Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
1545. brigi740926 (válaszként erre: 1544. - Smilee)
2010. jan. 1. 19:59

Csak rossz ajtón kopogtat szegény,annyira tökéletes szeretne lenni,hogy a végén egy megkeseredett lény lett.

Varrat kiszedő RAMBO nőben.

1544. smilee (válaszként erre: 1536. - Monchika83)
2010. jan. 1. 19:37
biztos szeretne még pár műtétet kedvezményesen:D
1543. ecd54f9037 (válaszként erre: 1509. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 18:45
biztos az orvosira jártál,hogy kiszedted a varratokat ismét te vagy köztünk a legokosabb.
1542. ecd54f9037 (válaszként erre: 1511. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 18:42

te agyoniskolázott inteligens nagyasszony

hiába jártál iskolába mert sem a szüleid sem a tanárok nem tudták megtanitani a nosmális kommunikációt neked úgyhogy megbuktál!!!!!!!!4

ülj le 1-EGGYES!!!!!

senki nem kiváncsi rád nem veszed észre-és gondolkodj el azon ha 20ember véleménye van a tieddel szemben akkor ki a hülye?

menj tornnázz inkább 5 órát és fotózgass az erdőben virágokat hátha kedvesebb és nyugodtabb leszel-ja ha fotózol tégy már fel magadról egy kettőt had sajnáljunk

1541. Cicus62 (válaszként erre: 1538. - Brigi740926)
2010. jan. 1. 17:49

:).

Hogy nekem is nem ez jutott eszembeXD!!!!!

2010. jan. 1. 17:22

Nem a Görcsi az orvosom,de ő is ott volt a berajzolásnál,szerintem egy mókás orvos,de nem szabad félre érteni a dolgokat sose.

Bosszant ez a nő,szerintem nem kéne vele foglalkozni csak el tűnik.Rettentően primko.

1539. monchika83 (válaszként erre: 1537. - Brigi740926)
2010. jan. 1. 17:18
:DDD Erre gondoltam én is! Biztos újjabb ártatlan áldozat! Bár ilyen primitív hölgyikének tényleg semmi esélye! :D Jól mondtad Brigi! :D
1538. brigi740926 (válaszként erre: 1536. - Monchika83)
2010. jan. 1. 17:16

Tán nem természetben akarja a műtétet finanszírozni?

Esélytelen játékos.

1537. brigi740926 (válaszként erre: 1511. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 17:14

Képzeld el én 14 éves korom óta kűzdködöm a nagymelleimel,és kerestem a megoldást a problémámra.Sok sz.. kapcsolat után találtam meg a mostani partnerem aki nem csak a didis lányt látta bennem.Támogatott akkor is mikor elhatároztam magam a műtét mellet voksolok.

Ezen a fórumon mi támogatjuk egymást és nem bírálunk,ehhez neked semmi jogod.

A varratokhoz csak annyit fűznék megnézném,hogy hogy nézel ki,és tulajdon képpen Te mit akarsz a doktor úrtól(Dr.Görcsi)hidd el semmi esélyed.

1536. monchika83 (válaszként erre: 1534. - Smilee)
2010. jan. 1. 17:11
Teljesen egyetértek! Jah és ez tényleg érdekes hogy miben befolyásolja őt az hogy az orvosnak milyen a családi háttere... furcsa....
1535. monchika83 (válaszként erre: 1485. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 17:06
Huh olvastam pár hozzászólást... Hmmm érdekes. Nos engem is 75 F-es mérettel áldott meg a sors és világ életemben zavart. Nemcsak a súlya miatt, hanem mondjuk már 14 évesen állandóan csúfoltak érte, és folyton azzal foglalkoztak, hogy nekem mekkora melleim vannak 14 évesen... Ezért szerintem senkinek nincs joga ahhoz, hogy bárkit is megítéljen abban, hogy meg akarja e csináltatni a mellét vagy nem! Én sok siekrt és kitartást kívánok hozzá! Egyébként Szilvike35 a hozzászólásaid téged minősítenek, és nem a 18 éves lányt. Nem mondanám hogy olyan sok iskolát végeztél volna el....
1534. smilee
2010. jan. 1. 16:31
"antifotogén nyomoréktestű, agyonműtött"--->ne haragudj, de itt a legtöbbünknek csak egy műtéte volt (a kivétel meg nem ugat ilyeneket mint te!! ) szóval ha már az agyonműtött nyomorék testről van szó akkor megemlíthetjük hogy neked volt már zsírleszívásod, hasplasztikád meg mellműtéted is... ki is az agyonműtött??Beszarás... Akkor 35 évesen te már minimum 3 plasztikai műtéten estél át...Ebben az esetben meg aztán végképp semmi jogod nincs kioktatni senkit a kora miatt meg egy nem is igazán plasztikai inkább egészségügyi műtét miatt.
2010. jan. 1. 15:51
Én is azt gondolom, hogy vagy kamu, és csak bosszantani akar bennünket, vagy egy érzelmileg, és ezek szerint testileg is (ha már szar bőrrel, és lógó mellel született) elcseszett emberke, aki abban leli örömét, hogy másokat cseszeget. Már eleve azt nem értettem, mi a francért érdekli, hogy a kiválasztott dokinak milyen a családi háttere, mikor ez a műtét szempontjából teljesen lényegtelen. Most már kezd világossá válni, hogy nem csak, vagy egyáltalán nem is műtétet akar...
1532. Cicus62 (válaszként erre: 1531. - Livia77)
2010. jan. 1. 15:20

Na ,most gyere Szilvike35!!!!

Ezeket nem teszed ki az ablakba!!

Hogy érzed magad?Itt nem ám olyan a társaság,hogy bárki kötekedő is melléd állna.Hacsak nem te magad,egy másik nicken!!!Hahahahahahaha!XDXDXDX

1531. livia77 (válaszként erre: 1530. - Ildi0325)
2010. jan. 1. 14:57
Sajnos én nem hiszem, hogy ez kamu lenne és ez benne a tragédia, hogy vannak ilyen elszabadult idegbeteg, egoista, törtető emberek akik a saját nyomorúságos életükre úgy keresnek önigazolást, hogy mások lelkivilágát porig tiporják.Üzenném is neki, hogy többet ártott a megnyilvánulásával ennek a 18 éves lánynak, mint a plasztikai sebész. Ja és még azt is, hogyha a Doktorúr magánéletére kíváncsi akkor célszerűbb lenne őt megkérdezni!
1530. Ildi0325 (válaszként erre: 1529. - Livia77)
2010. jan. 1. 14:42
Szerintem egy kamu az egész. lehet , hogy pasi az illető. Ezért írtam, hogy ne foglakozzon vele senki.
1529. livia77 (válaszként erre: 1526. - Ildi0325)
2010. jan. 1. 14:37
Anyááám most olvastam az elejétől a történetet.Szóval ez a nő arról érdeklődik virágnyelven, hogy vajon azután, hogy a férje elhajtotta a minősíthetetlen viselkedéséért, vajon egy orvossal kikezdhet-e. Már sajnálom, is hogy írtam egyetlen betűt is ehhez a témához!!
2010. jan. 1. 14:37

Még 1-2 válogatott gyöngyszemhez SZilvike archívumából...


"Jahh, és apuci vagy anyuci vajh támogatja és/vagy fizeti a cickókat??" - igen, támogatják lelkileg és anyagilag is, sajnálatos lehet a kapcsolatotok ha te mint szülő - vagy a te szüleid nem támogatnak semmilyen formában. Én örülök és büszke vagyok rá, hogy ilyen családom van amilyen!!!

"Mert ugye fórumozók azzal is tisztában vagytok, hogy a kisebbítés felvarrással is jár, igaz??! És 18 évesen tele lesz hegekkel, alul, körben, mindenhol!" - sztem senkinek nem mondtál újat h hegekkel jár. De gondolj bele melyik jobb, ha lesír messzíről a lány hatalmas melle, vagy az a pár 10 centi heg amiről max 5 ember tud és strandon sem látszik?

"A mai világ hulladék szemlélete. . . és ideologizálása." - megintcsak kérdezném te miért műttetted meg magad 27 évesen is, magad kedvéért vagy inkább h mások ne szóljanak meg? te sosem tettél megjegyzéseket "na ez hogy néz már ki, miért nem csinál valamit a lógós nagy hasával" ahogy te is túl vagy már hasplasztikán is?

"Hajrá torzszülött apucik újhullámos XXI. százada!

"Gratula a szülői intelligenciához". Ez a sárprimitív értékrend fájdalmas szöget üt az értelmesebb ember agyában." - ha lógós mellel és szar bőrrel születtél, nem tudom ki a torzszülött... De ha a torzszülött apuci általánosságban szól, akkor kikérem magamnak hogy sértegeted az apámat, aki segített hogy boldog legyek!!! Nem szeretném ha olyan gondolkodású anyám lenne mint amilyen te vagy!!!!!! Ezek után talán magadra gondoltál, mikor az értelmesebb emberek agyáról(?) beszéltél??

1527. livia77 (válaszként erre: 1526. - Ildi0325)
2010. jan. 1. 14:30
Mit lehet tudni, hátha még egy iskolát elvégez ahol azt is megtanítják neki, hogy hogyan kell véleményt nyilvánítani dolgokról úgy, hogy közben ne bántson meg másokat!!Az idejébe belefér, bár lehet, hogy nem, mert gondolom ide többet úgysem ír hisz annyira el van foglalva a magasröptű gondolataival ami egyértelműen az óriási intellektusát hivatott csillogtatni.Csak nehogy elvegye az idejét az épülésére szolgáló TANULÁSTÓL!
1526. Ildi0325 (válaszként erre: 1525. - Livia77)
2010. jan. 1. 14:20

"Remélem Szilvike35-nek fény gyúl abba az agyonművelt agyába. "


Ne reménykedj. :((

1525. livia77 (válaszként erre: 1523. - C2d03184e9)
2010. jan. 1. 14:13
Hát tiszta dinnye vagyok! Össze-vissza klikkelgetek. Bennem van a pipa rendesen. Még hogy tanulatlan bunkó lennék..az ember esze megáll.Na de erre szokták azt mondani, hogy nagy az Isten állatkertje, de alacsony a kerítése! Meg hát nem az a fontos mit mond hanem, hogy ki mondja!!!Remélem Szilvike35-nek fény gyúl abba az agyonművelt agyába.
1524. livia77 (válaszként erre: 1522. - Livia77)
2010. jan. 1. 14:04
jaaaaaaaajjjjj igeeeeen :D bocsika csak a tied olvastam és azzal egyetértve írtam!
1523. c2d03184e9 (válaszként erre: 1522. - Livia77)
2010. jan. 1. 14:01
Ez akkor most nem nekem szól hanem Szilvikének? :)
1522. livia77 (válaszként erre: 1514. - C2d03184e9)
2010. jan. 1. 13:46
Sziasztok Én még nem írtam erre a fórumra, de válaszért kiált ennek a mocskos szájú némbernek az írása, aki nem átall, tanulatlan bunkónak nevezni minket.Kedves nagy mellekkel született "hölgy, vagy jó anya, vagy akármi". Én, aki 32 évesen 4 iskolán vagyok túl, most taposom az ötödiket, ami gondolom nem meglepő módon egyetem, véletlenül sem érzem magam sem bunkónak, sem semmi hasonlónak. Téged vasvillával vettek el az édesanyádtól.Ki vagy te, hogy megítélsz másokat. Honnan a bánatból kerültél ide, hogy megmondhasd embereknek, hogy mit gondoljanak magukról és mit tegyenek a testükkel. Véleményt nyilvánítani lehet, amit mindenki meghallgat, az már mindenkinek a maga dolga, hogy adott helyzetben hogyan dönt. De jössz te aki óriási élettapasztalattal a hátad mögött, majd megmondod, hogy kinek mi a jó. Ugye?? Hiszed vagy sem nem láthatsz bele mindenki életébe. Szomorú ha neked nem volt aki segítsen, de megsúgom nekem sem, mégsem utálom a fél világot,mert másnak jobb és könnyebb az élete. Ha téged valaki elhagyott ez is szomorú de itt erről senki nem tehet,tehát ezzel traktálni bárkit óriási intelligencia hiányra utal. Talán el kellene gondolkodni a hozzáállásodról a dolgok iránt és rögtön megtalálod a választ a kétségeidre. Ha még egy tanácsot elfogadsz egy elvált, 3 gyereket egyedül nevelő, egyetemre járó nőtől akinek a Kedvese rákos beteg, és mellette ezerrel támogatja azt a döntést, hogy megcsináltassam a melleimet, akkor fogadd el, hogy vannak az életben olyan dolgok amiket nem vagy hivatott megítélni, ja és hidd el nem vagy senki áldozata.Csak a saját magadé!!!
1521. bambi1987 (válaszként erre: 1518. - C2d03184e9)
2010. jan. 1. 13:46

hát igen.

én még a "bammeg"-gel kezdődő hozzászólásánál leakadtam.

ide eddig kedves, segítőkész, megértő emberek írtak.

és nem ilyen alpári stílusban!

sztem az ő véleményére ezek után senki sem kíváncsi!

a "magasröptű gondolatait" (amúgy ez is jellemzi, hogy mennyire egoista, hogy ilyet ír magáról... ezért nem tud belegondolni már helyzetébe, mert csak magával van elfoglalva) ezentúl mással ossza meg ne velünk!

1520. Ildi0325 (válaszként erre: 1519. - Ildi0325)
2010. jan. 1. 13:43
felbukkan
1519. Ildi0325
2010. jan. 1. 13:43

Buék mindenkinek !


Szomorú, hogy mindenütt felbukkannak hazug és kötekedő emberek. Szilvike személyében itt is megjelent. Az elmúlt tavasszal jó kis társaság volt a NLcafé mellkisebbítős oldalán, felbukkant egy illető és azt hazudta, hogy műtét előtt áll. Naivak és segítőkészek voltunk sokan és megadtuk a jelszavunkat, megnézhette a képeket. Mint kiderült egy szélhámos volt, rémes dolgokat írt be a fórumba, hasonló stílusban mint itt. Az akkori társaságból szinte senki nem fórumozik, többek közt emiatt sem. Az a véleményem, hogy ha mégegyszer felbukka, senki ne reagáljon a beírásokra.

1518. c2d03184e9 (válaszként erre: 1515. - Bambi1987)
2010. jan. 1. 13:31
:) köszi. Én sem akartam ilyen nyers (vagy nevezzük inkább bunkónak?) lenni, csak igyekeztem felvenni kedves Szilvike stílusát. Tisztelet ide vagy oda az ő reakciói rég nem ilyen hangnemben íródnak.
1517. bambi1987 (válaszként erre: 1511. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 13:27
1516. ica0529 (válaszként erre: 1513. - Cicus62)
2010. jan. 1. 13:19
én már azt is el tudom képzelni,hogy ebből az egészből semmi nem igaz,csak a fórumozók reakciójára kíváncsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook