Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? fórum

Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
71. kabri (válaszként erre: 70. - Rosewood)
2007. szept. 8. 13:32
Igen nálunk a libido ami nincs közel egymáshoz ez biztos.A kedv csinálással ugyérzem nincs gond inkább a nejem passziv az ilyen dolgokban.Mert az biztos hogyha 3nap után nyomulok akkor ő is más.A vacsit szerintem ne keverjük bele én például szeretem a rántott hust és soha nem tudom megunni,mindig meg tudnám enni.Amugy a huga is kb ilyen beálitottságu legalábbis a sogorom szerint.De majd probálkozom.
70. rosewood (válaszként erre: 68. - Kabri)
2007. szept. 8. 11:50

Egy pár azért pár, mert egymásnak nemcsak az ágyban, hanem másutt is jót akarnak, szerintem. Együtt élnek, nemcsak egymás mellett. Jó esteben közel azonos a libidó.

Ha nem azonos a szexuális étvágy, akkor a fickósabb félnek kicsit vissza kell fognia magát, a mérsékelt étvágyúnak pedig meg kell próbálnia a párja kevében járni. A visszafogás a könnyebb :) A visszafogott fél kedvét is meg lehet hozni ám, méghozzá különleges dolgokkal. A megszokás elveheti a kedvet. Olyan ez, mint amikor az ember minden nap megszokott időben vacsorázik, többnyire ugyanazt..de ha egyszer kiöltözve elmegy vacsorázni, akkor mégis más. A fáradtság csak egy indok arra, hogy az ember ne akarjon szeretkezni, de ha meghozzák a kedvét egy kis szerepjátékkal, egy kis masszázzsal, együttfürdéssel, vagy ezernyi ötlet van még, akkor mindjárt nagyobb az esély arra, hogy Ő is akarni fogja. Próba cseresznye :) Ez a kiegyenlítés szerintem. Végülis a megoldás kulcsa inkább az aktívabb fél kezében van :) Mert a szex jó!

69. 8d784868d0 (válaszként erre: 67. - Rosewood)
2007. szept. 8. 10:00
fel van adva a lecke:)))
68. kabri (válaszként erre: 67. - Rosewood)
2007. szept. 8. 07:47
pontosan nem értem ezt a kiegyenlitést ha ebbe segitenél megköszönném.
67. rosewood (válaszként erre: 66. - Kabri)
2007. szept. 7. 18:24
na ez a vérmérsékelet, ami nem egyezik mindig a pároknál, de ki kell egyenlíteni az állást :)
66. kabri
2007. szept. 7. 16:40
én speciel mindennap sexelnék a nejemmel de nem mindig tudok neki kedvet hozni hozzá.az én vérmérsékletem más mint az övé de ezt elfogadom tőle.sokszor fáradtan ér haza a munkábol én pedig nem tudok elfáradni még ha 16 orát is dolgozom.
65. kabri
2007. szept. 7. 16:40
én speciel mindennap sexelnék a nejemmel de nem mindig tudok neki kedvet hozni hozzá.az én vérmérsékletem más mint az övé de ezt elfogadom tőle.sokszor fáradtan ér haza a munkábol én pedig nem tudok elfáradni még ha 16 orát is dolgozom.
64. 8d784868d0 (válaszként erre: 63. - Bdb6d4d307)
2007. szept. 7. 15:35
hu.......
2007. szept. 5. 11:09
Hát nem tudom mi a normális,mi minden nap szeretkezünk,ezért nekem ez a normális :)
62. Castellina (válaszként erre: 61. - 1fc6b1dbaa)
2007. szept. 5. 10:26
Lehet, hogy azért depis, mert nem szexel vele senki. De ha megtörténne a dolog, lehet, hogy kivirulna. Mivel sok éhes idő után te lennél az első, az elfojtott szenvedélye utat törne, mint egy gejzír és többet nyújtana neked, mint a többi nő. Nem gondolod, hogy így is lehetne?
61. 1fc6b1dbaa (válaszként erre: 55. - Inken)
2007. aug. 31. 23:47
Nem láttam,de éreztem!Sajnáltam szegényt,hogy egy olyan férfi mellett kellett leélnie az életét,aki nagy ívben "tett" arra,hogy neki jó e,vagy sem!Nem olyan vicces ez ám.... A barátnőim ma már(mert egy ideig hittem abban,hogy a depressziós hölgyek is gyógyíthatóak) kitartóbbak és élvezik is a szexualitást,lévén,hogy csak vidám lányok közül válogatok,úgyhogy mostanság minden ok!:)Nem minden gyűrű fénylik,de legalább látom,hogy mi az,ami az elejétől homályos!:)Depis,uncsi nem kell.....:) Ha valaki depis,az biztos,hogy rossz az ágyban!Röviden,tömören(József A.:A szex nem másé,csak magunké. c. verse)
2007. aug. 30. 19:13
Nagyon sokat szamit a vermerseklet , veleszuletett ösztönök erössege ,ill gyöngesege ! Mint olyan az emberek nagyon hasonlitanak egymasra , megis vannak ezen belul , nagy kulömbsegek .
2007. aug. 30. 16:54
Én naponta szoktam (kell az a kis alvás mindenkinek)
58. rosewood (válaszként erre: 56. - 8d784868d0)
2007. aug. 30. 15:51
"grillcsirke állás"- hát EZ kééééééééééész :))))
57. 8d784868d0 (válaszként erre: 56. - 8d784868d0)
2007. aug. 30. 15:23

"egész egyszerűen a szexualitást senki sem tanulja! "

ez így helyes: " egész egyszerűen a szexualitást senki sem tudja, tanulni kell azt!"

56. 8d784868d0 (válaszként erre: 52. - Inken)
2007. aug. 30. 15:21

itt mint férfi szólnék közbe!

az átkosban bizony az apák többsége kézen fogta a serdült fiát, és befizette egy menetre a kupiban!

és ha tanulékony volt az ifjú, akkor megkérte apukát hogy ismétlés a tudás anyja!!!!:))))

egész egyszerűen a szexualitást senki sem tanulja!

ha 2 15 éves szűz gyerek összekerül, akkor ott semmi jó sem fog születni!!!! max egy gyerek!!!!!!

nem tartom rossznak hogy a fiúknak annak idején megmutattták hogy mit hova kell " dugni" képletessen mondva!

ez adott esetben lehet egy biztos későbbi házasság alapja is!

de ha a férfi azt tanulja meg hogy ráfordul, grillcsirke állásba parancsolja a nő lábait!!! 3 mozdulat, a fal felé fordul és kész,,, akkor miről beszélünk!???

egy normális kapcsolatban ami szerintem változó intenzitású dolog, jó ha van alap!

nem jó az amikor egy 30 éves ember rúg fel mindent, mert rájön hogy az első emberhez hozzákötötte az életét!!!!!

a kapcsolaton belüli intenzitás pedig szerintem változó!!!!

szerintem normális ha akár egy nap többször is van szex, de az is csak hetente akár....!!!

betegség, stressz, gondok, elszökött a kutya, itt az anyós vidékről, stb... mind mind befolyásolhatják a késztetést!!!

55. Inken (válaszként erre: 54. - 1fc6b1dbaa)
2007. aug. 30. 12:37

Van ez így, azt hittem nő vagy. :))

Miért, ezt mind láttad a nagyanyádon? :)

A barátnőd/barátnőid hogy bírják a túlfűtöttségedet :)))?

54. 1fc6b1dbaa (válaszként erre: 29. - Inken)
2007. aug. 29. 22:39
Jééé,pasi vagyok!De kár...:) Egyébként jogos a kérdés!Nekem is ízléstelen a cotton reklám,mert szerintem nem szabadna,ilyen reklámokat tv-ben mutogatni!Viszont nem értek egyet a prüdériával!Mondhat nekem akárki akármit,nagyanyám nem élvezett egy jót,persze a közélet és a társadalom megtiltotta!Pfuj......de szókimondó voltam!Na mind1..... Szerintem úgy dugjatok,hogy mindenkinek jó legyen!Egy héten nem egyszer,mert az frigidítás!Sokszor,de kellemesen!:)
53. Mocori (válaszként erre: 52. - Inken)
2007. aug. 26. 13:31
Az köszi! Nem semmi...
52. Inken (válaszként erre: 51. - Mocori)
2007. aug. 26. 12:49
Aztán jönnek a kurvák :)Ismerek olyat akinek 14 évesen kurva volt az első...
51. Mocori
2007. aug. 26. 09:27

Mennyi időnként normális? Amikor megkívánjuk egymást. Szerintem az idő múlásával nem olyan gyakran, mint az első időkben, de ha szeretjük egymást, nem lehet gond a szex, nem lehet megunni. Van, hogy ránézel vkire és azt mondod, "hűha", de a hűség nekem fontosabb és a boldog élet!!!

Az is biztos, hogy ma már tényleg nem olyan erkölcsös a világ. Mikor egy 14 éves folyamatosan a szexfilmeken lóg és guminővel van. Barátnő az nincsen...

2007. aug. 26. 08:45
Normális az, ha mindkét félnek kedve van hozzá. A mennyiség nem számít.
49. Inken (válaszként erre: 48. - 8d784868d0)
2007. aug. 25. 10:57
Egyszer-egyszer előfordulhat ilyen is. Hogy valamelyik félnek nincs hozzá kedve/fáradt. Akkor vagy nincs, vagy hadd legyen a másik félnek "gyereknap" :)! Ilyen mindenkivel előfordulhat, de hogy "napi rutin"? Abba nem mennék bele! Ezeket a dolgokat meg kell beszélni...
48. 8d784868d0 (válaszként erre: 47. - Mano1)
2007. aug. 22. 08:12

pedig a nők nagy része erről panaszkodik,!

a minap is olvastam egy cikket, ahol a megkérdezett nők közel 90%-ban mondták, hogy sűrűn van hogy csak "fekszenek" és életük párja mindebből semmit sem vesz észre!

csak hódol a napi rutinnak! /* állat módon!*/

47. mano1
2007. aug. 21. 14:07
Van-e olyan, hogy normális? Hisz mindannyian különbözőek vagyunk, eltérőek az igényeink. De az a véleményem, hogy szeretkezni akkor és annyiszor kell, ahányszor jól esik. És felejtsd el a feláldozom magam dolgot, ez teljesen értelmetlen és egészségtelen is, az őszinteség elengedhetetlen a szexuális kapcsolatban.
2007. aug. 20. 17:23
Amikor mindketten akarjak,kivanjak egymast!
45. 8d784868d0 (válaszként erre: 44. - Inken)
2007. aug. 20. 16:33
persze hogy érdekel:)
44. Inken (válaszként erre: 43. - 8d784868d0)
2007. aug. 20. 14:32
Akkor mégis csak érdekel :P
43. 8d784868d0 (válaszként erre: 42. - Inken)
2007. aug. 19. 14:39
írígy:)
42. Inken
2007. aug. 19. 12:21
Ha csak jól hangzott, hogy érdekel akkor nem érdekel :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook