Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
1515. bambi1987 (válaszként erre: 1514. - C2d03184e9)
2010. jan. 1. 13:19
TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK!
1514. c2d03184e9 (válaszként erre: 1511. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 13:13

"A Tiéteknél biztosan okosabb a gondolatszárnyalásom, mert amíg ti itt évek óta és minden este a gépet vertétek, mutogatjátok egymásnak a szarabbnál szarabb antifotogén nyomoréktestű, agyonműtött fotóitokat, én jópár iskolát végigjártam." Nem mondom h ne haragudj hogy erre reagálok, mert nyilván ahhoz is hülye vagy hogy megsértődj.

Először is mi köze a kinézetnek az iskolázottsághoz?? Azt gondolod mert jópár iskolát (mit, általánost és gimit??) kijártál, intelligensebb vagy itt mindenkinél - bárkinél is?!?!?! A magasröptű gondolataid annyira magasak hogy mindenkit csak lehúzol és osztasz velük. Ne a saját(ezek szerint nemtörődöm) családi háttered miatt osszál másokat, ha Neked nem segítettek az rossz lehet, nagyon rossz. Ha a büszkeséged miatt nem kértél segítséget korábban, akkor így jártál. De ha 18éves az illető, min. 7-8 évig biztosan nem akar gyereket, akkor mire és minek várjon?? Vagy ha neked nem jött össze 27éves korod előtt, nehogy más jobban nézzen ki már 18 évesen mint te ugyanebben a korban??? Lehet csak az én puritán gondolkodásom szerint van úgy, hogy a szülők addig és abban segítenek, amikor és amiben tudnak???

"mutogatjátok egymásnak a szarabbnál szarabb antifotogén nyomoréktestű, agyonműtött fotóitokat" - hát asszem ezen okokból nem látunk rólad egyetlen fotót sem, mert félsz felrakni egy képet is a nyomorék, agyonműtött (ezt te mondtad!!) testedről, amit talán a fotózás utáni retusálással próbálsz szebbé tenni. Te minden bizonnyal már általános iskolában antifotogén voltál, ezért próbálod fotózással kompenzálni ezt a hátrányodat.

Ezek után mit is kívánhatnék?? Legyen egy hatalmas lógó mellű lányod, 18 évesen menjetek el nyaralni, lásd azt a mérhetetlen önutálatot és szégyent magával szemben amit rákényszerítesz a segítségNEMnyújtásoddal, és élj mellette a nyugodt kis lelkiismereteddel, hogy te "JÓ ANYA" vagy...

Na várom az osztásodat és a megjegyzéseidet a nyomorék, szar, összeszabdalt testemről. csáá

A többieknek boldog új évet!! :))

1513. Cicus62 (válaszként erre: 1494. - 3aac696a1d)
2010. jan. 1. 12:33

Hihi.Szilvike már nagy mellekkel született!!!!!

Biztosan nagy port vert fel akkoriban egy hatalmas mellű,lánycsecsemő!!!!!!!Ki emlékszik rá?

Hahahahahahahahahahaha!!!!!!

2010. jan. 1. 00:41

Sziasztok!


Jó pár napig nem jártam erre, és micsoda vitába csöppentem! :o

Szerintem senkinek semmi köze, és joga elítélni a másikat, amiért ezt vagy azt megcsináltat magán. Akkor sem, ha teszem azt 18 évesen szilikon ciciket szeretne, de akkor meg főleg nem, ha a nagy mellei lelki és fizikai terhet okoz a számára. Nem ismerjük barbarellát, se a körülményeit, nyilván alaposan átgondolta a dolgot, és utánajárt, milyen műtétre vállalkozik. Nem gondolnám, hogy bárki csak úgy "poénból" alávetné magát egy ilyen műtétnek, annál azért sokkal komolyabb dologról van szó.


Ja, és B.U.É.K. mindenkinek! :)

1511. 3aac696a1d (válaszként erre: 1506. - Ecd54f9037)
2009. dec. 31. 17:18

Nagy felfedezést tettél lanyané. Attól, hogy pár napja regeltem, még lehetnek saját és magasröptű gondolataim. A Tiéteknél biztosan okosabb a gondolatszárnyalásom, mert amíg ti itt évek óta és minden este a gépet vertétek, mutogatjátok egymásnak a szarabbnál szarabb antifotogén nyomoréktestű,agyonműtött fotóitokat, én jópár iskolát végigjártam.

És mért fáj az neked, hogy más fórumokra is elejtem a magokat??

Volt hasplasztikám és mellfelvarrásom is évekkel ezelőtt, tehát nyilván van tapasztalatom és hozzáfűznivalóm az idióta bejegyzésekhez.

Most fotózásból élek, naponta 3 órát járok tornázni,de nem volt ez mindig így! Lógó csöccsel és szar bőrrel születtem! Természetesen nem 18 évesen léptem a tettek mezejére, hanem következetesen, gyerekszülés és leamortizálódás után. Nem a műtéteknek vagyok ellene, hanem a primitív gondolatvilágnak, és inkább mentális segítséget nyújtanék a 18 éves felvarrás előtt álló kislánykának!!

1510. Ildi0325 (válaszként erre: 1509. - 3aac696a1d)
2009. dec. 31. 17:04
Bízzuk ezt őrá , szerintem.
1509. 3aac696a1d (válaszként erre: 1500. - Ildi0325)
2009. dec. 31. 17:02

Gyanús vagy nem, magamnak szedtem ki a varratot a 14.napon,mert a doki szabira ment. Már jópár műtéten túl vagyok, tudom mivel jár a varratszedés. (teljesen összeforrt a bőröm, nagyon szúrt, és egy mozdulat az egész).Igaz, vissza kell mennem még hozzá időpontra, de nagyot fog csodálkozni:))

A hasplasztikáról egyértelműen igeeeenn! a válaszom, főleg több gyerek szülése után, megnyúlt bőrrel. Nyilván azon az oldalon bátorítom a szerencsétlen anyukát. Na de itt??! 18 évesen felvarratás??! Bátorítsátok a kislányt még csuhaj, hátha nem lesz egyetlen normális kapcsolata sem ebben a vadiúj világban a szétkaszabolás miatt...

1508. ecd54f9037 (válaszként erre: 1507. - Ica0529)
2009. dec. 31. 12:00
igaz:)jajj de nem szeretem ha a hegekkel jönnek:)nézd meg a hasam nem kicsi a vágás de a strandon olyan büszkén viseltem a heget:)inkább azt mint a logós bőrt:) vagy a logos cicit ami biztos kellemetlen a melegben
1507. ica0529
2009. dec. 31. 11:57
A hegekről.HA egy ilyen műtét jól meg van csinálva akkor elölnézetből szinte semmi heg nem látszik.Oldalt látszik egy kicsit,amit a melltartó vagy a bikinifelső teljesen eltakar.Több olyan esetet is olvastam,hogy utána még szoptatni is tudott az illető.Ha valaki egy ilyen műtéten átesett az sokkal jobban vigyáz arra hogy még egyszer ne nyúljon meg a melle/pl. éjszakai melltartó/.Ritka ha kétszer kell kisebbíteni valakinek.Olyant viszont sokat olvastam,hogy egyre nagyobb implantátumot tetetett be és utána kisebbíteni kellett.Ennél sokkal durvább bőrbetegségek vannak ami miatt nem tud elmenni strandra valaki,(pl.:vitiligó sajnos a családomban előfordul de ez egy másik fórumra tartozik),ehhez képest a mi hegeink semmiségek.A másik dolog.Ha valakit szeret a férje,akkor annak teljesen mindegy hogy lóg-e a melle vagy nem.Általában saját magunk miatt csináltatjuk meg nem a férjünk miatt.Ők inkább ellenezni szokták a műtétet főleg mert félnek hogy valami baj lesz.Ha valakit a lógó melle miatt hagynak el akkor annak a kapcsolatnak akkor is vége lenne,ha a nő úgy nézne ki mint egy fotómodell.Szerintem.
1506. ecd54f9037 (válaszként erre: 1500. - Ildi0325)
2009. dec. 31. 11:30

magának szedte ki na arra kiváncsi vagyok én is:):)

amugy nekem is feltünt a hasaba is az implantosba is irt és pár napja regizett csak

2009. dec. 31. 11:29

sziasztok

B.U.É.K

nem akarok belecsacsogni csak leirom az én véleményem

én 20évesen voltam túl egy mellfelvarráson-5 1 éve egy hasplasztikán és most 5 nap és megint felvarrás és implant


szerintem mindenki maga dönti el mikor hány évesen miből fizeti mit tesz a zestével és mikor érzi jol magát benne

nincs jogunk egymás felett pálcát törni és megmondani hogy hülyeség minek mert nem éljük át a másik mit érez

ezek a fórumok azért vannak hogy segítsünk egymásnak,tapasztalatokat,informáciokat cseréljünk ellássuk egymást jo tanácsokkal nem azért hogy megbántsuk egymást

persze mindenkinek meglehet a szubiektiv véleménye de ezeket szépen finoman is le lehet irni.


nekem anno tiniként elég nagy lelki trauma volt az hogy nagyon nagy volt a mellbimbóm és sokszor hiztam fogytam és meglogott-nem volt nagy de görbe háttal akartam palástolni szégyenltem nem is beszélve arrol hogy akkortájt érik be egy lány és az önbizalom hiánya e miatt igencsak a macska segge alá eshet ami khathat az egész életre-a párválasztásra ami igen fontos

én a műtét után tudtam csak fölszabadultan büszkén viiselni a testem és ezután találtam meg önmagam-

igen a terhesség alatt sajnos a 32 kiló hizás hormonok miatt ismét megnyult,de nem vészes viszont ha megtehetem és nekem az tetszik most ismét megcsináltatom

de a köztes 5-6 évet nagyon is megérte-nem nahy fájdalom illetve vannak már elérhető áron dolgozo orvosok is

más ugyanennyit elkölt ruhára-bulizásra csak nem egyben

1504. smilee
2009. dec. 31. 11:19
jah és már megint a szilikonról beszélsz, meg hogy a férfiak nem szeretik, de hát ki akar itt szilikont? csupán egy normális életet mindenféle hátfájdalmak és megalázó tekintetek nélkül.
1503. bambi1987 (válaszként erre: 1498. - Barbarella_12)
2009. dec. 31. 11:17

sok sikert! remélem összejön neked amit szeretnél, és megnő az önbizalmad!

nem is szabad foglalkozni olyan emberekkel, akik csak a saját igazuk hajtogatják, és nem képesek belegondolni, hogy neked ez mekkora teher.

nekem is az volt. de most sokkal jobban érzem magam, pedig még bent vannak a varratok :)

neked is boldog új évet ! ;)

1502. smilee
2009. dec. 31. 11:17

szilvike azért mert valaki fiatalon műtetti magát még nem biztos hogy apuci fizeti. Barbarella esetében igen de szerintem ha a szülők azt mondták volna hogy nem fizetik is előkaparná valahonnan azt a pénzt ha tényleg akarja a műtétet.

nekem sem fizette ki senki, magamnak intéztem a dolgokat...

és szerintem sem lehetett túl nagy teher a melled mert akkor nem ezen a véleményen lennél. valószínű hogy nem 1 kilót vettek ki mellenként a tiedből sem:) Persze ezt nem tudhatom de szerintem a leírás Barbarellának kb kétszerakkora melle lehet mint neked volt.

1501. Ildi0325 (válaszként erre: 1500. - Ildi0325)
2009. dec. 31. 10:49
Ezt Szilvikének szántam.
1500. Ildi0325
2009. dec. 31. 10:48

Nagyon érdekes , hogy össze-vissza írogatsz. Minden topikban más a véleményed.A hasplasztikába ezt írtad:

"Milka, hajrá! Csináltasd meg, fő az önbizalom! Egy nő enélkül nem létezhet!"

Itt meg leprimitívezed azt, aki változtatni akar, mert zavaró a nagy melle. Egyébként nagyon gyanús, hogy kamu az egész, amit írsz magadról. Állítólag megműtöttek, magadnak szedted ki a varratot, amit kizártnak tartok. Orvosról érdeklődsz, miközben túl vagy 2 hete a nem tudom milyen műtéten.

2009. dec. 31. 09:09

No comment..

Hajrá torzszülött apucik újhullámos XXI. százada!

"Gratula a szülői intelligenciához". Ez a sárprimitív értékrend fájdalmas szöget üt az értelmesebb ember agyában.

Hajrá műtét 18 évesen!!

Ui: Barbella,, hidd el, a férfiak többsége az eredeti, lógó, finom puha melleket szeretik! Még ha a szilikonon csurgatják is a nyálukat... Fogadd meg a tanácsom. És várj még pár évet... Puszi

2009. dec. 31. 01:23

Köszönöm Szilvike35 ezeket a kedves hozzászólásokat. Bár én kértem a véleményedet, a továbbiakban nemigen lennék rájuk kiváncsi. De, ha Te már ilyen nyersen kifejthetted, én is megtenném. Nem gondolom úgy, hogy az "agyi kapacitásomnak" fejlődnie kellene még ahhoz, hogy dönteni tudjak abban, hogy szeretném leélni az életemet. 15 éves koromban megálltak a melleim a növekedésben, és már akkor elhatároztam, hogy meg fogom kisebbítettni. A szüleim 100%-osan támogatják a döntésemet, ők látják, hogy mennyire zavarnak, nincs ellene kifogásuk. Sőt, ha a TB nem támogatja, majd akkor ők -"apuci megoldja". A súlyukkal valószínűleg nem lesz gond, 90D-sek és emellett 64kg vagyok, szóval aránytalanul nagyok a testalkatomhoz képest. Sajnálom, ha Neked ilyen szörnyű életed volt, hogy magadnak kellett megdolgoznod mindenért. Hidd el, ha nem lennének ekkorák, de mégis meg szeretném műttetni, akkor megkeresném rá a pénzt. Elég nehéz elfogadni így a külsőm, és hiszem azt, ha -még 4 heg árán is- de jobban fogom magamat érezni. És inkább legyen rajtam alul és középen egy heg, minthogy életem végéig fájjon a hátam és legyek önbizalomhiányos. Tisztában vagyok azzal, hogy ha fogyok vagy hízok, akkor változik a mellem is vele együtt, sőt azzal is, hogy ha majd szülök egyszer, akkor is változni fog, merőben negatív irányba. DE valószínűleg mindezek ismeretében döntöttem úgy, hogy nekivágok ennek, nem gondolod? Nem a jövőbeli férjem, vagy bármelyik párom véleménye érdekel. Sőt, már a Tiéd sem, de legalább mégjobban megbizonyosodtam, hogy valóban akarom ezt. Köszi! :)

Bambi1987-nek és a többieknek pedig köszönöm a segítséget, meg a "támogatást"!

B.U.É.K!

1497. virgilius
2009. dec. 30. 22:16
18 éves korban csak nagyon extrém esetben műtenek amúgy is, úgyhogy kár erről vitázni. Volt már olyan, akit elküldtek, hogy jöjjön vissza pár év múlva, pedig a mérete szerint ment volna tb-re is.
1496. ica0529 (válaszként erre: 1494. - 3aac696a1d)
2009. dec. 30. 21:38
Szilvike! Te 27 éves korodban kisebbítetted meg,nem tudom hogy hány dekát vettek ki a melleidből,valószínű hogy nem olyan sokat mert nem tb-re csinálták.Ha Neked is annyi lelki és fizikai megterhelést okozott volna mint itt nagyon sok nőnek,akkor nem így gondolkodnál erről a témáról.Nem értem mért nem jó az hogy a tb támogatja a műtétet.Inkább örüljünk neki hogy Magyarországon ilyen van,mert nagyon sok nőnek csak ez a megoldás jöhet szóba. Ha egy lány 18 évesen lelki beteg lesz a mellei miatt,akkor még mindig jobb ha megcsináltatja minthogy még 10 évet várjon és szenvedjen tőle.Nekem meg ez a véleményem erről.
2009. dec. 30. 18:59
Nem a mellkisebbítés ellen vagyok,hanem a 18 éves életkorát tartom jelzés értékűnek! A mai világ hulladék szemlélete...és ideologizálása.
1494. 3aac696a1d (válaszként erre: 1491. - Emily)
2009. dec. 30. 18:55
Kedves Emily! De igen, tudom milyen nagy mellekkel élni, én is úgy születtem. De nem 18 évesen kisebbíttettem meg, hanem 27 évesen, amikor nem apuci fizette és nem is a tb, hanem keményen megdolgoztam érte, jah és előtte szültem egy gyereket. Arra a 18 éves szerencsétlen lánykára szerinted mi vár még?? Kisebbítés és felvarrás után még hízik-fogy-szül-szoptat,aztán újracsinálják neki 25 évesen...
1493. brigi740926 (válaszként erre: 1481. - 3aac696a1d)
2009. dec. 30. 17:24

Ha már elhagyott a férjed ilyen hülyeség miatt.

Akkor menjen.

Különben Te is így jártál,mert akkor ne csináltasd meg a cicid mert nagy csalódás lesz,nem leszel

20éves.

1492. brigi740926 (válaszként erre: 1490. - Smilee)
2009. dec. 30. 17:20

Pontosan nekem is ez a véleményem,mindenki elhűl amikor azt mondom hogy kisebbítés.

Ha pumpáltatná magát én is lebeszélném,de mivel nem,együtt érzek vele mert én is sokáig szenvedtem a méreteim miatt.

Drukkolok sok sikert.

1491. emily (válaszként erre: 1488. - 3aac696a1d)
2009. dec. 30. 17:06

Abból kiindulva, hogy neked már "mindened meg van csináltatva" kétlem, hogy mellkisebbítő műtéted lett volna... És most köss a két "új cickód" elé két egykilós kenyeret, majd járkálj úgy 1-2 évig. Ejts útba néhány fehérneműboltot, és kérj az eladótól olyan csinos melltartót, amibe ezek a kenyerek beleférnek. Aztán ha mindezzel megvagy gyere vissza, szívesen meghallgatjuk majd a véleményváltozásod!


"Majd ha 2 gyerek után 30-40 évesen lóg a csöcsöd meg elhagy a férjed..." Hm... nem magadról beszélsz??? Savanyú a szőlő????

1490. smilee
2009. dec. 30. 15:01
jah és a mellkisebbítés nem divat véleményem szerint:D
1489. smilee (válaszként erre: 1488. - 3aac696a1d)
2009. dec. 30. 15:00
én 20 évesen csináltattam meg és nincsenek lelki gondjaim a hegek miatt!! sőt életem legjobb döntése volt!!Nincs semmi baj az agyával, egyszerűen csak nem tud ekkora súllyal élni és sokkal boldogabb lenne ha ez változna. akkor miért kellene utálnia magát még 20 évig? sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a párkapcsolata is a későbbiekben ha jól érezné magát a bőrében. én amondó vagyok. Tisztelem a te véleményedet is, de te is tiszteld az ő döntését, vagy bárki másét.
2009. dec. 30. 14:43
inkább fejlessze az agyát, mint műttesse a mellét 18 évesen... Én amondó vagyok. Iskolák, fogyás-hízás-szülés-szoptatás vár még rá...nahh és majd ezután varrassa fel vagy kisebbítse. Mert ugye fórumozók azzal is tisztában vagytok,hogy a kisebbítés felvarrással is jár, igaz??! És 18 évesen tele lesz hegekkel, alul, körben, mindenhol! Ez, Kedves Ildi, nem fog neki lelki problémát okozni??, Hajjaj dehogynem!! A genitális szakasz csúcsán egyetlen doki sem fogja az ötletét örömmel támogatni..
1487. Ildi0325
2009. dec. 30. 13:59
Azt még hozzáteszem, hogy az egy dolog , ha valaki nagyobbít. 18-20 évesen én sem helyeslem, de a kisebbítés teljesen más tészta. Hatalmas mellekkel élni borzasztó és rengeteg problémát okoz, testit és lelkit egyaránt. Aki erre rászánja magát, én maximálisan megértem.
1486. Ildi0325 (válaszként erre: 1481. - 3aac696a1d)
2009. dec. 30. 13:55
Elég érdekes a véleményed és egy kicsit nyers a stílusod. Eddig úgy gondoltam, hogy te is érdekelt vagy a témában , de mostmár kételkedem. Aki nem érzi jól magát a bőrében, csináltassa meg bármilyét.Ja, és miért törvényszerű az , hogy valakit 30-40 évesen elhagy a férje? Ha ez így van, elég szomorú, de az biztos nem csak a melle miatt van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook