Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
15. virgilius (válaszként erre: 14. - E5041cbf7f)
2007. okt. 31. 16:02

Brekike, ha időd engedi, tudnál küldeni linket priviben? Vagy hogy melyik doki honlapján érdemes keresgélni. Elég sokat megnéztem, és talán ha 1-2 szépet találtam. Én nem vagyok nagyon kövér amúgy, szerencsére. :)

Meg még az is elborzaszt, hogy átszabják a bimbót. Nem okozhat ez bajt? Valahogy úgy képzelem, hogy nem jó bolygatni ezt az érzékeny területet.

Parás vagyok. na. :D

14. e5041cbf7f (válaszként erre: 13. - Virgilius)
2007. okt. 31. 15:57
én láttam nagyon szépeket. főleg azok nem tetszettek nekem sem, ahol nagyon kövér a nő.
2007. okt. 31. 15:55

SZiasztok!

Engem is érdekel ez a téma.

Nem is a varratoktól félek, hanem hogy nem lesz természetes, szép formája. A honlapokon a kisebbített cicik többnyire elég bénán néznek ki. :(

Évi, szabad tudni, ki műtött?

12. e5041cbf7f (válaszként erre: 11. - Évi75)
2007. okt. 31. 15:53

Jaj, de jó, hogy írtál.

Ide a hoxás postádba.

azt olvastam, hogy g-h-s volt, most mekkora?

A férjed mit szólt, mit szól hozzá?

az, hogy begyulladt, mit jelent?

esetleg ha van kedved, küldesz nekem képet? Persze, ha nem, akkor sincs semmi baj.

Bennem is nagyon érik az elhatározás, ahogy írtam, de mivel ez nem visszacsinálható (a hegek megmaradnak) ezért szeretném tényleg nagyon megfontolni és nem hirtelen elhatározásból megtenni.

elvárás alatt azt értem, hogy kinéztél egy mellett magadnak, amilyent szerettél volna és olyan lett, vagy a dokira biztad azt, hogy mekkorát vesz ki és milyenné varázsolja?

A fájdalmat jól csillapítottűk a gyógyszerek?

Húő, most igy ennyi.

11. évi75 (válaszként erre: 7. - E5041cbf7f)
2007. okt. 31. 15:45

szia! vagyok!megpróbálok válaszolni a kérdésekre:

1.nagyon fájt a hátam, ez volt talán a legföbb ok, de sorolhatnám az öltözést, a melltartó árát, a mozgást mindezt negatív értelemben.ja és az ágyban is feszéjezett.

2.mit vártam el? nem is tudom.szép, sikeres és kisebb legyen.bejött

3.én még kicsit be vagyok kötözve, meg még varrasodásom is van, de sokkal jobban érzem magam!!!kivül belül!

4.hát az én hibámból begyulladt az egyik cicim, idö elött emelgettem a kisfiamat.

5. van aki azt mondja, hogy milyen kicsi lett, de sokan pozitivan állnak hozzám, meg sokan tudják is hogy mennyit szenvedtem töle. hát aztán hogy a hátam mögött ki mit mond azt nem tudom.

7.milyen elvárásra gondolsz? nekem minden ugy ment ahogy szerettem volna, illetve nagyon fura, hogy kisebb, mert kb 18 éve nagy volt.fura megszokni ezt a kisebbet, de már most meg vagyok békélve vele!

mikor írtál nekem levelet? hová? ma nem kaptam semmit töled, de kérdezz bátran! én belevágnék mégegyszer, szerintme ne gondolkozz rajta!

2007. okt. 31. 15:34
győzöm felráncigálni
2007. okt. 31. 13:31
juszt sem hagyom elsüllyedni
2007. okt. 31. 12:20
felhozom, hogy vegyétek észre :-)
2007. okt. 31. 10:22

sziasztok


mint évi75 tudja én is erősen gondolkodom a műtéten.

Viszont pár dologról nagyon érdekel e tapasztalatotok.

1. mi volt az indok, hogy rászántátok magatokat?

2. Mit vártatok el a műtéttől?

3. Lelkiekben, érzelmekben milyen pluszt kaptatok a műtéttől?

4. Volt-e valami, ami nem ugy sült-el, mint szeretettek volna,

5. a környezet hogyan fogadta a változást?

6. Az orvosok a saját elvárásotokhoz kápest javasoltak-e változtatást és ha igen, az mi volt?


egyelőre ennyi. :-)

köszi a válaszokat.


évi75 írtam neked levelet!:-)

6. évi75 (válaszként erre: 3. - Borcsika)
2007. aug. 24. 22:00

szia!

nekem sem esztétikai mütét lenne, hanem tb által támogaott, nekem is 80-85-g/h-s melltartó kell.

már minden papírom megvan a mütéthez, a tb támogatásról is, csak érdekelne, hogy mennyi ideig tart, fáj e, hegek mennyire maradnak, stb...

szóval minden.

5. borcsika (válaszként erre: 4. - A26b2a1b7e)
2007. aug. 21. 14:51
Leni írt nekem privit is, úgyhogy neki priviben válaszolok. Ha másnak is lenne kérdése a mellkisebbítéssel kapcsolatban, nyugodtan írjon privit - mindenkinek válaszolok!
4. a26b2a1b7e (válaszként erre: 3. - Borcsika)
2007. aug. 21. 13:41
Bár én mindig is ódzkodtam a mellplasztikának a gondolatától is, de én is nagyon szenvedek a nagy melleim miatt (jelenleg, a terhességem után 80H-s, de azelőtt 75H-s volt, sajnos H kosarú melltartót nem gyártanak, csak szoptatós melltartóban, sőt, őszintén szólva a 80H-s melltartóm kosara is kicsi), úgyhogy engem is érdekelne a mellkisebbítésed története!
2007. aug. 21. 13:21

Sziasztok!

évi75, ha érdekel, én szívesen megosztom Veled mellkisebbítésem történetét.

julis11 - Neked valószínű mellfelvarrásra lenne szükséged, ami nem ugyanaz, mint a mellkisebbítés.

Nekem 90/F-es volt a cicim, egyenként 1,5-1,5 kilót nyomtak, és iszonyúan fájt a hátam és a gerincem. Ez tehát nem esztétikai, hanem egészségügyi műtétnek számít, ezért a TB finanszírozta. 2003. szeptemberében műtöttek, minden jól sikerült, azóta 2 gyermeket szültem, akiket 5 hónapos korukig szoptattam is!

2007. aug. 19. 15:45
Én másodjára fogyok le jelentős súlyt,igy nagyon megereszkedett a mellem s borzalmasan gátlásos vagyok emiatt. Probáltam krémeket, konditerembe járok de nem nagyon látok változást, igy valószinűleg plasztikai sebészhez fogok fordulni.
2007. aug. 19. 08:59
valaki tud ehhez a témához hozzászólni, vagy itt mindenki csak nagyobbítattja? sok nö van szerintem,aki a nagy mell miatt szenved.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook