnap. Lázunk szerencsére nincs, max ilyen 37.5 - 6
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:14

Így nehéz megmondani te érzed hogy vagytok,,tudtok e ilyen állapotban hosszabban(felelősen) vezetni.

Vagy csak épp feküdni lenne jó.Egyébként ha egy napot halasztotok és addigra kiderül(ha) hogy jobb lesz vagy rosszabb ,nem tragédia.

Amúgy ha tényleg csak egy megfázás amivel pl. dolgozni is mennél,,vegyél a gyógyszertárban valami tüneti szert(ma) ami nagyon jót tud tenni(Pl.Rhinathiol cold) és teszteljétek segít e annyira hogy jó legyen az utazás része.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 09:12

Vezettem már náthásan.

Szerintem a tengerparti levegő nem gyógyítja hirtelen (lassan sem) a lázat és a megfázást.

Nagyon nem kapkodjátok el a szervezést, ha ma még csak úgy néz ki, hogy holnap mentek :)

2023. júl. 7. 09:06
Úgy néz ki hogy holnap mostmár biztosan indulunk kocsival Horvátországba nyaralni egy hétre. Már évek óta nem voltunk sehol, viszont a barátommal együtt nagyon lebetegedtünk. Semmi különös csak egy jó alapos nyári megfázás és hőemelkedés. Az a lényeg, hogy szerintetek a tengerparti levegő segíteni fog, hirtelen el fog múlni a náthánk? Illetve vezetnünk is így kell majd náthásan. Kinek van ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook