Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged mennyire zavarna férfiként ha a nő 3 évvel idősebb? fórum

Téged mennyire zavarna férfiként ha a nő 3 évvel idősebb? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 26. 17:02
Nem csak gyerekszülés miatt lehet. ismerek olyan férfit, aki már nem akar gyereket, van is neki, mégis úgy keres társat, hogy nála fiatalabb, vagy pont ugyanannyi idős. Már a pár hónappal idősebb is zavarja, és nem tudja megmagyarázni, csak valahogy érzi. és nem dilis, teljesen normális pasi. Valami beakadás ez sok férfinél. Szerencsére nem mindenkinél.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2023. aug. 22. 15:11
Hű köszönöm, nagyon hasznosnak éreztem!
28. supin
2023. aug. 22. 10:51
Most már,nagyon.
27. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 22. 09:02

Nem reprezentatív felmérés 😎, csak a saját megfigyelésem:


Nagyon sok férfinál egy védekező mechanizmus, hogy szeretne gyereket, de évekkel később. Nagyon sok nő a második randira már "menyasszonyi ruhában érkezik". És már kapcsolatban vannak szerinte, jajj a pasinak, ha más nőre néz. Ezért a pasik hárítanak. És qrvára nem szeretik a nyomást, a nyomulást.


Lehet az asztalt csapkodni, csak értelmetlen. Egy gyereknek szerintem csak akkor lenne szabad megszületnie, amikor a kapcsolat stabil érzelmeken áll. Az meg nem a "tárgyalóasztalnál" alakul ki, hanem egy bizonyos idő alatt. És hiába mondja neked ott és akkor - még ha őszinte is és nem csak egy numerát akar vele elérni - hogy igen akar, egyáltalán nem biztos, hogy két három év múlva veled is akar.


Szóval ne fogadd meg 😎, de én azt tanácsolnám, hogy ne egy tárgyalási pont legyen a gyerek, hanem élvezd a kapcsolatot, és közben figyelj nagyon, figyeld a reakcióit, amikor egy gyerek üvölt az éttermben, amikor találkoztok egy elbűvölő cukisággal.


A helyzet pont ugyanaz lesz, ha két év múlva te jössz rá, hogy nem őt akarod a gyerekedben viszont látni, mint ha ő mondja azt, hogy bocsi, mégse akar gyereket.


A feltett kérdésedre itt senkitől sem fogsz használható választ kapni, neked kell érezned, hogy a "megfelelő" kapcsolatban vagy-e.

2023. aug. 21. 14:45

Köztünk pont annyi van, de abból a szempontból szerencsésen találkoztam a férjemmel, hogy én még 28,5 voltam, amikor megismerkedtünk.

Eleinte furcsa volt, de rájöttem, nem számít.

Mondjuk én 34 voltam, amikor szültem.

De van olyan ismerősöm is, aki 38-39 volt, mikor szült. Elkésve nem vagy és pár év múlva sem leszel.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - K-né Zsóka)
2023. aug. 21. 13:52
Igazad lehet! Köszi!
24. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 13:46
Gyerekvállalásnál nem számít ez a korkülönbség. Jó korban vagytok. Most vágjatok bele. Nincs mire várni.
23. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 13:29
32 évesen azért már túl van a kiélem magam fázison egy férfi. Ekkorra már kell tudja, hogy akar-e gyereket vagy sem. Nem kellenek évek, hogy kiderüljön veled akar-e vállalni a gyereket vagy sem. Általában már az elején kiderül.
2023. aug. 21. 12:53
Mostanában ez a divat.
2023. aug. 21. 11:31

Köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat!

Bízom benne hogy ezt a kérdést meg tudjuk nyíltan beszélni majd :)

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. aug. 21. 11:30
Igen én vagyok a nő.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. aug. 21. 11:29
Igazából én most úgy vagyok vele, hogy szeretnék majd gyereket, de nem minden áron. Sajnálnám ha ki maradna az életemből, de fontosabb hogy jó helyre szülessen, minthogy mindenképp szülessen.
2023. aug. 21. 11:23

A nő részéröl érthető, hogy mielöbb gyerek, mert a bio-idő rohan

De egy 32 éves férfi mifrancra vár? A gyereket fel is kell nevelni, exisztenciát rakni alá és még tövább is segiteni, nem beszélve a férfi halandóság arányáról Mo-gon

Én is úgy éltem, hogy "virágról-virágra" , majd, aztán semmire jutottam

17. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 11:20

Egy kedves ismerősöm tavaly ment férjhez 42, és nemrég szült 43 évesen, szóval nem kell egy 35 éves nőt "temetni".

Természetesen nem tagadom, hogy az életkor előrehaladtával csökken az esély, de nem azon a 3 év korkülönbségen fog múlni.

16. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 10:59
Viszont az ismerkedés elején is lehet beszélni arról egy nőnek, hogy még 40 éves kora előtt, 1-2 éven belül gyermeket szeretne.
15. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 10:58
Abban a korban vagy, amikor szerintem nem kell éveket várni a másikra, mert általában az ilyen várakozásokból aztán nem lesz semmi, csak szakítás és az évek pazarlása. Igazából 30-on túl szerintem már az elején is lehet nyílt lapokkal "játszani", hogy te miért keresel kapcsolatot, mik a jövővel kapcsolatos elképzeléseid. Persze nem azt mondom, hogy akkor a megismerkedés után 3 hónappal már legyen egy nő terhes, de azért az első év végére már látszik, hogy a férfi mennyire akar családot. És ha nem abba az irányba megy a kapcsolat, akkor tovább kell lépni.
14. bozsu55 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 10:54
..de nem is kell azonnal úgy gondolni az első fázisban,hogy ő lesz a gyereked apja.
13. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 10:32
Te itt a nő vagy? Ha igen, akkor tőled függ, hogy mennyire fogja zavarni, mármint a 3 év korkülönbség semennyire, de ha érzi felőled a nyomást, hogy te már akarsz ő meg még nem, akkor nagyon. Szóval csak rajtad áll ...
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Tulipán***)
2023. aug. 21. 10:15
Köszönöm!
11. tulipán*** (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 10:02
Szeirntem valakit jobban megrémÍt, valakit kevésbé. Ez a kapcsolat minőségétől és a ffi hajlandóságától illetve egyéniségétől is függ. Nincs recept. Ha ennyire aggaszt, akkor lehet, hogy tovább kellene keresned. Mindenesetre megjegyzem, hgoy semmi sem biztos. Egy idősebb pali is lehet egy megrögzött agglegény tÍpus, szóval semmire nincs garancia. Az életben szinte minden kockázattal jár.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. aug. 21. 09:50
Amúgy érdekes megfigyelés, észben fogom tartani!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. aug. 21. 09:48

És ha mondjuk szeretnének, de mivel még az ismerkedés elején tartanak, nyilván nem most. Lehet hogy eltelik egy két év.


Végülis arra vagyok kíváncsi, hogy egy férfit mennyire 'rémít' meg ez a pár év, ha tudja, h a nőnek már igencsak kezd sürgető lenni a gyerekvállalás

8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. aug. 21. 09:47
Pontosan.
2023. aug. 21. 09:44
*korkülönbség
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. aug. 21. 09:43

Megértelek, és részben egyet is értek. :)

De az ismerkedési fázis legelején még nem lehet az asztalra csapni. :)

Ezért is kérdeztem hogy mennyire számít ez a korkülömbség.

5. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 09:40
Megfigyelésem szerint -tudom, nem reprezentatív- azok a férfiak, akik pár év múlva akarnak, valójában sosem akarnak. Ő nyelvükön ez azt jelenti, hogy pár évig hagyjál békén.
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 09:35
Sosem értettem azokat a nőket, akik a férfira várnak. Mármint értem én, hogy ő is kell hozzá, de nem ő diktál. Ebben biztosan nem! Tapasztalatból írom. Asztalra kell csapni és megmondani, hogy akkor elérkezett számodra az idő és nincsen mire várni. Bele kell kalkulálni azt az időt is, ha esetleg sem elsőre sem másodikra sem évekig nem jön össze….
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2023. aug. 21. 09:28
Arra gondoltam hogy ha mindkét fél szeretne gyereket, de pl a férfi csak pár év múlva. Az a nőnek már picit necces. De lehet hogy a férfit zavarja ez.
2023. aug. 21. 09:22
3 év miért számítana? 10-20-30 évek igen. De ennyi nem.
2023. aug. 21. 09:21
Férfi 32, a nő 35. Nem nagy korkülönbség tudom, de pl jövőbeni gyerekvállal szempontjából azért számít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook