Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? fórum

Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2007. okt. 29. 12:35
Szerintetek hogy nem lehet az ember unalmas az ágyban?tudom mindenki azt szokta mondani hogy legyen ötletünk,deha nincs,olyankor mi van???????????
100. lányom
2007. okt. 29. 01:28
Mivel éjjel 2 óra, és délutános is voltam aszt hiszem nekem itt az ideje. Az biztos , hogy MOST az alvás az elsődleges, és utólagos szempont!:) :) :)
2007. okt. 27. 10:50
Amíg ki nem hűl az ágy...
2007. okt. 27. 10:07
Ki tudaj ,hogy lenne jobb? Én nem mindig tudom az biztos!
97. lányom (válaszként erre: 81. - Inken)
2007. okt. 23. 23:57

Ha teszünk érte miért ne! Az a kérdés kevesebbet bújjunk-e az ágyba ,hogy ide több időnk legyen írni, vagy többet bújjunk ágyba és akkor tudunk többet írni!:) :)

Naaaaa! Ne gonoljatok ...., csak azért írom,hogy hogy lenne jobb, több idő, vagy kipihentebb gondolkodás!!! Persze,hogy hosszú életű legyen ez a topcsi!!!! Szerinted Inken,hogy legyen? :) :)

96. lányom (válaszként erre: 90. - Inken)
2007. okt. 23. 21:08
Köszi! Ezek szerint egyet értünk? Üdv.
95. 3c8f97aeaf (válaszként erre: 84. - Shally)
2007. okt. 18. 14:10
hát én meg veled érzek együtt.nálam is ez a helyzet.nyolcadik éve vagyunk házasok.bennem is kialakult a görcs.elég gyanakvó illetve ezek után bizalmatlan vagyok.lehet,hogy van titkos kapcsolata a páromnak?
2007. okt. 7. 12:01

Nem rossz mondás az, hogy "a nők (és a férfiak) egyik legfontosabb erogén zónája az agya" Mert nem mindegy, milyen gondjaink vannak, mivel telt a napunk, miről agyalunk... jó, a hétköznapi problémákat a háloszobaajtón kívül kell hagyni. de ez tényleg csak így, csak elhatározás?


A másik a neveltetés meg a gyerekkori tapasztalatok, traumák stb.


A harmadik pedig, hogy sok nő nem jut el a kielégülésig. Eljátssza, először csak szerelemből, utána nem mer szólni, megszokásból stb. ez egy ördögi kör. A vége az, hogy nem kívánja a szexet, mert mi a jó neki benne? Leginkább csak az emberi közelség, a kedveskedés... Valahol azt olvastam, a férfiak úgy szeretik a szexet, hogy még lekizni és kedveskedni is hajlandóak érte,; a nők úgy szeretik a kedveskedést, a szeretve érzést, hogy szexelni is hajlandóak érte...


Negyedik: a körülmények. Különszoba, nyugalom, szabadidő...


Végül: a veleszületett temperamentum. Ez azért alapvetően ne különbözzön, mert ezen váéltoztatni nem lehet, míg az első három több kevesebb sikerrel változtatható, szerintem.

93. LoLiNa
2007. okt. 7. 06:55
ööö.. mikor megkívánjuk mindketten vagy épp meg tudjuk hozni a másik kedvét, vagy ő a miénket..
2007. okt. 4. 22:56
Bármikor, ha rátok tör a görcs! De csak ha kettesben vagytok! Hi hi!
2007. szept. 22. 20:55
most is bújnánk de a gyerekek még fent vannak, mi hamarabb elalszunk.
90. Inken (válaszként erre: 85. - Lányom)
2007. szept. 22. 18:56
Ez aranyos :)
89. Ancika
2007. szept. 21. 17:31
naponta többször is ha úgy kívánjuk :DDDD
2007. szept. 21. 16:45
rárhatnék=járhatnék bocsi
2007. szept. 21. 16:44
2 éve vagyok együtt a pasimmal, mindketten élvezzük a szexet, de egyre ritkábban jutunk el odáig... Engem ez zavar és beszéltünk erről..állítólag őt is zavarja, bár nem tudom, kinek a hibája ez. Elég gyanakvó típus vagyok (előző negatív tapasztalatok miatt) és kezdek félni, hogy félrejár. De nem tudom hogyan rárhatnék utána.
2007. szept. 21. 15:44
Amikor csak kívánjuk.
2007. szept. 20. 01:18

A mondás szrint " aki sokat alszik , keveset él"

Azért nem kell feltétlenül megfogadni.

Szerintem az alvásigény eleve kortól függő.Persze ágybabjni nem csak az alvás miatt szokott az ember.

Tehát szerintem akkor bújjunk ágyba amikor testi-lelki szükségletün van rá, és persze időnk lehetővé teszi. A szükséges alvásidőt viszont ne vonjuk meg magunktól.

84. Shally (válaszként erre: 79. - Kabri)
2007. szept. 18. 11:36

Szai kabri!

Együttérzek veled, nálunk is ez a szituáció, annyi különbséggel, hogy a pasim apasszív fél, én meg az aktív lennék, ha hagyná.... De mostanában már 2 hét is eltelik mire van kedve hozzá. Én vagyok a kezdeményező fél mindig, nagyon sok elutasítást kaptam már tőle, ezért már bennem is kezd kialakulni egy görcs a szexel kapcsolatban. Nagyon nehéz helyzet, mert szeretem, de ő nem ismeri el a problémát.

2007. szept. 16. 23:52

Mennyi időnként "normális" ágyba bújni!?


Alvás céljából naponta. A többi egészségtelen.


Más céllal? Férjjel, kedvessel? Vagy valaki mással?

82. rosewood (válaszként erre: 81. - Inken)
2007. szept. 16. 21:46
Látom, Te életben tartod ;-) de én megyek is...ágyba vagy földre, vagy nem tom tükör elé ;-) hhhhhhhhhmmmm
81. Inken
2007. szept. 16. 10:21
Vajon hosszú életű lesz ez a topcsi?:)
80. Inken (válaszként erre: 79. - Kabri)
2007. szept. 13. 15:22
Hááát nem tudom, ha ennyire nem érti meg akkor vagy kösd ki az ágyhoz :))), vagy beszéld meg vele, hogy "kacsintgatás" lesz a vége... és majdnem teljesen jogosan! Aztán gondolkozzon egy kicsit...
79. kabri (válaszként erre: 78. - Rosewood)
2007. szept. 9. 10:52
Igen nálunk is ilyen a helyzet,de még annyira nem tragikus azon vagyok hogy ezen változtassak.A félre kacsingatás még nem fordult meg a fejemben félek a következményektöl inkább az éhségemet meg oldom máskép.
2007. szept. 9. 10:39
Kabri, nem irigyellek... Van egy ismerősöm, nő, (közeli rokon) aki szintén ilyen, hiába csinál meg bármit a párja: házimunka, pénzkereset, udvarlás stb. mégsem adja meg neki a szexet úgy, ahogy kellene, egyáltalán nem nyitott semmire, csak a misszionárius- és a kutyapózra. A nő elmondása szerint neki még ez is sok, a pasi szerint viszont nagyon is kevés, és én megértem az utóbbi véleményt.... Igen, ez most durva megfogalmazás, mert a szex nem "megjár", de mégis..bár most ellentmondok magamnak. Tudod, elhiszem, hogy annyira szereted a feleségedet, hogy mident megteszel érte, és mégsem.. Kövezzetek meg: ilyen esetben megértem, ha az "éhesebb" fél másfelé kacsingat. Bocs, de muszáj volt kimondanom....:((((
77. kabri (válaszként erre: 74. - Inken)
2007. szept. 9. 09:29
Oké ez a neki ronts dolog lehet,hogy igaz ezt elfogadom.A "megléphet" dolog nem áll mivel 90% százalékban én csinálom az esti dolgokat/konyhában,gyereklefektetés/.Azért azt tudni kell,hogy a nejem elég akaratos fajta ember ez sokszor jo sokszor nem.Elég nehéz bármibe is befolyásolni ha valamit nem akar nagyon nehéz rábeszélni.Sokszor nekem is akaratosnak kell lennem.De mindezektől függetlenül nagyon szeretm őt.
76. kabri (válaszként erre: 73. - 8d784868d0)
2007. szept. 9. 09:04
Én ugy érzem,hogy nem én vagyok az oka mivel én mindenben megprobálok a kedvében járni ezt szószerint értsd.Én itthon mindenben segitek neki /főzők,takaritok stb/,nem vagyok az az eljárogatos tipus.Lehet hogy ez a baj.De különben miért vagy mibe lennék én az oka,ird le konkrétan légyszi oké?
75. kabri (válaszként erre: 72. - Rosewood)
2007. szept. 9. 08:56
A rántott hust általában rizsel szeretem de más dolgokban szeretem a változatosságot. A nejem soha nem szokott kezdeményezni ő ugy van vele,hogy az a férfi dolga.Mindig azt szokta mondani hogy a kakas megy a tyuk után.Ebből már volt vitánk nem is egyszer.Valahogy nagyon gátlásos ebben a dologban meg egy kicsit önzö.
74. Inken (válaszként erre: 71. - Kabri)
2007. szept. 9. 00:03

Szerintem ne csak "neki ronts", magyarul ne legyen egyértelmű a szándék. Talán ha azt érzi, hogy hiába X ideje a feleséged, neked még ő kell, meg akarod szerezni újra és újra, talán az fellelkesíti. Mármint, hogy a kapcsolatotok ezen része nem olyan mint az evés vagy az ivás,tehát nem automatikus... éhes vagyok eszem, feláll szeretkezem :)))

A vacsora jó ötlet! Aztán esetleg engedj neki egy jó forró fürdővízet, tegyél bele habot, fürdősót, stb. a nők szeretik az ilyet :) Amíg ő fürdik addig ágyazz meg, gyújts pár gyertyát, melegítsd be az ágyat. (Ha van mosogatni való vagy bármi ami miatt "megléphet" azt csináld meg gyorsan.) Aztán tessékeld az ágyba. Most úgyis hideg van, bújjatok jól össze, szeretgesd meg, vezesd fel az egészet :), de mind ezt csak úgy, és ha látod, hogy hajlik rá akkor ha netán felöltözött akkor le is vetkőztetheted ;) a többihez nem adok tippet, mert az magadtól is menni fog :P:P!!!!

73. 8d784868d0 (válaszként erre: 71. - Kabri)
2007. szept. 8. 21:03
ne sértődj meg érte, de nem te vagy az oka annak hogy passzív?
72. rosewood (válaszként erre: 71. - Kabri)
2007. szept. 8. 19:36

Deee, muszáj belekevernem a rántott húst.mindig ugyanolyan k ö r e t t e l szereted? vagy változatosan ? ;-)

Más: tehát a párod nem igazán kezdeményez? A férfiak pedig nagyon szertik a kezdeményező nőket, illetve a női kezdeményezést.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook