Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? fórum

Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
11. M_Marcsa (válaszként erre: 10. - 0a6ce1d48d)
2007. aug. 16. 18:35
:P
2007. aug. 16. 13:26
Ágyba bújni, akkor normális, amikor álmos vagy. :)))))))))))))))))))
2007. aug. 15. 22:40
egyébként nincs olyan, hogy "normális". páronként eltérő.
8. imena (válaszként erre: 3. - Zsandrea)
2007. aug. 15. 22:36
hát nem tudom, de akkor ezek szerint én is férfi módra működöm... egy kapcsolat mindig szenvedélyesebb, izgalmasabb. nem ér fel egy megsuokott, biztos kapcsolat adta élményekkel, de más. nagyon más. és a legtöbb emberenek erre időnként szüksége is van. az emberek nem csak azért lépnek félre, mert nem jó otthon a szex.
2007. aug. 15. 21:18

Nem tom mi a normális, de én nem feltétlenül ágyban akarom ;-)Sőt, lehetőleg ne ott... de minél többször. ha lehetne, nekünk naponta is működne, egyáltalán nem unalmasan, de mivel nemcsak erről szól az élet, a frnacba, dolgozni is kell, méghozzá éjjel is, ezért marad heti 4 alkalom kb. Akár normális, akár nem :)

rosewood, 30 éves, 8 éve házas nő

2007. aug. 15. 19:59
Már azt hittem/hittük. Gondolom...
2007. aug. 15. 19:29

lányok!

nem magamról írtam, a kérdésekben, csak próbáltam kérdéseket feltenni!:)))

2007. aug. 15. 09:18

Minél többször :) "Normális"? Nálam ez annyit jelent ameddig/ahányszor bírjuk :)

Ha már feláldozod magad valaki kedvéért akkor azt már nagyon benézted... :)

2007. aug. 15. 07:59

Szió Mislix!


A szex csak férfiak agyában működik így. Szerettél már valaki igazán? Személy szerint én imádom a páromat. 8 éve vagyunk együtt, 1 éve házasodtunk össze. Most estem teherbe, így az első babánkat várom. Nagyon kiegyensúlyozott életet élünk. Sokat dolgozunk, állandó rohanásban élünk, de igyekszünk egymásra odafigyelni, és gyengéd lenni. Meg lehet-e unni egymást? Szerintem nem, persze mindig izgalmas lehet, egy új kapcsolat, de fele annyit sem ad mint az akivel már évek óta megvan az összhang. Egy kis játékot, pedig mindig lehet, kell bele vinni.

2007. aug. 15. 07:40

amire kíváncsi lennék, az , az hogy szerintetek, mennyi időnként" normális a nemi élet!?

és vajon mitől függ?

naponta?

hetente?

ritkábban?

a partner kedvéért, vajon " feláldozhatjuk-e? magunkat a szexualitás oltárán?

elégedetttek vagyunk-e a szexuális életünk intenzitásával?

mi akarjuk, de a parnerünk/ nemtől függetlenül!*/ nem akarja a szexet! /megoldási javaslatok!*/

az életkorunkal, az együttélési mutató emelkedésével, vajon változik-e? a libidónk, és csak a partnerünk irányában változik-e? tehát vele már nem kívánjuk a szexet, de mással vajon kívánnánk-e? / sürűbben!

.

és még ezernyi kérdés......

2007. aug. 15. 07:34
Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook